Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyüler >
 • At Nalı Büyüsü Nedir, At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır?

At Nalı Büyüsü Nedir, At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır ve kimler yapabilir? At nalı büyüsü ile ilgili detaylı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 At Nalı Büyüsü Nedir, At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü yapmak kolay ve etkili olduğu için tercih edilmektedir. At nalı büyüsünden sonra büyü yapılan kişiye karşı sevgilisi ateşlenir. Sevgili eğer ayrılmak istiyorsa, ayrılması mümkün olmaz. Büyü uygulamasını yapmak için gerçek at nalı kullanmak gerekir. Büyü bağlama amaçlı yapılabilir. Büyü hem erkeklerde hem de kadınlarda etkili olabilir. Büyüden yüksek oranda başarı sağlanmıştır. Özellikle evli kişiler ve sevgilisinden ayrılan kişiler bu büyü yöntemine başvurmaktadırlar.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsünün yapılması için nal almak gerekir. Nalın büyüye özel olması gerekir. Kesinlikle daha önceden kullanılmış nal ile büyü yapılmaya çalışılmamalıdır. Büyü yaparken safran mürekkebi kullanmak gerekir. At nalı büyüsü yapmak dikkat ve özen ister. Bu nedenle doğru medyum seçmek çok önemlidir. Tecrübesi yeterli olmayan medyum hocaların yapmış oldukları büyüler tutmaz. Safran mürekkebi ile İbranice ayetler yazmak gerekir. Büyü yapımı sırasında kim için büyü yapılıyorsa o kişinin fotoğrafını çekmek gerekir. Daha sonra ayetlerin yazılı olduğu kağıt üzerine bu fotoğraf konulur. Daha sonra 7 gün boyunca bu kağıt parçalarına bakılarak dua okumak gerekir.

Üzerimde büyü var mı, büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Yazımızdan cevaplarına bakabilirsiniz.

At Nalı Büyüsü Neden Yapılır?

At nalı büyüsünün yapılma nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Birden bire sevilen kişi ile sürekli kavga çıkıyorsa,
 • Ne söylerseniz söyleyin bir birlikte olduğunuz kişi size inanmıyorsa,
 • Kişi evinden nefret eder hale geldiyse,
 • Kişi artık mutluluğu dışarıda arıyorsa,
 • Kısa süre içinde eşte, sevgilide büyük değişimler meydana geldiyse,
 • Sevilen kişi eşine domuz gibi görülüyorsa,
 • Kullandığınız her cümle eşinize batar hale geliyorsa at nalı büyüsü yapmak isteyebilirsiniz.

At nalı büyüsü yaptıktan sonra eğer büyünün ters etki ettiğini görüyorsanız acilen önlem almanız gerekir. At nalı büyüsü bozma işlemini anında yaptırın. Kişi ne kadar uzun süre boyunca büyü altında kalırsa büyünün bozulması mümkün olmaz.

At Nalı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

At nalı büyüsünün etki etmesi için sabırlı olmak gerekir. Herkes için at nalı büyüsünün etki etmesi aynı süre zarfında olmayabilir. Bir insan bir iki hafta içinde büyüden sonuç alabilirken bir başka  insanın uygulamadan sonuç alması için 40 güne kadar beklemesi şart olabilir. Büyünün etki etmesinde en önemli nokta büyünün doğru düzgün yapılmış olmalıdır. En etkili at nalı büyüsü yapılmış olsa bile eğer büyü doğru insanlar tarafından yapılmamışsa, büyünün etkisi olmaz.

Büyü ortalama 3 günün sonunda etki etmeye başlar. Bu sırada büyü yaptıran kişinin kesinlikle büyü yaptığı kişiler ile irtibata geçmesi gerekir. Zaten büyü etki eder etmez, büyü yapılan kişi irtibata geçer. Eğer bu süre dolmadan kişi irtibata geçerse büyü kendiliğinden bozulmuş olur. Büyü yapılmak istenen kişi ile göz göze gelmemek gerekir. Ta ki büyünün etkisi görülmeden hiçbir şey yapılmamalıdır. Büyü yaptıran kişilerin durumdan faydalanabilmeleri adına büyü sonrası yapılmaları gereken işleri yerine getirmesi gerekir.

At Nalı Büyüsü Yaptıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

At nalı büyüsü yapan kişilerin büyü sonrası yapması gerekenler özenli bir şekilde yapılmalıdır. Eğer büyü sonrası yapılması gerekenler yapılmazsa, kişinin büyüden fayda alacağı süre uzar gider. Hızlı tutan at nalı büyüsü bile yapılmış olsa büyü faydasını uzun süre sonra almak mümkün olur. Büyü yapıldıktan sonra kişinin mutlaka sadaka vermesi gerekir. Sadaka için belli bir miktar bedel belirlenmiştir. Kişi kendi alım gücü doğrultusunda sadaka verebilir. Sadaka verirken en önemli nokta kişinin gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir kişiye yardım ulaştırmasıdır. Eğer sadaka verilen kişinin gerçekten o paray ihtiyacı yoksa büyü tutmaz.

Kişilere yardım yapmak için çeşitli vakıflardan faydalanabilirsiniz. Yardım yaptıktan sonra mutlaka yardım yaptığınıza dair dekont ya da resmi belge alın. Eğer kendi çevrenizde yardıma ihtiyacı olan bir kişiyi biliyorsanız, bu kişilere de yardım yapabilirsiniz. Yardım yapmak illa maddi olmak zorunda değil. Bir kişinin eğitim masrafını karşılamak, birisine bir tas yemek vermek, düşen birini kaldırmak bile sadaka sayılır.

At Nalı Büyüsü Yaparken Dua Nasıl Okunmalıdır?

At nalı büyüsü yapımında dua okunması büyünün en önemli işlem basamaklarından bir tanesidir. At nalı büyüsünde duaların özel bir önemi vardır. Dua okunduğu sırada kişinin mutlaka okuduğu duaya inanması gerekir. Dualar kesinlikle öylesine okunmuş olmak için okunmamalıdır. Dua okunurken aşağıdaki noktalara dikkat ederseniz büyünüz hızlı ve etkili bir şekilde tutar:

 • Dua okumadan önce mutlaka niyet edin. Niyetiniz eğer eski eşinizi size geri getirmek ise, duaya başlamadan önce eski eşimi bana geri döndürmek istiyorum diye başlayın.
 • Dua ederken dua kaynaklarının iyi araştırılması gerekir. Ne olduğu belli olmayan duaları okumamak gerekir. Mümkünse, dua okunmadan önce duanın Türkçe anlamı araştırılmalıdır.
 • Dua okunurken ortam seçimini düzgün yapmak gerekir. Ortam mümkünse ya karanlık ya loş olmalıdır. Dua okuyan kişinin asla rahatsız edilmemesi gerekir.
 • Eğer dua okunduğu sırada dikkat dağılırsa, ya da bir kişi yüzünden dua yarım kalırsa, mutlaka duaya kalınan yerden değil, en başından başlamak gerekir.
 • Dua okunduğu sırada kişinin aklında gündelik işler, problemler ve buna benzer meşguliyetler olmamalıdır. Kişinin aklında yalnızca dua olmalıdır.
 • Dua okunmak için hangi zaman tercih edildiyse, ertesi gün de aynı dua saatinin tercih edilmesi gerekir. İslam alimleri ya sabah namazı sırasında ya da yatsı namazında at nalı büyüsü yapılması gerektiğini söylemişlerdir. Fakat dua okunurken zamandan çok duanın huşu ile okunması daha önemli bir noktadır.
 • Bir kimse dua okuduktan sonra uzaktan olmak kaydı ile at nalı büyüsü belirtilerinin oluşup oluşmadığını kontrol edebilir.

Kırmızı Kurşun Kalem Kullanarak At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı kurşun kalem kullanarak at nalı büyüsü yapmak büyünün en pratik şekillerinden bir tanesidir. Özellikle sevgilisi kişiyi terk ettiği için çok acı çeken kişiler bu yöntemden faydalanabilirler. Kırmızı kurşun kalem ile büyü yapımı sırasında kalemin mutlaka yeni alınması gerekir. Eğer evde sağda solda kalem bulursanız bu kalem ile büyü yapmaya çalışmayın. Büyü bu şekilde tutmaz. Kırmızı kalemi aldıktan sonra kalemin ucunu besmele çekerek açın. Kalem tıraşın da yeni alınmış olması gerekir. Ardından kalem ile yazı yazılması ve çizimlerin yapılması gerekir.

At nalı büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler işe ellerine bir a4 boyutu kağıt almak ile başlamalılardır. Daha sonra kağıdın üzerine 10 kere büyü yapılmak istenen kişinin adı yazılması gerekir. İsim yazıldığı sırada bir diğer yandan da ismi dışarıdan sesli okumak gerekir. İsimler yazıldıktan sonra sembol çizimlerine başlanacaktır. Büyü yapılan kişinin mümkün olduğu kadar benzerinin kağıda çizilmesi gerekir. Ardından kişinin gerçek fotoğrafı çizimin üzerine yapıştırılır. Yapıştırma işlemi için bant kullanmak gerekir. Sıvı formda yapıştırıcılar kesinlikle kullanılmamalıdır.

Büyü için tılsımlar hazırlandıktan sonra, tılsımlar büyü yapan kişinin yatağının altında muhafaza edilmelidir. En az 3 gün boyunca tılsım yatak altında durmalıdır. Süre dolduktan sonra kendine bağlanması istenen kişinin yaşadığı eve gidilir. Evin giriş kapısının eşiğine bu dua saklanır. Ardından 7 gün sonrasında bu dua saklanan yerden alınır. Kişinin bu işlemleri tamamladıktan sonra beklemesi gerekir.

At Nalı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

At nalı büyüsü etkisi çok çeşitlidir. Bu nedenle büyü en çok tercih edilenler arasında yer alır. At nalı büyüsü tutar mı diye merak edenler aşağıdaki etkileri göreceklerdir:

 • Büyü yapan kişinin işleri açılır. Kişi daha fazla para kazanmaya başlar.
 • Kişi eğer terk edilmişse onu terk eden kişi ona geri döner.
 • Eğer çiftlerin arasında anlaşmazlıklar varsa bu anlaşmazlıklar son bulur.
 • Kişilerin Özellikle ilişkilerinde yaşadığı problemleri çözülür.
 • Büyülenmiş olan çiftler çevreleri tarafından örnek çift olarak görülürler. Herkes bu çiftlerin yerinde olmak isterler.
 • Kişinin üzerinde kara büyüler varsa bu kara büyüler bozulur.

At nalı büyüsünün etkilerini görmek için öncesinde sabır göstermek ve gerekenleri yapmak önem taşır. Eğer kişi büyünün gerekliliklerini yerine getirmezse büyüden fayda sağlamak mümkün olmaz. Kişinin büyü yaptıracağı kişiyi çok iyi seçmesi gerekir. Daha önce tecrübesi olmayan medyumlar aracılığı ile yapılan büyüler işe yarmayacaktır.

Ayrıca kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Tırnak ile At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak ile at nalı büyüsü yapmak hem kolaydır hem de çabuk etki eder. Tırnak ile birlikte mutlaka at nalı celbi yazılması gerekir. Büyü yapacak olan kişi sevdiği kişiden bir iki tane tırnak almalıdır. Ardından kendi tırnaklarını kesmelidir. Toplanan tırnaklar bir bezin içinde birlikte saklanmalıdır. Ardından bir parça kağıt almak gerekir. Kağıdın üzerine çeşitli semboller yazılacaktır. İlk olarak büyü yapılan kişinin adının baş harfi ile soyadının İbranice yazılması gerekir. Soyadının baş harfe göre daha kalın olması şarttır. Bu yazı sayfanın yarısında kalacak kadar tekrar edilmelidir. Yazı yazarken diğer yandan da dualar okunmalıdır. İsim yazıldıktan sonra tırnaklar bu yazıların ortasına bırakılmalıdır. Daha sonra tırnaklar içeride kalacak şekilde kağıt parçası katlanmalıdır. Ardından bu kağıt büyü yapılmak istenilen kişinin cebinin içine dikilmelidir. BU aşamayı gerçekleştirmek bir çok kişi için zor olsa da, büyü güçlü etkisini bu aşamadan almaktadır. Ceket cebinde bu kağıt kesinlikle görünür olmamalıdır. Eğer büyü yapılan kişi kağıdı bulursa büyü tutmayacaktır.

Toprak ile At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toprak kullanarak at nalı büyüsü yapabilirsiniz. Bu büyüy yapmak için büyü yapmak istediğiniz kişinin evini ziyaret edin. Ardından bahçesinden bir poşet dolusu kum alın. Ardından kendi yaşadığınız yerden bir poşet dolusu kum edinin. Bu kumları koyabileceğiniz bir saksı satın alın. Eve gider gitmez kumları saksı içine boşalın. Daha sonra bu kumları iyice birbirleri ile karışacak şekilde karıştırın. Tesirli at nalı büyüsü yapmak için kumu kapınızın girişinde bekletin. Kumun içine büyü yapmak istediğiniz kişinin eşyasını koyun.

Toprak ile At Nalı Büyüsü Tutar mı?

Toprakla at nalı büyüsü etkilidir ve kesinlikle tutar. Büyü çeşitleri arasında en kuvvetli tesir eden büyülerden bir tanesi olarak bilinmektedir. At nalı büyüsü yapmak isteyen fakat at nalı bulamayan kişiler toprak kullanarak bu büyüyü yapmak istemektedirler. Büyünün tutması için alınan toprak miktarının yeterli olması şarttır. Ne çok az toprak alınmalıdır ne de gereğinden fazla toprak bulunmalıdır. Toprağın içine gömülecek olan kişisel eşyanın da mümkün olduğu kadar büyü yapılan kişi için özel önemi olmalıdır.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Sevim Çağlayan 8 Şubat 2020 11:22

  Hocam Whatsapp tan görüşelim çok acil

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır? 

sac buyusu nasil yapilir
Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

tirnak yedirme buyusu etkileri
Tırnak yedirme büyüsünün yapılmasında ritüellerin dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı... Devamını oku

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

nohut buyusu nasil yapilir
Nohut büyüsü yapılması bir kimsenin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amacını taşır. Nohut büyüsü giden sevgilinin... Devamını oku

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir, İç Çamaşırı Büyüleri Nasıl Yapılır?

ic camasiri buyusu nasil yapilir
İç çamaşırı büyüsü yapılması amacı bir kişinin büyü yapılan kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz