Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Cin Büyüsü Nedir, Cin Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cin Büyüsü Nedir, Cin Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cin büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Cin büyülerini kimler yapabilir? Cin büyüsü ile ilgili gerçek bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Cin Büyüsü Nedir, Cin Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Cin büyüsünün  yapılması sonucunda cinler  insanların ruhlarına girerek onların bir şekilde hayatlarının içerisinde yer alır. Cin büyüsü ile insanların karakterlerinde değişimler meydana gelir. Özellikle insanların ruhsal olarak düşünme yetilerinde çökmeler görülür.  Cin büyüsünün yapılmasında işler ters giderse, ömür boyu cinlerin musallatından büyüyü yapan ve büyünün yapıldığı kişi de kurtulamaz. Bu yüzden cin büyüsünü yaptırmak isteyenler, muhakkak  medyum hocalarına  danışmalıdır.

Cin Büyüsünün Tanımı

Cin büyüsünün yapılmasında görevlendirilen cinler, iyi ve kötü cinler olarak iki türe ayrılır. İyi cinler genellikle bağlanma ve aşık etme konularında görev alır. Kötü cinler ise kişilerin hayatlarını zindana çevirmekle birlikte onların akıl sağlıklarını bozarak hayatlarına son vermelerine kadar insanlara zarar vermekle sorumlu olur.

Cin büyüsünün yapılmasında doğru ritüellerin uygulanması sonucunda cinlerin musallat olma  durumları meydana gelmez. Fakat, cinlerle yapılan büyüde yanlış iletişime geçildiği zaman cinler sonsuza kadar büyünün yapıldığı kişilere ve büyüyü yapanlara zarar verir. Bu yüzden  cin büyüsünü yaparken işinde ehli olan hocalara danışılmalıdır.

Ağız bağlama büyüsü nedir, ağız bağlama büyüleri nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Cin Büyüsü Yapılanlara Ne Olur?

Cin büyüsünün yapılmasından sonra birçok belirtiler ve etkiler meydana gelir. Aşağıda cin  büyüsünün yapılmasından  sonra oluşan  değişimler  sırasıyla listelenmektedir. Bu değişimleri şu şekilde  sıralayabiliriz:

 • Cin büyüsünün yapıldığı kişilerde tıbbi olarak tanısı ve tedavisi olmayan baş ağrıları meydana gelir. Baş ağrılarının iyileşmesi için kullanılan ağrı kesiciler de hiçbir koşulda etki
 • Bunun dışında gündüzleri uyuyup geceleri uyumayanlarda da cin büyüsünün etkisi  meydana gelir.
 • Aynı zamanda büyünün yapıldığı kişinin vücudunda kasılmalar meydana gelir.
 • Bunun haricinde cin büyüsü yapılanlarda ruhsal anlamda değişmeler görülür. Örneğin; sürekli olarak asabi ve sinirli bir yapıya sahiptirler. Bununla birlikte hiçbir zaman tahammül  noktaları
 • Cin büyüsüne maruz kalanların kısmetleri her zaman kapalı olur.  Bunun yanı sıra yaptıkları her şeyde başarısız olarak hayatları hep olumsuz yönde gider.
 • Cin büyüsünün etkisinde olanlar, kişisel bakımlarına  asla önem vermez.  Üstelik  çok az bir şekilde duş alırlar. Bununla birlikte yaşadıkları  alanları  da  hiçbir koşulda
 • Bunun haricinde cin büyüsü yapılanlar, aynalara hep bakar veya hiç bakmaz.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda  cin  büyüsünün yapıldığına  inananlar muhakkak medyum hocasına giderek büyünün  bozulması için çalışmalar yaptırmalıdır.

Cin Büyüsü Fark Edilebilir Mi?

Cin büyüsünün yapılmasından  sonra cinler  kimi zaman kendilerini belli eder. Aşağıda  cin  büyüsünün  yapıldığının  nasıl anlaşılacağı  detaylı  bir şekilde verilmektedir:

 • Sudan, sirkeden veya tuzdan mide bulanması durumunda  cin büyüsünün yapıldığı anlaşılır.
 • Bununla birlikte ışıktan nefret  eden ve güneşten gelen  ışıkları kapatmak isteyenler de cin büyüsüne maruz  kalmıştır.
 • Aynı zamanda Kuran veya ezan sesinden rahatsız olanlara kesinlikle cin büyüsü yapılmıştır.
 • Ayrıca cin büyüsü yapılan kişilerin konuşmalarındaki ses tonları ara ara incelip kalınlaşabilir.
 • Bununla birlikte cin büyüsünün etkisinde olanlar, yaptıkları ve konuştukları şeylerin  farkında olmadan  hayatlarına  devam

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi sonucunda cin büyüsü yapılanlar olmadık  davranışlar ve  hareketler  içerisinde olur. Bu tür değişimleri fark edenler, vakit kaybetmeden  medyum hocasına giderek büyüyü bozdurmalıdır.

Cin Büyüsünün Yapılması

Cin  büyüsünün yapılmasında uygulanması  gereken  adımlar vardır. Bu  adımların  doğru bir şekilde yapılmasından sonra cin büyüsü etkisini hemen  gösterir. Aşağıda  cin büyüsünün yapılma aşamaları sırasıyla verilmektedir:

 • Cin büyüsünün yapılmasına başlanmadan önce ilk olarak medyum hocasına cin büyüsünün  ne niyetle ve amaçla yapıldığına dair bilgilerin verilmesi gerekir.
 • Bilgilerin iletilmesinden sonra medyum hocası büyünün yapılacağı konuya göre cinleri görevlendirir.
 • Görevlendirilen cinler de büyünün yapılacağı kişinin ruhuna girerek büyünün tamamlanmasında görev alır.
 • Bunun sonucunda da cinler insan kılığına girerek büyünün etkisinin gerçekleşmesini sağlar.

Yukarıda verilen aşamaların tek tek uygulanması durumunda cin büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarının talimatlarıyla birlikte kolay bir şekilde büyüyü yaptırabilir.  Medyum hocalarının  cinlerle iletişime geçmesi daha  doğru olur. Çünkü, insanların cinlerle iletişime geçmesi sonucunda  kısa bir sürede cinlerin zarar verme ve musallat olma durumları görülür.

Cin Büyüsünü Yok Etme

Cin  büyüsünü  yok etmek  için ilk  olarak büyünün  etkisinin üzerinizde olup olmadığını kontrol etmek gerekir. Büyünün olması durumunda bozulması için medyum hocasından gerekli ritüellerin alınması gerekir. Cin büyüsünün bozulması için  medyum hocası kişiye  özel muska veya   tılsım hazırlar. Muskanın veya  tılsımın sürekli olarak evde veya kıyafetlerin içerisinde saklanması durumunda büyü etkisini hemen kaybeder. Cinlerin musallat olduğu insanların davranışları eski haline döner. Uğradıkları bedensel rahatsızlıkların tedavisi yapılarak hemen iyileşirler.

Cin  büyüsünün etkisi altında kalanlar, büyünün bozulması sonucunda psikolojik  anlamda da kendilerine çeki düzen  verir. Büyünün bozulması sonucunda kişilerin kafalarında bulunan takıntılıkları tamamen ortadan kaybolur. Örneğin; sürekli olarak temizlik yapan birisi, büyünün bozulmasından sonra cinlerin etkisinden kurtuldukları için temizlik takıntısını üzerlerinden atar. Cin büyüsünün bozulmasını isteyenler, muhakkak işinde uzman olan, medyum hocalarının yanına giderek büyünün yok olmasını sağlayabilir.

Cin Büyüsü Kimlere Etki Eder?

Cin  büyüsünün etkilerini  saymakla bitmez. Cin büyüsünün  doğru ve uzman medyum hocası ile yapılması durumunda büyü herkese etki eder. Bunun dışında cin büyüsü hakkında çok fazla bilgisi ve donanımı olmayanların cin büyüsünü yapmaları durumunda sadece yıldızı düşük olan kişiler  etkilenir.  Yıldızı düşük olanların yıldız yükseltme işlemlerini yapmaları gerekir. Eğer, bu kişiler yıldız yükseltme eylemini yapmadıkları zaman yıldızı düşük olanlar, kendilerine yapılmayan büyünün etkisinde de kalabilir.

Cin  büyüsünün yapılmasında olumsuz durumların meydana gelmemesi için  cin  büyüsünü enerjisi çok  kuvvetli olan medyum hocalarına  yaptırmak  gerekir. Medyum hocalarının  güzel bir şekilde cinlerle iletişime geçmesi durumunda cinler hiçbir  koşulda   bu kişilere  musallat olmaz. Bunun için cin büyüsünün yapılmasında gerekli olan  her detayı öğrenip medyum hocasının yönlendirmeleri ile büyü yapılabilir.

Cin Büyüsü Tehlikeli Mi?

Cin büyüsünün tehlikeli olup olmaması büyünün yapılma niyetine göre farklılık gösterir. Örneğin; bir cin büyüsünde Müslüman cinlerin görevlendirilmesi sonucunda büyünün yapıldığı  kişilere bu cinler zarar vermez. Müslüman cinler, genellikle hayır işlerinde sorumluluklarını yerine getirir. Hiçbir şekilde insanlara zarar vermezler. Bunun  dışında  cin büyüsünün kötü niyetle yapılması sonucunda  insanlara zarar vermesi mümkündür. Bu kötü cinler insanları korkutarak rüyalarında onlara rahatlık vermez. Aynı zamanda cinlerin zarar verdiği kişilerde tedavisi olmayan sara hastalığı, uyur gezerlik, aniden bayılma gibi durumlar meydana gelebilir.

Cin büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı cinlerle yapılan büyüde ruhen  iletişime geçilmede muhakkak medyum hocasından yardım almak gerekir. Medyum hocasının talimatlarıyla yapılan cin büyüsünün sonucunda meydana gelen tehlikeler ve olumsuz durumlar en aza inecektir.

Yıldızlı Cin Çağırma Nasıl Gerçekleşir?

Yıldızlı cin çağırma işleminin yapılmasında bazı yöntemler ve teknikler kullanılır.  İlk  olarak yıldızlı  cin çağırmak için parlayan  bir yıldızın  görülmesi gerekir. Yıldızın görülmesinden sonra yıldıza bakarak cinlerin çağrılması için tılsımlı sözcükler söylenir. Sözcüklerin  söylenmesinden sonra  cinler, kendilerini çağıran insanlara  cevap verir ve yıldızın  hareket etmesi sonucunda cinin geldiği belli  olur.

Yıldızın bazı zamanlarda gidip yeniden gelmesi durumunda  da cinlerin  geldikleri belli olur. Bu sayede yıldızlara yüklenen çağrışımlar ile cinler yıldızların  içine girerek  insanlarla iletişime geçer ve onların sorularına yanıt verir. Bu yüzden cin çağırma işleminin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Yanlış yapılan işlemler sonucunda cinlerin musallat olma  olayları meydana gelir.

Eve yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Eşyalara Cin Gelir Mi?

Kişisel eşyalar aracılığı ile cin çağırma mümkündür. Kişisel eşyalarla cin çağrılması için yapılması gereken  uygulamalar aşağıda sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Kişisel eşyalarla cin çağırmak için ilk  olarak  hasta  bir insanın eşyasını temin  etmek gerekir. Özellikle bu eşya üzerinde hasta kişinin kokusunu ve terinin olmasında yarar vardır.
 • Eşyanın alınmasından sonra eşyanın ucuna iple düğüm atılmalıdır.
 • Düğüm atıldıktan sonra Kuran-ı Kerim’den sureler ve  dualar okunur.
 • Eşyanın üzerine surelerin ve duaların okunmasından sonra cin çağırma işlemi gerçekleşmiş
 • Cinler kendilerinin geldiklerini belli etmek için düğüm atılan ipin uzunluğunun kısalmasına veya uzamasına neden olur.

Yukarıda verilen işlemlerin  eksiksiz ve  doğru bir şekilde  yapılmasından  sonra kişisel eşyalar ile cin çağırma işlemleri kolay  bir şekilde  yapılır. Cin çağırma işlemlerinin hatasız bir şekilde  yapılması için kesinlikle medyum hocalarına  danışılması gerekir.

Düşük Yöntemi İle Cin Çağırarak Büyü Yapma

Düşük  yöntemi ile cin  çağırarak  büyü  yapmanın gerçekleşebilmesi için ilk  olarak bazı adımların eksiksiz bir  şekilde uygulanması gerekir. Aşağıda düşük yöntemi ile cin çağırma adımları  sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Düşük yöntemi ile  büyünün yapılması için ilk olarak Kuran-ı Kerim’in tuvalette veya uygun olmayan yerde  bulundurulması gerekir. Çünkü, büyünün yapılma aşamasında cinlerin gelmesi için Allah’ın buyruklarının ve emirlerinin  yok  sayılması gerekir.  Cinler Allah’a  karşı olan herkesi çok
 • Daha sonra  Kuran-ı  Kerim üzerinden  olumsuz  hareketlerin yapılmasının ardından bir  odaya geçilerek  cinlerin gelmesi  için  dualar veya sureler
 • Duaların ve surelerin okunmasından sonra cinleri çağırma işlemi gerçekleşmiş

Yukarıda verilen adımların uygulanması sonucunda  düşük yöntemi ile cin çağrılarak büyü yapılabilir. Bu yöntem  ile yapılan  büyüler her zaman dinde  günah olarak  kabul edilir ve  bu büyünün yapılmasını gerçekleştiren kişileri Allah  hiçbir zaman affetmez.

Yemin Etme İle Cin Çağırma

Yemin  etme ile cin çağırmak  için  yapılması istenen   koşullar vardır. Aşağıda yemin ile cin çağırma işleminin gerçekleşmesinde izlenmesi gereken yollar sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak karanlık ve  sessiz bir odaya  geçilmesi
 • Odaya geçildikten sonra odanın ortasına bir ateş yakılır ve  ateşin  üstüne  tütsü  Yapılacak büyülerin iyi veya kötü olmasına göre tütsülerin kokuları arasından seçimler yapılarak ateşe  koyulur. Birini aşık etmek veya bağlamak niyeti varsa,  güzel kokulu tütsü koyulmalıdır. Fakat, büyünün niyeti kötü ise, çok kötü kokulu  tütsüler tercih edilmelidir.
 • Bu işlemin ardından ateşin üzerine cinlerin gelmesi  ve büyünün yapılması için kötü veya iyi  niyetle yeminler edilir.
 • Yeminlerin edilmesinden sonra cinler, geldiklerini belli  etmek için  yılan veya  köpek  gibi hayvanların ruhlarına girerek kendilerini çağıran kişinin karşısına  çıkar.
 • Daha sonra büyünün yapılmasının tamamlanmasında çağrılan cinler  görev alır.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra cin büyüsünün bütün  aşamaları tamamlanır.

Yukarıda verilen adımların hatasız bir şekilde yapılması sonucunda yemin etme ile  cin  çağırma işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşir. Bunun için adımların eksiksiz bir şekilde  yapılması gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz