Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Kurşun Büyüsü Nedir, Kurşun Büyüleri Nasıl yapılır?

Kurşun Büyüsü Nedir, Kurşun Büyüleri Nasıl yapılır?

Kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etkisi ne zaman belli olur? Kurşun büyülerini kimler yapabilir? Büyü bilgileri için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Kurşun Büyüsü Nedir, Kurşun Büyüleri Nasıl yapılır?

Kurşun büyüsü yapmak kişilerin her istediklerine sahip olmalarını sağlayabilir. Eğer sevdiğiniz insanlar ile aranız açıldıysa bu kişiler için aranızın düzelmesi için kurşun büyüsü etkilerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu büyü türü ikili insan ilişkilerinin düzelmesine yardımcı olur. Eski zamanlardan beri bu  büyüden faydalanılmaktadır. Kurşun ile yapılan büyü türleri çok çeşitlidir. Kurşunu bir yere saklayarak, kurşuna tılsımlı kelimeler okuyarak, kurşunu bir beze sararak kurşun büyüleri yapabilirsiniz. Genellikle arkadaşlar ve akrabalar üzerinde etkisini gösterir. Kurşun büyüsü yaptırmadan önce kime büyü yaptırmak istiyorsanız o kişiler hakkında yeterli miktarda bilgiye sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, yaşı, mesleği mutlaka bilinmelidir.

Ayrıca iğne büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun büyüsü yapmak için kurşunun özel ısıtma ve doğuma aşamalarında özel duaları okunması gerekir. Piknik tüpü kullanarak kurşun büyüsü tarifinden faydalanabilirsiniz. Büyüyü yapmaya başlamadan önce büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafının olduğundan emin olun. Fotoğrafta büyü yaptığınız kişinin yüzünün net bir şekilde görülmesi gerekir. Bulanık fotoğrafları kullanmayın. Kurşunun bu fotoğraf üzerinde erimesi gerekecek. Daha sonra geniş bir kumaş parçası kullanarak fotoğrafın üzerini kapatmanız gerekir. Günde 5 kere bu uygulamayı tekrar edin. Kurşunu döktükten hemen sonrasında tılsım yazılması gerekir. Tılsımın içinde küsen kişilerin neden küstükleri, ne zamandan beri küs oldukları biliniyorsa yazılmalıdır. Tılsım yazıldıktan sonra kağıt korunaklı olacak şekilde katlanarak kurşunun içine atılır. En sonunda:

“…Rabbirhamhumâ kemâ rabbeyânî sagîrâ.”

Duası okunarak büyü işlemine son verilir. Ortalama 15 gün içinde bu uygulamadan sonuç alabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kurşun büyüsü etkileri sayesinde çok tercih edilen bir büyü türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurşun büyüsü yapmak için gerekenler tamamlandıktan ve gerekli tılsımlar okunduktan sonra istediğiniz dilekleri gerçekleştirebileceksiniz.

 • Kurşun büyüsü ile iki küs kişinin barışmasını sağlayabilirsiniz,
 • İki arkadaşın birlikte iş yapmasını sağlayabilirsiniz,
 • Boşanmak üzere olan çiftlerin barışmasını sağlayabilirsiniz,
 • Küs olan akrabaların yeniden muhabbet içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurşun büyüsü aşk sağlamak amacı ile de yapılır. Genellikle küslükler ile ilgili olan bu büyü türünün, aşk için kullanıldığı zamanlar sevilen kişinin fotoğrafının işleme dahil edilmesi gerekir. Büyü yapıldığından kesinlikle kişinin haberi olmamalıdır. Aksi halde büyü yerini bulmayacaktır. Kurşun büyüsü yapmak etkili olduğundan büyüyü yapan kişiler ilk günlerde büyü etkilerini hissedeceklerdir. İlk üç günde büyüyü yapan kişiler kendilerinde tuhaflık hissedebilir, mide bulantısı probleminden şikayetçi olabilirler.

Kurşun Büyüsü Yapmak için Gerekli olan Malzemeler Nelerdir?

Kurşun büyüsü yapımı sırasında gerekli malzemeler eksiksiz olmalıdır. Eksik malzemeler ile büyü yapmaya kalktığınız zaman, büyünüzün yerini bulmayacağını görürsünüz. Kurşun büyüsü için gerekli olan malzemeler, büyü türüne göre farklı olabilir. Malzemeler genellikle daha fazla olur fakat temel olarak:

 • Kurşun,
 • Piknik tüpü,
 • Toprak,
 • Su,
 • Bez parçası,
 • Kırmızı mürekkepli daha önce kullanılmamış kalem gerekli olur.

Malzemeler tamamlandıktan sonra büyü ritüeline başlamak gerekir. Büyü ritüeli kesinlikle yarım bırakılmamalıdır. Bir eşya eksik olduğu zaman ritüeli eksik bırakmak zorunda kalırsanız, büyü ritüelini yeniden başlatmanız gerekecektir. Aynı şey bir kimsenin büyünüzü yarım bırakması konusunda da geçerli olmaktadır. Yarım yerden devam etmemeniz gerekir. Kurşun büyüsü zararlı mıdır  sorusunun cevabı bu noktada evet olur. Büyü yarım bırakılırsa kişiler zarar görebilir. Bunun dışında büyünün yan etkilerinin olduğu nadirdir. Büyünün zararlı olmaması için kiminle çalıştığınıza dikkat edin. Bilgi sahibi, tecrübesi olan ve cinleri güçlü olan medyum hocalardan faydalandığınızdan emin olun.

İki Kişinin Arasının Düzelmesini Sağlayan Kurşun Büyüsü Tarifi

İki kişinin arasının düzelmesi için kurşun büyüsü tarifi kolay uygulanmaktadır. Kurşun büyüsü için dua ile birlikte yapılan bu büyünün etkili olması için en kaliteli kurşunu kullandığınızdan emin olun. Katı halde bulunan kurşunu bir kabın içine alın. Kabın ısıya dayanır özellikte olması gerekir. Ardından piknik tüpünün altını açın ve 2 dk boyunca kurşunu ısıtın. Bu sırada kurşun zaten kendiliğinden eriyecektir. Ardından aralarının düzelmesini istediğiniz kişilerin fotoğraflarını erimiş kurşunun içine atın. Bu şekilde kurşun fotoğrafların içine geçmiş şekilde donacaktır. Kurşun tamamen donduktan sonra büyü etki etmeye başlar. Kurşun donduğu sırada sizin bazı tılsımlı kelimeleri söylemeniz gerekir:

“Allah’ım, iki kişinin arası bozuldu ve bu kişilerin arasının düzelmesini istiyorum. Bunun için senin yarattığın kurşundan faydalanmak istiyorum. Kurşunu bana ve büyü yaptığım insanlar için faydalı kıl. Dileklerimi kabul et. Sen şüphesiz kullarını duyan ve onların istediklerine yanıt verensin. Benim dualarımı da kabul et ve istediğim kişilerin arasını düzelt. Amin.” Deyin. Bu ifadeyi 7 gün boyunca ilk uyandığınız zaman tekrar etmeniz gerekecek. Bu nedenle duanın çıktısını alabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Bozulur mu?

Kurşun büyüsünü bozmak mümkün olsa da zor olabilir. Kurşun büyüsü etkileri kişi üzerinde ne kadar uzun süre kalmış ise büyünün bozulması o oranda zor olacaktır. 1 aydır büyünün etkisi altında olan bir kişi ile 2 aydır büyünün etkisi altında olan kişinin büyülerinin çözülmesi için yapılacak olan ritüeller aynı değildir. 1 aydır büyü etkisi altında olan bir kişinin büyüden kurtulması çok kolayken, daha uzun zamandan beri bu etki altında olan kişilerin büyüden kurtulması o kadar kolay olmayacaktır.

Kurşun büyüsü bozulması adına İslam alimleri bol bol kuran okunması gerektiğini belirtmişlerdir. Ayetler en güçlü büyü bozucuları ve kötü enerjilerden koruyuculardır. Kuran’ı Kerim’den dua okumadan önce mutlaka abdestinizi aldığınızdan emin olun. Abdest almadan kuran okumanın günah olduğunu unutmayın. Dualarınızı okurken kafanızda başka hiçbir şey olmadığından emin olun. Yalnızca dua etmeye ve dua sonuçlarına odaklanın. Eğer kafanızın yoğun olduğu bir dönemde iseniz, başka bir zaman dua edebilirsiniz.

Sirke Kullanarak Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sirke kullanarak kurşun büyüsünü bozmak isterseniz tek ihtiyacınız olan şey su ile sirke olacak. 1 litre suyun içine 2 su bardağı sirke ekleyin. Suyu iyice karıştırın ve bu sırada “Sirke ile su güzelce karışsın. Büyü bozmak için bütün yollar bana açılsın.” İfadesini 3 kere tekrar edin. Kurşun büyüsünü bozmak için en önemli aşama kişinin niyetinin ne olduğunu belirtmesidir. Niyetinizin ne olduğunu belirtirken bunu dua ile birleştirerek yapmanız önerilmektedir. Örneğin: “Niyet ettim büyünün bozulması için.” Dedikten sonra:

“Rabbenâgfirlî ve li vâlideyye ve lil mu’minîne yevme yekûmul hisâb.”

Duasını okuyabilirsiniz. Duanızı okuyup size yardımcı olacak olan ruhani varlıkları harekete geçirdikten sonra, sirkeli su ile duş almanız gerekir. Bunu yaptığınız sırada kesinlikle vücudunuzda kuru bir alan kalmadığından emin olmanız gerekir. Duşunuzu aldıktan sonra sirkeli suyun deriniz tarafında iyice emilmesi gerekir. Sirke vücudunuzda ne zaman tamamen emilirse o zaman büyünün etkileri bozulmaya başlar. 4. Gün sonrasında duş alabilirsiniz.  4 gün geçmeden eller, yüz ve ayaklar hariç vücudunuzun hiçbir yerine su değmemesi gerekir.

Kurşun Büyüsü Kimlerin Üzerinde Etkili Olmaz?

Kurşun büyüsünün etki etmediği kişiler bulunur ki, bu kişiler yalnızca kurşun büyüsünden değil, diğer büyü çeşitlerinden de etkilenmezler. Kurşun büyüsü çeşitleri ne olduğunun bir önemi olmaksızın bu kişiler üzerinde yapılan büyülerin etki etme olasılığı yoktur. Bu kişilere yapılan büyüler:

 • Yön değiştirebilir. Yani siz x kişisini etkilemek isterken, istemeden y kişisini büyü etkisi altına alabilirsiniz.
 • Büyü yapan kişinin başına gelebilir. Yani büyü yaptığınız kişide yaratmak istediğiniz etkilerin aynısı sizin başınıza gelebilir.
 • Büyü daha güçlü bir hal alarak büyüyü yapan kişinin sağlık problemleri yaşamasına neden olabilir.

Büyünün etkili olmadığı kişiler arasında:

 • Evinden cenaze çıkmış kişiler,
 • Görme duyusu doğuştan olmayan kişiler,
 • Din işleri ile uğraşan kişiler yer alır.

Kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Yaparken Hangi Duaları Okumak Gerekir?

Kurşun büyüsü yaparken okunacak olan dualar kaynağı belli olan dualar olmalıdır. Eğer kaynağı belli olmayan kimin tarafından yazıldığı açıkça belirtilmemiş bir dua ile karşılaşırsanız bu büyü duasını kesinlikle okumayın. Eğer Arapça okuyarak büyü yapmak isterseniz, duanın Türkçe anlamının mutlaka bilinmesi gerekir. Kurşun büyüsünü yaparken özellikle:

 • Fatiha Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Burc Suresi içinde yer alan duaların okunması gerekir.

Büyüyü yapmaya başlamadan önce kendinize mutlaka kurşun büyüsü nasıl yapılır sorusunu sorun. Ne yaptığınızdan ne okuduğunuzdan tamamen emin olmadan, büyüyü yapmaya başlamayın. Büyüyü yaparken kullanacağınız dualar Kuran kaynaklı olmazsa, kendiniz de niyetinize göre dua oluşturabilirsiniz. İki kişinin küsmesi için dua okuyacaksanız:

“Allah’ım, bu kişilerin küsmesini istiyorum. Küsmelerini istemem de nedenlerim var. Sen kalpler içinde bulunanı en iyi bilensin. Bu nedenle beni anlarsın. Duamı kabul et. Mümin kulunun sesini duy. Bu büyüyü benim için mümkün kıl. Amin.” Diyebilirsiniz.

Kurşun Kullanarak Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun kullanılarak yapılan bağlama büyüsü en etkili büyü türleri arasında yer alır. Büyüyü yapmak için biraz ipe ihtiyaç duyacaksınız. Sıvı halde bulunan kurşuna ipleri atın. İpler ile kurşunlar yek pare olacak ve birlikte donacaklardır. Bu hale gelmeleri için bir süre beklemeniz gerekecek. Kurşun büyüsü ile sevdiğini geri getirme ve bu kişiyi kendinize bağlamak için, katı hale gelen ip ile kurşunu elinize alın ve bu sırada “Kendime bağlamak istediğim kişi için kurşun büyüsü yaptım. Bu büyü benim ile sevdiğim kişi arasında bir bağ oluşturacak. Bütün dualarım kabul olacak. Amin.” Deyin.

Ardından katı halde olan malzemeleri toprak altına gömmeniz gerekecek. Gömdüğünüz çukurun derinliği ortalama 60 cm olmalıdır. Toprağın çok yakınına kurşunu gömmemeniz gerekir. Kurşun ortalama 7 gün içinde burada gömülü kaldığı zaman etkisini göstermeye başlayacaktır. Fakat bu sırada büyü yapan kişinin kesinlikle büyü yaptığı kişi ile temasa geçmemesi gerekir. Aksi halde büyü etkisini kayıp eder ve yapılan ritüeller boşa gitmiş olur.

Kurşun Kullanarak Eski Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Eski sevgili üzerinde yapılan bağlama büyüsü diğer bağlama büyüleri ile kıyaslandığı zaman yapılması daha kolay olur. Çünkü eski sevgililerin kendilerine daha önceden de olsa bir takım hisleri bulunur. Eski sevgili için kurşun büyüsü yaparken kurşunun daha önceden okunmuş olması gerekir. Fakat  bu okuma yalnızca medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilir. Çünkü okuma yapmak için derin din bilgisine ve ruhani anlamda güce ihtiyaç duyulur. Kurşun büyüsü yaparken ruhani güçler meydana çıkar ve yeterli bilgisi olmayan kişiler bu güçleri kontrol etme aşamasında zorlanabilirler. Ruhani güçler büyü yapmak isteyen kişilerin kötü niyetli olduğunu düşünerek onların başına çorap örebilirler. Özellikle sağlık problemleri meydana gelir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz