Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Yastık Büyüsü Nedir, Yastık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yastık Büyüsü Nedir, Yastık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yastık büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır? Yastık büyülerini kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Yastık Büyüsü Nedir, Yastık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Eve yapılan yastık büyüsü, genel olarak ayırma büyüleri arasında en çok başvurulan manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Birbiri arasında su sızmayan, birbirlerini çok seven eşlerin dahi etkilenip kısa sürede boşanmalarına neden olan yastık büyüsü, çok eski tarihlerden beri günümüze dek uygulanmıştır. Hatta günümüzde pek çok evliliğin de yastık büyüsü nedeniyle sonlandırıldığı bilinmektedir. Peki yastık büyüleri nasıl yapılır? Birisine yastık büyüsü yapılıp yapılmadığı hangi belirtilerle anlaşılır? Özellikle mutlu bir yuva kurup; aile saadetini bir ömür boyunca yaşamak isteyenler tarafından çok merak edilen yastık büyüsü hakkında bilinmesi gereken tüm uygulamalar hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabileceksiniz.

Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde sevgilileri ya da eşleri birbirinden ayırmak için pek çok büyü olduğu bilinmektedir. Özellikle manevi alanda yüksek yeteneklere sahip olan yani dünya dışındaki ruhani alemlerde yaşayan varlıklar ile doğrudan veya dolaylı bir şekilde iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan kudretli kişiler, yıllar boyunca icra ettikleri çalışmalar sonucunda insanların hayatlarına doğrudan etki edebilecek manevi yöntemler keşfetmiştir. Bu yöntemler arasında özellikle son yıllarda havas ve ledün ilimleri ile ilgilenen kimselerin dikkatlini yastık büyüleri çekmektedir.

Ayrıca çingene büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yastık Büyüleri Nelerdir?

Yastık büyüleri, günümüzde ilim ve irfan sahibi gerçek medyum hocaların ellerinde bulundurdukları kadim büyü kitabelerinde ve büyü üstatlarının kaynaklarında yer alan en etkili ve en hızlı tesir gösteren ayırma büyüleri arasında yer almaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere yastık büyüleri, insanların evlerinde bulunan yastıklara iliştirilen birtakım manevi uygulamalardan meydana gelmektedir. Yani yastık büyüsü nedir sorusunun yanıtını arayanlar için bu tür manevi uygulamalar, insanların arasına nifak tohumu sokmak için büyünün yönlendirildiği kişi veya kişilerin kullandıkları yastıklara iliştirilen büyü uygulamalarıdır cevabını vermek mümkündür.

Yastık Büyüleri Ne Amaçla Yapılır?

Manevi ilimler ve uygulamalarla yakından ilgilenen kişiler, yüzyıllar öncesinden günümüze değin ulaşmayı başarmış ezoterik öğretiler arasında bağlama ve aşk amaçlı büyülerin yanı sıra ayırmak ve koparma amaçlı büyülerin de olduğunu iyi bilmektedir. Dolayısıyla günümüzde özellikle kötü niyetli kişiler ve ruhunu cin, şeytan ve iblis gibi şer odaklarına teslim ederek çok kötü manevi uygulamalar icra edebilen büyücüler tarafından da ayırma büyüleri yapılmaktadır. Yastık büyülerinin en büyük amacı da birbirini seven insanların kısa süre içinde birbirlerine düşman olmalarını sağlayarak ayrılmalarına yol açmaktır.

Ayırma büyüleri arasında en popüler uygulamalardan biri olan yastık büyüleri, ezoterik kitabelerde yer alan birtakım ritüellerin gerçekleştirilmesi ile yapılabilmektedir. Bu sayede büyünün yapıldığı andan itibaren etki göstermeye başlaması ve büyünün yönlendirildiği sevenlerin ya da karı ve kocanın bir müddet sonra boşanmaya varan ayrılıklar yaşamaları söz konusu olabilmektedir. Yastık büyüsü amacı kimi zaman sevenleri ve eşleri ayırmanın yanı sıra bu kişilerin çok ciddi hastalıklara maruz kalmasına yönelik de icra edilebilmektedir. Dolayısıyla çok başarılı ve deneyimli bir büyü üstadı tarafından vekaletle icra edilen yastık büyüsü sadece kadın ve erkeği birbirinin yüzüne bakmayacak kadar düşman etmekle kalmayıp aynı zamanda bu kişilerin hasta olup yataklara düşmesine de neden olabilmektedir.

Yastık Büyüsü Kime Etki Eder?

Yastık büyüleri bekar veya evli, kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese yönelik icra edilebilmektedir. Yastık büyüsünün etkileri, büyünün yönlendirildiği kişinin şahsına tesir edebileceği gibi o ev içinde; yastığı kullanan tüm insanların da etkilenmesinde pay sahibi olabilmektedir. Yastık büyüsüyle amaçlanan ayrılıklar ve boşanmalar olduğu için kadın ya da erkeğe yönelik bu büyünün gerçekleştirilmesi farklı bir sonuç meydana getirmeyecektir. Bir başka deyişle yastık büyüsünü vekalet alarak icra eden deneyimli büyü üstadı veya ilim ve irfan sahibi medyum hoca; erkeğe de kadına da bu büyüyü yapsa sonuç fark etmeksizin ayrılıklar ve boşanmalar olacaktır.

Bu sebeple yastık içinde büyü uygulamaları üzerinde en çok durulması gereken ve aile birliğini bir anda paramparça edebilen tehlikeli büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. İnsanların bu alanda bilinçlenmesi ve her şey için çok geç olmadan gerekli korunmaların alınması temel şarttır.

Yastık Büyülerini Kimler Yapar?

Geçmişten günümüze özellikle insanların yaşadıkları evlerde en çok kullandıkları eşyalar, zaman zaman büyü malzemesi haline gelebilmektedir. Buna insanların iç çamaşırları, ayakkabıları, günlük yaşamda kullandıkları diş fırçası, tarak ve havlu gibi eşyalar örnek gösterilebilmektedir. Bu eşyalar büyünün kuvvetli bir şekilde tesir göstermesini sağlamakta ve insanların manevi dünyasını etkisi altına almaktadır. Yastığa konulan büyüler de kötü niyetli kimseleri amaçlarına alet edilen ev eşyaları arasında gösterilmektedir.

Hemen hemen herkesin çevresinde mutlu evlilikleri; sonsuz ve asla bitmeyecek gibi gözüken aşkları ile mutlu mesut yaşamına devam eden çiftler bulunmaktadır. Bu çiftlerin aralarında yaşadıkları katıksız sevgi ve aşk; çevreleri tarafından en kadar hayranlık uyandırılıp övgülere mazhar olsa da bilindiği üzere bir o kadar da nazar ve kem göze maruz kalmaktadır. Bu sebeple insanların mutluluğunu kıskanan kişiler, bu mutluluğa son vermek için pek çok manevi uygulamaya başvurabilmektedir. İşte bu tür emelleri olanların yani çevrelerindeki mutlu evlilikleri büyük bir kıskançlıkla takip edenlerin ilk başvurduğu etkili ve kesin sonuçlu yöntem yastıkla yapılan ayırma büyüleri olmaktadır.

Öte yandan mutlu bir evliliği kıskanan kişiler, sevgililerin veya eşlerin daha önceden ilişki yaşadıkları eski sevgilileri olabilmektedir. Kindar ve kıskanç kişiler kendilerinden sonra mutlu olmalarını istemedikleri eski sevgililerinin mevcut evliliklerini paramparça bir hale getirmek için bu tür uygulamalara başvurabilmektedir.

Yastığa Yapılan Büyüler Neden Çok Etkilidir?

Günümüzde evliliklerin en mahrem yaşantılarının gerçekleştiği yerler muhakkak yatak odalarıdır. Hatta bu yüzden misafirliklerde dahi yatak odalarının kapıları çoğunlukla kapalı tutulmakta ve aile bireyleri dışından insanların buraya erişimleri engellenmeye çalışılmaktadır. Bu uygulamanın en büyük sebebi ise insanların evliliklerini bozabilecekleri saldırılara karşı önlem almaktır. Her ne kadar çoğu kişi bu davranışı bilinçli olarak yapmasa da geçmişten bu yana yastıklara yapılan büyüler insanların kulak aşinası olduğu kara büyü uygulamaları arasında olduğundan evli kimseler kendi aralarında bu tür bir çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Mahrem yaşantının en çok kullanılan eşyalarından biri yastıklardır. İnsanların yatak odalarında kullandıkları yastıklar ayrıca bir insanın uzun yıllar veya aylar boyunca kafasını koyduğu, geceleri uykusunda temas ettiği önemli bir eşyadır. Bu eşyaların tılsımlanması yani büyülenmesi, ne yazık ki o insanlar üzerinde çok ciddi etkilerin derhal oluşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple yastığa konulan büyüler de kısa sürede etkili sonuçlar meydana getirmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

Ancak bilindiği üzere yastıkla yapılan ayırma büyüleri sadece evlilere yönelik icra edilmemektedir. Dolayısıyla yastıklara yapılan büyüler, bekarların da kullandıkları yastıklara iliştirilebilir. Bu sebeple bekar oldukları halde çevrelerinden övgüler aldıkları mutlu bir gönül ilişkisi olan kişiler; evlenmeyi düşündükleri bu kişiler ile herhangi bir sebepten ayrılık yaşamamak için mutlaka yastıklarını yabancı insanların görüp dokunabileceği ortamlarda bırakmamaya gayret etmesi gerekmektedir.

Yastığa Yapılan Ayrıma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kadim büyü uygulamalarında ve ezoterik kaynaklarda yer alan yastıkla ayırma büyüsünün ritüelleri kişiye özel olarak yapılmaktadır. Dolayısıyla manevi yeteneklerini kötüye ve kişisel çıkarları için kullanmayı göze alabilen medyum hocaların yanı sıra; büyü üstatları insanlardan vekalet alarak yastığa yapılan ayrıma büyülerini başarılı bir şekilde icra edebilmektedir. Yastık büyüsü yapılışı, söz konusu manevi gücü yüksek, ilim sahibi kişiler tarafından hazırlanan muska veya vefk benzeri büyü eşyalarının, büyüden etkilenmesi istenen kişinin kullandığı yastıklara iliştirilmesi ile icra edilmektedir.

Yastığa yapılan ayırma büyüsünde, büyünün tılsımlı sözleri ve insanları manevi yönden etki altında bırakacak dua uygulamaları çok küçük yazılar halinde muska şekline getirilerek göze çok kolay batmayacak boyutlarda hazırlanıp yastıkların içine konulmaktadır. Bu sebeple büyünün etki altına alacağı kişinin bu durumun farkına varması çok ama çok zor olmaktadır.

Büyü üstatları tarafından birbirini seven insanların ayrılmasını sağlayacak vefkler hazırlandıktan sonra bu vefkler, yastıkların yün veya elyafı içine karıştırılarak asla fark edilmeyecek bir forma sokulmaktadır. Dolayısıyla insanlar hiçbir şeyin farkına varmadan ilk geceden itibaren yastıkla ayırma büyüsü etkisi altında kalmaya başlamaktadır.

Suya atılan büyüler nelerdir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yastıkla Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsünün anlaşılması ne yazık ki genellikle insanlar ayrıldıktan sonra veya ayrılmalarına ramak kalmışken söz konusu olabilmektedir. Çünkü çoğu insan yaşadıkları hararetli tartışmalarda ve sevdiği insanlardan günden güne uzaklaşmada üzerinde herhangi bir büyü etkisinin olduğunu idrak edememektedir. Bu sebeple söz konusu durumda olan kişilerin yani evliliğinde veya gönül ilişkisinde herhangi bir ciddi neden olmadığı halde; tartışmalar ve kavgalar yaşayan kadın ve erkeklerin deneyimli insanların manevi hizmetlerinden yararlanması tavsiye edilmektedir. Bu sebeple yastık için büyüsü uygulamalarının en iyi şekilde anlaşılması için birtakım belirtilerden şüphelenen kişilerin ilk fırsatta manevi alanda deneyimli ve işini Allah rızası için yapan ilim sahibi medyumların desteğine başvurması tavsiye edilmektedir.

Sevdikleri ile  daha önce olmadığı seviyede bir anda ciddi tartışmalar ve kavgalar yaşamaya başlayan kişiler yastıkla ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Bu sorunun yanıtları için iki farklı unsurdan bahsetmek mümkündür. Bunlardan ilki fiziki belirtiler ikincisi ise ruhani belirtilerdir.

Yastık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Yastık büyüsünün gerçekten insanlar üzerinde etkilerinin olup olmadığını anlamak için yastık büyüsü belirtilerine dikkat etmek gerekmektedir. Söz konusu yastık büyüsü belirtileri arasında; ilk sırada yer alan fiziki belirtileri açıklığa kavuşturmak için yapılması gereken evde kullanılan yastığın içinin açılıp tamamen dağıtılarak herhangi bir büyü unsurunu ortaya koyacak muska, vefk veya yabancı cisim olup olmadığını kontrol etmektir.

Nitekim günümüzde pek çok kişi yastıklarının içinde şüphelendikleri gibi muska ya da dualı yazılar varmış gibi görünen küçük kağıt parçaları bulabilmektedir. İşte bu durum sizin ilişkinizi çekemeyen yuvanızın dağılmasını isteyen birisinin size büyü uygulaması yaptığının en belirgin kanıtıdır. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken ruhani belirtiler ise evde yaşanan huzursuzluk ve kavganın hiç bitmeyecekmiş gibi olması ve sonunun gelmemesidir. İşte bu durumda kesin sonuçlara ulaşılması için yastık büyüsünden şüphelenen kadın veya erkeklerin doğrudan medyum hocalardan bakım hizmeti alması tavsiye edilmektedir.

Yastık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evliliği dağılma noktasına gelen pek çok mağdur kadın veya erkek yastık büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Bu büyünün tamamen temizlenmesi ve etkilerinin ortadan kaldırılması için manevi ilimlerde yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahip medyum hocaların kişiye özel çalışmaları çok etkili olmaktadır. Vefk, dua ve muska gibi uygulamalarla kötü amaçlı kişilerin istekleri ve büyüleri savuşturulabilmektedir.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. MAHİR 3 Mart 2020 12:38

    HOCAM MERHABA BİZİM EVİMİZDE YASTIK KILIFLARIMIZ KAYIP KIZIMIN ALIP ESKİ EŞİME VERDİĞİNDEN ŞÜPHELENİYORUZ ÇİNKÜ 1 HAFTADIR OLMADIK TARTIŞMALAR YAŞIYORUZ NE YAPMAMIZ LAZIM

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz