Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin İsimleri ve Yan Etkileri 

Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin İsimleri ve Yan Etkileri 

Büyü çeşitleri nelerdir, faydaları ve zararları var mıdır? Büyüleri kimler yapabilir? Büyüler hakkında merak ettiğiniz bilgilere yazımızdan içerisinden bakabilirsiniz.

 Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin İsimleri ve Yan Etkileri 

Büyülerin yapılma amaçlarına ve edilen niyete göre birçok çeşitleri bulunmaktadır. Eski çağlardan günümüze kadar insanlar özellikle birilerini kendine aşık etmek ve bağlanmak için büyüleri tercih eder. Bunun için sevmediği birisinin hayatına zarar vermek için de kara büyüler sıklıkla yapılır. Büyülerin doğru ritüellerle yapılması için ilk olarak medyum hocalarından yardım almak gerekir.  Bunun dışında büyü kaynaklarından da büyülerin türlerini ve yapılış yöntemlerini öğrenmek mümkündür. Bu yüzden insanlar yaptıkları büyünün etkisini görmek için emin ellere başvurmalıdır.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, kara büyü olarak bilinir. Büyünün yapılmasından sonra öldürücü etkiler meydana gelebilir. Sabun büyüsü, kötü niyetle yapılan bir büyü türüdür. Büyü yapıldığı zaman sevmediğiniz bir insanın tedavisi olmayan ve ölümcül hastalıklara yakalanmasına neden olursunuz. Büyünün etkisinde olanlar kısa bir süre sonra yakalandıkları hastalıktan dolayı hayata gözlerini kapar. Aşağıda sabun büyüsünün yapılma aşamaları sırasıyla verilmektedir:

 • Sabun büyüsünün yapılması için ilk önce sabun ve büyünün yapılacağı kişinin saçı gereklidir.
 • Malzemeler temin edildikten sonra kullanılmamış sabuna saç teli sarılır.
 • Saç telinin sarılmasının ardından sabuna beyaz renkte bir iğne batırılır.
 • Sabunun üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunur.
 • Daha sonra kör bir kuyuya atılır.
 • Kör kuyuda sabun eridikten sonra büyünün yapıldığı kişi ölüm döşeğinde kıvranmaya başlar.
 • Bunun sonucunda kısa bir süre sonra büyünün etkisinde kalan taraf, hayatını kaybeder.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişinin ölümünü zevkle izlersiniz.  Büyünün yapımının doğru olması için medyum hocasına gitmekte yarar vardır.

Büyü belirtilerini yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü, iki aşıkları veya evli çiftleri birbirinden ayırmak ve soğutmak için yapılır. Bu büyünün sonunda mutlu giden ilişkilerin sonu hüsrana döner. Bunun sonucunda ayrılan çiftler veya sevgililer bir daha hiçbir zaman kesinlikle bir araya gelemez. Aşağıda kaşık büyüsünün yapılış ve uygulanış adımları tek tek verilmektedir:

 • İki tane kaşığa büyünün yapılacağı çifterin adları doğru bir şekilde yazılmalıdır.
 • Daha sonra kaşıklar arka arkaya olacak şekilde koyulur.
 • Vefat eden bir kişinin mezarı açılarak onun kefeninden bir parça alınır ve bu parçalar tahta kaşıklara sarılır.
 • Ardından sarılı tahta kaşıkların üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler söylendikten sonra başka bir mezara kaşıkla gömülür.
 • Bütün adımların yapılmasından sonra mutlu ilişkileri olan çiftler ve sevgililer bir anda birbirlerinden ayrılır. Bunun sonucunda çiftler bir daha hiçbir koşulda barışmaz.

Yukarıda verilen kaşık büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Yapıldıktan hemen sonra etkisini ve belirtisini çiftler üzerinde gösterir. Bu büyünün bu yüzden doğru bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle isimlerin yanlış yazılmaması tavsiye edilir. Yanlış yazılan isimlerin sonucunda başka ilişkilerin bitmesine de neden olabilirsiniz.

Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü de kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılmasındaki amaç da evli çiftleri ayırarak ayrılan çiftlerden birini kendine bağlamaktır. Büyünün yapılmasında domuz yağı ve hayvanın parçaları kullanılır. Domuz yağı büyüsünün yapılmasında değişik teknikler ve yöntemler kullanılır. Örneğin; büyüyü yapacak taraf,  domuz yağını boynuna sokarak rahibe gidip kendisine duaların okunmasını talep eder. Rahibe kişiye dualar okuyarak domuz yağının da bu dualardan nasibini almasını sağlar. Bundan sonra okunmuş domuz yağını evli çiftlerin yastıklarının altına koyar.  Bu işlemin ardından 3 gün sonra mutlu giden evliliklerin bitmesi görülür. Çiftler arasında kavgalar ve anlaşmazlıklar başlar. Bunun sonucunda da çiftler boşanma kararı alır ve bir daha asla birbirlerinin yüzlerini görmez.  Bu sayede siz  de ayırmak istediğiniz çiftleri ayırarak  istediğinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü de kötü niyetle yapılan büyülerin arasındadır.  Bu büyü, sevgilileri,  nişanlıları ve evli çiftleri ayırmak için yapılır. Büyünün yapılmasından sonra etkisi çabuk bir şekilde görülür. Ölü toprağı büyüsünün yapılması için muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Çünkü, kara büyülerin yapılmasında şeytani varlıklardan da yararlanılır.  Bu varlıklarla iletişimin daha doğru bir şekilde gerçekleşmesi için ruhen hisleri kuvvetli olan medyum hocaları tercih edilmelidir.

Ölü toprağı büyüsünün yapılmasında kullanılan malzemelerden birisi, yeni ölmüş birinin mezarından alınan topraktır. Mezardan alınan toprağın üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra ayrılmasını istediğiniz çiftlerin veya sevgililerin yataklarına dökmeniz gerekir. Eğer, çiftler ve sevgililer ayrı evlerde yaşıyorlarsa, hazırlanan toprak ikiye eşit şekilde bölünmelidir ve bu şekilde tek tek karşı tarafın yataklarına serpilmelidir. Bunun dışında toprak, evlerin kapılarının önüne de atılabilir. Tamamen tercihe bırakılmıştır.  Büyünün yapılmasından sonra 7 gün içerisinde çiftler arasında çok büyük kavgalar meydana gelir.  Bunun sonucunda da evli çiftler boşanır, sevgililer ise bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılır.

Pamuk Büyüsü

Pamuk büyüsü,  iyi niyet üzerine kurularak yapılan büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyünün yapılmasından sonra evlilik hayali kuran genç kızlar sevdikleri adama kavuşarak onunla hayatını birleştirir.  Pamuk büyüsünün yapılmasında pamuk çekirdeği kullanılır. Pamuk büyüsünün yapılması için aşağıda verilen  adımların takip  edilmesi gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Büyünün yapılması için ilk önce 3 adet pamuk çekirdeğinin alınması gerekir.
 • Pamuk çekirdekleri temin edildikten sonra çekirdeklerin üzerine Selaten Tuncina duası(Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr) okunmalıdır.
 • Daha sonra evlenilecek erkeğin ve kızın adı söylenmelidir.
 • Büyü yapıldıktan sonra okunmuş pamuk çekirdekleri evlenilecek kızın kapısının önüne gömülür.
 • Büyünün yapılmasından sonra kısa sürenin geçmesinin ardından erkek ve kız evlenir. Bir ömür boyu mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Yukarıda verilen pamuk büyüsü, doğru ritüeller sonucunda yapılırsa,  büyü hemen etkisini gösterir ve erkek tarafı evlenmek istediği kızla bir ömür boyu ölene kadar beraber sonsuzluğa adım atar.

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü, genellikle ayrılan sevgilileri ve evli çiftleri bir araya getirmek için yapılır. Büyünün yapılmasından sonra ayrılan evli çiftler veya aşıklar yeniden ilişkilerine bir şans verir ve bir daha asla ayrılmaz.  Kurşun büyüsünün yapılması için ilk önce bir levha kurşununun üzerine geri dönmesini istediğiniz kişinin ve annesinin adını doğru bir şekilde yazmanız gerekir. Daha sonra levhanın üzerine Selaten Tunçina duasının baş harfi yazılmalıdır.  Bütün işlemlerin yapılmasından sonra kurşunun levha üzerinde erimesi beklenir. Kurşun eridikten sonra sizi terk eden sevgiliniz pişman olarak geri döner veya ayrıldığınız eşiniz yeniden barışmak için sizden şans ister. Bunun sonucunda da ayrıldığınız insan size geri döner ve bir ömür boyu beraber mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilme şansını yakalarsınız.

Şeker büyüsü nedir? Yazımızdan gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

At Nalı Büyüsü

At nalı büyüsünün yapılmasındaki amaç,  sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayarak onu kendinize bağlamaktır. Büyünün doğru bir şekilde uygulanmasından sonra etkisini hemen gösterir. Böylece sevdiğiniz adam veya kadın size bağlanmış olur. At nalı büyüsünün yapılması için eski at nalının üzerine size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını ve Ayet el Kürsiyi yazmanız gerekir. Küllü bir şekilde yanan ateşin içerisine at nalı koyulur. Yanan ateş hiçbir şekilde sönmemelidir. Ateş sürekli yanmaya devam ettiği zaman size bağlanmasını istediğiniz kişi aşkından yanıp tutuşur. Bunun sonucunda da hep aklında ve hayallerinde siz olursunuz.  Bu sayede size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişiyi kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Biber Büyüsü

Biber büyüsü de kavuşamayan aşıkları birbirine bağlamak için yapılır. Bu büyünün yapılmasından sonra sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirerek sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.  Aşağıda biber büyüsünün yapılma aşamaları sırasıyla verilmektedir:

 • İlk önce toz biberin çekirdekleri çıkarılır ve 41 tane olacak şekilde birbirlerinden ayrılır.
 • Daha sonra 41 çekirdeğin üzerine tek tek Yasin Suresi okunur ve çekirdekler yeniden biberlerin içerisine atılır.
 • En son aşamada ise okunan biberler ateşe atılır.
 • Bunun sonucunda da 4 gün içerisinde yanan ateş gibi sevdiğiniz kişi de sizin için aşkından yanıp tutuşur.
 • Böylece bir ömür boyu beraber sonsuzluğa adım atmış olursunuz.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanması sonucunda aşık olduğunuz insan size deli gibi bağlanır ve sizden hiçbir zaman ayrılmak istemez.

Bakır Büyüsü

Bakır büyüsü sayesinde de aşık olduğunuz veya sevdiğiniz insan size gelerek birlikte ölene kadar aşkınızı güzel bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bakır büyüsünün doğru bir şekilde yapılıp uygulanmasından sonra büyü etkisini hemen gösterir. Aşağıda bakır büyüsünün nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak bakır bir levhanın üzerine Allah’ın sıfatları tek tek yazılmalıdır.
 • Daha sonra bu bakır levha yüksek ve kimsenin erişemeyeceği bir alana asılmalıdır.
 • Seher vaktinin gelmesi ile beraber her gün bakır levhaya bakılarak yanınıza gelmesini istediğiniz kişinin adını içinizden geçirerek onu anmalısınız.
 • Kısa bir süre sonra istediğiniz insan sizin yanınıza gelir ve bir daha hiçbir şekilde ölene kadar ayrılmaz. Bunun için bakır levhanın asıldığı yerden kaldırılması gerekir.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra sevdiğiniz insana kavuşarak karşılıklı bir şekilde ilişkinizi mutlu olarak sürdürebilirsiniz.

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü de biten ilişkilerin yeniden olması için yapılır. Nohut büyüsünün doğru ritüeller ile yapılmasından sonra ayrılan evli çiftler, nişanlılar veya sevgililer tekrardan bir araya gelerek ebediyen mutlu bir şekilde ilişkilerini yaşar.  Bunun için büyünün hatasız bir şekilde yapılması gerekir. Aşağıda nohut büyüsünün yapılmasında kullanılacak yöntemler adım adım yer alır:

 • İlk olarak 41 tane nohut alınır ve üzerine İhlas Suresi (Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad) okunur.
 • Daha sonra nohutlar bir tencereye koyulur ve pişirilir. Nohutların pişirilme esnasında size aşık olmasını veya bağlanmasını istediğiniz kişinin adını söylemelisiniz.
 • Nohutların çok iyi pişmesinden sonra büyü etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda ayrıldığınız sevgiliniz veya eşiniz size pişman olmuş bir şekilde geri döner ve sizden hiçbir zaman ayrılmaz.  Sürekli olarak sizin yanınızda kalmak ister.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra ayrıldığınız kişi sizsiz yapamayacağını anlayarak yanınıza gelir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz