Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Kimlere Tutmaz, Büyüler Kimlere Tutar?

Büyü kimlere tutar, kimlere tutmaz? Hangi büyüler daha çok tutar? Büyü gerçekte var mı? Büyü yapılanlar büyüyü nasıl bozar? Büyü hakkında gerçek bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Büyü Kimlere Tutmaz, Büyüler Kimlere Tutar?

Büyünün yapıldığı zaman etki etmeyeceği kişiler ve durumlar vardır. Büyünün tutmaması   için  özellikle okunması gereken  dualar ve sureler çok önemlidir. Özellikle Felak ve Nas surelerinin her gün okunması durumunda bu sureleri okuyanlara yapılan büyü hiçbir  şekilde etki etmez. Bu yüzden büyünün yapıldığı kişilere tutup tutmayacağını önceden bilmek gerekir.

Büyünün Etki Etmedikleri Kişiler Kimlerdir?

Büyünün  etki etmedikleri kişiler, genellikle kendilerine  boylama  yaptıran kişilerdir. Boylama yapmak, kendinizi büyünün üzerinden uzaklaştırmak için işinde uzman olan hocalara koruma yaptırmak anlamına gelir. Yapılan korumayı sadece tek bir kişi üzerinde taşır. Yani hoca kime koruma yaptıysa, o kişiye büyü etki etmez.

Büyüden korunmak isteyenler, koruma yöntemine başvurarak kendilerine özel olacak şekilde üzerlerinde taşıyacakları tılsımları veya muskaları hocaya hazırlatabilir. Bu sayede büyüden ömür boyu korunmuş olurlar. Bunun dışında yapılan büyüler, doğuştan engelli olarak dünyaya gelen kişilere de hiçbir şekilde etki etmez. Bu kişilere büyü yapılması tamamen yasaklanmıştır.

Bakla büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Büyülerden Uzak Durma

Büyülerden uzak durmak ve korunmak için Allah’a her zaman sığınmak gerekir. Özellikle her gün sabah ve akşam Kuran-ı Kerim’den sureler ve dualar okunduğu zaman da büyülerden tamamen uzak durulur ve korunur. Bu yüzden her zaman büyünün etkisinden uzaklaşmak için istenilen surelerin okunması gerekir. Aşağıda büyülerin etkisinden korunmak isteyenlerin okumaları gereken sureler sırasıyla verilmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm* ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun
 • Araf Suresi: İnnellezinettekav iza messehum taifun mineş şeytani tezekkeru fe izahum mubsırun.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen sureleri okuyanlara yapılan büyü hiçbir şekilde etki etmez ve tutmaz.

Hangi Büyüler Daha Çabuk Tutar?

Genellikle kötü niyetle yapılan büyüler hemen tutar. Çünkü, kötü amaçla yapılan büyülerin uygulanmasında şeytani varlıklar da görev alır. Şeytani varlıkların olduğu her yerde musallat  olmalarından  dolayı büyü etkisini hemen gösterir. Şeytanın ve cinlerin rahatsız ettiği kişilere de yapılan büyüler hemen tutar. Bunun sonucunda da cinler bir ömür boyu bu kişilerin peşini bırakmaz ve onları hem bedensel hem de ruhsal anlamda rahatsız ederek akıl sağlıklarının  bozulmasına neden olur.

Büyüler Anlaşılabilir Mi?

Büyülerin yapılmasından sonra belirtiler kısa veya uzun sürede etkilerini bariz bir şekilde gösterir. Özellikle büyünün etkisi altında kalanların ruhsal ve fiziksel anlamda büyük rahatsızları meydana gelir. Bunun sonucunda da bu kişiler bütün sosyal çevreleri ile iletişimlerini keserek hayatlarını zindana çevirir. Tamamen kendi içlerine ve dünyalarına kapanır. Kimseyle iletişime geçmezler ve hayatlarında hiçbir şey yolunda gitmez.

Büyünün yapıldığını anlayanlar, muhakkak bozulması için işinde ehli olan medyum hocalarına gitmelidir.  Bununla birlikte büyünün etkisini uzaklaştıracak dua ve surelerin de her gün okunması gerekir. Bu sayede büyünün yapılmasından sonra etkisini fark edenler hemen bozulmasını sağlayabilme imkânına sahip olacaktır.

Büyünün Yapıldığı Kişilerde Meydana Gelen Davranışlar

Büyü yapıldığı zamanlarda kişilerde meydana gelen davranışlar ve hareketler vardır. Aşağıda büyünün yapılması sonucunda insanlarda görülen değişimler sırasıyla açıklanmaktadır. Bu değişimler şu şekildedir:

 • İlk olarak büyünün yapıldığı kişiler, rüyalarında kendilerine büyü yapıldığını  ve kimin  bu büyüyü yaptığını  görür.
 • Bununla birlikte büyünün etkisinde olanlar, sosyal çevrelerinden tamamen uzaklaşır.
 • Aynı zamanda büyü yapılanların hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeylerde değişiklikler meydana gelir.
 • Bu kişiler her zaman depresif halde olur. Her zaman mutsuz ve karamsardırlar.
 • Büyü yapılanlar, çoğunlukla dikkatsiz ve dalgın olur. Yaptıkları işlere hiçbir şekilde odaklanamazlar.
 • Bunun dışında bu kişilerin iş hayatları tamamen çöküntüye uğrar. Hiçbir şekilde işlerinde başarılı olamazlar ve ekonomik anlamda düşüşe uğrarlar.
 • Büyünün yapıldığı kişilerin vücutlarında her zaman halsizlik ve yorgunluk olur. Her  zaman uyumak isterler. Fakat hiçbir şekilde düzenli olarak uyuyamazlar.
 • Günün içinde büyünün etkisinde olanlar, hep esner.  Sürekli uyuma halindedirler.
 • Bu kişiler genellikle hep sinirli ve öfkeli olur. Çevrelerine her zaman kızgınlık içerisinde yaklaşırlar.
 • Gelecekleri ile ilgili planlama yapmazlar. Hayatlarını oldukları gibi umursamadan yaşarlar.
 • Bunun yanı sıra büyünün etkisi altında olanlar, yalnız kalmaktan korkar. Geceleri karanlıkta uyuyamazlar.

Yukarıda verilen belirtilerin görülmesi durumunda muhakkak büyünün bozulması için  medyum hocalarına gidilmelidir. Büyünün bozulmasından sonra verilen belirtiler ve etkiler tamamen ortadan kalkar ve büyü yapılanların davranışları eski haline döner.

Evli Çiftlere Büyü Yapılması

Evli çiftlerden birine büyü yapılması durumunda büyünün etkisinde olan tarafın hareketlerinde farklılıklar meydana gelir. Özellikle kadınlar evli olan bir erkeği kendilerine bağlamak için büyüye başvurur. Aşağıda kadınların büyü yapması sonucunda evli erkeklerde meydana gelen değişimlerin neler olduğu sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Büyünün yapıldığı erkekte cinsel isteksizlik meydana gelir. Cinsel hayatları tamamen  ortadan kalkar.
 • Bununla birlikte erkeğin eşine karşı davranışlarında dengesizlikler meydana gelir.
 • Aynı zamanda erkeğin evinden uzaklaşıp sürekli olarak dışarıda gezmek ve başkalarıyla hayatını yaşamak istemesi de büyünün  yapıldığını gösterir.
 • Erkeklere büyü yapıldıktan sonra annelerinin yanına sık sık gidip eşlerine vakit ayırmaması büyünün yapıldığına işarettir.
 • Bunun dışında çiftlerin eskiden çok zaman geçirip büyü yapıldıktan sonra ayrı ayrı aktiviteler yapmaları da büyünün etkisinden kaynaklanır.
 • Erkeklerin evde bakımlarını azaltmaları da büyünün etkisinde olduğunu gösterir. Özellikle evli erkeklere büyü yapıldığı zaman dişlerini fırçalamaz, sürekli olarak duş almaz ve kıyafetlerine özen göstermez.
 • Bunun haricinde evli erkeklerin konuşmalarında değişiklikler de meydana gelir. Konuştukları zaman ne konuştuklarını kimse anlamaz ve kekeme gibi konuşurlar.

Yukarıda verilen belirtilerin ortaya çıkması sonucunda evli erkeklere dışarıdan bir kadın tarafından büyü yapılmış demektir. Çiftlerin evliliklerini kurtarmaları için kesinlikle bir medyum hocasına giderek büyüyü bozdurmaları gerekir.

Eve Büyü Yapılması

Eve büyü yapıldığı zaman anlaşılması da mümkündür. Bunun için bazı hususlara dikkat  etmek gerekir. Aşağıda eve büyü yapılmasını anlamak için bakılması gereken noktalar  detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Eve büyünün yapıldığını anlamak biraz zordur. Fakat, genellikle eve muskalar ile büyü yapılır. Bu yüzden özellikle koltukların alt kısımlarına ve girişte bulunan dolapların yanlarına bakmak gerekir. Büyü yapıldığı zaman muskalar çoğunlukla bu alanlara saklanır.
 • Bunun dışında yatak odalarına da bakılması gerekir. Yatakların altında bir muska veya leke olması durumunda genellikle kara büyülerin yapıldığı anlaşılır.

Yukarıda verilen kontrollerin yapılması sonucunda eve yapılan büyü kolay bir şekilde bulunur. Büyü bulunduktan sonra hemen profesyonel bir medyum hocasına giderek büyünün bozulması için gerekli işlemleri yaptırmalısınız.

Kendine Yapılan Büyünün Anlaşılmasında Uygulanan Yöntemler

Kendimize yapılan büyünün anlaşılmasında bazı yöntemlerin ve tekniklerin uygulanması gerekir. Bu tekniklerin doğru bir şekilde uygulanması sonucunda büyünün kendimize yapıldığını kolay bir şekilde anlarız.  Aşağıda büyünün yapıldığını anlamamızda uygulamamız gereken adımlar ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir:

 • İlk olarak evde kimse yokken yatak odanıza gidip oturunuz.
 • Daha sonra sol elinize mumu alıp yakınız. Mum sürekli olarak sol elinizde olmalıdır.
 • Mumu sol elinizde yaktıktan sonra sağ elinizi de kalbinizin olduğu bölgeye koyun ve içinizden düşüncelere dalın.
 • Kalbinize sağ elinizi koyduktan sonra 3 defa İhlas suresini okumanız gerekir.
 • İhlas suresini okuduktan sonra düşüncelere odaklanmanız gerekir.
 • O an başka şeylere odaklanıp düşüncelere dalamıyorsanız, muhakkak büyü yapılmış demektir.
 • Bunun sonucunda da kendinize büyü yapıldığını net bir şekilde anlamış olursunuz.

Yukarıda verilen uygulamanın yapılmasından sonra neticede büyü yapıldığı ortaya çıkıyorsa,  medyum hocasına gidip büyüyü bozdurmanız gerekir. Bununla birlikte her gün Kuran-ı Kerim’den sureler ve ayetler okuyarak büyünün etkisinin uzaklaşmasını sağlamanızda yarar vardır.

Nazar büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Büyü Gerçekte Var Mı?

Büyü gerçekte vardır. Genellikle farklı türlerde büyüler yapılmış olsa da, etkileri her zaman  aynıdır. Büyünün yapılmasında gizemli güçlerden ve enerjilerden yararlanılır. Bu güçler ve enerjiler de doğanın içerisinden alınır. Bu yüzden her zaman büyünün etkisi gerçek bir şekilde yansımalarını insanlar üzerinde gösterir.

Büyünün yapılmasında kültür ve bilgi farklılıkları meydana gelebilir. Bunun bir önemi yoktur. Sonuç olarak büyü gerçekten herkese etkisini direkt olarak yansıttığı için farklı yöntem ve tekniklerle yapılması çok önemli değildir. Büyünün gerçekliğinin boyutunu öğrenmek isteyenler, muhakkak Havas ilmi ile ilgilenmelidir. Havas ilminde büyünün etkisinin ne kadar önemli olduğu açık bir şekilde anlatılmaktadır.

Büyü Yapılanlar Büyüyü Nasıl Bozar?

Büyü yapılanlar, büyüyü bozabilir. Fakat bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek bilgiler almalıdırlar.  Bundan sonra medyum hocalarının yönlendirmeleriyle birlikte kolay bir şekilde kendilerine yapılan büyüyü bozabilirler. Bunun dışında büyünün etkisi altında olanlar kendilerinden büyüyü uzaklaştırmak için dualar ve sureler de okumalıdır. Kuran-ı  Kerim’den sureler ve dualar okudukları  zaman direkt olarak büyünün etkisinden kurtulurlar. Aşağıda büyünün etkisinde olanların büyüyü kendilerinden uzaklaştırmak ve  yok etmek için okumaları gereken sure yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Kul uhıye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semı’na kur’anen ‘aceben.
 • Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.
 • Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden.
 • Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna ‘alellahi şetatatan.
 • Ve enna zanenna en len tekulen’insu velcinnu ‘alellahi keziben.
 • Ve ennehu kane ricalun minel’insi ye’uzune biricalin minelcinni fezaduhum rehekan.
 • Ve ennehum zannu kema zanentum en len yeb’asallahu ehaden.
 • Ve enna lemesnessemae fevecednaha muliet haresen şediyden ve şuhuben.
 • Ve enna kunna nak’udu minha meka’ıde lissem’ı femen yestemi’ıl’ane yecid lehu şihahaben resaden.
 • Ve enna la nedriy eşerrun uriyde bimen fiyl’ardı em erade bihim rabbuhum reşeden.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz