Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Duası ve Yöntemleri

Büyü nasıl bozulur, bozma duası var mıdır, bozma işlemini kimler yapabilir? Büyü bozma hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına yazımızdan bakabilirsiniz.

 Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Duası ve Yöntemleri

Büyü bozma yöntemleri sayesinde kendinizi kötü niyetli kişilerin sizlere yapmış oldukları büyülerin etkilerinden kurtulabilirsiniz. Büyü bozma tarihi çok eskilere kadar dayanmaktadır. Büyü bozmak için farklı yöntemler mevcuttur. Yapılan büyünün türüne, şiddetine ve ne zaman yapıldığına göre büyü bozma tekniğini seçmek gerekir. Büyü bozmak derin bilgi sahibi olmayı gerektirir. Uzman olmayan kişiler büyüyü bozmak için işlem yaptıkları zaman, büyünün kötü etkileri daha fazla ortaya çıkar. Kişi büyüden kurtulmak isterken büyüye daha çok batabilir. Profesyonel, deneyimli ve tecrübeli bir medyum ile çalışmak gereklidir.

İğne ile Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

İğne ile büyü bozmak isteyen kişiler özellikle aşk büyüsü türü etkisinde olan kişilerdir. Kendi evinizde iğne ile büyü bozma yönteminden faydalanabilirsiniz. Büyü yapmadan önce uzman bir medyumdan yardım almak iyi olur. Büyü yapmaya başlamadan önce 1 adet cam şişe alın. Ardından şişenin içine ılık su koyun. Ilık suyun içine bol miktarda su ekleyin. Tuzun suyun içinde çözülmesi gerekir. Bütün bu işlemleri yaparken kişinin dua okuması gerekir.

Tuz suyun içinde çözüldükten sonra, suyun içine iğne atılır. Ardından şişenin ağzı kapatılır ve 1 gün boyunca buzdolabının içinde bekletilir. 24 sa dolduktan sonra büyüyü bozmak isteyen kişi suyun içinden iğneyi çıkarır. Bu su tek dikişte içilir. Böylece büyü bozulmuş olur. Bu işlemi 3 gün boyunca tekrar etmek gerekir. Tercihen her gün aynı saatte işlemin tekrar edilmesinde fayda vardır. Büyü altında olan kişinin yeniden büyü altında olmaması için büyü yapılması nedenlerini araştırması ve kimin büyü yaptığını anlaması gerekir.

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Sirke ile Büyü Nasıl Bozulur?

Sirke kullanarak büyü bozulması mümkündür. Özellikle toplumda sirke ile büyü bozma yöntemi tercih edilir. Çünkü bu yöntem kolaydır. İşlemden etki almak kısa sürer. Büyü ve sihir bozmak isteyen kişilerin yalnızca sirke ile büyü bozma çalışması yapması etki etmez. Kişinin uzman bir medyumdan yardım alarak bakımlar yaptırması gerekmektedir. Medyum kişiye büyünün nasıl bozulacağına dair bir harita çıkaracaktır. Bu haritanın birebir takip edilmesi gerekir. Büyü bozmak için elma ya da üzüm sirkesi tercih edebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz sirkeyi su ile karıştırın. Daha sonra bu karışımı kullanarak duş alın. Vücudunuzda kuru hiçbir yer kalmamalıdır. Yıkandığınız sırada bildiğiniz duaları okumanız gerekir. Bu işlemi yapmak aynı zamanda kişinin kötü büyülerden korunmasına yardımcı olur. Büyü altında olduğunuzu düşünmüyor olsanız bile, bu bakımı yaptırabilirsiniz. Tercihen 7 gün boyunca sirke kullanarak duş alın. İşlemin sürekli olması çok önemlidir. İşlemden hemen anında sonuç olmak mümkün olmayabilir. Kişinin sabırla beklemesi ve sabırla işleme devam etmesi gerekir. Eğer kişi 7 günden önce büyünün bozulduğunu düşünürse yine de sirke ile duş almaya devam etmelidir.

Kötü Büyülerden Korunmak için Ne Yapmak Gerekir?

Kötü büyülerden korunmak isteyen kişilerin uygulayabilecekleri bir takım ipuçları vardır. Bu yöntemler kolay olduğu için halk arasında yaygındır. Örneğin kaya tuzu ya da deniz tuzu büyüden kurtulmak için en etkili maddelerden bir tanesidir. Sirke de büyüden kurtulmak için en etkili maddelerden bir tanesidir. Sirke hem kötü niyetli büyülere hem de nazara karşı temizleyici özelliğe sahiptir. Sirke kullanan kişinin yüzüne aydınlık gelir. Ayrıca sirke kullanan kişilerin uykuları daha düzenli olur. Sirkenin kullanımı farklı şekillerde olabilir. Bir yönteme göre sirke kullanarak sirkeli su hazırlanır ve bu su karışımı ile duş alınır. Bu işlem belli bir süre boyunca tekrar edilir. İşlem sırasında kişinin dua okuması gerekir. Bir diğer yöntem ise evde bulunan eşyaların tozunun sirke ile alınmasıdır. Evde ne var ne yoksa sirkeli su ile silinir. Bu yöntem evdeki kötü enerjilerin temizlenmesini sağlar. Özellikle rızık bağlama büyüsüne karşı etkilidir. Eğer kişinin işleri bozulduysa ofisini de sirkeli su ile temizleyebilir. Belli bir süre sonra kişinin işleri açılır.

Büyüden korunmak amacı ile sıkça üzerklik tohumu da yakılabilir. Bu yöntem hem iş yerinde hem de evde etkili olur. Özelikle kısmet bağlama büyüsüne karşı koruma sağladığı bilinmektedir. Uzun süre sonra etki eden bir büyü olduğu için, uygulamanın uzun bir süre boyunca düzenli şekilde tekrar edilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Bağlama büyüsü olduğunu anlamak kolaydır. Bu büyü kuvvetli olduğu için kolayca büyünün varlığı tespit edilebilir. Bağlama büyüsü altında olan kişi aşağıdaki belirtileri gösterir:

 • Büyü altında olan kişi, sürekli tek bir kişi ile olmak ister,
 • Büyü yapılmış kişinin gözü başka birini görmez olur,
 • Büyü altındaki kişi büyü yapan kişi ile birlikte olmadığı zaman içinde huzursuzluk ve sıkıntı olur,
 • Büyü altında olan kişi adeta bir kukla olur, büyü yapan kişi ne derse onun dediğini yapar,
 • Bağlama büyüsü olunca kişi iş yapamaz hale gelir kişinin bütün işi büyü yapılan kişi olur.

Bu belirtiler varsa, büyü altındasınız demektir. Büyünün etkisinden bir an önce kurtulmak için büyü bozma yöntemlerine başvurmak gerekir. Sirkeyle büyü bozmak bağlama büyülerine karşı etkili bir yöntem olduğundan sık tercih edilmektedir. Sirke ile büyü bozacaksanız sirkenin saf olması gerekir. Ayrıca sirke daha önceden başka bir amaçla alınmış olmamalıdır. Yani büyü bozmak için en baştan bir sirke almak gerekecektir.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri hangi büyü olursa olsun, şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü altında olan kişi bir şey yemek istemez, iştahsızlık olur.
 • Kişi takip edildiğini düşünür. Paranoya yapar.
 • Büyü altındaki kişi kendi kendine zarar vermek isteyebilir.
 • Büyü yapılmış kişi kabus görür. Geceleri ve özellikle sabah ilk uyandığı zaman içinde bir sıkıntı olur.
 • Büyülü kişinin kendi eşine tahammülü kalmaz. Sürekli kavga ve gürültü olur.
 • Büyü altındaki kişinin sorumluluklarını astığı görülür. Kişi sorumluluklarına önem vermez. Her işi ertelemek ister. Büyü etkisi devam ederse kişi tembel birisi olur çıkar.
 • Kişinin kısmeti kapanır.
 • Kişi farklı bir insanmış gibi davranır.
 • Kişi sürekli kaygılı ve evhamlı bir insan olur.
 • Büyü altında olan kişi şansız bir insan olur çıkar. Hiçbir işi düzgün gitmez.

Eğer bu maddeler sizin ya da bir yakınınızın başına geliyorsa, büyü bozma yöntemlerine başvurmak gerekir. Büyü bozmak için işlem yapmadan önce mutlaka büyü olup olmadığını anlamak lazımdır. Büyü olup olmadığını anlamak adına bir medyumdan yardım alınabilir. Medyumun deneyimli tecrübesi sağlam ve kaliteli iş yapan bir insan olması gerekir. Aksi halde yanlış işlem yapılarak büyü daha kötü bir etkinin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Eve Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Büyü Nasıl Bozulur?

Eve büyü yapıldığını anlamak kolaydır. İnsanlar kötü niyetli oldukları zaman eve büyü yapmak isteyebilirler. Ev büyüleri tesirini çabuk gösterir. En etkili ve en zararlı olabilecek büyü türlerinden bir tanesidir. Bu nedenle hızlı bir şekilde 7 günde büyüden kurtulma gibi etkili yöntemleri uygulamaya başlamak gerekir. Eğer evde büyü varsa, aşağıdaki belirtiler ortaya çıkar:

 • Eşler arasında soğukluk olur,
 • Evin içinde yer alan değerli ve kişisel eşyalar kayıp olur,
 • Kişiler evin içinde uyumakta zorlanırlar, uyku problemleri baş gösterir,
 • Evin içine evcil hayvanlar girmek istemez, evden kaçarlar,
 • Evde yaşayan kişiler sabahları uykularından uyanamazlar,
 • Hane içinde kişilerin huzuru kalmaz,
 • Ev içinde sürekli şiddet ve kavga gürültü olur,
 • Kimse evin içinde duramaz.

Eve yapılan büyünün bozulması için evin güzelce sirkeli su ile temizlenmesi gerekir. Suyun içinde sirke miktarı çok bol olmalıdır. Ev temizlendiği sırada çeşitli duaları okumak gerekir.

Ayrıca evde büyü nasıl bozulur? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Büyü Nasıl Bozulur?

Eşe büyü yapıldığını anlamak zor değildir. Bir çok kişinin eşine aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyüler yapılmaktadır. Eşlerin bu şekilde aralarının bozulması istenir. Eşine büyü yapılan kişiler şu belirtileri görürler:

 • Eş bir başka kişiyi arzu edebilir,
 • Eş ile cinsel manada araya soğukluk girer,
 • Eşler birbirinden uzaklaşır,
 • Eş sürekli dalgın ve düşünceli olurlar,
 • Eş kişiden nefret edebilir,
 • En küçük meselelerden dolayı bile eşler tartışırlar,
 • Eşler birlikte bir şeyler yapmak istemezler bütün bu belirtiler büyü alameti olarak bilinir.

Eğer kişi bu belirtileri görürlerse en kısa sürede büyü bozma yöntemlerine başvurmalıdır. Eşe yapılan büyüyü bozmak için iyi bir medyuma muska yazdırmak etkili bir yöntemdir.

Kara Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü yapılması tespit edildiği anda büyüyü bozmak için çalışmalara başlamak gerekir. Dinde kara büyüler kesinlikle yasaklanmış olmasına rağmen, bazı insanlar tarafından halen yapılmaya devam etmektedir. Kara büyü yapıldığı zaman:

 • Kabus görmek,
 • Sürekli hasta hissetmek,
 • Unutkanlık ve dalgın olma,
 • İşlerin rast gitmemesi,
 • Kazançtan bereket alamama,
 • Hayattan zevk almama, keyifle hiçbir şey yapmama,
 • İnsanlar ile yok yere tartışılması söz konusu olur.

Büyü bozma duası okuyarak kara büyüyü bozmak mümkün olur. Kara büyü bozmak için kişinin 3 kere ayetel kürsi okuması ardından namaza durması gerekir. Ayrıca büyünün hızlı bir şekilde bozulması adına mutlaka sadaka vererek kişilere yardım yapmak gerekir. Belli bir sadaka miktarı olmamakla birlikte, ne kadar çok kişi sevindirilirse o kadar makbul olur.

Her Türlü Büyüden Korunmak Mümkün

Büyü türlerinin hepsinden korunmak mümkündür. Kişi mutlaka güvenilir medyumları ziyaret etmelidir. Bu sürede havas ilmi ehillerinden destek alabilir. Ayrıca Kuran’ı Kerim okumak da kötü enerjilerden koruma özelliğine sahiptir. Büyü yapıldığını düşünüyorsanız Nas, Felak ve Ayetel Kürsi’yi art arda okuyun. Duaların gönülden gelerek okunması şarttır. Kuvvetli büyü bozma işlemi için, dualar kesinlikle okunmuş olmak için okunmamalıdır.  Kişinin duanın gücüne ve bereketine inaması şarttır. Eğer kişi duanın etki etmeyeceğini düşünürse dua gerçekten de etki etmez.

Büyüden Korunmak İsteyenler Hangi Duaları Okumalıdırlar?

Büyüden korunmak için okunacak dualar Kuran’ı Kerim kaynaklı oldukları için çok tesirlidirler. Büyün büyü çeşitlerine karşı dua okuyarak koruma sağlayabilirsiniz. Eşinize bağlama büyüsü yapıldıysa, kısmetiniz bağlandıysa, sevgilinize çevirgel büyüsü yapıldıysa dualara sığının ve sabırlı olun.

 • Nas,
 • Fatiha,
 • İhlas,
 • Kafirun,
 • Felak,
 • Ayetel Kursi,
 • Esma ül Hüsnalar büyü bozma yöntemlerinin hemen hepsinde kullanılmaktadır.

Duaların daha etkili olmaları için her gün önceden belirlenmiş sürede okunması gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz