Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

Nazar ve büyü bozma ayetleri nelerdir, nasıl yapılır? Nazar ve büyü olduğu nasıl anlaşılır? Nazar ve büyüyü kimler bozabilir? Nazar ve büyü hakkında ayrıntılı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve büyüden korunulabilir. Bunun için ilk olarak nazarın ve  büyünün bozulmasında etkili olan duaların veya ayetlerin neler olduğu medyum hocasına gidilerek  öğrenilmelidir. Duaların ve  surelerin okunmasında  muhakkak  Kuran-ı  Kerim’den yararlanmak gerekir. Kuran-ı Kerim’e kesinlikle abdest  almadan  dokunulmamalıdır.

Nazar  Ve Büyü Nasıl Anlaşılır?

Nazar ve büyünün  meydana gelmesinde bazı belirtiler  ortaya çıkar.  Aşağıda nazar ve  büyünün etki ettiği kişilerin  davranışlarında ve hareketlerinde meydana gelen  değişimler sırasıyla  listelenmektedir:

 • Nazar ve büyünün etkisinde olan kişiler, sürekli olarak kendilerini yorgun ve halsiz hisseder.
 • Bununla birlikte özellikle büyü yapılan kişiler, uykularında her zaman kötü şeyler  görür.
 • Nazar değmiş insanlarda ise işlerinde  her  zaman bir şeyler ters
 • Bunun dışında  nazar ve  büyüye maruz kalmış insanlar, her zaman kendilerini huzursuz  bir  şekilde
 • Büyünün etkisinde kalanların özellikle ruhsal açıdan  psikolojileri çok fazla bozularak  bunalıma girer.

Yukarıda verilen  durumların meydana gelmesi sonucunda  nazar ve  büyünün etkisinde  olanlar,muhakkak  bu  tür olumsuzluklardan  kurtulmak  için  dua ve ayetler  okumalıdır.

Nazar Ve Büyünün Zararları  Var Mıdır?

Nazar ve  büyünün  insanlar  üzerinde her zaman  olumsuz  etkileri vardır. Özellikle nazar  değmiş   kişiler hayatları boyunca her  zaman yaptıkları her  şeyde  tersliklerle karşı karşıya kalır.  Bunun dışında büyünün  etkisinde olanlar da  birçok  problemlerle mücadele eder. Örneğin; büyü yapılan kişilerin  ruhsal ve bedensel anlamda  sağlıkları  olumsuz yönde etkilenir. Özellikle  büyü yapılanların psikolojileri çok  kötü olduğu için kendilerini intihara mahkum  eder.  Bunun  sonucunda  da ölümler  meydana gelebilir.  Bu yüzden nazar ve büyünün kişiler üzerinde ölüme gidecek kadar olumsuz etkileri oldukça fazladır.

Nazar ve  büyüden korunmak  ya da bozmak için  Allah’a  sığınmak gerekir. Allah’a  sığınıp Kuran-ı Kerim’den ayetler ve  sureler  okunduğu zaman nazar ve  büyünün etkisi tamamen uzaklaşarak bir daha gelmemek  üzere  yok olur.

Ayrıca domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Nazar  Ve Büyü Bozulabilir Mi?

Nazar ve büyünün bozulması tabiki  de mümkündür. Büyünün bozulmasında muhakkak medyum hocalarına gidilmesi  gerekir. Medyum  hocalarının hazırladığı muska veya tılsımlar  sayesinde büyüyü bozmak kolay  bir hale dönüşür.  Bunun dışında nazar ve  büyünün bozulmasında  duaların da edilmesi gerekir.  Özellikle iki  durumla karşı karşıya gelenler, muhakkak  Ayet el Kürsi okumalıdır. Ayet el Kürsi, bütün duaların ve   surelerin arasında  en çok  etki gösteren  ve nazarın-büyünün bozulmasında çok  kuvvetli olan  bir duadır. Bu yüzden herkesin her gün sabah uyandığında veya akşam  yatmadan önce  muhakak Ayet el Kürsiyi okuması gerekir.

Fatiha Suresi İle Nazar Ve Büyü Bozma

Fatiha suresi ile nazar ve büyünün bozulması hemen gerçekleşebilir. Özellikle her gün  sabah, öğle ve  akşam namazlarının kılınmasından  sonra muhakkak  3 kere  Fatiha suresinin okunmasında fayda vardır. Faitha suresinin  okunması sayesinde nazar ve  büyüler  tamamen  herkesten uzak olur. Aşağıda Fatiha suresinin okunuşu  yer  alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm,
 • Elhamdü lillâhi rabbil’alemin,
 • Errahmânir’rahim,
 • Mâliki yevmiddin,
 • İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în,
 • İhdinessırâtel müstakîm,
 • Sırâtellezine en’amte aleyhim ,
 • ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda verilen Fatiha suresi her gün 3 kere okunmalıdır. Okunduktan sonra  40 gün içerisinde nazar ve büyünün etkisi ortadan yok olur  ve önceden okunması  durumunda nazara ve  büyüye karşı önlem alınır. Fatiha suresinin  okunmasında  içten ve  samimi bir  şekilde  eller semaya kaldırılarak  okunmalıdır.

Felak Ve Nas Suresi İle Nazar Ve Büyü Bozma

Felak  ve  Nas   surelerinin okunması durumunda nazar ve  büyünün  etkisi  kişilerin  üzerinden uzaklaşır.  Kuran-ı Kerim’de  de belirtildiği  gibi  Felak ve  Nas surelerini her gün 3  kere  okuyan herkes,  aynı zamanda  nazar ve büyüden  de  korunmuş olur.  Bu yüzden herkesin  nazar ve  büyüden  korunması  için aşağıda  verilen Felak ve  Nas  surelerini okumaları tavsiye  edilir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi:Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen Felak  ve  Nas  surelerinin okunmasından  hemen sonra “Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim” cümlesinin 1  kere  söylenmesi gerekir. Bu cümlenin söylenmesinden sonra meydana  gelen nazar ve  büyü komple  etkisini  kaybeder.

Nazar Ve Büyünün Bozulmasında Nelere Önem Verilmeli ?

Nazara  ve  büyüye  maruz kalanlar, öncelikle bu durumu anladıkları  zaman   kendilerini korumak  için dualar ve  sureler okumalıdır. Duaların ve surelerin okunmasında  muhakkak abdest almak gerekir. Çünkü Kuran-ı  Kerim’e  hiçbir koşulda abdest almadan  dokunulamaz. Bununla birlikte  duaların  okunmasından  önce 4  rekat  nafile  namazı  da kılınmalıdır.  Bu namazın kılınması sonucunda nazarın ve  büyünün  olumsuz  etkileri daha  çabuk bir şekilde  ortadan  kalkar.

Bunun dışında duaların ve surelerin okunacak  yerin de çok  temiz olması gerekir. Özellikle Kuran-ı  Kerim’in bulunduğu yer   her  zaman temizlenmelidir.  Duaların okunması sırasında kıbleye dönerek  başımızı ve  ellerimizi yukarıya kaldırıp Allah’a sığınmalıyız. Düzgün ve  içten  bir şekilde duaların ve  surelerin okunması sonucunda  Allah  herkesin duasını kabul eder  ve  büyü-nazar etkisinde olanlara şifa  verir. Bu yüzden nazarın ve  büyünün  etkisinden korunmak için   sabah   ezanın okunmasından  sonra duaların edilmesi gerekir.

Ayet el Kürsinin Nazara Karşı Önemi

Ayet el  Kürsinin insanların üzerinde  büyük  etkisi vardır. Hz. Peygamber  Efendimizin  de dile  getirdiği gibi Ayet  el Kürsinin her  gün  yapacağımız işlere  başlamadan önce okunması  durumunda o  gün bütün  işlerimiz her  zaman    rast gider.  Özellikle nazara inanan  ve  nazarla sıklıkla denk  gelen kişiler,  Ayet el Kürsiyi okudukları zaman nazardan  korunmuş olur. Ayet el Kürsinin kutsal bir anlamı ve  önemi vardır. Bu  duanın okunması ile bütün herkes huzura  ve refaha kavuşmuş olur.  Aşağıda Ayet el  Kürsinin okunuşu  verilmektedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm,
 • lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,
 • lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard.
 • Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih,
 • ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard,
 • velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Ayet  el Kürsinin  yararları ve faziletlerinden  yararlanmak ve  nazardan  korunmak isteyen herkes, her gün  verilen  sureyi  sabah  ve  akşam güne güzel bir şekilde  başlayıp bitirmek  için  okumalıdır.

Neden Nazar Değer ?

Nazar  değmesinin birçok nedenleri vardır. Özellikle insanlar arasında meydana gelen kıskançlıklar sonucunda  da büyük derecede  nazar durumu  meydana gelir. Başarılı insanların   hayatları boyunca nazar  üzerlerinden  eksik  olmaz. İnsanların ekonomik başarıları veya özellikle ilişkilerinde mutlulukları çoğu zaman  başkaları tarafından  kıskançlık duygusunu ortaya çıkarır. Bu durumun  sonucunda  da nazar değme olayı ortaya çıkar. Nazar kimi zamanlarda  çok  kuvvetli bir şekilde  etki ettiğinde  ölüme bile neden olabilir. Kem gözlü insanların  kötü niyetle başarılı  insanlara bakması durumunda  nazardan dolayı ölümler  meydana  gelebilir.

Bunun  dışında  bazı  zamanlarda insanlar kendi  kendine  istemeden de  olsa nazar değdirebilir. Her insanın içinde her zaman  ya  kendine ya da başkalarına   karşı özenme  ve hayran olma duygusu  vardır.   Bu yüzden bazen insanların kendilerine çok  fazla  hayran  olup kendini beğenmesi durumunda da nazar  değme gerçekleşebilir. Nazardan korunmak için bu yüzden Kuran-ı Kerim’de  yer  alan dua  ve sureleri okumak gerekir.

Nazar Var Mı?

Nazarın gerçekliği Peygamber  Efendimiz tarafından kanıtlanmıştır. Peygamber  Efendimiz nazar değmesi sonucunda  insanların mezara bile gidebileceğini açık bir şekilde dile getirmiştir. Üstelik nazarın  sadece  bir başkasının  haset  ve kıskançlık duygusu ile oluşmayacağının  da altını çizmiştir. Bazı olaylar  sonucunda çok fazla  mutlu olmak ve sevinmek de nazarın meydana gelmesine neden olur.

Nazardan  korunmak  için her zaman Allah’a sığınmak gerekir. Bununla birlikte  her  zaman  dua  okumayı eksik etmemekte  yarar vardır. Bunun için nazardan  korkan ve nazar  sonucunda olumsuz durumlar yaşamak istemeyenler, özellikle Ayet el Kürsiyi kesinlikle okumalıdır.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur? Gerekli bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

İhlas  Suresi İle Nazardan Korunma

İhlas suresi  ile  nazardan korunmak mümkündür. Özellikle geceleri yatmadan önce muhakkak İhlas  suresinin içten   ve samimi bir şekilde okunması gerekir.  Aşağıda  İhlas suresinin okunuşu  yer alır:

 • Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
 • Gul huvallâhu ehad.
 • Allâhu’s-samed.
 • Lem yelid ve lem yûled.
 • Ve lem yekun lehû kufuven ahad.

Yukarıda verilen  İhlas suresinin  her gün 3  kere okunması gerekir. Bu surenin okunması sonucunda her zaman nazardan korunmuş olursunuz.

Yasin Suresi İle Nazardan Korunma

Yasin suresinin  de okunması durumunda nazardan korunmak mümkündür. Aşağıda  Yasin  suresinin okunuşu yer alır:

 • Bismillâhirrahmanirrahim
 • Yasin
 • Vel kur’anil hakim
 • İnneke le minel murselin
 • Ala sıratim mustekim
 • Tenzilel azizir rahim
 • Li tunzira kavmem ma unzira abauhum fehum ğafilun
 • Le kad hakkal kavlu ala ekserihim fehum la yu’minun
 • İnna cealna fi a’nakihim ağlalen fe hiye ilel ezkani fehum mukmehun
 • Ve cealna min beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahum fehum la yubsirun
 • Ve sevaun aleyhim e enzertehum em lem tunzirhum la yu’minun
 • İnnema tunziru menittebeaz zikra ve haşiyer rahmane bil ğaybi fe beşşirhu bi mağfirativ ve ecrin kerim
 • İnna nahnu nuhyil mevta ve nektubu ma kaddemu ve asarahum ve kulle şey’in ahsaynahu fi imamim mubin
 • Vadrib lehum meselen ashabel karyeti iz caehel murselun
 • İz erselna ileyhimusneyni fe kezzebuhuma fe azzezna bi salisin fe kalu inna ileykum murselun
 • Kalu ma entum illa beşerum misluna ve ma enzeler rahmanu min şey’in in entum illa tekzibun
 • Kalu rabbuna ya’lemu inna ileykum le murselun
 • Ve ma aleyna illel belağul mubin
 • Kalu inna tetayyarna bikum leil lem tentehu le nercumennekum ve le yemessennekum minna azabun elim

Yukarıda verilen Yasin  suresinin okunması durumunda nazardan  dolayı  başı dertte  olan  herkese Allah  şifa verir ve bu kişilerin üzerinden kötülüklerin ve  nazarın eksik olması için yardım kapılarını açar. Yasin suresinin okunması  için muhakkak  abdest  almak gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Evde Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri

evde buyu nasil anlasilir
Evde bulunan büyünün bozulması ve en sık kullanılan büyü bozma yöntemleri, kendisine ya da evine büyü... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz