Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

Soğukluk için yapılan büyü nasıl bozulur? Soğukluk için yapılan büyüyü kim bozar? Büyü bozma nasıl olur? Ayrıntılı ve gerçek bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün etkisi ortadan kalkınca insanlar yeniden birbirine sevgi ve aşk duymaya devam eder. Böylece bozulan ilişkiler veya evlilikler eskisinden daha iyi bir şekilde sürmeye başlar ve sevenler bağlanır.

Medyumlara Soğukluk Büyüsünü Bozdurma

Soğukluk büyüsü için medyuma gidildiğinde büyü bozma işlemleri için gerekli malzemeler toplanmaya başlanır. Bu malzemeler büyü yapılırken istenilen malzemelere benzer malzemelerdir. Büyü bozmada da insanlara ait eşyalar istenir. Bu eşyaların söylenilen tarife göre getirilmesi gerekir. Bununla birlikte kişisel eşyaların dikkatli ve doğru bir şekilde getirilmesi de gerekir. Eşyalar getirildikten sonra her medyum kendi büyü bozma işlemini yapar. Burada herkes kendi ustalığını göstermek için büyünün en kısa şekilde yok edilmesine yönelik tarifler uygular. Sözler ve dualar edilir. Dua ederken dikkatli olmaları gerekir. Duaların Arapçaları ile birlikte Türkçe okunuşları da yer alır. Bu şekilde Arpça bilmeyenler duayı Türkçe okuyarak herhangi bir hata yapma durumunun önüne geçmiş olur.

Sözlerin ve duaların okunma kısmının son bulmasının ardından büyünün son kısmı başlar. Son kısımda büyünün yapıldığı kişilerin resimlerine bakılarak değişik sözler söylenmeye devam edilir. Bu büyünün etkisinin bozulmasını sağlar. Daha sonra büyü tamamlanır ve beklenir. Büyünün etkileri hemen ertesi gün kendini kaybetmeye başlar. Birbirine karşı soğuk duygular hisseden çiftler büyünün ortadan kalkması ile eskisi gibi samimi duygular içerisinde olur.

Dua Ederek Soğukluk Büyüsünü Bozma

Duanın önemini ve soğukluk büyüsünü bozmadaki etkisinin farkına varılması gerekir. Her derde deva eden dualar sayesinde yapılan soğukluk büyüsünün etkisinden de kurtulmak mümkündür. Soğuma büyüleri aşk büyüleri kadar etkisi uzun süre devam eden ve belirtileri oldukça güçlü olan büyüler arasında yer alır. Fakat dualar sayesinde bu kuvvetli etkiler kolay ve hızlı bir şekilde yok edilebilir.  Büyü bozmada kötülüklerden korunmak için edilen Felak ve Nas Sureleri ile birlikte Ayetel Kürsi de edilebilir. Bu dualar büyünün etkisinin ortadan kalkmasını sağlar.

Bunun yanı sıra soğuma büyüsünden korunmak için de bu dualar edilebilir. Bununla birlikte soğuma büyüsü yapıldığında diğer aşk ve sevgi duaları da edilebilir. Büyünün etkisine ters duyguları yaratacak dualar edildiği zaman da büyü kendiliğinden yok olmaya başlar. Bu duaları ederken dua kime edilecekse, onun isminin söylenmesi gerekir. Kişiye özel edilen dualar ile soğuma büyüsünün etkisinden daha hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilir.

Aşk Büyüsü İle Soğukluk Büyüsünden Kurtulma

Aşk büyüleri soğuma büyülerinin tam tersi olan büyülerdir. Bu büyüler yapılarak soğuma büyüsü bozulur ve yerine çiftlerin birbirine karşı aşk duygusu içerisinde olması sağlanır. Aşk büyüsü de soğuma büyüsüne benzer şekilde yapılır. Fakat burada söylenen sözler tam tersi sözlerdir. Sözler kişilerin birbirine daha da derin bir şekilde aşık olmasını ve birbirine daha sıkı bir şekilde bağlanmalarını sağlar.

Aşk büyüleri yapılırken dikkatli olunmalıdır. Özellikle soğuma büyüsünün etkisini yok etmek amacıyla yapılan aşk büyülerinde yanlışlık yapılması halinde soğuma büyüsünün etkisi daha da kuvvetli bir hal alır. Bu durum da çiftlerin birbirinden gün geçtikçe daha da nefret etmesine sebep olur. Aşk büyüleri hem yaşlılara hem de gençlere yapılan bir büyüdür. Büyünün evde yapılması medyumlar tarafından tavsiye edilmez. Bu konuda daha önce büyü yapan birine aşk büyüsü yaptırılmalıdır. Büyü tuttuktan sonra soğuma büyüsü kaybolur ve çiftler birbirine ilk günkü gibi aşık olur. Bu aşk gün geçtikçe katlanarak devam eder.

Ayrıca eşler arasında soğukluk için okunacak en etkili duaya bakabilirsiniz.

Muska İle Soğutma Büyüsünü Yok Etme

Muska dinimizde de önemli bir faktördür. Muska sayesinde kötü olan birçok şeyden korunmak mümkün olabilir. Geçmişten günümüze kadar her yaş grubundaki insan boyunlarına muska asarak kendilerini kötü hissettiren her ne varsa bundan korunmuşlardır. Muskanın içerisinde dua yer alır. Bu dua neyden korunmak isteniyorsa onun için yazılır. Muskayı gün içerisinde ya da geceleri üzerlerde taşınması önemlidir. Her konuda etkili olan muskalar soğutma büyüsüne karşı da etkilidir. Bu büyünün yapıldığını düşünenler bir hocaya giderek kendine ve hayatındaki insana muska yaptırmalıdır. Daha sonra bu muskayı çiftlerin ikisi de asmalıdır. Muska büyülerle birlikte çiftleri, onların ayrılmasını isteyen insanlardan da korur. Özellikle evli çiftler bu muskalardan yaptırıp evlerine astıklarında da eve gelen misafirlerin kötü enerjilerinden kolay bir şekilde korunmuş olur. Muskaların güçlü etkileri nerede olunursa olunsun büyülerden ve musibetlerden korur.  Burada dikkat edilmesi nokta muskaların gerçekten hoca olan insanlara yaptırılması gerektiğidir.

Soğutma Büyüsünün Etkileri

Soğutma büyülerinin belirtileri kendini göstermeye başladıktan sonra tehlikeli durumlar da ortaya çıkabilir. Örneğin, birbirini çok seven çiftler bu büyünün etkisi sayesinde birbirinden nefret etmeye başlar. Daha önce çok iyi anlaşanlar da büyü sayesinde kavga eder. Karı kocalar sürekli evin içerisinde huzursuzluk halinde olur. Bazı zamanlarda bu durumun sebebini kendileri bile anlayamaz. Soğuma büyüsünün etkileri çiftlerde kimi zaman çok şiddetli olurken kimi zaman da hafif etkiler gösterebilir. Fakat sonuç ne olursa olsun çiftler arasındaki muhabbet azalır ve huzursuzluk durumu devam eder. Bu sebepten dolayı soğuma büyüsünün etkilerinden hızlı bir şekilde kurtulmak gerekir. Aksi halde çiftlerde ayrılma ve boşanma olayları devam eder.

Arkadaşlar Arasında Soğuma Büyüsü

Soğuma büyüleri sadece çiftlere değil, aynı zamanda arkadaşlara da yapılabilir. Bu büyü yüzünden insanlar en yakın arkadaşı ile kolay bir şekilde tartışma içerisine girebilir. Soğutma büyüleri özellikleri kıskançlık içerisinde olan insanlar tarafından yapılabilir. Bu kötü niyetli kişiler sebebiyle büyük dostluklar bitebilir. Soğuma büyüleri her yaştaki arkadaşlara etki eder. Büyüden korunmak için kötü insanlardan uzak durmak gerekir. Soğutma büyüleri arkadaşlara yapıldıktan sonra etkisi anlaşıldıktan sonra medyuma gidilerek bu büyüden kurtulmak gerekir. Aksi takdirde uzun süre boyunca küslükler hatta uzun yıllar süren arkadaşlıkların bitimi de yaşanabilir. Bu sebepten dolayı birinin büyü yaptığının düşünülmesi üzerine buna çözüm bulacak işlemler yapılmalıdır.

Soğutma Büyüsü Kuvvetli Mi?

Soğutma büyülerinin tesirli oluşu insan yaşamında büyük zorlukların yaşanmasına sebep olmuştur. Büyü sonucunda insanlar ailelerinden, arkadaşlarından ve sevdiklerinden kolay bir şekilde uzaklaşır. Büyünün anlaşılmaması üzerine etki sonsuza kadar devam eder ve kişi her geçen gün daha da nefret etmeye başlar. Bazı zamanlarda bu soğuma ilerleyerek insanlar evlerini bile terk etme noktasına gelir. Evli olan çiftlerden biri evden uzaklaşır. Çocuk olan ailelerde evlerin terk edilmesi sonucunda çok fazla tartışmalar ve huzursuzluklar meydana gelebilir.  Soğutma büyüleri ile birçok insandan kolay bir şekilde nefret etmek mümkündür. Kişi durumun ilerlemesi ile kendinden bile nefret edebilir. Büyü yapıldıktan sonra bazen anlaşılmaz. Belirtiler kendini göstermeye başlar fakat insan kendine yapılan büyüyü anlayamayabilir. Kötü niyetli insanların yaptığı bu kuvvetli ve tehlikeli büyü konusunda dikkatli olunmalıdır. Birine karşı aşırı nefret hissedilmesi üzerine büyü yapılıp yapılmadığı konusunda düşünülmelidir. Soğutma büyülerinin güçlü etkileri büyü bozdurma işleminin ardından ortadan kalkar ve kişi tekrar eski haline döner.

Aileden Soğutma Büyüsünün Yapılması

Soğutma büyüleri sevgili ve eşler arasında yapıldığı gibi kişiyi ailesinden soğutmak amacıyla da yapılabilir. Özellikle gençlik döneminde aileden uzaklaşma mehilimi daha fazladır. Bu dönemde ve daha sonraki dönemde yapılan aileden soğutma büyüsü sebebiyle insanlar evden uzaklaşmak ister. Çoğu zaman ailesini çok seven insanlar bile büyünün etkisi ile ailesinden nefret etmeye başlar.

Kişide büyü sonucunda görülen diğer bir etki ise aşırı sinirlilik halidir. Sinirlenilmemesi gerekilen olaylara karşı verilen aşırı tepkiler soğuma büyüsünün en önemli belirtileri arasındadır. Büyü yapılan geceleri sinirli bir şekilde uykudan uyanır. Özellikle korkunç rüyalar görür. Bununla birlikte sürekli stres halinin hakim olması sebebiyle insanlar sakinlikten uzak olur ve içlerinde huzursuzluk vardır. Aileden soğuma büyüsü yapılanlar ailelerinin hiçbir istediğini yapmaz. Aksine onlardan uzaklaşmak ve tartışmak için çeşitli bahaneler uydurur. Bununla birlikte kardeşler arasında da çok fazla tartışmalar yaşanır.

Aileyi kıskanan ve mutlu olmalarını istemeyen kişiler aileden soğutma büyüsü yaptırabilir. Ayrıca mal paylaşımı gibi durumlarda da dışarıdan birisi bu büyüyü yaptırarak ailelerin kendi aralarında çatışma yaşamasına sebebiyet verebilir.  Soğutma büyüsünde anne ve babalar arasında da çatışmalar yaşanabilir. Bunun yanı sıra çocuklar da anne ve babalarına karşı nefret içerisinde olabilir. Bu tarz tutumlar ile karşılaşıldığında bol bol dua edilmelidir. Dua edilerek büyülerin zararlı etkilerinden uzak durma imkanı bulunur.

Ayetel Kürsi İle Soğutma Büyüsünden Korunma

Ayetel Kürsi her türlü dertten ve beladan koruyan mucizevi bir duadır. Bu dua sayesinde birçok insan hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtulur. Duanın aynı zamanda insanların dileklerini gerçekleştirme özelliği de bulunur. Allah’a içten ve samimi bir şekilde yapılan dua sayesinde kötü kişilerin yaptığı soğutma büyüsünden de kolay bir şekilde kurtulur. Soğutma büyüsünden uzak durmak için de Ayetel Kürsi okunabilir. Duayı okumadan önce dua alınacak yerin temizliğine dikkat edilmelidir. Pis ve kirli yerlerde dua edilmemelidir. Bununla birlikte abdest alınarak bedensel kirlerden de kurtulmak dua etmeden önce yapılması gerekenler arasında yer alır. Fiziksel temizlikle birlikte ruhsal temizlik de dua etmeden önce yapılmalıdır. Kalpte herhangi bir şekilde kötülük barındırmadan edilen duaların kabul olması daha muhtemel bir durumdur. Ayetel Kürsi’nin yazılı olduğu çerçeveleri evin içerisine asmak da eve gelen kötü enerjili olanlardan korur ve soğutma büyüsünün yapılmasını engeller. Evde bu duanın olması evin içerisinde huzursuzluk yerine mutluluğun oluşmasına olanak sağlar.

Enerji Yükselterek Soğutma Büyülerinden Korunma

Enerjinin yükseltilmesi ile büyülerden korunmak mümkündür. Enerji terapistleri sayesinde enerjisi düşük olanlar enerjilerini kolay ve hızlı bir şekilde yükseltebilir. Enerji düşüklüğünün belirtileri arasında sürekli depresyon hali sayılabilir. Kişiler hiçbir şey yapmak istemez ve sürekli yataktan çıkmaz. Bununla birlikte enerjisi düşük insanların nazardan ve büyüden etkilenme olasılıkları da daha fazladır. Bu sebepten dolayı enerjisi düşük olanlar dışarıdan terapi seansları ile enerji takviyeleri yaptırmalıdır. Bu konuda uzman kişiler ile görüşülmelidir. Enerji takviyesi ciddiye alınması gereken bir konudur. İşinde uzman olanlara bu işlem yaptırılmalıdır. Aksi takdirde enerji daha da düşerek kişilerin büyülerden korunması gittikçe azalır. Enerjilerin yükselmesinin ardından soğutma büyüleri dahil tüm büyülerden korunmak mümkün olur. Kötü niyetli insanlar kötü büyüler yapsa da bu büyülerin etki etmesi zordur. Enerji takviyesi aynı zamanda insanlara kendilerini çok iyi hissetmelerine olanak verir. Böylece de her türlü büyüden korunup mutlu ve huzurlu bir yaşam sürülür.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku

Evde Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri

evde buyu nasil anlasilir
Evde bulunan büyünün bozulması ve en sık kullanılan büyü bozma yöntemleri, kendisine ya da evine büyü... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz