Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzaktan yapılan büyü nasıl belli olur, en etkili büyü bozma yöntemleri nelerdir ve ne yapılması gerekir? Uzaktan biri büyü yaptığında nasıl anlaşılır, büyüyü kim yaptığını öğrenmenin yolları, büyünün etkisi ve belirtileri, ne tür büyü yapılmış nasıl yapılmış ve kim yapmış bunları öğrenmek. Uzaktan büyü yapıldığını anlamak ile ilgili gerekli bilgiler yazımızdadır.

 Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak ettiği ve araştırma yaptığı konular arasında yer almaktadır. İslam dinine gönülden bağlı dini bütün Müslümanlar, büyü ve sihir gibi manevi uygulamaların varlığına ve insanlar üzerindeki etkilerine inanırlar. Ancak bu tür uygulamalar İslam dinimiz tarafından yasaklandığı ve haram kılındığı için müminlerin bu uygulamalardan uzak kalmaya gayret etmesi gerekmektedir. Fakat siz ne kadar büyüden uzak kalmaya çabalasanız da uzaktan size veya sevdiklerinize büyü yapılmış olabilir. İşte bu noktada uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır, büyü nasıl çözülür soruları gündeme gelmektedir.

Büyü ve sihir uygulamaları insanların manevi dengelerini bozan, buradan gösterdiği etkiler ile insanların hayatlarını ve çevredekilerin de yaşamlarını alt üst eden, dinimiz tarafından yapılması veya yaptırılması yasaklanmış manevi etkilerdir. Bu bakımdan büyüden şüphelenmek yani kendi üzerinizde ya da sevdiklerinize büyü yapıldığından şüphelenmek için kişilerde bazı manevi dengelerin bozulmuş olması gerekmektedir. Halk arasında bu tür denge bozukluklarına büyünün etkileri veya büyü belirtileri adı verilmektedir.

Aşık etme duası nasıl yapılır? Ayrıntılar yazımızdadır.

Uzaktan Yapılan Büyülerin Anlaşılması

Kişinin çevresinde bu tür büyü yapacak kişilerin bulunmaması durumunda, kendisine uzaktan büyü yapılması da söz konusu olabilmektedir. Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde sık sık karşımıza çıkan uzaktan büyü yapılması, pek çok kişinin de bu alanda korku duymasına neden olmaktadır. Çünkü çevrenizde bulunan kişilerin sizin yaşamınız hakkında az çok bilgi sahibi olması, büyü yapımı konusunda etkili sonuçlara ulaşılmasına neden olabilmektedir. Ancak uzaktan büyü yapılması, kişinin yaşamı hakkında çok az bilgi kullanılarak çok sağlam etkiye sahip büyülerin icra edilmesine neden olabilmektedir. Uzaktan yapılan büyüler, amaçlarına ve niyetlerine göre birbirinden farklılaşabilmektedir.

Uzaktan Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarına sahip büyü üstatları ve bazı ezoterik bilgilere sahip medyum hocalar, kişinin yakınında olmasa dahi uzaktan büyü yapabilmektedir. Bu büyülerde üzerinde büyü tesiri kurulacak olan kişinin hiçbir kişisel eşyasına veya saç teli, vücut kılı, tırnak ve deri parçası gibi vücuduna ait materyallere ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu yüzden sakınması çok zor ve tehlikeli olan uzaktan büyü yapımı, aynı zamanda çeşitli amaçlar için icra edilebilmektedir.

Günümüzde en çok rastlanan uzaktan yapılan büyü çeşitleri arasında, şu alandaki manevi uygulamalar öne çıkmaktadır:

 • Uzaktan yapılan aşk ve bağlama büyüleri
 • Uzaktan yapılan ayırma ve ayrılık büyüleri
 • Uzaktan yapılan kısmet bağlama büyüleri
 • Uzaktan yapılan işlerin bozulması ve bereket kaçırma büyüleri
 • Uzaktan yapılan evlilik büyüleri

Uzaktan Yapılan Büyü Tutar Mı?

Pek çok kişi özellikle bu konular ile ilgili olarak internet üzerinden yaptıkları araştırmalarda, uzaktan yapılan büyü tutar mı sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Bir kişinin herhangi bir şekilde şahsi eşyalarına veya vücut parçasına sahip olmadan o kişi üzerinde çok kuvvetli bir şekilde büyü tesirinin kurulup kurulamayacağı merak konusu haline getirilmektedir.

Havas ilimlerinde ve kadim büyü kitaplarında uzun yıllar boyunca yapılan büyü çalışmaları sonucunda kişinin sadece kendi adı ve anne adının yanı sıra bir fotoğrafına sahip olarak bile kendisine büyü yapmak mümkün olmaktadır. Bu sebeple her türlü korunma ve maneviyat destekleri olsa dahi bir insan üzerinde uzaktan büyü yapmak mümkün olabilmektedir. Ancak bu tür büyüler, manevi alanda yüksek deneyimlerinin yanı sıra ezoterik öğretilerde bilgi birikimleriyle sıradan insanlardan veya medyumlardan olmayan kişiler tarafından icra edilebilmektedir.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün anlaşılması konusunda yazımızın başında da belirttiğimiz üzere ilk dikkat edilmesi gereken noktalardan biri büyü belirtileri üzerinedir. Kendi üzerinizde veya sevdiklerinize yönelik ayırma, bağlama, bereket kaçırma, kısmet bağlama gibi büyüler yapıldığından şüpheleniyorsanız, bu şüphelerinizi canlı tutacak birtakım belirtilere dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı olarak şu belirtilere dikkat etmeniz ilim ve irfan sahibi gerçek medyum hocalar tarafından tavsiye edilmektedir:

 • Uykuya dalmakta güçlük çekme, ani uyanmalar ve korkmalar,
 • Rüyalarda anlamsızlık varlıklar ve bunun yanı sıra çoğunlukla köpek, kedi, keçi ve akrep gibi hayvanları görmek,
 • Uyku sırasında dişlerin kilitlenmesi ve dişlerin gıcırdatılması,
 • Önceki döneme göre yoğun halsizlik ve yorgunluk hissedilmesi,
 • Sabit olmayan vücudun çeşitli yerlerinde gezinen fiziksel ağrılar,
 • Tıbbi açıklaması mümkün olmayan boyun ve baş ağrıları,
 • Sürekli izleniliyor ve takip ediliyor hissine kapılmak,
 • Yalnız kalmaktan çok korkmak ve aynalara uzun süre bakamamak,
 • Eskiye oranla yoğun asabiyet ve gündelik şeylere karşı tahammülsüzlük,
 • Sürekli birilerinin konuştuğunu duyma, gaibten sesler duyma, kendisine bir şeyler söylendiğini işitme,

Görüldüğü üzere bir kişi üzerinde uygulanan uzaktan yapılan büyülerin genel olarak etkileri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Ancak bu tür belirtiler başlı başına büyünün ispat edilmesinde etkili değildir. Bu belirtileri yaşayan kişiler, daha çok büyü yapıldığına dair şüphelerinin artmasını sağlamaktadır. Fakat kesin olarak büyünün varlığına dair tespit ve tanılar, manevi ilimler konusunda yüksek bilgi birikimine sahip medyum hocalar tarafından yapılmaktadır.

Gerçek bağlama büyülerine içeriğimizden bakabilirsiniz.

Büyünün Sosyal Hayattaki Belirtileri

Bir insan üzerinde büyü tesirinin kurulması, o insana yapılan büyünün amaç ve niyetlerinin yanı sıra büyüde icra edilen ritüellere göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin ayrılık büyüsü yapılan bir kişi sevdiklerinden ve çevresinden ayrılık yaşarken, bağlanma büyüsü yapılan bir kimse ise daha önceden aşk ve sevgi duyguları hissetmediği kişilere karşı aşırı bağlılık davranışları göstermeye başlayacaktır. Fakat tüm bu özel belirtilerin yanı sıra herhangi bir kişi üzerinde büyü tesiri kurulduğuna dair bazı toplumsal belirtiler de bulunmaktadır. Bunlar genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • İnsanlardan uzaklaşma isteği ve sürekli yalnız kalma hevesi,
 • Aile ve yakınlara düşmanca tavır sergileme,
 • Eşten – sevgiliden soğuma, aileden ve bu kişilerde karşı mesafeli durma,
 • Cinselliğe karşı aşırı isteksizlik, tıbben izah edilemeyen fonsiyon ve işlev bozuklukları,
 • Bir kişiye nedensiz yere aşırı bağlanma,
 • İş ve rızk konusunda nedensiz yere sorunlar yaşama, el atılan tüm işlerden başarısız sonuçlar elde etmek,
 • Evlenememe ve sürekli ilişkilerde ayrılma sorunları,
 • Dini kurallara karşı direnme ve ibadet etmeye karşı inat etme

Büyü Nasıl Bozulur?

Bir kişi üzerinde bu tür belirtiler görülüyorsa derhal vakit kaybetmeden işinin ehli medyum hocadan destek alınmalıdır. Bu sayede büyü nasıl çözülür sorusunun yanıtına dair yapılması gerekenler icra edilerek kişinin kısa sürede büyü tesirinden kurtulması sağlanabilmektedir. Her büyünün çözülmesinde yani bozulmasında uygulanacaklar birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kişinin üzerindeki büyünün çözümünde atılması gereken adımları yine ilim ve irfan sahibi medyum hocalar belirleyip uygulayacaktır. Bunun yanı sıra büyü bozmak için okunacak dualar da büyünün çözülmesine yardımcı olabilmektedir. Bu dualar şunlardan oluşmaktadır:

 • Euzü Besmele ile Fatiha suresini okumalı.
 • Euzü Besmele ile iki Kul-euzü okumalı.
 • Bir miktar suya Âyet-el kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn [Nas ve Felak] surelerini okumalı. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusletmeli.
 • Sedir ağacının 7 tane yeşil yaprağı ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsi, İhlas ve Kul-euzüler okunur. 3 yudum içip geri kalanla gusledilir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz