Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler ve yaşananlar nelerdir, büyü nasıl bozulur ve İnsan üzerinde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyü bozulduğunu nasıl anlayacağımız ile ilgili ayrıntılara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Kendi üzerinde büyü olduğundan endişelenen kişiler bir yandan bu tür büyülerin ortadan kalkması için yoğun bir istek duyarken bir yandan da büyü bozulurken hissedeceği şeylerden korkmaktadır. Büyü bozulurken yaşananların etkisinden ve kapsamından korkan kişiler, özellikle internet üzerinde bu tür uygulamalarda ne gibi sonuçlara ulaşıldığına dair araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmak istemektedir. Büyü bozulurken yaşananlar hakkında merak edilen soruların yanıtları ve tüm bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Büyüler yüzyıllar boyunca insanların manevi dünyasını şekillendiren, büyüden etkilenen insanların bu negatif olaylar yüzünden adeta yaşarken cehennemi tatmasına neden olan manevi etkilerden oluşmaktadır. Bu etkiler insanlara hayatı zindan edebilecek düzeye ulaşabilmektedir. Hatta çok tehlikeli büyülerin deneyimli büyü üstatları tarafından icra edildiği durumlarda ise intiharlara veya cinayetlere varan çok tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Bu sebeple büyü yapıldığından endişe edilmesi durumunda muhakkak harekete geçmeli ve büyü bozdurma işlemleri konusunda bazı adımların ivedilikle atılması gerekmektedir.

Büyü bozma duaları, büyü nasıl bozulur? Merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde özellikle psikolojik birtakım sorunlarla boğuşan kişiler kendi üzerlerinde büyü etkisi olup olmadığını da araştırmaktadır. Büyünün en bilinen tesirleri ile bugün psikatri biliminde karşımıza çıkan ruhsal hastalıkların arasında birtakım benzerlikler olduğundan bu ik hususun arasında ince bir çizgi olduğunu söylemek mümkündür. Bu sebeple mutlaka ilim ve irfan sahibi kimselerin desteğine başvurularak onlardan yardım almak gerekmektedir.

Size ya da sevdiğiniz kişilere büyü yapıldığından endişe ediyorsanız yapmanız gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Yüzyıllar boyunca büyü ile uğraşan, manevi ilimler konusunda deneyimi ve üstün birikimleri ile büyüden etkilenen kişilere yardımcı olan medyum hocalara başvurup bakım hizmeti alarak üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun yanıtı olarak kendi başınıza da birtakım belirtileri göz önünde bulundurup değerlendirme yapabilirisiniz. Ancak bilinmelidir ki günümüzde icra edilen bütün büyü çeşitlerinin birbirinden farklı belirtileri ve tesirleri bulunmaktadır. Dolayısıyla büyünün olduğunu anlamak için başvurulacak yöntemlerde de bu belirtilere uygun hareket edilmesi önem teşkil etmektedir. Büyünün en bilinen belirtileri şunlardır:

 • Acayip boşlukta kalmışlık hissi
 • Sürekli üzüntü ve hüzün halinde olma hissi
 • Anlamsız bir keder içinde kalmak, mutlu olamamak
 • Kendisinde yaşanan değişimden korkmak
 • İzleniyormuş hissine kapılmak
 • Acılar ve ıstıraplar altında ezilmek, ruhsal açıdan boşluk hissetmek

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün belirtilerine dikkat etmek başlı başına büyünün olduğu ve kişinin üzerinde büyü tesiri kurulduğu anlamına gelmemektedir. Özellikle büyü ile psikolojik rahatsızlıklar arasında ince bir çizgi göz önünde bulundurulduğunda içinde bulunan durum belki de tamamen ruhsal rahatsızlıklardan kaynaklanıyor olabilir. Fakat büyü belirtilerinin ciddi boyutlara ulaşması durumunda yapılması gerekenler ayrı bir önem taşımaktadır. İşte bu noktada büyü nasıl bozulur sorusu gündeme getirilmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından yanıtları araştırılan konulardan biri olan büyü bozumu, günümüzde medyum hocaların desteği ile yapılmaktadır.

Büyünün tespit edilmesinde olduğu kadar bozulmasında da çok büyük görevler üstlenen ilim ve irfan sahibi medyum hocalar bazı uygulamalar yaparak, büyünün başarılı bir şekilde bozulmasını ve büyü tesirinin tamamen ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Büyü bozmanın bilinen iki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki az önce de bahsettiğimiz üzere hayatını bu işe adamış, manevi ilimler konusunda hem yetenekli hem de deneyimli medyum hocalardan manevi destek almaktadır. Bir diğer yöntem ise Allah ve Müslümanların derman bulması için indirdiği Kur’an-ı Kerim’e sığınmaktır. Çevrelerinde medyum hoca desteği bulamayan kişiler, her gün Allah’a yakarıp birtakım manevi tesiri kuvvetli denenmiş büyü bozan dua uygulamaları yaparak üzerlerindeki büyünün bozulmasına vesile olabilmektedir.

Büyü yapıldığını nasıl anlarız,büyü yapıldıysa ne yapılmalı? Ayrıntılar yazımızdadır.

Büyü Bozan Dualar Hangileridir?

Büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak adına İslam dinimizde okunması din alimleri tarafından önerilen bazı özel fazilete sahip dualar bulunmaktadır. Bu duaların faziletinden yararlanarak yapacağınız dua okumaları ile kendi üzerinizde veya sevdiğiniz kişilerin üzerinde kurulan tüm manevi nazar ve büyüleri ortadan kaldırabilirsiniz. Büyülerin bozulması için okunması gereken sureler şunlardır:

1.Felak Suresi

Yatsı namazından sonra ya da cuma günleri mübarek öğlen saatlerinde diğer dualar ile birlikte art arda 3 kere okunmalıdır. Felak suresinin Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
  1- Kul e’ûzü birabbil felak
  2- Min şerri mâ halak
  3- Ve min şerri ğasikın izâ vekab
  4- Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad
  5- Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak Suresi anlamı: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

2.Nas Suresi

Nas Suresi de Arapça usulüne uygun olarak en kalbi duygularla okunmalıdır. Felak Suresinin peşinden 3’er kere olacak şekilde okunması makbuldür. Surenin Arapça okunuşu ve Türkçe anlamı şudur:

 • Kul, euzu birabbin nâs,
 • melikin nâs,
 • ilâhin nâs,
 • min şerril vasvasil hannas,
 • ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs,
 • minel cinneti ven nâs.

Nas Suresi nlamı: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

3.İhlas Suresi

Felak ve Nas Suresinin yanı sıra en etkili büyü bozan sureler arasında İhlas Suresi de yer almaktadır. İhlas suresinin faziletinden yararlanarak büyünün olumsuz etkileri ortadan kaldırılabilmetkedir.

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
  1- Kul hüvellâhü ehad
  2- Allâhüssamed
  3- Lem yelid ve lem yûled
  4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad

İhlas Suresi anlamı: “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı.”

Büyü Bozulurken Neler Hissedilir?

Büyünün bozulması sırasında eğer çok kuvvetli büyüden bahsediyorsak farklı, daha az tesirli büyülerin bozulmasından bahsediyorsak farklı işlemlerden söz etmek mümkün olmaktadır. Örneğin papaz büyüsü veya domuz yağı büyüsü gibi kadim büyü kitaplarında çok etkili ve tesiri kuvvetli büyülerin bozulması gerektiyse bu durumda, deneyimli medyum hocaların büyü bozumunda seans seans hareket ettiği bilinmektedir. Yani büyü bozulması çok yoğun manevi çaba gerektirdiğinden bir anda büyüyü bozacak etkiyi ortaya koymak riskli olacaktır. Bu tür durumlarda medyum hocaların gözetiminde, yine ilim ve irfan sahibi hocaların hazırladığı muskalar ve tılsımlar ile yapılan büyü bozma uygulamalarında bir anda gelen rahatlık ve içsel ferahlama hissedilmektedir.

Bunun ötesinde büyü bozulması sırasında korkulacak pek bir şey yoktur. Çok kuvvetli büyülerin bile bozulmasında en fazla kısa süreliğine bilinç kaybetme ya da bayılma gibi durumlar görülebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra büyü bozulurken hissedilenler arasında büyü bozduranların yaşadığı şu tecrübeler de kayıtlara geçmiştir:

 • Gözlerde ağırlık hissetme,
 • Dikkatini toparlayamama ve sersemlik hissi,
 • Yorgun ve halsiz hissetme,
 • Alın ya da ense kökünde nedensiz görülen ve kısa süren ağrı

Bu hislerin ardından büyü bozma ritüellerinin sonuna gelinmesiyle birlikte büyünün negatif etkileri ortadan kaldırıldığı için muhteşem bir rahatlama ve manevi huzura kavuşma söz konusudur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Yıldıray Tasmacı 5 Nisan 2020 02:00

  Benim sorunum başımın çok ağrıması çok doktra gittim bişey yok diyolar 3 beyin emarı çektirdim bişey çıkmıyo herşeye aşırı derece isteksizlik içe kapnma daha sayamadığım biçok şey

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz