Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Canbar Büyüleri Kesin Tutar mı?

Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Canbar Büyüleri Kesin Tutar mı?

Canbar büyüsü nedir, nasıl yapılır, kesin tutar mı, etkisi ne kadar sürede belli olur? Canbar büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Canbar Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Canbar Büyüleri Kesin Tutar mı?

Candar büyüsü yapımı tesiri bakımından oldukça güçlü olduğundan mutlaka uzman medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Candar büyüsü deneyimsiz ellerin altında olduğu zaman hem büyü yapan kişiye hem de büyü yapılan kişiye büyük zararlar verme potansiyeline sahiptir. Canbar büyüsünün eski tarihlerden beri özellikle Asya bölgesinde yapıldığı bilinmektedir. Asya’dan ülkemize gelmiş, o zamandan beri hemen her evde uygulanmaya başlanmıştır. Etkisini diğer büyüler ile kıyaslandığı zaman daha kısa sürede göstermesi nedeni ile tercih edilmektedir. Büyünün bu kadar etkili olmasının sebebi büyü sırasında canbar cini kullanılmasıdır. Canbar cini hem büyü yapan hem de büyünün etkisi altına girecek kişinin psikolojisini etkisi altına alır.

Canbar Büyüsü Giden Eski Sevgili Nasıl Geri Getirilir?

Giden eski sevgiliyi canbar büyüsü ile geri getirme her medyum hoca tarafından yapılacak bir büyü türü değildir. Piyasada canbar büyüsü ile gideni geri getirme işlemi için çok sayıda kişi bulmanız mümkün değildir. Büyüyü yapacak bir kişiyi bulsanız bile, büyünün her gün yapılması doğru değildir. Her ayın 4’ünde canbar büyüsü yapabilirsiniz. Canbar cini ancak bu günlerde etkili olur. Canbar büyüsü yapmanın ilk adımı büyü için gerekli olan malzemelerin temin edilmesidir. Canbar büyüsünün etkisini el emeğinden aldığı bilinmektedir. Her ne kadar çizim yeteneğiniz olmasa bile, kendi elinizle kendinize bağlamak istediğiniz kişinin imajını bir kağıda çizin.

Bir bardak içme suyu alın. Suya tılsımlı sözcükleri okuyun. Tılsımlı sözcükleriniz büyüyü yapmak istediğiniz amaca göre değişiklik göstermektedir. Eğer eski sevgilinizin size dönmesi için büyü yapıyorsanız: “Eski sevgilimin duyguları bana karşı alevlensin. Sevgilim beni yeniden sevsin. Sevgilim bana yeniden gelsin.” Deyin. Suya tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra, imajı olan kişinin sembolü olan kişinin üzerine suyu dökmeniz gerekmektedir. Ardından büyü işlemini tamamlamak için:

İnne ıddeş şühuri ındellahisna aşera şehran fı kitabillahi yevme halekas semavati vel erda miha erbeatüm hurum zaliked dınül kayyimü fe la tazlimu fıhinne enfüseküm ve katilül müşrikıne kaffeten kema yükatiluneküm kaffeh va’lemu ennallahe meal müttekıyn

Duasını okuyun. Büyünün etki vermesi için büyü aşamalarını eksiksiz şekilde tamamlamış olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Çünkü büyü ancak usulüne uygun yapıldığı zaman etkisini göstermektedir.

Canbar aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Canbar Büyüsü Neden Yapılır?

Candar büyüs yapımı nedeni herkes için farklı olabilir. Canbar büyüsü yapımı:

 • Bir kimsenin aşık edilmesi,
 • İki kişinin arasının açılması,
 • Kısmetin açılması,
 • Bereketin bollaşması,
 • Sosyalleşmek,
 • Küs olan kişilerin barıştırılması,
 • Giden bir kişinin geri getirilmesi,
 • Eski sevgilinin pişman edilmesi amacı ile yapılabilir.

Canbar büyüsünü yapmadan önce niyetinizin ne olduğuna kesin ve net bir şekilde karar vermeniz gerekir. Çünkü büyüyü yapmadan önce niyetinizin ne olduğunu sesli bir şekilde söyleyeceksiniz.

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Canbar büyüsünün bozulması sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Kötü niyetli bir kimsenin size yapmış olduğu canbar büyüsü etkisi altında olabilirsiniz. Büyüyü yapan kişi siz olup büyü yapmaktan vazgeçmiş de olabilirsiniz. Böyle bir durumda büyü yapan kişiler büyü nasıl bozulur diye düşünür dururlar. Eğer büyüyü yapan kişi siz iseniz, büyü işleminin bozulması için hangi medyuma gittiyseniz yine bu büyücüye gitmeniz gerekecek. Çünkü büyü basamaklarını en iyi büyüyü yaptırdığınız kişi bilecektir.

Büyüyü bozmak için 2 parça ortalama 25 cm uzunluğunda ip alın. Bu ipleri yakın bir tanıdığınıza verin. Fakat ipi verdiğiniz kişi kesinlikle büyü amacında olduğunuzu bilmemelidir. İslam ahlakına göre kişinin özel hayatını özel alanı içinde yaşaması gerekir. Büyü yapıldığı bilgisi bu nedenle yalnızca medyum hoca ile sizin aranızda olmalıdır. İpi bağlayan kişiden ipi aldıktan sonra sessiz bir yere geçin ve:

Kul in kane abaüküm ve ebnaüküm ve ıhvanüküm ve ezvacüküm ve aşıratüküm ve emvalü nıkteraftümuha ve ticaratün tahşevne kesadeha ve mesakinü terdavneha ehabbe ileyküm minallahi ve rasulihı ve cihadin fı sebılihı fe terabbesu hatta ye’tiyallahü bi emrih vallahü la yehdil kavmel fasikıyn

Duasını okuyun. Duayı okuduktan sonra iplerin düğümünü bozun. İpler yapılan büyüyü temsil eder. Ardından ipleri çakmak ile yakın. Bu sırada iplerin küllerini muhafaza edin. Daha sonra bu külleri toprağa gömmeniz gerekecektir. Küller toprakta tamamen kaybolduğu zaman büyü etkisini göstermiş olur. Büyüyü yapan sizseniz canbar büyüsü nasıl yapılır bu büyü nasıl bozulur, büyüyü yapmak için gerekli malzemeler nelerdir gibi soruların cevabını bulmadan kesinlikle işlem yapmayın.

Birinin Bana Canbar Büyüsü Yaptığını Nerden Anlarım?

Canbar büyüsü yaptığını anlamak için canbar büyüsü belirtilerinin neler olduğunu anlamanız yeterli olur. Bu büyü bir kimsenin üzerinde tesir etmeye başladığı zaman:

 • Büyü yapılan kişi yemeden içmeden kesilir,
 • Büyü etkisinde olan kişi çevresindeki insanlar ile sürekli tartışma içinde olur,
 • Büyü etkisinde olan kişi ailesinin ya da sevdiği kişilerin kendilerine yapmış oldukları eleştirileri kabul etmez,
 • Büyü yapılan kişi tek bir kimseden başka hiçbir şeyi düşünemez hale gelir.
 • Büyü etkisindeki kişi işini yapamaz bu nedenle işinden gücünden geri kalabilir.

Bu etkileri gördüğünüz zaman birinin size canbar büyüsü yaptığından şüphe etmeniz gerekir. Eğer şüphenize rağmen büyünün bozulması için adım atmazsanız, büyü etkisi üzerinde oturmaya başlar. Büyüden kurtulmanız daha zor bir hale gelir. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu etkilerin fark edilir edilmez büyünün bozulması için harekete geçmektir. Canbar büyüsü yapmak günah mı diye düşünerek büyüyü bozmak isteyebilirsiniz. Fakat büyü günah değildir. Çünkü büyü kara büyü türleri içinde sınıflandırılmıyor. Ayrıca büyünün yapılma nedeni kötü niyetleri gerçekleştirmek değildir.

Canbar Büyüsü Etkilerini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Canbar büyüsünün etkilerini göstermeye başlaması diğer büyülere oranla daha kısa sürede gösterdiğinden beklemek isteyen kişiler canbar büyüsünü tercih etmektedirler. Canbar büyüsü etkileri ortaya çıkması için yine de sabırlı davranmak gerekir. Eğer büyünün etkilerinin hızlı bir şekilde gösterilmesini istiyorsanız:

 • Büyü yapımı sırasında sevdiğiniz kişinin kişisel malzemelerini kullanın,
 • Büyü aşamalarının eksik olmadığında emin olun,
 • Büyü yapımı sırasında dua okurken gözlerinizin kapalı olduğundan emin olun,
 • Büyü yaparken kıble yönüne dönün,
 • Kesinlike candar büyüsü için fotoğraf kullanmayın. Bu büyü türü gücünü el emeğinden almaktadır. Fotoğrafta hiçbir emek olmadığı için büyü etkili olmaz.
 • Büyü yaptıktan sonra büyünün etkisini göstermesi için bekleyin. Sabırsız olmayın. Bu süre zarfında kesinlikle büyü yaptığınız kişi ile iletişime geçmeyin. Büyü etkisini göstermeye başladığı zaman zaten kişi sizinle iletişime geçecektir.
 • Büyünüz siz istediğiniz zaman etkileşime geçmediği için kesinlikle Allah’a karşı isyankar davranmayın. Bunun büyük bir günah olduğunu unutmayın.

Canbar Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Canbar büyüsünün yapılabileceği ve yapılamayacağı kişiler bulunur. Bu kişilerin kim olduğunu iyi bilmeniz gerekir. Bu sayede hem inanılmaz etkili canbar büyüsü yapabilir, hem de büyü yapmanızın uygun olmadığı kişilerin size verebilecekleri zararlardan kurtulmuş olursunuz. Canbar büyüsü yapmanızın tamamen uygun olduğu kişiler:

 • Nişanlı çiftler,
 • Evli çiftler,
 • Sevgililer,
 • Sözlüler,
 • Arası bozulmuş iki erkek,
 • Küsmüş uzun süreden beri dost olanlardır.

Fakat canbar büyüsü aşağıdaki kişilere kesinlikle yapılmamalıdır:

 • Son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış olan kişiler,
 • Doğuştan görme engeli olan kişiler,
 • Kuran hafızları,
 • Din ile ilgili işle ilgilenen kişilerin üzerine yapılacak olan canbar büyüleri etki etmez.

Buna ek olarak bu kişilere yapılan büyüler büyün yön değiştirmesi gibi yan etkilere sahip olarak tarafların ciddi problem yaşamasına neden olabilir

Canbar Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Canbar büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken noktaların başında büyüyü yapan kişinin derin din bilgisine sahip olması gelmektedir. Özellikle canbar büyüsü ile eski sevgiliyi geri getirme işlemi yapmak en zoru olduğu için özellikle bu büyü türünde özel önem göstermek gerekir.

 • Canbar büyüsü yapmadan önce mutlaka abdest alın. Abdest almadan önce büyüyü neden yatığınızı yani niyetinizi sesli bir şekilde dile getirin. Örneğin: “Eski sevgilimin yeniden bana aşık olması ve beni sevmesi için canbar büyüsü yapıyorum.” Diyebilirsiniz.
 • Canbar büyüsü yapılan ortam sessiz ve önceden temizlenmiş olmalıdır.
 • Canbar büyüsü için sembol çizimi yapacağınız kağıdın üzerinde başka hiçbir yazı ya da çizik bulunmaması gerekir.
 • Canbar büyü için çizim yapacağınız kalemin daha önceden başka hiçbir işlem için kullanılmamış olması gerekir. Büyü yapmak için sıfırdan kalem alın.
 • Canbar büyüsü yapmak isteyen kişinin içinde kötü niyet olmamalıdır.

Birini Kendime Aşık Etmek için Canbar Büyüsü Nasıl Yaparım?

Birinin aşık edilmesi için canbar büyüsü yapmak için öncelikle büyü yapmak istediğiniz kişi hakkında yeterli bilgi topladığınızdan emin olun. Büyü yapılacak olan kişinin:

 • Adı,
 • Soyadı,
 • Ne işle uğraştığı,
 • Ne zaman doğduğu,
 • Annesinin kızlık soyadı gibi bilgilerine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu bilgileri mutlaka medyum hoca ile paylaşın. Çünkü bazı insanlara büyü yapılması mümkün değildir. Medyum hoca sizi bu konuda doğru yönlendirecektir.

Gerekli bilgileri aldıktan sonra canbar büyüsü tarifi için sevdiğiniz kişinin kişisel eşyasını almanız gerekir. Tercihen kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin kıyafetinden bir parça kesmeniz önerilmektedir. Fakat kıyafeti kestiğinizi büyü yapacağınız kişinin kesinlikle anlamaması gerekir.

Kestiğiniz parçayı çakmak ile tutuşturun ve küllerini toprağa gömün. Bu sırada:

Ve in nekesu eymanehüm mim ba’di ahdihim ve taanu fı dıniküm fe katilu eimmetel küfri innehüm la eymane lehüm leallehüm yentehun

Duasını okuyun. Duayı en az 77 kere tekrar edin. Bu sırada kıble yönüne döndüğünüzden emin olun. Toprak ile küller etkileşime girdikten sonra büyünüz tutmuş olacak. Bunun için bir süre beklemeniz gerekiyor.

Zenginlik büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Canbar Büyüsü Ne Zaman Yapılmalı?

Canbar büyüsünün yapılma zamanı islam alimleri tarafından belirlenmiştir. İslam alimlerine göre belli zaman aralıklarında yapılan canbar büyüleri etkili olur bunun dışındaki büyüleri etki etmesi için daha uzun süre beklemek gerekir. Bağlama büyüsü olarak yapılan canbar büyüsünün etkisini göstermesi için her ayın 4’ünü beklemek gerekir. Eğer canbar büyüsünü bir kişinin size aşık olması için yapıyorsanız her Perşembe günü büyü yapabilirsiniz. Canbar büyüsü iki kişinin arasının düzelmesi amacı ile yapılırsa, içinden kurandan sureler bulunur. Bu nedenle Cuma akşamları yapılması mübarek kabul edilir. Cuma namazı saatlerinde de bu büyüyü yapmak için işe koyulabilirsiniz. Tüm zaman dilimleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kişinin büyü sırasında rahatsız edilmemesi ve bölünmemesidir.

Canbar Büyüsü Yapmak için Hangi Surelerin Okunması Gerekir?

Canbar büyüsünün yapılma sırasında okunması gereken sureler Kuran’dan alınmış olmalıdır. Özellikle canbar büyüsü ile aşık etme ya da iki kişinin arasını düzeltme amacında olan kişilerin:

 • Ankebut Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Burc Suresi,
 • Nisa Suresi okuması yapması önerilmektedir.

Candar büyüsü yapmadan önce duaların hazır çıktısını alın. Bu duaları ezberleyin. Çünkü duayı okuduğunuz sırada gözlerinizin kapalı olması gerekir. Dua ezberi yapmak için ortalama 7 gün kadar süreye ihtiyaç duyacaksınız.

POPÜLER YAZILAR

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz