Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Canbar Aşk Büyüsü Nedir, Canbar Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Canbar aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi ne kadar sürede ortaya çıkar? Canbar aşk büyüsünü kimler yapabilir? Aşk büyüsü hakkında ayrıntılı bilgiler yazımızdadır.

 Canbar Aşk Büyüsü Nedir, Canbar Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Canbar aşk büyüsü yapmak bir kişinin kendine aşık edilmesi için en etkili büyülerden bir tanesidir. Bu büyü türü en iyi medyumlar tarafından bizzat denenmiştir. Candar aşk büyüsü en zorlu aşkların bile oluşmasını sağlayabilir. Büyü yaptığınız kişinin gözü sizden başkasını görmez hale gelir. Bu büyü türü Asya’dan gelmiştir. Bir kere ayrılan çiftler üzerine uygulanan Candar büyüsü, çiftlerin eskisinden daha güçlü bir şekilde bir araya gelmesini sağlaması ile bilinir. Büyünün etkili olmasındaki sebep, ruhsal enerjilerin kullanılmasıdır. Bu nedenle büyüyü yaparken çok dikkatli olun ve iyice düşünmeden büyü yapmayın. Aksi halde büyüyü bozmak için ne kadar çaba harcasanız da büyüyü bozmanız mümkün olmayabilir.

Canbar Aşk Büyüsü Yapılan Kişilerde Ortaya Çıkan Belirtiler Nelerdir?

Canbar aşk büyüsü etkisi altında olan kişilerde ortaya çıkan belirtiler yalnızca büyü etkisi altında olan kişilerin çevresi tarafından anlaşılmaktadır. Yani eğer Canbar aşk büyüsü ile aşık etme etkisi altında kaldıysanız bunun farkında olmazsınız. Yalnızca aileniz ya da yakın dostlarınız büyü etkisi altında olduğunuzu fark eder. Büyü etkisinde olan kişinin ailesi ile arası sırf bu nedenden bozulabilir. Çünkü büyü etkisi altında olan kişi durumunu kabul etmek istemeyecektir. Candar aşk büyüsü etkisi altında olan bir kişi:

 • Aklında yalnızca tek bir kişi olur,
 • Büyü yapan kişiden başkasını düşünemez hale gelir,
 • Büyü yapan kişiden uzaklaştıktan sonra kişi kendini çok kötü hisseder,
 • Büyü etkisinde olan kişi işine odaklanamaz hale gelir,
 • Büyü etkisinde olan kişinin gözü büyü yapan kişiden başkası görmez.

Büyü yapılan kişinin gözü körleşeceği için bu etkilerin hiç birinin farkında olmaz. Bu etkilerin altında olduğunu söyleyen kişilerin söylediklerini reddeder. Kişi ancak uzman bir medyumdan yardım alırsa ve düzenli olarak bakım yaptırırsa, bu etkiler yavaş yavaş ortadan kaybolacaktır.

Ayrıca pirinç büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Özellikleri Nelerdir?

Candar aşk büyüsü özellikleri aşk ile ilgilidir. Genellike bu büyü bağlama büyüsü şeklinde yapıldığı için, kara büyü türlerinden bir tanesi olarak kabul edilirler.

 • Bütün aşk büyüleri ile kıyaslandığı zaman en etkili en güçlü aşk büyülerinden bir tanesi kabul edilir.
 • Büyü yapılan kişi, karşıdaki kişiye koşulsuz şartsız bağlanır.
 • Büyü etkisine giren kişi karşısındaki kişiye olan bütün kırgınlık ve kızgınlıklarını unutur.
 • Canbar büyüsü çok etkili olmakla beraber aynı zamanda büyük tehlikeler barındırmaktadır.
 • Büyü yapılan kişi büyü etkisi altına olduğunu fark edemez.
 • Büyü yapımı sırasında ebced hesabı tutulması gerekir. Bu hesap doğru yapılmadığı zaman ortaya problem çıkmasına neden olabilir.
 • Büyüden sonuç almak için ortalama 7 ile 14 gün kadar beklemek gerekmektedir.
 • Candar büyüsü özellikle sahte deri üzerine gizemli sembollerin çizilmesi ile yapılmaktadır.
 • Candar büyüsünü yaparken kesinlikle gerçek hayvan derisinin kullanılmaması gerekmektedir.
 • Büyüyü yapan kişinin büyü etkisini göreceğine kesin olarak inanması gerekir. Bir an olsun büyünün işe yaramayacağını düşünürseniz, büyü etkili olmaz.

Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerçek canbar büyüsü yapımı için büyünün özelliklerinin net bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Büyüyü yapmak için ilk önce güzelce gusül abdesti alın. Ardından dört rekat hacet namazı kılın. Namazı kıldığınız sırada aklınızda yalnızca dua etmek ve namaz kılmak olmalıdır. Eğer aklınız çok dolu olduğu zaman büyü yapmaya kalkarsanız gerçek canbar büyüsünü yapamamış olursunuz. Abdestinizi alıp namazınızı kıldıktan sonra:

 • 999 kere ya şedidel batşi deyin. En güzel isimlerin Allah’ın olduğu unutulmamalıdır. Dua okunduğu sırada bu isimlerin kullanılması daha sevap olur. Yüce Allah Kuran’da kendisine bu isimler ile hitap edilmesini istediğini açık şekilde belirtmiştir.
 • Candar aşk büyüsünün gerçek olmayan versiyonlarında kişinin fotoğrafı kullanılmaktadır. Bu uygulama kesinlikle doğru değildir. Büyü sırasında elle yapılmış özel çizimlerin kullanılması gerekir.
 • Candar büyüsü gücünü gerçek objelerin kullanılmasından ve el emeğinden almaktadır. Eğer fotoğraf kullanırsanız büyü işe yaramaz hale gelir.
 • Fotoğraf yerine mümkün olduğu kadar gerçeğe benzeyen el çizimlerini kullanmanız önerilmektedir.
 • Eğer el çiziminiz iyi değilse bunun yerine heykel yapmak isteyebilirsiniz. Heykel yaparken dış hatları belli olan bir figürün kullanılması yeterli olur. Heykelin çok iddialı olmasına gerek yoktur.
 • Heykeli ya da çizdiğiniz resmi alarak objeye tılsımlı kelimeleri söylemeniz gerekiyor. “Objemi aldım, büyüyü yapmak için kendime baktım, aşk büyüsü yapma yolunda ben bu yola çıktım.” Deyin.
 • Objeyi kimsenin göremeyeceği bir yere saklayıp 3 gün boyunca bekleyin.
 • Gün uyandığınız zaman aşık emek istediğiniz kişinin sizinle iletişime geçmek istediğini öğreneceksiniz.

Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır?

Gerçek canbar büyüsü yapılabilecek kişiler hemen herkes olabilir:

 • Ayrılan iki erkek için,
 • Eşler için,
 • Nişanlı çiftler için,
 • Herhangi iki kişinin bir araya gelmesi için,
 • Sevgililer için canbar büyüsü yapılabilir.

Tecrübeli medyumlar zaten kimlere büyü yaptığını bilirler ve ona göre size dua yazarlar. BU kişilerin dışında:

 • Din adamlarına,
 • Kuran hafızlarına,
 • Doğuştan görme engeli bulunanlara,
 • Son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış kişilere büyü yapılmaması gerekmektedir.

Bu kişilere yapılan büyüler, büyü yapan kişinin başının belaya girmesine neden olabilir. Çok dikkatli olmak gerekir. Eğer bir din adamına büyü yapmaya kalkarsanız büyü yön değiştirecektir. Bir kişiyi kendinize çekmek isterken istemediğiniz kişinin kendinize çekilmesine neden olabilirisiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Yaparak Kişi Kendine Nasıl Bağlanır?

Candar aşk büyüsü ile kişinin kendine bağlanması büyünün en çok kullanıldığı alandır. Büyü ile sevdiğini kendine bağlamak isteyen kişilerin ilk başvurdukları yöntem canbar aşk büyüsü yöntemidir. Canbar aşk büyüsü yapmak için hicri takvime bakmanız ve Arabi aya göre ilk Pazar günü büyü işlemine başlamanız gerekir. Bunun dışındaki günlerde yapılan büyülerin tutması mümkün değildir.

Canbar aşk büyüsü yaparak bir kişiyi kendinize bağlamak isterseniz, bir parça ip, beyaz renkli bez, mavi renkli mürekkep temin etmeniz gerekmektedir. İplerden iki parça kesin. Kestiğiniz iplerin birinin 25 cm diğerinin ise 15 cm boyutlarında olması gerekmektedir. İplerden bir tanesi sizi temsil ederken diğer ip karşınızdaki insanı temsil edecektir. Sizi temsil eden ipin uzun olan ip olması gerekir. Çünkü kişinin üzerinde hakimiyet kurmanız gerekecektir. İplerden bir tanesini alın ve mavi renk ile tamamen boyadığınızdan emin olun. İpi boyadığınız sırada:

“İpi boyamaya başladım, candar büyüsü yapmak için niyetimi karşı tarafa aktardım. Büyüm tutsun, aşk yolunda ortadan kalkması gereken engeller son bulsun. Amin.” ifadesini en az 10 kere tekrar edin.

Ardından ipleri birbirine açılmayacak düğüm atacak şekilde bağladığınızdan emin olun. İplere atılan düğümler sizin birisi ile (büyü yapmak istediğiniz kişi) olan birlikteliğinizi temsil edecektir. Ardından ipi toprağa gömün. Son olarak işlemi:

İllellezıne ahettüm minle müşrikıne sümme lem yenkusuküm şey’ev ve lem yüzahiru aleyküm ehaden fe etimmu ileyhim ahdehüm ila müddetihim innellahe yühıbbül müttekıyn

Duasını okuyarak sonlandırın. Büyünün gerçekleşmesi için beklediğiniz sürede kesinlikle büyü yaptığınız kişi ile irtibata geçmemeniz gerekmektedir. Aksi halde büyünüz ne kadar güçlü olursa olsun, büyünüz bozulacaktır.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Candar aşk büyüsünü bozmak güçlü bir büyü olmasından dolayı zor olabilir. Fakat eğer, işini iyi yapan bir medyum ile çalışırsanız, işiniz kolaylaşmış olur. Canbar büyüsü nasıl bozulur diye merak eden kişiler, büyüyü bozmak için sevdikleri kişiden bir parça kişisel eşya almaları gerekmektedir. Bu eşya:

 • Yüzük,
 • Kolye,
 • Küpe,
 • İç çamaşırından bir parça,
 • Ceketi,
 • Saç tutamı olabilir.

Kişiden kişisel eşyalarını aldıktan sonraki adım, bu eşyayı bir kabın içine koymak olacaktır. Kabın içine koyduğunuz eşyalara:

Keyfe yekunü lil müşrikıne ahdün ındellahi ve ınde rasulihı illellezıne ahettüm ındel mescidil haram fe mestekamu leküm festekıymu lehüm innellahe yühıbbül mütekeyın.

Duasını 10 kere okuyun. Bu sırada gözlerinizin mutlaka kapalı olmasına özen gösterin. Duayı okuyarak büyü yaptığınız yerin sessiz sakin olmasına özen gösterin. Kimsenin sizi büyüyü yaptığınız sırada rahatsız etmesine izin vermeyin. Tılsımlı sözcükleri okuduğunuz eşyaları alın ve kendi yatağınızın altına ya da eşyanın boyutuna göre yastığınızın içine saklayın. Bu şekilde 7 gün boyunca yatakta uyuyun. Her geçen gün, artarak devam edecektir.

7 gün dolduktan sonra beyaz renkli kağıdı alın ve kağıdın üzerine kendinize bağlamak istediğiniz kişinin ad ve soyadını yazın. Kağıdı eşyanın yanına koyarak büyünüzü tamamlamış olacaksınız. Büyünün etkisini göstermesi ve büyünün bozulması için sabırla bekleyin.

Bakır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Canbar Aşk Büyüsü Zararlı mıdır?

Candar aşk büyüsü zararları büyü yanlış yapılmadığı zaman bulunmaz. Fakat bütün yanlış yapılan büyülerde olduğu gibi, büyünün yanlış yapılması halinde ortaya problemler çıkar:

 • Büyü yapan kişi yataktan kalkamayacak kadar kendini yorgun hisseder.
 • Aşk büyüsü etkisi kişinin kendi üzerinde toplanır. Büyü yapan kişi hiç beklemediği bir kimseye aşık olabilir.
 • Büyü yapan kişi yanlış büyü yaptığı için bütün cinler ona bela okurlar.
 • Büyü yapan kişinin kısmeti kapanır. Yeni insanlara tanışamaz, insanlarla konuşmakta zorluk çeker.

Bütün bu etkilerle ve daha kötüleri ile karşılaşmamak için kendinize büyü işleminden önce canbar büyüsü nasıl yapılır sorusunu sorduğunuzdan emin olun. Büyüyü iyice emin olduktan sonra yapın.

Gideni Geri Getirmek için Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirmek için canbar aşk büyüsü yapımı sanıldığından daha zor olabileceğinden mutlaka uzman bir medyum hoca eşliğinde büyüyü yaptığınızdan emin olun. Canbar büyüsü belirtileri ortaya bir kere çıktıktan sonra dileklerinizin bütününü gerçekleştirebileceksiniz. Bu büyüyü yapmak için, temel malzeme olarak sevdiğiniz kişinin el çizimini kullanacaksınız. Bu çizimi mutlaka sizin yapmanız gerekir. Çizim yeteneğiz kötü olsa bile çizimin büyüyü yapacağı kişi tarafından yapılmış olması şarttır. Bu simgenin üzerine su dökülecek. Dökülecek suya tılsımlı sözcükler okunacak:

“Su bile okunuyor, bütün dünya istediklerimi almam için dönüyor.” Deyin. Okuduğunuz suyu fotoğrafın üzerine dökün.

Gideni Geri Getirmek için Canbar Aşk Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gideni geri getirmek için canbar aşk büyüsü yapımı konusunda dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Büyüyü yaparken kullandığınız suyun içme suyu olduğundan emin olun. Fotoğraf ise son 3 ay içinde çekilmiş olmalıdır. Canbar büyüsü fotoğrafı konusu özel önem arz etmektedir. Fotoğrafın yanlış seçilmesi büyünün yön değiştirmesine neden olabilir.

Canbar Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Candar aşk büyüsü etkisi kendini ortalama 5 gün içinde gösterir. Canbar büyüsü ile eski sevgiliyi kendine aşık etme amacında olan kişiler için bu süre 1 aya kadar çıkabilir. Canbar aşk büyüsü çabuk etkisini göstermesi için büyü yapılan kişinin eşyasının kullanılması gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz