Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyüler >
 • Çevirgel Büyüsü Nedir, Çevirgel Büyüleri Nasıl Yapılır?

Çevirgel Büyüsü Nedir, Çevirgel Büyüleri Nasıl Yapılır?

Çevirgel büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Çevirgel büyüsünü kimler yapabilir? Çevirgel büyüsü hakkında ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Çevirgel Büyüsü Nedir, Çevirgel Büyüleri Nasıl Yapılır?

Çevirgel büyüsü yapmak giden kişinin geriye gelmesi içindir. Ayrıca iki kişinin arasında muhabbetin artırılması ya da kayıp edilen eşyaların geri gelmesi adına da çevirgel büyüsü yapılabilir. Eğer sizin için çok değerli bir eşyanın nerede olduğunu bilmiyorsanız, hayatınızdan gitmesini istemediğiniz bir kişi gittiyse, çevirgel duası ile çevirgel büyüsünden faydalanabilirsiniz. Büyünün etkisini göstermesi ve tutması adına mutlaka okunacak duanın temiz niyetli şekilde söylenmesi gerekir.

Çevirgel Duasını Okurken Niyetim Ne Olmalı?

Çevirgel duası okunurken niyet büyü sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi olarak görülür. Bazı insanlarda büyünün tutmaması bazı insanlarda ise büyünün etkisini kısa sürede göstermesinin sebebi budur. Büyüsü tutan kişilerin niyetleri saftır. Kişi kötülük isteyerek bu büyüyü yapmak istemez.

Çevirgel büyüsü ne işe yarar diye sorarsanız rüyanın ne işe yarayacağının birebirde niyet ile ilgili olduğu söylenebilir. Dua iki kişinin kalplerinin ısındırılması, iki kişinin muhabbetinin artması, kayıp olan değerlerin ya da maddi değeri olan eşyaların geri dönmesi amacı ile okunabilir.

Evde büyü nasıl anlaşılır? Yazımızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çevirgel Duası Kuran’ı Kerim’de Geçiyor mu?

Çevirgel büyüsü Kuran’ı Kerim’de geçmez. Fakat hem Kuranı’ı Kerim’de hem de İslami diğer kaynaklarda dua okumanın ne kadar önemli ve değerli olduğundan bahsedilir. Dua okuyan kişiler Yüce Allah’a kendilerini daha yakın hissederler. Bu nedenle 24 saatte etki eden Çevirgel büyüsü yaparken dua okunur. Bazı büyüler yapılırken dua okumak yerine çeşitli ritüeller yapılır. Bu ritüeller dua ile karşılaştırıldıkları zaman daha az etkili olurlar. Dua birebirde Kuran’ı Kerim’de geçmemesine rağmen, İslam kültürü içinde bu duanın bir yeri vardır. Günümüzde hangi Müslüman’a sorarsak soralım, bir çoğu duanın etkili olduğunu, bu büyü yapıldıktan sonra kişileri geri getirebileceklerini düşünmektedirler.

Çevirgel Büyüsü Neden Yapılır?

Çevirgel büyüsünün yapılma nedenleri herkes için farkı olabilir. Büyünün en çok yapılma nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kısmet açmak için çevirgel büyüsü yapılabilir,
 • Karı ile koca arasında muhabbetin artması için çevirgel büyüsü yapılabilir,
 • Bir kimsenin kişiye aşık olması için çevirgel büyüsü yapılabilir,
 • Bereket artırmak için çevirgel büyüsü yapılabilir,
 • Maddi değeri yüksek olan kayıp olmuş eşyaların bulunması için çevirgel büyüsü yapılabilir,
 • İki kişinin arasının düzelmesi için çevirgel büyüsü yapılabilir.

Çevirgel büyüsü ile gideni geri getirme en çok büyünün kullandığı alanlardır. Büyü eğer layığı ile yapılırsa, büyü niyeti gerçekleşir. Büyüyü yapan kişinin isteği kısa dönemde gerçekleşebileceği gibi uzun dönem de olabilir. Kişinin sabır etmeyi bilmesi gerekir. Kişi kesinlikle isyankar bir tavır takınmamalıdır. Büyü belli bir süre beklendikten sonra yeniden yapılabilir. Bu şekilde büyü etkisi daha da güçlendirilir.

Çevirgel Büyüsü Yaptım, Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çevirgel büyüsünü yaptıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler bilindiği zaman, büyünün faydası daha da güçlenir. En etkili çevirgel büyüsü yapan kişilerin bu kadar etkili büyü yapmalarının nedeni, büyü konusunda derin bilgi sahibi olmalarından kaynaklanmaktadır. Çevirgel büyüsü yapan bir kimsenin, duayı okur okumaz, sadaka vermesi zorunludur. Sadakanın belirli bir değeri yoktur. Kişinin gönlünden kopan miktar büyünün tutması için yeterli olur.

Sadaka verirken sadakanın mutlaka ihtiyacı olan kişilere ulaştırılması gerekiyor. Bu nedenle gerçekten yardıma ihtiyacı olmayan dilenci ve buna benzer insanlardan uzak durmak gerekir. Yardım yapmak için vakıfları, sivil toplum kuruluşlarını ve buna benzer resmi kurumları tercih edebilirsiniz. Yardım yaptıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, kişinin sabır etmesidir. Sabır duygusu olmayan bir kişinin duasının kabul edilmesi mümkün değildir. Dualar kişinin istediği zaman değil, olması gerektiği zaman kabul edilecektir.

Çevirgel Büyüsü Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Çevirgel büyüsü yaptırmanın faydaları çok olduğu için insanlar bu büyüyü yaptırma yoluna giderler. Halk arasında hızlı tutan çevirgel büyüsü döngel büyüsü olarak da bilinmektedir. Büyü yapılırken çevirgel duası okunduğu için faydalıdır. Bu dua kişilerin dileklerinin dile getirilmesini sağlar. Dualar ile kişi isteklerini ve dileklerini Yüce Yaratıcıya aktarır. Manevi anlamda destek alır. Dua adeta bir kapı ve araç haline gelir. Büyü ile birlikte gelen faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Çevirgel büyüsü yapan kişinin işlerinde artış olur.
 • Duanın okunması ile birlikte kişi daha çok para kazanır.
 • Büyü yapan kişinin hayatında önceden kayıp olmuş olan eşyalar tek tek bulunur.
 • Duanın okunması sayesinde bekar kişilerin kısmetleri artar, evli olan çiftlerin arasındaki muhabbetler artar.
 • Eğer büyü yapan kişinin amacı, kişinin hayatında gitmiş birisini geri getirmek ise, geri getirilmek istenen kişi kişinin hayatına geri döner.

Dua faydalarının ortaya çıkması için kişinin niyetini temiz olması şarttır. Kötü niyetle yapılan, amacı zarar vermek olan, inanmadan yapılan büyülerin faydaları ortaya çıkmaz. Hatta aksine büyü yapan kişinin hayatında bazı terslikler meydana gelebilir. Tersliklerin tek kaynağı kişinin yanlış yapmış olduğu büyüdür. Bu noktada çevirgel büyüsü nasıl bozulur sorusunun sorulması ve büyünün bozulması gerekir.

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çevirgel büyüsünün yapılması için mutlaka çevirgel duasının okunması gerekir. Büyünün bütün etkisi duasında gizli olduğundan duanın dikkatli bir şekilde okunması gerekir. Duaya gereken önem gösterilmediği zaman büyünün etkisi kayıp olur. Dua okunduğu zaman, duanın gönülden geliyor olması önemlidir. Dua kesinlikle okunmuş olmak için okunmamalıdır. Dua okunurken kişinin sesinin yüksekliği yalnızca kendi duyacağı şekilde olmalıdır. Ne çok kısık sesle ne de bağırarak dua okunması uygun değildir. Dua okunurken ortamın iyi seçilmesi şarttır. Dua okunacak ortam karanlık, sessiz olmalıdır. Dua okunduğu sırada kişinin duası yarım kalmamalıdır. Eğer kişinin duasını yarım bırakacak bir ortam varsa, dua başka bir zaman okunmak üzere ertelenmelidir. Dua ola ki yarım kaldıysa da, kesinlikle yarım kalan yerden başlanmamalıdır. Rüya yeniden okunmaya başlanmalıdır.

İnanılmaz güçlü çevirgel büyüsü yapılması isteniyorsa, hangi dua kaynağı tercih edildiği önem taşır. Bilinmeyen kaynakların tercih edilmemesi gerekir. Mutlaka Kuran ya da hadis kaynaklarından faydalanmak gerekir. Güvenilir olmayan dua kaynakları büyünün yerini bulmamasına neden olur.

Çevirgel Büyüsünü Ne Zaman Yapmak Gerekir?

Çevirgel büyüsünün yapılma zamanı birebir dua zamanı ile ilgilidir. Farklı İslam alimleri dua okuma zamanlarının ideal sürelerini farklı şekillerde tasvir etmişlerdir. Bazı İslam alimleri dua için en ideal zamanın Cuma günü sabah saatleridir. Kişinin bir gece uyumadan önce ertesi sabah yatmadan niyet etmesi gerekir. Kişi niyet ederken, ertesi gün Çevirgel duası okuyarak çevirgel büyüsü yapmak için sabah namazı vaktinde uyanacağım demelidir.

Bir başka İslam alimine göre ise çevirgel büyüsü yapmak için yatsı namazı zamanı en ideal saatlerdir. Bazı İslam alimleri duanın ne zaman okunduğuna takılmamak gerektiğinin altını çizmişlerdir. Bunun yerine dua okurken, kişinin huşu içinde olmasının öneminin, kişinin dua etmesinin içinden gelmesi gerektiği belirtilmiştir.

Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler nelerdir? İnceleyebilirsiniz.

Çevirgel Büyüsünü Yaparken Nelere Dikkat Etmem Gerekiyor?

Çevirgel büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunuyor. Kişi Çevirgel duası hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursa, dikkat etmesi gereken noktalara ne kadar dikkat ederse büyünün faydası artar. Büyünün etkisi daha çabuk görünü hale gelir. Eğer kişi nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmiyorsa, en kudretli Çevirgel büyüsü yapılsa bile, kişinin yaptığı büyü etki etmeyebilir. Büyünün etkili olması için dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Dua okunduğu zaman kişinin duasının içinden gelmesi gerekir.
 • Büyü yapılırken büyünün etkili olacağına gönülden inanmak gerekir.
 • Büyü yapılır yapılmaz büyü kabul olmayabilir. Kişinin büyüsüne inanmaya devam etmesi gerekir.
 • Büyü yapılmadan önce abdest almak gerekir. Çünkü büyü yaparken dua okunacaktır. Duaların bir kısmı Kuran’ı Kerim’de yer alır.
 • Abdest alımı sırasında kişinin büyüyü neden yaptığını düşünmesi gerekir. Bu sayede büyü anlamı güçlenmiş olur.
 • Büyü yapıldığı herkes ile paylaşılmamalıdır. Çünkü İslam’da özel hayatın kişinin içinde yaşanmasına dair kural vardır.
 • Büyü sırasında hangi dua okunacaksa, duanın kaynağından emin olmak gerekir. Güvenilir olmayan kaynakları kullanarak dua okumamak ve büyü yapmamak gerekir.
 • Büyü yapmanın sonucu bir başka Müslüman’a zarar vermemelidir. Büyü herkesin iyiliği için yapılıyor olmalıdır.
 • Büyü yapıldığı sırada dua edilirken tam bir teslimiyet ile Allah’a sığınmak gerekir.
 • Büyünün sonucu elde edilmediği zaman kişinin isyankar tavır takınması zararlıdır. Kişi kendisi için en uygun zamanın geleceğine inanmalıdır.

Çevirgel Büyüsünde Dua Okumasının Günde Kaç Kere Yapılması Gerekir?

Çevirgel büyüsünde dua okumasının yapılması için en az 7 gün boyunca dua okumaya devam etmek gerekir. Kişi eğer kısa süre içinde (Örneğin 7 gün dolmadan önce) Çevirgel büyüsü belirtilerini görmeye başlarsa, kesinlikle duayı okumaya ara vermemelidir. Kişi dualarını okumaya ve büyü yapmaya devam etmelidir. Büyüye kesinlikle ara verilmemesi gerekir. 7 günün arasında gün girmemelidir. Tercihen büyü yapan kişinin seçmiş olduğu aynı saatte işlem yapması gerekir. Örneğin kişi eğer sabah namazında dua okumayı tercih ettiyse, her gün aynı saatte uyanarak duasını okumalıdır.

Günün hangi zamanı olursa olsun, kişinin acele davranmaması gerekir. Dualar tam ve doğru şekilde telafuz edilerek yapılmalıdır. Kişinin dua ve büyü için gerekli zamanı ayırmış olması gerekir. Kişi gerekli ritüelleri gerçekleştirdikten sonra beklemeye başlamalıdır. Bu süre içinde inanmaktan bir saniye bile vazgeçmemek gerekir. Dua okunduğu sırada kişinin duası kesinlikle kesilmemelidir.

Çevirgel Büyüsünde Kötü Niyet Olur mu?

Çevirgel büyüsünde kötü niyetli olan kişiler olabilir. Fakat herkesin her yaptığı büyü zaten ortaya çıkmayabilir. Unutulmamalıdır ki, Allah koruyan ve gözetleyendir. Allah’ın bilgisi dışında hiçbir şey gerçekleşmez. Her şey Yüce Allah’ın kontrolü altındadır. Bu nedenle çevirgel büyüsünün kötü niyetli kişilerin ellerinde olması hakkında endişe etmesine gerek yoktur. Çevirgel büyüsünün kabul olması için zaten kişilerin herkesin iyiliği için bir şey yapması gerekir. Yani kişi eğer iki kişinin arasını bozmak, çiftlerin arasını açmak ve buna benzer nedenlerden dolayı büyü yapıyorsa, bu büyü tutmaz.

Duaların mutlaka Salih olması gerekir. Dua okunduğu sırada büyüyü yapan kişinin haddini aşmaması önem taşır. Kişinin her zaman tek dilediği herkesin, bütün Müslümanların iyiliğini sağlamak olmalıdır. Duaların faydalı olması için her yerde bulunan duaların okunmaması önemlidir. Arapça bilinmiyorsa bile, dua okumadan önce bir kere bile olsa, Türkçe anlamına bakmak gerekir. Her yerde bulunan dualara güvenmek doğru değildir. Büyü yapmak isteyen kişilerin yukarıda sayılan dikkat edilmesi gereken noktalara önem vermesi bir zorunluluktur.

Çevirgel Duası Okunuşu

Bismillahirrahmanirrahîm Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana bağla, beni sevsin, aramızda muhabbet hasıl olsun. Elhamdülillâhi ya Allahü Filanca`nın / örneğin Eşimin gönlünü muhabbetini çevirgel. Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan`ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana dost kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil. İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur`ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm. Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm. Ve bihürmeti İmanil mü`minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin. İlâhi senin lûtfun için ve senin in`amın için ve senin ihsanın için. İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için. Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil. Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil. Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana çevirgil. İlâhi Musa Aleyhisselâm`ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi mü’minin velmü’minat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü aklını, Bana bağla bağlılığımız ebedi olsun, gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil. Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil. İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Ma’ruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu. Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi. Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil. İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi mü’minler arasında hub eyle. Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilel’aserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca`nın / örneğin Eşimin, gönlünü bana dost kılıvergil. Ya ilâhel’evveline velâhirine. İyyake na’budu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha. Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kur’anil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin. Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ ya’lemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün üymün fehüm lâ yübsirune. Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min re’sihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin fe’iza emintüm femen temettea bil’umreti ilelhacci. Bismillâhirrahmanirrahîm Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Vel’hamdülillâhi rabbil’âlemine.Amin..

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır? 

sac buyusu nasil yapilir
Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

tirnak yedirme buyusu etkileri
Tırnak yedirme büyüsünün yapılmasında ritüellerin dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı... Devamını oku

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

nohut buyusu nasil yapilir
Nohut büyüsü yapılması bir kimsenin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amacını taşır. Nohut büyüsü giden sevgilinin... Devamını oku

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir, İç Çamaşırı Büyüleri Nasıl Yapılır?

ic camasiri buyusu nasil yapilir
İç çamaşırı büyüsü yapılması amacı bir kişinin büyü yapılan kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz