Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü Bozma >
 • Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Eve yapılan büyü nasıl bozulur? Eve yapılan büyüyü kimler bozabilir? Yapılan büyüyü bozma yöntemlerine ile ilgili bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eve büyü yapılması ve büyünün bozulması için konu hakkında yeterli bilgiye sahip olan kişilerden yardım almanız gerekir. İslam dininde ak büyüler olduğu kadar ne yazık ki kara büyüler de vardır. Kara büyüler yüzünden ev dağılabilir, ilişkiler bozulabilir, yuvalar yıkılabilir. Evde büyü olduğu zaman ev içinde yaşayan kişiler büyü etki alanına gireceklerinden büyüden etkilenmiş olurlar. Kişilerin ruh sağlığı ve psikolojileri bozulur. Mutlaka büyünün bozulması gereklidir. Büyüyü bozmadan önce evde ne tür bir büyü olduğunu saptamak gerekir. Yapılmış büyünün türüne göre, büyü bozma ritüelleri gerçekleştirilecektir. Bu ritüellerin sonunda, işlem başarılı olursa, büyü etkisini kayıp edecektir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eve büyü yapılığının anlaşılması için uzman olmak gerekmez. Yalnızca dışarıdan bir göz olmak, evde büyü yapılıp yapılmadığının anlaşılmasını sağlar. Evde büyü nasıl anlaşılır diye merak eden kişilerin aşağıdaki belirtilerin olup olmadığını gözlemlemesi gerekir:

 • Büyü yapılan evde huzur kalmaz,
 • Büyü yapılan evde kişiler sürekli tartışma halindedir,
 • Büyü yapılan evde kazanç miktarı düşer,
 • Büyü yapılan evde yaşayan kişiler eve gitmek istemezler,
 • Büyü yapılan evdeki kişilerin kısmeti kalmaz.

Eğer bu belirtiler siz de mevcutsa, eve büyü yapıldığından şüphe etmeniz gerekir. Ne zaman ki evde büyü olduğunu düşünmeye başladınız, o anda büyüyü bozmak için harekete geçmeniz gerekir. Aksi halde büyü eve daha çok işler ve kurtulması zor bir hal alır.

Eşlere yapılan büyü nasıl bozulur ve anlaşılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Evde Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Eve yapılan büyünün bozulması için medyum hocadan destek almak en akıllıca yöntemdir. Kişilerin tek başlarına büyüyü bozmak için aldıkları önlemler, büyünün daha kötü bir hal almasına neden olabilmektedir. Çünkü her büyü bozma işlemi ile beraber, bazı dualar ve tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Bu sözcüklerin her biri içinde bir güç barındırmaktadır. Bu güç ile birlikte, bazı ruhsal varlıklar harekete geçer. Ruhsal varlıkların güçlü olmaları halinde kontrol altına alınmaları mümkün olmayabilir.

Eve yapılan büyü bozulur mu diye merak edenler önce işlem için aşağıdaki malzemeleri temin etmelidirler:

 • 2 parça 30 cm ip,
 • Su,
 • Toprak,
 • Ateş,
 • Nazar boncuğu nu alın.

Büyüyü bozmak için niyetinizi belli edin. “Evime büyü yapıldı, bu büyüyü bozmak istiyorum. Bunun için en başta Allah’a sığınıyorum. Yüce Rabbim, şüphesiz sen duaları kabul edenlerin en hayırlısısın. Benim e dualarımı kabul et. Evime bereketi ve aydınlığı yeniden getir. Amin.” Deyin. Ardından:

Duasını 3 kere okuyun. Duanızı okuduktan sonra elinize iki parça ipi alın, ortasına nazar boncuğunu koyun ve ipleri nazar boncuğunu çevreleyecek şekilde bağlayın. Ardından bağlamış olduğunuz iplerin üzerine su dökün. İplerin tamamen ıslanmasını sağlayın. Ardından hazırladığınız tılsımı toprağın içine gömün. Gömdükten sonra, ateş kullanarak bir mum yakın. Muma karşı:

– Elem tera keyfe fe’ale rabbüke biashâbilfîl

– Elem yec’al keydehüm fî tadlîl

– Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl

– Termîhim bihicâratin min siccîl

– Fece’alehüm ke’asfin me’kûl

Duasını okuyun. Bu büyü gücün ateşten alacaktır. Duayı en az 10 kere okuduktan sonra eve yapılan büyünün bozulması için gerekli güçler devreye girmiş olur.

Eve Yapılan Büyülerden Nasıl Korunabilirim?

Eve yapılan büyüden korunmak adına bazı işlemlerden faydalanabilirsiniz. Bu işlemleri düzenli ve eksiksiz şekilde yaptığınız zaman göreceksiniz ki eve büyü yapıldığının belirtilerinin izi dahi kalmayacaktır. En çok kullanılan korunma yöntemlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü yapılan evde bol bol kuran okumak gerekir. Kuran giren eve dert girmeyeceği söylenir. Özellikle yapılan kara büyüler, kurandan okunan sureler ile etkisini kayıp eder. İslamda büyüden korunmak için özellikle Felak ve Nas Surelerinin okunması önerilmiştir.
 • Sirkeli su hazırlayarak eve yapılan büyülerden korunabilirsiniz. Sirkenin güçlü etkisi sayesinde kötü ruhlardan korunabilirsiniz. Bir bardak suyun içine bir bardak sirke ekleyecek şekilde su hazırlayın. Bu suyu hazırladığınız sırada “Sirkeli su hazırladım, evimi büyüden korumak için niyetimi sana bağladım. Allah’ım beni evimi kötü büyülerden koru. Amin.” İfadesini tekrar edin. Evinizi bu suyu kullanarak güzelce silin. Haftada 2 kere bu işlemi tekrar edin.
 • Büyülerden korunmanın diğer etkili yolu medyum hocalara bakım yaptırmaktır. Medyum hocalar varsa size nasıl büyü yapıldığını tespit ederek bu büyünün ortadan kaldırılması için gerekli çalışmaları yapacaktır.

Şekere Dua Okuyarak Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Şekere dua okuyarak eve yapılan büyüyü bozmak en çok rağbet gören işlemlerden bir tanesidir. Eve yapılan büyülerden nasıl korunulur diye merak edenler bu basit ritüelde faydalanabilirler. Şekeri kullanarak farklı şekillerde büyü yapabilirsiniz. Dilerseniz büyü yaptığından şüphe ettiğiniz kişiye şekeri yedirebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse, kişinin evinin kapısının önüne toz şekeri dökerek büyü işlemini tamamlayabilirsiniz. Büyülerin bozulması için hangi yöntemden faydalanıyor olursanız olun, mutlaka konu hakkında uzman bilgisine sahip olan bir kimseden yardım alın. Bu sayede büyü saha kısa sürede bozulur, büyünün etkisi daha güçlü hissedilir.

Şekere dua okuyarak büyü bozma işleminde kullanacağınız şekerin adeti çok önemlidir. Eve yapılan büyülerin bozulması için 41 tane küp şeker kullanmak yeterli olur. Her gün için bir tane şeker olacaktır. Eğer şeker bulunamıyorsa aynı işlemin deniz tuzu ile yapılacağı da söylenir. Fakat en etkili büyü bozma şeker ile olur.

Şekerleri aldıktan sonra:

“Bismillâhirrahmanirrahim.

Elem tera keyfe fe’ale rabbuke biashâbilfîl. Elem yec’al keydehum fî tadlîl. Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl. Termîhim bihicâratin min siccîl. Fece’alehum ke’asfin me’kûl.”

Duasını okuyun. Böylece şekerler büyü bozulması için bir araç olarak etki etmeye başlayacaktır. Okunmuş şekerlerin etki etmesi için aşağıdakilerden herhangi birini yapabilirsiniz:

 • Şekerleri kendiniz yutun. 41 günde işlemi tamamlayacaksınız.
 • Şekerleri evinizin kapısının önüne dökün.
 • Şekeri büyü yaptığını düşündüğünüz kişinin içeceğine katın.

İşlemlerden bir tanesini yaptıktan sonra, büyü kendiliğinden bozulacaktır.

Kaya Tuzu Kullanarak Büyü Nasıl Bozulur?

Kaya tuzu kullanarak büyü bozmak kendi başına kullanılabilecek bir yöntem olabileceği gibi, sirkeli su ile karıştırılarak da bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Bilindiği üzere tuz, en iyi dezenfekte malzemelerinden bir tanesidir. Sirke de aynı şekilde dezenfekte özelliği olduğu için tercih edilmektedir. Sirke en çok mutfakta turşu yapımında kullanılan bir malzemedir. Sirke kullandığı zaman turşular zamana karşı korunmuş olur. Bütün besinlerin ömrü sirke sayesinde uzun olur.

Kaya tuzu ile banyo yaparak üzerinizdeki büyüyü bozacaksınız. Tuz ile banyo yaptıktan sonra 3 kere Nas Suresi 3 kere de Felak Suresi’nin okunması gerekir. Bu surelerin 3 gün boyunca yatsı ezanından sonra okunması gerekir. Eğer yapılmış olan büyü çok ağır ise, duaları daha uzun süre boyunca okumak gerekebilir. Okunması gereken dualar farklı olabilir. Burada önemli olan büyülerden korunmak için Allah’a sığınmak ve ondan yardım istemektir.

Kaya tuzu kullanarak büyü bozmak için yalnızca size özel tılsımlar oluşturulabilir. Bunun için hocalardan yardım alın. Bir kere adınıza tılsım yazıldığı zaman size kara büyülerin isabet etmesi mümkün olmaz.

Sirkeleri Karıştırarak Eve Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Sirkelerin karıştırılarak eve yapılan büyün bozulması tek başına yapıldığı zaman anlamsız olan bir işlemdir. İşlemi yapmadan önce kişinin ne tür bir büyüye maruz kaldığını tespit etmesi şarttır. Bunun için medyum hocalardan bakım çalışması yapmasını istemeniz gerekir. Büyü tipi tespit edildikten sonra büyü bozma işleminin nasıl yapılacağı tespit edilerek büyü bozma haritası oluşturulmuş olur.

Büyü bozma işlemi için hem elma hem da üzüm sirkesini alın. Bu iki sirkeyi temiz bir kabın içinde birbirine karıştırın. Daha sonra bu sirke ile duş almanız gerekir. Duş işlemine başlamadan önce:

“Bismillâhirrahmanirrahim.

Li’î lâfi Kurayş’in. Îlâfihim rihleteşşitâi vessayf. Felya’budû rabbe hâzelbeyt. Ellezî et’amehum min cû’in ve âmenehum min havf.”

Duasını 3 kere okuyun. Duş alırken en önemli nokta vücudunuzda kuru olan hiçbir yerinizin kalmamasıdır. Ayrıca vücudunuzun da temiz olması şarttır. Bu işlemin etkisinin artmasına yardımcı olacaktır. Bir başka sirkeli büyü bozma uygulamasında ise kişinin ağzını sirkeli su ile gargara yapması vardır. Bu işlem genellikle etkileri hafif olan büyü türlerinin bozulması için yapılmaktadır. Bazı büyü türlerinin bozulması için gargara yapmak yeterli olmaz. Zaman kaybına neden olur. Bu konuda medyum hoca size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Sirkeleri Karıştırarak Yapılan Büyü Bozma Çalışmasında Hangi Büyülerden Kurtulmak Mümkün?

Sirkeleri karıştırarak büyü bozma çalışmasında kurtulan büyü türleri arasında:

 • Bağlama büyüsü,
 • Aşk büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Gideni geri getirme büyüsü,
 • Ağzını bağlama büyüsü yer alır.

Büyüden korunma yöntemleri her büyü türü için aynı değildir. Büyüden korunmak da, tıpkı büyü yapmanın kendisi gibi, derin bir bilgi gerektirir. Yanlış ellerde büyü bozma işlemlerinin yapılması durumunda büyünün etkisi daha da artabilir, büyü bozmaya çalışan kişilerde çeşitli problemler ortaya çıkabilir.

Bez Bebek ile Eve Yapılan Büyülerden Nasıl Kurtulabilirim?

Bez bebek kullanılarak yapılan büyülerden kurtulmak adına 55 tane iğne ve bir tane bez bebeğe ihtiyaç duyacaksınız. Bez bebek yoksa yerine elma da kullanabilirsiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, elmanın çizik ya da çürük olmamasıdır. Kullanılacak bebek de aynı şekilde yıpranmış olmamalıdır. Aldığınız iğneleri objenin üzerine batırmanız ve bu sırad euzu besmele çekmeniz gerekir. 55 kere besmele çektikten sonra:

“Ey Yüce Allah’ım, evime büyü yapıldı. Bu büyüden kurtulmak, etkilerini sıfırlamak istiyorum. Bunun için benim yardımcım ol. Bu objenin üzerine batırılmış iğneler gibi, bana ve evime büyü yapan kişilerin canına iğneler batsın. Büyü etkileri ortadan tamamen kalksın. Yalnızca temiz bir ortam kalsın. Amin.” Deyin. Bütün kara büyülerde olduğu gibi bu büyünün de bozulması için ortalama 30 gün kadar beklemek gerekecektir.

Eve Yapılan Büyü Bozulmazsa Ne Olur?

Eve yapılan büyünün bozulmaması halinde kişinin yapmayı istediği ak büyüler etkisini gösteremez. Bunun yerine ev içinde huzursuz ortam her geçen gün artar. Buna ek olarak:

 • Evde yaşayan kişiler mutlu olamaz.
 • Ev içinde yaşayan kişiler eve gelmeyi bile istemezler.
 • Evde herkes birbiri ile kavga eder.
 • Eve misafir gelmez.
 • Evin bereketi kalmaz.
 • Evde gergin ortam olur.

Bu etkilerin ortadan kalkması için, büyünün bozulması şarttır.

Eve Yapılan Büyüleri Bozmak için Hangi Duaları Okumak Gerekir?

Eve yapılan büyünün bozulması için okumak gereken dualar aslında Kuran’da yer alan surelerin tümü olabilir. Fakat özellikle büyünün zararları ortadan kalksın diye Nas ve Felak Surelerinin okunması tercih edilir.

Eve Yapılan Büyü Gerçekten Bozulabilir mi?

Eve yapılan büyünün bozulması elbette mümkündür. Fakat evden büyü çıkarılması için bu konu hakkında daha önceden çalışmalar yapmış olan kişi ile çalışmanız gerekir. Bu insanlar size evde büyü hakkında gerekli bilgileri vererek, sizi bu büyünün kötü etkilerinden koruyacaklardır. İşlemleri eksiksiz yerine getirmeniz gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz