Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Cin Musallatı Nedir, Nasıl Olur? Cin Musallatından Kurtulmak 

Cin musallatı nedir, nasıl olur? Cin musallatından korunma yolları nelerdir? Cin musallatı nasıl anlaşılır? Musallat ile ilgili gerçek ve ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Cin Musallatı Nedir, Nasıl Olur? Cin Musallatından Kurtulmak 

Cin musallatı sonucunda insanların ruhsal ve bedensel anlamda zarar görmeleri  meydana gelir. Cin musallatının belirtilerini ve etkilerini anladıktan sonra bu durumdan kurtulmak için Kuran-ı Kerim’den ayetler ve sureler okumak gerekir. Cin musallatının tesiri ne kadar erken belli olursa, bu durumdan kurtulmak o kadar çabuk gerçekleşir

Cin Musallatında İnsanlar Nasıl Davranır?

Cin musallatında insanların davranışlarında ve hareketlerinde değişmeler meydana gelir. Aşağıda cin musallatına maruz kalmış insanlarda gözle görülen değişimler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Cin musallatına maruz kalanlar, daima dalgın ve düşünceli olur.
 • Bununla birlikte cin  çarpmış kişiler, yalnız kalmak
 • Aynı zamanda bu  kişiler, tuvalette ve  banyoda  çok uzun  süre kalır.
 • Bunun dışında ruhsal açıdan çok  sinirli  ve  asabi  bir  yapıya bürünürler.
 • Bunun yanı sıra rüyalarında sürekli olarak kötü olaylar görürler. Uyku düzenlerinde her zaman aksaklıklar ve  sorunlar oluşur.
 • Cin çarpmış kişiler, evde    Sürekli dışarıda olmak isterler.
 • Bedensel olarak hep yorgun ve hasta
 • Yemek yemeleri düzensiz olur. Kimi zaman çok sık yemek yerken kimi zaman da hiç yemek yemezler.
 • Dinle ilgileri yoktur. İbadet etmekten nefret ederler.
 • Kuranı-ı Kerim’in ve ezanın okunduğu yerde  bulunmak
 • Sara ve benzeri hastalıklarda nöbetler geçirirler.

Yukarıda verilen belirtilerin sonucunda cin musallatına maruz kalanlar, cinleri üzerlerinden  uzaklaştırmak için  bir medyum hocalarına görünmeleri gerekir. Bununla birlikte her gün sürekli olarak sabah ve akşam dua ve sureler okunmalıdır.

Cin Sahiplenmesi Var Mı?

Cin  sahiplenmesi  gerçekte var olan  bir durumdur. Cinler genellikle insanların evlerinin  kapı  önlerinde, lavabolarda, banyolarda ve  tuvaletlerinde yaşar. Cin sahiplenmesi bekar cinlerin  insanlara aşık  olması  sonucu meydana gelir.  Cin sahiplenmesi ile karşı karşıya kalanlarda  bazı belirtiler ortaya çıkar. Aşağıda cin sahiplenmesinin belirtileri sırasıyla  açıklanmaktadır:

 • Cin sahiplenmesi evli çiftlerin birbirlerine karşı olan sevgi ve saygısının azalması sonucunda meydana gelir.
 • Bununla birlikte evli olmayanların karşı cinsler ile cinsel anlamda yakınlık kuramamaları da cin  sahiplenmesine  örnek verilebilir.

Yukarıda belirtilen durumların ortaya çıkması sonucunda insanlar, cin sahiplenmesi olayı ile yüz  yüze gelir.

Sülfi cin daveti nedir? Yazımızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cinler Aşık Olabilir Mi?

Cinlerin insana aşık olması geçmiş zamanlardan  günümüze  kadar tartışmaya açık  bir konu  haline dönüşmektedir. Cinlerin aşık olabileceği kesin bir şekilde ortaya çıkmıştır. Üstelik  cinlerin  insana aşık  olduğunun belirtileri  de bariz bir şekilde gözle görülür. Aşağıda cinlerin aşık  olmasının meydana  getirdiği sonuçlar ve durumlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Cinlerin bir insana aşık olmasının sonucunda kişiler uykularında cinsel ilişkiye girdiklerini görür.
 • Bunun dışında cinler aşık olduklarında evli çiftler arasında tartışmalar meydana gelir  ve bu durum boşanma aşamasına kadar gider.
 • Bununla birlikte cinlerin aşık olduğu insanlar, banyo yaparken kendilerini birileri izliyormuş havasına girer.
 • Aynı zamanda cinin aşık olduğu insanlar, vücutlarına birilerinin dokunduğunu

Yukarıda yer alan durumların  sonucunda  cinlerin  bir insana  aşık olabileceği net  bir şekilde görülebilir. Bu durumlarla karşılaşanlar muhakkak kendilerini huzura kavuşturmak için  sureler ve dualar okumalıdır.

Cinlerin Cinsel İlişkileri

Cinlerin bir insana  aşık olması  sonucunda kişinin uyku  esnasında onunla cinsel ilişkiye girer. Cinler aşık olduğu insana uykularında tecavüz eder. Bu durumun anlaşılmasında bazı belirtiler ortaya çıkar. Özellikle kişilerin uyandıklarında uykularında orgazm olduklarını  anımsadıklarında muhakkak cinle cinsel anlamda ilişkiye girdiklerini anlar. Bu durumun meydana gelmemesi için tedbirlerin alınması gerekir.

Cinlerin Kadınları Rahatsız Etmesi

Cinlerin kadınları rahatsız etmeleri ve onlara aşık olmaları mümkündür. Kadınları rahatsız eden cinler erkek cinlerdir. Erkek cinler, kadınlara aşık oldukları zaman onlara musallat olur ve sevdiklerinden ya da eşlerinden hemen ayrılmalarını sağlar. Aşağıda erkek cinlerin kadınlara musallat olmasının meydana getirdiği durumlar anlatılmaktadır

 • Kadınlara erkek cinlerin musallat olması   sonucunda  kadınlar,  rüyalarında cinsel  ilişkiye girdiklerini ve gelinlik giydiklerini görür.
 • Bunun dışında kadınların normal zamanlarda vücutlarının okşandığını hissetmesi de erkek cinlerin musallat olduğunu gösterir.
 • Bununla birlikte kadınların tek başına gece uyumalarına rağmen erkek cinlerin musallat olmasından  sonra sanki yanında bir erkek  yatıyormuş gibi hissetmesi  de buna bir örnektir.
 • Aynı zamanda kadınların eşleri ile birlikte aniden ortada  bir sebep yokken tartışıp kavga  etmesi sonucunda  da  erkek  cinler kadınlara  musallat  olmuş demektir.

Yukarıda belirtilen durumların meydana gelmesi sonucunda kadınlara  erkek  cinler  aşık olur ve onların  eşlerinden ya  da  sevgililerinden  ayrılmaları için  her  şeyi yapar.

Cinlerin Erkekleri Rahatsız Etmesi

Erkekleri rahatsız eden cinler ise dişi  cinler olarak bilinir. Dişi cinler, erkek  cinlere  göre daha  kıskanç ve  korumacı  bir ruha sahiptir. Dişi cinler, erkeklere aşık oldukları zaman onların eşlerinden veya sevgililerinden  boşanmaları için  her  şeyi yapar.

Dişi cinler arzuladıkları erkekleri elde etmek için kadın kılığına girerek aşık olduğu erkeğe  görünmeye çalışır. Dişi cinler, bekar olan erkeklerin evlenmelerini engellerken, evli olan erkeklerin de eşlerinden ayrılmalarına vesile olur. Bununla birlikte bekar erkeklerin başka kadınlarla cinsel anlamda ilişkiye girmelerini de engeller. Bunun sonucunda da erkekler  kadınlarla cinsel ilişkiye  girmek istediklerinde başarılı olamaz.

Cinlerin Çocukları Rahatsız Etmesi

Cinlerin çocukları rahatsız etmeleri mümkündür. Özellikle hamile bir kadına büyü yapıldığı  zaman  otomatik olarak  annenin karnındaki bebeğe de büyü etki  eder. Bununla birlikte çocukların bilmeyerek de olsa cinleri sinirlendirecek veya kendilerine musallat olacak tavırları sergiledikleri zaman da cinler ömür boyu çocuklara zarar verir ve onların  peşini bırakmaz.

Çocuklara cinlerin musallat olduğunu anlamak için bazı durumlar meydana gelir. Örneğin; çocukların konuşmalarında bozukluklar veya kekeme gibi rahatsızlıkların oluşması durumunda cinler çocuklara kesinlikle musallat olmuştur. Bu durumun yaşanmasının önüne geçilmesi için  cinleri uzaklaştıracak dua ve ayetlerin okunması gerekir.

Cinler Nasıl Uzaklaştırılır?

Cinlerin musallat oldukları kişilerden uzaklaşabilmesi için yapılması gerekenler vardır. Özellikle cin çarpmış kişilerin bu durumdan kurtulabilmeleri için medyum hocasına giderek kendilerine özel muskalar hazırlatmaları gerekir. Muskaların hazırlanması sonucunda cin musallatına maruz kalanlar, muskayı evlerinde ve kıyafetlerinde saklamalıdır. Bunun  sonucunda cinler bu  kişilerden uzaklaşarak bir daha asla onları rahatsız  etmez.

Bunun  dışında cinlerden  kurtulmak isteyenler, Rukye  ayetlerini her gün  düzenli bir şekilde okuyarak cinleri kendilerinden sonsuza kadar uzaklaştırır. Aşağıda  okunması gereken Rukye  ayetleri yer  alır:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun.

Yukarıda verilen surelerin her gün okunması sonucunda cinler musallat oldukları kişiden uzaklaşarak ömür boyu bir daha onlara yaklaşamaz.

Cin Büyüsünden Uzaklaşmak Mümkün Mü?

Cin büyüsünden uzaklaşmak için bazı adımların ve uygulamaların sırasıyla yapılması gerekir.  Aşağıda cin büyüsünden kurtulmak isteyenlerin yapmaları gerekenler ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Cin büyüsünden kurtulmak için her gün aksatılmadan en az 1 saat boyunca Kuran-ı Kerim’in dinlenmesi yapılmalıdır.
 • Bununla birlikte her gün en az 3 sayfa Kuran-ı Kerim okunmalıdır.
 • Aynı zamanda her gün okunmuş zeytinyağı ve  bal şerbeti içilmelidir.
 • Bunun yanı sıra her gün sürekli  olarak okunmuş su içilmelidir.
 • Ayrıca Kuran-ı Kerim’den salavat  ve dualar  da  okunmalıdır.

Yukarıda verilen adımların uygulanmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan hiçbir koşulda Kuran-ı Kerim’e dokunulamaz. Bunun dışında bahsedilen adımların en  az 1 ay boyunca düzenli bir şekilde her gün yapılması gerekir. İstenilen adımların her gün 1 ay boyunca yapılması durumunda cinler musallat oldukları kişilerden tamamen  uzaklaşarak hiçbir şekilde bir daha onları rahatsız edemez. Bu sayede cinlerin musallat oldukları insanlar eski hallerine dönerek  hayatlarına devam eder.

Rahmani cin daveti nedir? Rahmani cin nasıl çağrılır? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Hangi Dualar Cinleri Uzaklaştırır?

Cinleri uzaklaştırmak için okunmuş  su  ve  zeytinyağının  her  gün  düzenli bir şekilde içilmesi  gerekir. Aşağıda cinleri uzaklaştırmak için suya ve zeytinyağına okunması gereken dualar tek tek verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Ali İmran  Suresi: İnnellezîne keferû len tuğniye anhum emvâluhum ve lâ evlâduhum minallâhi şey’â(şey’en), ve ûlâike hum vekûdun nâr(nâri).
 • Nisa Suresi: İnnellezîne keferû bi âyâtinâ sevfe nuslîhim nârâ(nâran). Kullemâ nadicet culûduhum beddelnâhum culûden gayrahâ li yezûkûl azâb(azâbe). İnnallâhe kâne azîzen hakîmâ(hakîmen).
 • Buruc Suresi: İnnellezîne fetenul mu’minîne vel mu’minâti summe lem yetûbû fe lehum azâbu cehenneme ve lehum azâbul harîk(harîkı).
 • Meryem Suresi: Kâle rabbî innî ve henel azmu minnî veştealer re’su şeyben ve lem ekun bi duâike rabbî şakıyyâ(şakıyyen).
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Enfal Suresi: Ve lev terâ iz yeteveffellezîne keferûl melâiketu yadrıbûne vucûhehum ve edbârehum, ve zûkû azâbel harîk(harîkı).
 • Cin Suresi: Kul uhıye ileyye ennehusteme’a neferun minelcinni fekalu inna semı’na kur’anen ‘aceben. Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden. Ve ennehu te’ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden. Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna ‘alellahi şetatatan. Ve enna zanenna en len tekulen’insu velcinnu ‘alellahi keziben.

Yukarıda verilen surelerin hepsinin suya veya zeytinyağına okuyup her gün içilmesi durumunda  cinlerin musallat olması tamamen ortadan  yok olur ve  kişiler eski haline döner.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İfrit ve Cin Musallatı Nasıl Olur, Nasıl Anlaşılır?

cin musallati nasil olur
İfrit ve cin musallatı vakaları, günümüzde manevi ilimler ve alemler hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyenlerin... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Cin Çağırma Nasıl Yapılır? Gerçek Cin Daveti Yöntemleri 

cin cagirma nasil yapilir
Cin çağırma  eyleminin  iyi niyetlerle yapılması doğrultusunda herhangi bir  zararı  yoktur. Cin çağırma işleminin hocalarla beraber... Devamını oku

İfrit, Cin Kabilesi ve Musallat nedir? Belirtileri, Kurtulma ve Korunma Duaları

musallat nedir
İfrit ve musallat, özellikle bu tür dünya dışı varlıkların şerrinden korunmak isteyenlerin bilgi sahibi olmak istedikleri... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz