Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Odkara Büyüsü Nedir, Odkara Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Odkara Büyüsü Nedir, Odkara Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Odkara büyüsü nedir, nasıl yapılır, tehlikeli mi, ne kadar sürede etki eder? Odkara büyüsünü kimler yapabilir? Odkara büyüsü hakkında merak edilen bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Odkara Büyüsü Nedir, Odkara Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Odkara büyüsü ile aşık olduğunuz insanı kendinize bağlayarak onu yanınızda olmasını  sağlayabilirsiniz.  Odkara büyüsünün bu özelliğinden dolayı genellikle kızların tercih ettikleri aşık etme büyülerinin arasında yerini alır. Odkara büyüsünün yapılışında birçok  teknikler ve  yöntemler gerekli olduğu için bunların öğrenilmesinde muhakkak medyum hocalarına  gidilmelidir.

Odkara Büyüsü Ne  Anlama  Gelir?

Odkara büyüsü, eski yıllardan bu zamana kadar Afrika ve çevresinde yapılır. Büyünün  yapılması çok  marifet ve  yetenek  isteyen bir iştir.  Odkara büyüsünün yapılmasında sağdan mürekkebi ve karınca dışkısı kullanılır.  Bununla birlikte büyünün yapım aşamasında büyüyü yapan kişilerin anne ve babasının adlarını dile getirmesi gerekir. Odkara  büyüsünün doğru   ritüellerle  yapılması sonucunda istediğiniz  insanı kendinize aşık ederek  onların size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün yapılmasında uygulanacak adımların hatasız olması  için muhakkak medyum hocasına  gidilerek  yardım alınması gerekir.

Ayrıca bakır büyüsü nedir, bakır büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Odkara Büyüsünün Belirtileri

Odkara büyüsünün etkileri çok  kuvvetli olduğu için  büyü yapıldıktan  sonra bozulması çok zordur. Bunun için büyünün etkisinin karşı tarafa doğru bir şekilde yansımasını isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına giderek gerekli olan  bütün  işlemleri yaptırabilir. Odkara büyüsünün yapılmasından hemen sonra 1 hafta içerisinde büyü etkisini göstermeye  başlar. Özellikle büyünün yapıldığı kişilerin duygularında büyük değişimler meydana gelir. Sürekli  olarak sizi düşünmeye  başlar ve sizin yanınızda  olmak için her yolu dener.

Odkara büyüsünün etkisi ve belirtileri çok kısa sürede  ortaya çıkar. Büyünün etkisinde olan tarafın size bağlandığını gördüğünüz an büyü sonsuza kadar etkisini sürdürür ve bir ömür boyu mutlu bir şekilde birlikte yaşamaya devam etmiş olursunuz.

Neden Odkara Büyüsü Yapılır?

Odkara büyüsünün yapılmasındaki amaçlar konulara göre farklılıklar gösterir. Aşağıda  odkara büyüsünün yapılma amaçları ve nedenleri sırasıyla  verilmektedir:

 • Odkara büyüsünün yapılmasındaki en büyük amaç,  sizi bırakıp giden  sevgilinizin veya eşinizin geri dönmesini  sağlamaktır.
 • Bunun dışında aralarında problemler yaşayan evli çiftlerin birbirlerine daha çok bağlanıp aşık olmaları  için odkara büyüsü yapılır.
 • Bununla birlikte iş hayatında daha iyi mertebeye gelmek isteyenler, patronlarına odkara  büyüsünü yaparak onları kendilerine  bağlayıp  her dediklerini yaptırabilir.
 • Aynı zamanda aile içinde anne ve babası ile aralarında problemler yaşayan çocukların   eve  ve aile fertlerine  bağlanması için  odkara büyüsüne başvurulabilir.
 • Bunun haricinde herhangi bir konuda  fikrinizi  ve  yorumlarınızı  karşı tarafın da aynı şekilde  kabul etmesini istiyorsanız, odkara  büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda odkara büyüsünün yapılmasında iyi niyetlerin edilmesi de oldukça  önemlidir.  Niyetlerin  doğru bir şekilde edilip büyünün hatasız yapılması sonucunda kısa sürede istediğiniz insanı kendinize bağlayarak veya sizi bırakıp giden  sevgilinizi geri getirerek aşık edebilirsiniz.

Odkara Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Odkara  büyüsünün tutma  zamanı  büyüde kullanılan malzemelerin  eksiksiz olmasına  ve doğru ritüellerle büyünün yapılıp yapılmamasına göre değişkenlik gösterir. Odkara büyüsünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda büyünün yapıldığı günde bile etkisini hemen gösterir.

Odkara  büyüsünün tam anlamıyla tutma süresi 11 gün  olarak belirlenir. Büyü 12’inci günün sonunda etkisini komple göstererek kısa sürede istediğiniz her şeye sahip olma şansını elde edersiniz. Büyünün etkisinin net ve kısa sürede görülmesi için büyüde kullanılacak malzemelerin tam olması gerekir.

Odkara Büyüsünde Mühürleme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Odkara büyüsünde mühürleme işleminin yapılmasında uygulanacak adımların doğru bir şekilde takip edilmesi gerekir. Aşağıda odkara büyüsünde mühürleme işleminin yapım aşamaları adım  adım açıklanmaktadır:

 • Mühürleme işleminin yapılması esnasında bir üçgenin ortasına büyüyü yapanın adı ve geri döndürülecek olan sevgilinin adı hatasız bir şekilde yazılmalıdır.
 • İsimlerin üçgenin ortasına düzgün bir şekilde yazılmasından sonra erkek ve bayanın adı 11 defa art  arda okunması
 • Bu işlemin yapılmasından sonra ise büyü için gerekli olan hüddamlar görevlendirilerek işlerini yapmaya başlar.
 • Bütün aşamaların tamamlanmasının ardından odkara büyüsünde mühürleme işlemi bitmiş olur.

Yukarıda verilen odkara mühürleme adımlarının eksiksiz bir şekilde yapılması sonucunda büyünün daha etkili ve kısa sürede yansımalarını göstermesi meydana gelir.

Odkara Büyüsünün Tarifi

Odkara büyüsünün yapılmasında uygulanacak teknikler oldukça önemlidir. Aşağıda odkara  büyüsünün yapılmasında izlenmesi gereken  yollar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Odkara büyüsünün hazırlanmasında vefkler önemli bir yere sahiptir.
 • Vefkler, odkara büyüsünde kâğıtlara veya beyaz bir kumaşa yazılır.
 • Odkara büyüsünün yapımı için hazırlanan vefkin ortasına bir üçgen çizilir.
 • Üçgenin çizilmesinden sonra üçgenlerin köşesine büyüde görevli olacak hüddamların adı yazılır.
 • Üçgenin üst köşesine Çaren ismi yazılır.
 • Üçgenin sol alt köşesine ise Çuren yazılır.
 • Bununla birlikte sağ alt köşesine Çoren yazılır.
 • Bütün isimlerin doğru bir şekilde yazılmasından sonra büyünün yapım aşamaları kısa sürede tamamlanmış olur.

Yukarıda yer alan odkara büyüsünün yapılış yöntemlerinin usulüne uygun bir şekilde yapılması sonucunda büyü anında etkisini gösterme özelliğine sahiptir. Odkara büyüsünün yapılışında her adımların çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede büyünün etkisi ve tutma süresi hemen gerçekleşmiş olur.

Odkara Büyüsü Tehlikeli Mi?

Odkara büyüsünün yapılmasından sonra tehlikeler meydana gelebilir. Çünkü, büyünün  yapılmasında  hüddamlar  da görev aldığı  için hüddamlarının  ruhsal açıdan gelgitler  yaşamaları sebebiyle  büyünün etkileri ters bir şekilde karşı  tarafa  yansıyabilir. Bu yüzden hüddamlarla iletişime doğru bir şekilde geçilmesi gerekir. Ruhen iletişimi kuvvetli olmayanlar,  medyum hocasının desteğini alabilir. Medyum hocası cinlerle dikkatli bir şekilde iletişime geçerek büyünün yapılmasını gerçekleştirebilir.

Odkara büyüsünün yapılmasında görev alan hüddamlar bazen geri döndürülecek olan sevgiliye aşık olabilir. Bunun sonucunda da büyüyü yapan kişiye inat olsun diye büyünün etkisini ters bir şekilde yansıtır.  Yani sevgilinin büyüyü yapan tarafa geri dönmesi yerine daha  da uzaklaşması için etkiler yapar.

Bunun dışında odkara büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde kalanın ruhsal açıdan psikolojisi  tamamen bozulur. Bu durumun sonucunda da geri döndüğü eski sevgilisine sağlıklı bir şekilde davranamaz.  Bu sayede de büyüyü yapan tarafın da sinir sisteminde ruhsal çöküşler meydana gelir.

Odkara Büyüsünü Bozma

Odkara büyüsünün bozulması oldukça zor bir işlemdir. Büyünün bozulmasını sadece işinde  uzman ve profesyonel olan medyum  hocaları  yapabilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek odkara büyüsünün yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Büyünün yapılmış olması durumunda medyum hocaları muska veya tılsımlar hazırlayarak bunların evde veya kıyafetlerin içerisinde saklanmasını talep eder. Medyum hocasının hazırladığı muskaların veya tılsımların kimsenin göremeyeceği yerde saklanması durumunda büyünün bozulması gerçekleşir.

Bunun dışında odkara büyüsünün bozulmasında her gün okunması gereken dualar ve  sureler vardır. Aşağıda odkara büyüsünün bozulmasında ve hüddamların büyünün etkisi altında olanlardan uzaklaşması için okunması gereken  sureler yer  alır:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Haşr Suresi: Sebbeha lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ard(ardı), ve huvel azîzul hakîm(hakîmu). Huvellezî ahracellezîne keferû min ehlil kitâbi min diyârihim li evvelil haşri, mâ zanentum en yahrucû ve zannû ennehum mâniatuhum husûnuhum minallâhi fe etâhumullâhu min haysu lem yahtesibû ve kazefe fî kulûbihimur ru’be yuhribûne buyûtehum bi eydîhim ve eydîl mu’minîne fa’tebirû yâ ulîl ebsâr(ebsâri).Ve lev lâ en keteballâhu aleyhimul celâe le azzebehum fîd dunyâ, ve lehum fîl âhırati azâbun nâr(nâri).
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan. Eş şemsu vel kameru bi husban Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan. Ella tatğav fil mizan. Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam. Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin.

Yukarıda verilen surelerin her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması sonucunda odkara büyüsünün etkisi tamamen  yok  olur ve  büyünün yapılmasında görev alan cinler, bu sureleri her gün okuyanlara hiçbir şekilde  bir daha yaklaşamaz.

Hüddam büyüsü nedir, hüddam büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Odkara Büyüsünde Uzman Medyum

Odkara büyüsünün yapılmasında işlemlerin çabuk bir şekilde gerçekleşmesi için işinde ehli olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Medyum hocalarının arasında da dikkatli seçimlerin yapılmasında fayda vardır. Özellikle odkara büyüsünü yapacak medyum  hocasının bu büyü hakkında çok fazla donanıma ve  tecrübeye sahip olması gerekir. Bununla birlikte  daha önceden odkara büyüsünü yapıp başarılar elde  ettiğine dair kanıtlarının ve belgelerinin olması gerekir.

Medyum hocalarının bilgileri ve yetenekleri doğrultusunda odkara büyüsünün yapılması  sonucunda 1 gün içinde de  büyü  hemen etkisini gösterir ve istenilen kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu yüzden büyünün yapılmasında uzman medyum hocasının seçilmesi gerekir. Aynı zaman odkara büyüsünü evde yapmasını bilmeyenler, kesinlikle denemeye kalkışmamalıdır. Eğer, evde büyü yanlış yapılırsa, etkileri de ters olur. Yani aşık olmasını istediğiniz kişi size bağlanmak yerine, sizden daha çok uzaklaşabilir.

Odkara Büyüsü İle Aşık Etme

Odkara büyüsü, kara büyülerin arasında yerini alır. Çünkü, büyünün yapılmasından sonra 1 hafta içerisinde etkisini göstermesi büyünün ne  kadar etkili olduğunu ortaya koyar. Odkara  büyüsünün  doğru ritüellerle yapılması sonucunda istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bununla birlikte evliliklerinde eşlerini evine ve yuvasına bağlamak isteyenler de odkara büyüsüne başvurabilir. Bunun dışında ayrıldığınız sevgilinizin yeniden size aşık olmasını ve geri dönmesini istiyorsanız, odkara büyüsünü yaptırmak için medyum hocasına gitmeniz gerekir.

Odkara büyüsünün yapılmasından sonra büyü hemen etkisini gösterir. Aynı zamanda bu büyünün etkisi bir ömür boyu devam eder. Yani büyüyü bozmak oldukça zordur. Odkara büyüsü ile sevdiğiniz adam veya kadınla ölene kadar hayatınızı birlikte geçirebilirsiniz.  Bu yüzden büyünün etkisinin doğru bir şekilde karşı tarafa yansıyıp aşık olma eyleminin gerçekleşmesi için medyum hocasına gidip yardım almak gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz