Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nedir? Düğüm büyüsünü kimler yapabilir? Düğüm büyüsü hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer almaktadır.

 Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü yapmak birini bir başkasına bağlamak amacı ile kullanılır. Düğüm büyüsü bir çeşit aşk büyüsü olarak bilinir. Halk arasında iplik büyüsü olarak da anılır. Çok eski zamanlardan beri düğüm büyüsü kullanılmaktadır. Kocasının gözünün dışarıda olduğunu düşünen kişiler, kişileri evlerine bağlamak isteyenler, ilişkilerini güçlendirmek isteyenler düğüm büyüsünü etkilerinden faydalanabilirler. Büyü yapmak için kullanılan malzemeler her yerden tedarik edilebilir. Kalın ip büyünün tutması için etkili olur. Büyünün tutması isteyenler profesyonel ve ne yaptığını bilen medyum hocalar ile çalışmalıdırlar. Aksi halde büyünün etkisi az olur.

Kırmızı İple Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı ip kullanarak düğüm büyüsü yapmadan önce içinizden 3 kere besmele çekin. Bunu yaparken gözünüz kapalı olsun. Ardından sakin ve kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği karanlık bir yere geçin. Büyüyü tercihen akşam saatlerinde herkesi uyduğu zaman yapın. Düğüm büyüsü ile aşık etmek istiyorsanız ipin rengi mutlaka kırmızı olmalıdır. Farklı renkteki iplerin farklı anlamları vardır. Amaca uygun renk seçiminin yapılması gerekir. İpin uzunluğu tam yarım metre gelmelidir.

İpi tam karşınıza alın ve ipin 3 farklı yerine kuvvetli düğümler atın. Düğümlerin sonradan açılmayacağından emin olun. Eğer düğümler bir başkası tarafından açılırsa büyü bozulmuş olur. Düğüm attığını ipi büyü yapmak istediğiniz kişinin kapısının eşiğine ipi saklayın. İpi kimsenin görmediğinden emin olun. İpi kapının olduğu yere saklar saklamaz aşağıdaki duayı okuyun:

Allahümme  innâ neûzübike min cüdâi’l füc’eti ve min harkı’l me’nûseh, ve mine’l ilhâdi ve’l ğırrati ve mine’l cemmi ve’l aneti ve mine’l ümûri’l mütammirât.

Duayı 10 kere tekrar edin. Evinize girer girmez bir bardak su alın. Suya aynı duayı 3 kere okuyun. Ardından suyu için. İple düğüm büyüsünü yapmış oldunuz. Artık büyünün etkisini göstermesini beklemeniz gerekmektedir.

Domuz büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Düğüm Büyüsü ile Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?

Düğüm büyüsü yöntemiyle sevilen kişinin aşık edilmesi adına ilk çalışmalar medyum hoca ile birlikte yapılır. Çalışma sırasında medyum hocaya kişi hakkında bazı bilgilerin verilmesi gerekir. Bu bilgiler detaylı ve her şeyden önemlisi doğru olmalıdır. Kişinin doğum yılı, soyadı, nerede yaşadığı, ne iş yaptığı ve nereli olduğu gibi temel bilgiler mutlaka bilinmelidir. Aksi halde ip ile yapılan düğüm büyüsüne başlanmaması gerekir. Bilgiler toplandıktan sonra vekf çalışması yapmak adına büyü yapmak istediğiniz kişinin kişisel eşyalarını almanız gerekir.

Elde edilen bilgiler beyaz renkli bir beze yazılır. Bilgileri yazarken sıralama şu şekilde olmalıdır:

Büyü yapılacak kişinin;

 • Adı,
 • Soyadı,
 • Doğum yeri,
 • Doğum tarihi,
 • Yaşı,
 • Mesleği,
 • Yaşadığı yer.

Aşık etmek için açık kırmızı renkli bir ip alınır ve ip bezin etrafına sıkıca dolanır. Büyü yapan kişi 7 gün boyunca bu vekf ile dolaşır. Uykuda bile vekfin büyü yapan kişinin yanında olması gerekir. 7 gün dolunca aşağıdaki duayı 5 kere okuyun:

“El-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn.

Vel-‘âkibetü lil-müttekîn. Velâ ‘udvâne illâ ‘alezzalimîn.

Ves-salâtü ves-selâmü ‘alâ Rasûlinâ Muhammedin ve ‘âlihî ve sahbihî ecme’în.

Rabbenâ takabbel minnâ inneke ente’s-semî’ul-‘alîm.

Ve tüb ‘aleynâ yâ Mevlânâ inneke ente’t-tevvâbür-Rahîm.

Vehdinâ ve veffiknâ ilel-hakkı ve ilâ tarîkın müstekîm. Bi beraketil-Kur’ânil-‘azîm.

Ve bi hürmeti men erseltehû rameten lil-‘âlemîn.

7 günün sonunda büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Düğüm Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Düğüm büyüsünün etkileri iki kişi arasında ilişkinin kuvvetlenmesine yöneliktir. İp büyüsü sayesinde:

 • Kişi bağlamak istediği kişiyi kendine bağlar.
 • Düğüm büyüsü sayesinde büyü yapılan kişinin gözü büyüyü yapan kişiden başkasını görmez.
 • Karı ve koca arasındaki ilişki güçlenir. Çiftlerin çocuğu yoksa büyünün etkisi ile çocuk yapabilirler.
 • Ticari hayat için düğüm büyüsü yapılırsa, kişinin maddi kazançları artar.
 • Kısmeti kapanan kişilerin istedikleri kişiler onlara aşık olur.

Düğüm büyüsünün bir çok farklı çeşidi vardır. Farklı renk, tür, özellik, sayılarda iplerde farklı amaçların gerçekleşmesi için düğüm büyüsü yapılabilir. Hangi tür düğüm büyüsünü yapıyor olursanız olun, eğer aşağıdaki duayı okursanız, büyünüz 10 kat daha güçlenir:

Allâhümec’alil-Kur’âne lenâ fid-dünyâ karînâ.

Ve fil-kabri mûnisâ.

Ve fil-kıyâmeti şefî’ân ve ‘ales-sırâti nûrâ.

Ve ilel-cenneti rafîkâ.

Ve minennâri sitran ve hicâbâ.

Ve ilel-hayrâti küllihâ delîlen ve imâmâ. Bi fadlike ve cûdike ve keramike yâ Kerîm.

Düğüm Büyüsü Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Düğüm büyüsü altında olduğunu anlamak için büyü belirtilerini kontrol etmeniz yeterli olur. Düğüm büyüsü altında olan kişi:

 • Yemek yemek istemez,
 • Çevresindeki insanlara yabancılaşır,
 • Kimse ile konuşmak istemez,
 • Sosyal ortamlardan kaçar,
 • Herkes ile tartışma çıkarır,
 • Evli ise karısının bulunduğu yere gitmek istemez,
 • Bekar ise kadınlar ona cin gibi görünür,
 • Kişi yalnızca büyüyü yapan kişiyi görür,
 • Kişi büyü yapan kişiden uzaklaştığında kendini boşlukta hisseder.

Eğer kişi bir kişiden ayrıldığı zaman kuvvetli bir acı duyuyorsa, en etkili düğüm bağlamadan olan 11 düğüm dil bağlama büyüsünün alında olabilir. Büyü altında olduğunu fark eden kişinin anında büyüyü bozmak için yardım alması gerekir. Büyü kişinin üzerine ne kadar uzun süre kalırsa, büyüden kurtulmak o kadar zor olur.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Düğüm büyüsünü bozmak için temiz bir bardak su alın. Suyun içine bir tutam saçınızı ekleyin. Bu sırada dışınızdan “düğüm büyüsü bozulsun, düğüm büyüsü benden uzak olsun, düğüm büyüsünün bağlarından kendini kurtarıyorum, benden uzaklaş düğüm büyüsü” deyin. Bunu 10 kere tekrarlayın. Elinize iki parça ip alın. İpi birbirine sonradan çözülecek şekilde bağlayın. Suyun içine bu ipleri atın. 1 gün boyunca ipler suda kalsın. Ertesi gün ipleri suyun içinden çıkarın ve kurumalarını bekleyin. İplerin düğümünü çözün. Sonra çözdüğünüz ipleri ayrı saksılar içine gömün. 7 gün bekleyin. Her gün bağlama büyüsü duası etkisinin azalması için “düğüm büyüsü bozulsun” ifadesini 3 kere tekrar edin. 7 günün sonunda yavaş yavaş kişi kendini daha normal hissetmeye başlar.

Düğüm Büyüsü Kimlerde Tutmaz?

Düğüm büyüsünün tutmayacağı kişiler vardır. Bu kişilere aşk büyüleri işlemez. Büyü ne kadar kuvvetli olursa olsun, büyüler kişilerden sekerek sahibini etkileyebilir. Büyü:

 • Doğuştan görme engeli olanlar,
 • Kuran hafızları,
 • Evinden son 40 gün içinde cenaze çıkmış olan kişilere etki etmez.

Bu kişilere büyü yapmayı denemek büyüyü yapan kişinin hayatının olumuz şekilde etkilenmesine neden olur. Büyü yapan kişinin işleri düzgün gitmez. Profesyonel bir medyum ile çalışarak kendinize bakımlar yaptırmanız gerekir. Aksi halde üzerinizde lanet ile yaşamaya devam edersiniz.

Düğüm Büyüsü Yaparken Kullanılan Renklerin Anlamları Nelerdir?

Düğüm büyüsü yaparken kullanılan renklerin anlamları farklı farklıdır. Büyü yaparken bu renklerin anlamlarını bilmek ve buna göre hareket etmek gerekir. Örneğin eğer bir kişinin size kör kütük aşık olmasını istiyorsanız kırmızı renkli ip tercih edin. En etkili düğüm büyüsünün doğru renkli ip ile yapılacağını unutmayın.

 • Mor renkli ip, ilişkinin sıkıcı olmaması için kullanılır,
 • Beyaz renkli ip, kişinin ilişkide yalan söylememesi için kullanılır,
 • Siyah renkli ip, büyü yapılan kişinin gözünün başka kimseyi görmemesi için kullanılır,
 • 7 renkli ip büyüsü karışık renklerden oluşur ve en etkili bağlama büyülerinden bir tanesidir.

Ortalama 2 hafta içerisinde kullandığınız ipin rengine göre büyünün etkilerini görmeye başlarsınız. Büyünün etkisi iki kişinin arasındaki ilişkiye göre değişir. Kişilerin nasıl tanıştığı, kişiler arasındaki muhabbet, aralarındaki samimiyet ve ne zamandır birbirlerini tanıdıkları önem taşır.

Düğüm Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Düğüm büyüsünün etkisi ortalama 5 sene kadardır. Fakat bu süre herkes için farklılık gösterebilir. Bazı düğüm büyüsü türleri daha uzun süre etki edebilir. Uzun süren etkisi olan büyüler genellikle karşı tarafın kişisel eşyalarının kullanıldığı büyü türleridir. Saç kullanılarak yapılan saç büyüsü de en etkili büyüler arasında yer alır. Büyünün etkisini daha uzun süre göstermesi için büyüyü yeniletebilirsiniz. Süre dolmadan eğer büyü etkisini kayıp ettiğini düşünüyorsanız da büyüyü yenileyin. Büyüyü hangi hocanın yaptığı da çok önemlidir. Profesyonel medyum hocaların yapmış oldukları büyüler daha uzun süre etkisini gösterir. Yarım bırakılan, ritüelleri eksik kalan büyüler ise tutmaz ya da etkisi çok kısa sürer.

Adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Düğüm Büyüsü Kadınlara Yapılır mı?

Düğüm büyüsünün kadınlara yapılması söz konusu değildir. Çünkü bu büyü yalnızca erkekler üzerinde etki eden bir büyü yöntemi olarak bilinir. Eğer bir kadını kendinize aşık etmek isterseniz kadınlar için özel olan 41 düğüm büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyünün en önemli özelliği büyünün kadının regl döneminin 2. Gününe denk gelmesidir. 41 düğüm büyüsü sayesinde kendinize aşık etmesi en zor kadınları bile aşık edebilirsiniz.

Büyüyü yapmak için 41 tane ip alın. Besmele çekerek bir koltuğa oturun. Ardından bu ipleri birbirine bağlayın. İpleri birbirine bağladınız sırada sürekli şu duayı tekrar edin:

Allâhümme tahhir kulûbenâ.

Vestur ‘uyûbenâ.

Veşfi merdânâ.

Vekdi duyûnenâ.

Ve beyyid vücûhenâ.

Verfa’ deracâtina.

Verham âbâenâ.

Bağlama işlemi tamamlandıktan sonra, sabah namazında ormanlık bir alana gidin. Birbirine bağladığınız ipleri ateşle yakın. İplerin küllerini bir çukurun içine gömün. Bu sırada “Düğüm büyüsünün etkileri bu toprak gibi canlanacak, sevdiğim kadın bana aşık olacak, gözleri benden başkasını görmeyecek” deyin. İşlemi yaptığınız bütün zaman boyunca bunu söylemeye devam edin. Ortalama 3 gün sonra büyünün etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Evlenmek için Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik için düğüm büyüsü yaparak sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyu mutlu mesut yaşayabilirsiniz. Büyü yapmak için önce aşağıdaki malzemeleri tedarik edin:

 • Bir bardak su,
 • Beyaz renkli kumaş,
 • Mavi renkli mürekkep,
 • Büyü yapılan kişinin bir tutam saç teli,
 • Kırmızı renkli ip,
 • Mavi renkli ip,
 • Saksı aldıktan sonra büyü işlemi için hazırsınız demektir.

Önce temiz bir bardak suyu alın ve suya karşı “Evlenmek için niyet ettim düğüm büyüsünü yapmaya” ifadesini 10 kere tekrar edin. Ardından beyaz renkli bezi alarak, bezin üzerine ad ve soyadınızın baş harflerini yazın. Bezin suyun içine atın. Bez suyun içinde iken mavi renkli ipe, kırmızı renkli ipi dolayın. Sıkıca iki ipi birbirine düğümlediğinizden emin olun. İpleri de suyun içine atın. Aşık etmek istediğiniz kişinin saç telini suyun içine atın. Karışımı güzelce karıştırın ve evlenmek için düğüm büyüsü yaptığınızı sesli bir şekilde tekrar edin.

3 gün boyunca su karışımı evin en yüksek yerinde beklesin. Süre dolduktan sonra saç teli, bez ve ipleri suyun içinden çıkarın. 3 farklı malzemenin birbirinden mümkün olan en uzak yerlerde olması gerekir. İpler saksı toprağına gömülmelidir. Saç teli büyü yapan kişinin yastığının içine konmalıdır. Son olarak bez de büyü yapılan kişinin ceketinin içine gizli olacak şekilde dikilmelidir. Büyü malzemeleri yerlerine konulduktan sonra 7 gün boyunca bekleyin. Bu süre zarfında kesinlikle büyü yaptığınız kişi ile konuşmayın. Yoksa düğüm büyüsü bozma söz konusu olur.

Düğüm büyüsünün daha etkili olması için konu hakkında bilgi sahibi ve daha önce iş yapmış bir kişiden yardım alabilirsiniz. Bu şekilde yapılan büyülerin etkileri daha uzun sürer. Daha az beklersiniz  ve büyüden aldığınız etki çok daha fazla olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz