Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ermeni Asıllı Büyücülerden Aşk?

Ermeni Asıllı Büyücülerden Aşk? Ermeni büyüsünde ne kullanılır ve ne zaman tutar? Ermeni büyüleri nasıl yapılır? Büyüler hakkında bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Ermeni Asıllı Büyücülerden Aşk?

Ermeni asıllı büyücüler ile yapılan büyü sayesinde mutlu giden evlilikler sonlanır ve ilişkiler tamamen biter. Bu yüzden bu büyü kara büyülerin arasında yerini alır. Bunun dışında Ermeni büyüsü, bir insanı kendine bağlamak ve aşık etmek amacı ile de yapılabilir. Büyünün yapılmasında Ermeni cadıların yardımı alınır. Bununla birlikte Ermeni büyülerinin uygulanmasında ölen hayvanların derileri ve iç organlarından parçalar kullanılır. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, muhakkak Ermeni asıllı büyücülere gitmelidir.

Ermeni Büyüleri

Ermeni büyüleri, edilen niyete göre yapılır. Örneğin; genellikle bu büyüyü mutlu giden ilişkilerin bozulması niyeti ile insanlar yapar. Bunun dışında Ermeni büyüsünü istediğiniz kişinin size aşık olması için de yaptırabilirsiniz. Tamamen büyünün yapılmasında sizin ettiğiniz niyet çok önemlidir.

Ermen büyüleri Ermeni asıllı medyum hocaları tarafından yapılır. Büyünün etkisi bu yüzden çok kuvvetlidir. Yapıldığı zaman hemen etkisini gösterir. Bunun için ilk olarak gerekli malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Ermeni büyülerinde ölmüş hayvanlardan malzemeler elde edilir. Ölmüş hayvanların organlarından parçalar alınarak büyü yapılır.

Dörtlü vefk nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Ermeni Büyülerinin Tarifi

Ermenin büyüsünün yapılmasında Cambar adındaki doğa üstü varlıktan yararlanılır. Bununla birlikte ölmüş hayvanların kanı ve vücutlarından parçalar temin edilmelidir. İstenilen malzemelerin temin edilmesinin ardından Ermeni asıllı medyum hocası İncil kaynağındaki ayetlerden ve surelerden yararlanarak büyüyü yaptırana kişiye özel vefk hazırlar.  Bu  vefkin ve büyünün  hazırlanmasının ardından büyünün yapım aşaması tamamlanır. Büyü bittikten sonra ayırmak istediğiniz çiftin evine büyüyü koymalısınız. Bunun dışında size bağlanmasını istediğiniz insan için hazırlanan vefki evinizin görülmeyen bölümünde saklamanız gerekir. Bunun sonucunda da büyü kısa sürede etkisini gösterir ve amacınıza ulaşırsınız.

Ermeni Büyüsünde Neler Kullanılır?

Ermeni büyüsünün yapılmasında kullanılması gereken malzemeler vardır. Bu malzemelerin  eksiksiz bir  şekilde alınmasından sonra büyünün yapımı için  Ermeni asıllı  medyum hocasına gitmelisiniz. Aşağıda Ermeni büyüsünde gerekli olan malzemelerin listesi yer alır:

 • İlk olarak ölmüş bir hayvanın kanını, derisini veya vücudundan bir parça alınmalıdır.
 • Bununla birlikte vefkin yazılması için kırmızı mürekkep gerekir.
 • Bunun yanı sıra vefkin yazılmasında yararlanılacak İncil kaynağı alınmalıdır.
 • Bunun dışında renkli sicimlerin de alınmasında fayda vardır.

Yukarıda verilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra Ermeni büyüsünün yapım aşamalarına zaman kaybetmeden başlanır. Büyünün tamamlanmasının ardından istediğiniz bütün dilekler ve istekler gerçeğe dönüşür.

Ermeni Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Ermeni büyüsünün yapım aşamaları biraz uzun süreç gerektirir. Özellikle malzemelerin temin edilip uygulanan ritüeller çok zaman alır. Ermeni büyüsünün tutma zamanı da büyünün ne kadar sürede bittiğine bağlı olur. Yaklaşık olarak Ermeni büyüsünün tutma zamanı, 30 gün olarak belirlenir. Büyünün yapılmasından sonra 30 gün içerisinde Ermeni büyüsü, karşı tarafta etkilerini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bu sayede sevmediğiniz insanı sevdiğinden  ayırabilir veya istediğiniz kişiye her dediğinizi yaptırabilirsiniz. Ermeni büyüsünün yapılmasında kesinlikle Ermeni asıllı büyücülere gidilmesi gerekir.

Ermeni Büyüsünde Fes

Ermeni büyüsünün yapım aşamasında bir adet kırmızı renkte erkek fesinin olması gerekir. Bu fesin temin edilmemesi durumunda büyü hiçbir şekilde etkisini göstermez ve asla tutmaz. Bu yüzden 1 adet kırmızı fes alınmalıdır.  Kırmızı fesin alınmasının ardından üzerine Ermeni asıllı  medyum hocasının özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükler okunmalıdır.  Bu yüzden kırmızı fesi aldıktan sonra sessiz bir odaya geçilmelidir. Odaya geçildikten sonra güneşin battığı yöne dönülmelidir. Daha sonra ayakta durunuz ve gözlerinizi kapatınız. Gözlerinizi kapattıktan sonra size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyette bulununuz.  Niyetinizi ettikten sonra “Ya Hüddam Marazdert, senin gücüne ve kudretine teslim olarak Ermeni büyüsünü yapmanı ve amacına ulaştırmanı istiyorum” tılsımlı sözcüğü okuyunuz. Bu işlemin ardından gözlerinizi açabilirsiniz.

Ermeni Büyüsünde Hangi Sözler Söylenir?

Ermeni büyüsünde kırmızı fesin üzerine, gözler kapalı bir şekilde tılsımlı sözcüğün  söylenmesinin  ardından gözlerinizi  açarak yere  bağdaş kurup oturmanız gerekir. Daha sonra kırmızı fesin üzerine istenilen duayı okumanız gerekir. Bu dua aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • Ey Hüddam Marazdert, görevli varlıklar içerisinde gücüyle iştihar eden ve şöhretli hale gelen bir görevli varlık olduğunu elbette ki biliyoruz, zaten bu bilinç içerisinde başka Hüddamlara müracaat etmek yerine sana müracaat ediyoruz. Sen de işini hakkıyla yapan görevli bir varlık olarak bize dilediğimiz her şeyi en güzel şekilde veriyorsun, işte ihtiyacın olan kırmızı fesi önüne koydum ve işte bu malzeme ile sana içtenlik içerisinde yöneldim. Kalbimdeki masum duyguları gerçekleştirebilmek için sana ihtiyacım olduğunu biliyorum, ihtiyacımı karşılayacağını ve bana sevdiğim kişinin kalbini armağan edeceğini de elbette ki biliyorum. Öyle ise artık hüküm sendedir, yap yapacağını ve çevir devranı.

Yukarıda verilen duanın kırmızı fesin üzerine okunmasından sonra fesin saklama işleminin yapılması gerekir. Fesin saklanmasında muhakkak kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yerin seçilmesi gerekir. Bu sayede fes evin içerisinde veya uzak bir yerde saklandığı zaman Ermeni büyüsü hemen etkisinİ 1 hafta içerisinde göstermeye başlar. Böylece seven  aşıklar  birbirlerine kavuşmuş olur.

Ermeni Büyüsünde Fes Nasıl Saklanır?

Ermeni büyüsünün son aşamasında ise üzerine tılsımlı sözcük ve dua okunan kırmızı fesin saklama işlemi yapılır.  Bu işlemin yapılması için ilk olarak kırmızı fesi alarak kimsenin  göremeyeceği bir yere gitmeniz gerekir. Daha sonra kırmızı fesi kimsenin ulaşamayacağı yere saklamanızın ardından büyü hemen etkisini göstermeye başlar. Ermeni büyüsü sayesinde istediğiniz insanı elde ederek ona her istediğinizi kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte ilişkisi olan kişiyi sevdiğinden ayırarak size bağlanmasını da sağlayabilirsiniz. Bu yüzden Ermeni büyüsünün yapılmasında ettiğiniz niyet çok önemlidir.

Ermeni Büyüsü Zararlı Mı?

Ermeni büyüsü, çoğu kez zararlar ortaya koyar. Çünkü, büyünün yapılmasında Cambar adında doğa üstü varlıktan yararlanıldığı için bu varlık, büyüyü yapana ve büyünün yapıldığı kişiye musallat olabilir. Bu yüzden Ermeni büyüsünün yapılmasında işinde uzman olan Ermeni asıllı medyum hocasına gitmekte fayda vardır. Uzman hoca eşliğinde büyünün yapılması durumunda herhangi bir zararı görülmez.

Bunun dışında Ermeni büyüsünü yaparken ettiğiniz niyet ile de büyü kötü sonuçlar meydana getirebilir. Örneğin; büyünün yapılması esnasında sevenleri ayırmak varsa, bu büyü kara büyülerin arasında yerini alır. Bunun sonucunda da kara büyülerin hazırlanmasında şeytanlar ve cinlerden yardım alınır. Alınan yardımlar sonucunda bu şeytani varlıkların musallat olma durumları oldukça yüksektir. Bu yüzden Ermeni büyüsünü bir başkasının hayatının olumsuz geçmesi amacı ile yaptırmamanız tavsiye edilir.

Ermeni Büyüsü İle Aşık Etme

Ermeni büyüsü ile aşık etmek de mümkündür.  Bunun için ilk olarak Ermeni asıllı medyum hocasına veya büyücüye gitmek gerekir. Bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı muhakkak medyum hocası yapmalıdır. Çünkü, büyünün yapımında şeytani varlıklar çağrılır. Çağırma işleminden sonra ileriki zamanlarda cinlerin musallat olmaması için büyü Ermeni asıllı büyücüler tarafından yapılmalıdır.

Ermeni büyüsünün yapılma aşamalarının doğru bir şekilde tamamlanması durumunda size aşık olmasını istediğiniz insanın kısa sürede bağlandığını göreceksiniz.  Bu sayede sevdiğiniz insanın sonsuza kadar sizinle birlikte mutlu bir şekilde yaşamasını sağlayabilirsiniz.  Bu yüzden Ermen büyüsünü yaptırmak isteyenler, istenilen malzemeleri eksiksiz bir şekilde alıp Ermeni asıllı medyum hocasına giderek büyünün yapılması için özel vefkler yazdırmalıdır. Vefkler muhakkak saman malzemesi ile yapılan kâğıda yazılmalıdır. Aynı zaman kırmızı veya  mavi mürekkeple ayetlerin ve bilgilerin yazılmasına çok dikkat edilmelidir.

Cinler kayıp eşyaları ya da kayıp insanları bulabilirler mi? Yazımızdan bilgilere bakabilirsiniz.

Ermeni Büyüsünde Okunacak Dua

Ermeni büyüsünün yapım aşamasında okunması gereken dualar da vardır. Bu duaların  düzenli bir şekilde okunmasının ardından büyü etkisini hemen   gösterir ve istediğiniz insanı kendinize aşık ederek onun her daim yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Ermeni büyüsünde okunması gereken dualardan birisi İhlas suresidir. İhlas suresinin her gün düzenli bir şekilde 1002 kere okunması sonucunda büyünün tesirleri doğru bir şekilde yansımaya başlar. Aşağıda İhlas suresinin okunuşu yer alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Kul hüvellâhü ehad,
 • Allâhüssamed,
 • Lem yelid ve lem yûled,
 • Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen İhlas suresinin 1002 kere okunmasının hemen ardından ise aşağıda verilen  duanın  okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • “Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten.”

İhlas suresinin dışında Ermeni duasının etkilerinin daha net görülmesi için başka dualar da okunmalıdır. Bu duaların okunmasının ardından büyünün tutma süresi de daha çabuk bir şekilde gerçekleşir. Aşağıda Ermeni büyüsünün yapılmasında okunması gereken diğer dua  detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.

Yukarıda verilen duanın da okunması sırasında kimin aşık olmasını istiyorsanız, onun simasını gözünüzün önüne getirin ve onun hakkında iyi niyetlerde bulunun. Bunun sonucunda da aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz insan size deli gibi bağlanır. Bu sayede sonsuza kadar bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz