Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Evde bağlama büyüsü ne amaçla yapılır? Evde bağlama büyüsünü kim yapabilir? Büyü hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde bağlama büyüsünün yapılması ile sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Bununla birlikte yapılan bağlama büyüsü, evli çiftlerin veya nişanlıların da tercih ettiği büyü türleri arasındadır. Çünkü, bağlama büyüsünün yapılması ile evli çiftlerin aralarındaki sevgi bağı daha da  kuvvetlenir  ve bu durumun sonucunda evlilikler daha saygı ve hoşgörü çerçevesi içerisinde ilerlemeye başlar. Evde bağlama büyüsünü yapmak isteyenler, büyünün yapılma tekniklerini ve yöntemlerini medyum hocalarından öğrenerek evde kolay bir şekilde yapabilir.

Bağlama Büyüsünün Yapılışı

Bağlama büyüsünün yapılmasında istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Bağlama büyüsünün yapılmasında kesinlikle 7 adet hurmanın satın alınması gerekir. Hurmanın satın alınmasından sonra hurmanın üzerine medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükleri ve duaları okuyarak bağlama büyüsünü yapma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bağlama büyüsünün doğru ve eksiksiz malzemelerle yapılmasının sonucunda istediğiniz insanı kendinize bağlayarak onun aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında bağlama büyüsünü hurma ile yapan evli çiftler veya nişanlılar da sevdiklerinin kendilerine ve evlerine daha çok bağlı kalmasını sağlayabilir.

Ayrıca bakır levha büyüsü nedir, nasıl yapılır? Bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Hurma Kullanılması

Bağlama büyüsünde kullanılması gereken en önemli malzemelerden birisi hurmadır. 7 adet hurmanın alınmasından sonra aşağıda verilen adımların sırasıyla uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • 7 adet hurmanın alınmasından sonra sessiz bir odaya geçiniz ve hurmaları sağ elinize alarak kıbleye doğru dönünüz.
 • Kıbleye yönünüzü verdikten sonra hurmanın üzerine “Ey bağlama büyüsünün görevli varlığı, seni çağırıyorum, davetime icabet et; bana, yapacağım büyüde güç ver ve destek ol, beni yarı yolda bırakma ve şefkatinin kollarına al, sana istediğin hurmaları sunuyorum ki sen de bana istediğim kişinin aşkını veresin.” tılsımlı sözcüğünü okumalısınız.
 • Daha sonra dizinizin üzerine çökerek 7 adet olan hurmayı iki dizinizin arasına koymalısınız.
 • Bunun ardından “Görevli bir varlığı görevlendirmek bazı riskler taşısa da sen herhangi bir tehlike ve risk ile gelmek yerine şefkatinle ve merhametinle bana gelecek, kalbimdeki niyeti gerçekleştirecek ve kendime bağlamak istediğim kişinin delicesine aşık olmasını sağlayarak bana güzellik dolu bir yol açacaksın. Hüküm sendedir.” duasını okunmanız gerekir.
 • Duanın okunmasından sonra hurmalardan bir tanesini yiyerek çekirdeğini almalısınız.
 • Bu işlemin ardından çekirdeği sağ elinize, diğer kalan hurmaları da sol elinize alarak gömme işlemini yapmanız gerekir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından bağlama büyüsünün etkisi kısa sürede kendini göstermeye başlar ve sevdiğiniz insanı kendinize aşık ederek bağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Toprak Kullanılması

Bağlama büyüsünü yaparken üzerine tılsımlı sözcüklerin ve duaların okunduğu 6 adet hurmanın ve çekirdeğinin toprağa gömülmesi gerekir. Bunun için ilk olarak kimsenin görmeyeceği bir yere gitmeniz gerekir. Daha sonra hurmaları ve çekirdeği toprağa gömerken “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan elbette ki sensin, şimdiye kadar sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmadığı gibi bundan sonra da sana müracaat edenleri en güzel şekilde amacına ulaştırıp onlara bağlama ve aşk konusunda derin hikmetin ve ilmin ile yardımcı olacaksın ey hüddamların piri, sevdiğimi delicesine bağlayıp sırılsıklam aşık et bana.” tılsımlı sözcüğü okumanız gerekir.

Hurmaları ve çekirdeğini toprağa gömme işlemini de başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra bağlama büyüsünün yapım aşaması başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Bağlama büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasının ardından ertesi gün bile büyü etkisini ve belirtilerini göstererek aşıkları birbirine bağlayabilir.

Bağlama Büyüsü Zararlı Mı?

Bağlama büyüsünün evde yanlış bir şekilde yapılmasının sonucunda zararlar ve tehlikeler ortaya çıkabilir. Büyünün hatalı ve eksik malzemelerle yapılmasının ardından doğru etki göstereceği yerde tamamen ters etkilerini yansıtmaya başlar. Örneğin; aşık olmasını istediğiniz insanın size bağlanmasını beklerken aslında bu kişi sizden daha da uzaklaşır. Bununla birlikte evli çiftlerin aralarını düzeltmek amacı ile yaptıkları bağlama büyüsünün yanlış uygulanması sonucunda çiftlerin arası daha da açılır

Bütün bu olumsuz durumların meydana gelmesi mümkündür. Bunun için özellikle evde bağlama büyüsünü yaparken çok dikkatli olunmalıdır. Büyünün bütün yapım aşamalarını  detaylı bir şekilde öğrendikten sonra yapılmasında yarar vardır. Bu sayede bağlama büyüsünün zararlarından çok yararları görülmeye başlar.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasının ardından büyünün etkisinde kalan tarafın davranışlarında bazı değişimler meydana gelir. Örneğin; bu kişiler, büyüyü yapana birden aşık olur ve onu sürekli olarak hayallerinde canlandırır. Bunun dışında bağlama büyüsünün etkisi altında kalan tarafın uykularında sorunlar meydana gelir. Bununla birlikte geceleri uyuduklarında sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi rüyalarında görür. Aynı zamanda aşık olduğu insanın yanında sürekli olarak kalmak ister ve onu hiçbir  zaman yalnız bırakmak istemez.

Bunun ötesinde bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerde, her zaman özlem duygusu ortaya çıkar. Evli çiftlerin  bağlama büyüsü yapması sonucunda eşler arasında her daim özlem ve bağlılık duygusu oluşmaya başlar. Çiftler birbirlerinin yanında olmalarına rağmen aynı evin içinde birbirlerini özler.  Bağlama büyüsünün bu etkilerinin başarılı bir şekilde meydana gelmesi için muhakkak medyum hocalarının yardımına ihtiyaç duyulmalıdır.

Erkekleri Kendine Bağlama Büyüsü

Erkekleri kendine bağlama büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına danışılmalıdır. Çünkü, bu büyünün yapılmasında önemli adımların takip edilmesi gerekir. Medyum hocası kendinize bağlanmasını istediğiniz erkeğin kişisel bilgilerini sizden alarak ebced hesabı yapar. Bu ebced hesabının ardından karşı tarafın karakter analizini ortaya koyarak bağlama büyüsünü yapmak için gerekli hazırlıklara başlar.

Medyum hocasının aşık olmasını istediğiniz kişinin karakteristik özelliklerine göre hazırladığı muskayı alarak büyüyü yapacağınız kişinin evine veya kıyafetlerine koymanız gerekir. Bunun  sonucunda da büyünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar ve medyum hocasının tecrübesi sayesinde istediğiniz erkeği kendinize bağlamış olursunuz.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün bozulmasında medyum hocalarından yardım almak gerekir. Çünkü,  bağlama büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulması da çok zordur. Medyum hocalarından alınan bilgiler doğrultusunda aşağıda bağlama büyüsünün evde nasıl bozulacağı ile ilgili bilgiler yer alır:

 • Evde bağlama büyüsünün muskasını bulduğunuz zaman ilk olarak bu muskayı dikkatli bir şekilde naylondan çıkarmanız gerekir.
 • Naylondan çıkardığınız muska, plastik bir kabın içerisine yerleştirilmelidir.
 • Daha sonra sirkeyi kabın içerisine dökünüz.
 • Sirkenin kaba dökülmesinin ardından bir gün süre ile sirkeli kabı evin içerisinde bir yere koyarak bekletmek gerekir.
 • Bir günün geçmesinin ardından güneşli bir yere sirkenin içerisine bekletilmiş olan muskanın koyulup kurutulması gerekir.
 • Daha sonra muskanın kurumasının ardından muskayı yakmanız gerekecektir. Muskayı yakmadan önce muhakkak abdest almak gerekir. Bununla birlikte Besmele de çekilmelidir.
 • Muska yakıldıktan sonra külleri ile birlikte sirkeli su toprağa gömülmelidir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde uygulanmasının ardından bağlama büyüsünü bozma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur. Bunun sonucunda da büyünün etkisinde olanların tavır ve davranışları eski haline dönerek size olan bağlılığını ve özlemini tamamen kaybetmiş olur.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz bir insanın size bağlanmasını istediğinizde aşağıda verilen yolların takip edilmesi gerekir. Bu yollar şu şekilde verilmektedir:

 • Sevdiğini kendine bağlama büyüsünün yapılmasından önce beyaz bir fincanın alınması gerekir.
 • Fincanın alınmasının ardından fincanın kulpunu yok etmeniz gerekir.
 • Fincanın kulpunu kırdıktan sonra beyaz bir kağıda size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını, soyadını, doğum bilgilerini, anne ve babasının adını doğru ve eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekir.
 • Kağıda istenilen bilgilerin yazılmasından sonra siyah kalemle kağıda yazılan bilgilerin çember içerisine alınması gerekir.
 • Bu işlemin ardından kâğıdın küçük parçalara ayrılacak şekilde yırtılmasını gerçekleştirmelisiniz.
 • Kâğıdı her yırtma esnasında kendi adınızı söylemelisiniz.
 • Daha sonra yırtılan kâğıt parçalarını kulpsuz beyaz fincanın içerisine koyunuz.
 • Bundan sonra fincanın içerisine kolonya dökerek kâğıtları yakmaya başlayınız.
 • Kâğıtların yanmasının ardından kül olan kâğıtların üzerine toz şeker ekleyiniz.
 • Fincanın üzerini kapatacak şekilde bez veya peçete ile örtünüz.
 • Daha sonra fincanı istediğiniz denize, göle veya nehre götürerek suya bırakınız.
 • Suya fincanı bırakma esnasında kendi adınızı ve sevdiğinizin adını söyleyerek bağlama büyüsünün yapım aşamalarını tamamlamış olursunuz.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde takip edilmesinin ardından sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayarak aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Ama bütün işlemlerin doğru uygulamalar ile yapılmasına çok dikkat etmek gerekir.

Kahve falı nedir, nasıl bakılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Türleri

Bağlama büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Bu büyüyü isteyen herkes farklı niyetler doğrultusunda kolay bir şekilde evde bile yapabilir. Özellikle bağlama büyüsü genellikle karşılıksız ilişkilerin olması durumunda yapılır. Yani bir insanın platonik olarak karşı tarafa aşık olması durumunda bağlama büyüsünü yaparak aşkın karşılıklı hale dönüşmesi sağlanabilir.

Bununla birlikte bağlama büyüsünü evliliklerinde sorunlar yaşayan çiftler, eşlerini yuvasına bağlayabilmesi için yaptırabilir. Büyünün sonucunda evli olan çift, dışarı hayatını tamamen  bitirerek sadece eşine ve çocuklarına bağlanır. Bu sayede evliliklerde sadakat ve hoşgörü kavramları görülmeye başlanır. Bağlama büyüsünün istenilen niyetlere göre yapılması sonucunda her zaman olumlu durumlar meydana gelir. Bunun için büyüyü yapmadan önce medyum hocasına giderek yardım almanızda fayda vardır.

Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünü medyum hocasına gitmeden de evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıda bağlama büyüsünün evde yapılma aşamaları sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak evde sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Daha sonra bir hayvandan temiz bir süt alınmalıdır.
 • Bu adımdan sonra beyaz bir kâğıda “Ya Mülaki” kelimesi yazılmalıdır.
 • Kağıda kelimenin yazılmasından sonra size bağlanmasını istediğiniz kişinin iki adet fotoğrafını temin etmeniz gerekir.
 • Fotoğrafın alınmasından sonra resimlerden birini sağ elinize, diğerini ise sol elinize almanız gerekir.
 • Resimlerin iki elinizde olması durumunda resimlerin üzerine 41 kere sırasıyla “Ya Mülak” ve sevdiğiniz kişinin adını söylemelisiniz.
 • Büyünün gece yarısından sonra yapılması gerekir.
 • Daha sonra “Ya Mülaki”  yazılan kâğıdı alarak altına “Ya mülaki senin birleştirme gücüne istinaden bana yardımcı olmanı diliyorum. İstediğim kişinin bana gönülden bağlanıp sevmesini tüm ulvi varlıklardan istiyorum.”  sözünü yazıp 4 kere okumalısınız.
 • Bu adımın da uygulanmasının ardından beyaz bir boş kâğıda okunmuş iki resmi de yapıştırınız.
 • Kâğıda yapıştırılan resimleri 14 gün boyunca yatak odasının duvarına asılı bir şekilde bekletiniz.
 • En son olarak alınan sütün üzerine 14 kere sevdiğiniz kişinin adını üfledikten sonra sütü içiniz.

Yukarıda verilen adımların evde tam yapılması sonucunda 14 gün sonra istediğiniz insanın  size aşık olup bağlandığını görmüş olacaksınız.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz