Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Evi Terk Eden Kocayı Getirme Duası

Evi terk eden kocayı geri getirme duası nedir, nasıl ve ne zaman okunur? Evi terk eden kocayı geri getirme duası kaç günde tesir eder? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Evi Terk Eden Kocayı Getirme Duası

Evi terk edip giden kocayı geri getirmek için büyünün yapılması dışında duaların da edilmesi etkili sonuçlar ortaya koyar. Kocayı geri getirme duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlara önem verildiği zaman kısa sürede okunan duaların etkisi hemen görülmeye başlanır.

Koca Geri Nasıl Döndürülür?

Sizi bırakıp giden kocanızın size geri dönmesi için yapmanız gereken bazı yöntemler vardır. Özellikle bir adet kocanızın resmini alarak abdestli bir şekilde Kuran-ı Kerim’de yer alan duaları ve sureleri okumalısınız. Bununla birlikte 9 tane Allah’ın isimlerinden okuduğunuz zaman eşiniz yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde size geri dönecektir. Bu sayede eşiniz size eskisinden daha çok bağlanır.

Duaların Kocayı Geri Dönmeye Etkisi

Kocanızın size geri dönmesini istemeniz durumunda istenilen duaların okunması gerekir. Bu duaların doğru sayılarda ve zamanlarda okunması durumunda eşiniz size kısa sürede pişman olmuş bir şekilde geri döner ve bir daha hiçbir koşulda sizi bırakıp gitmez.

Kocayı geri getirme dualarının yanlış okunması durumunda etkiler ters bir şekilde ortaya çıkar. Örneğin; kocanızın size geri dönmesi yerine kocanız sizden daha fazla uzaklaşır ve sonsuza kadar sizin yanınıza gelmez. Bunun için okunacak duaların çok dikkatli bir şekilde okunması gerekir.

Evi Terk Eden Kocayı Getirme Duaları Bir Kere Mi Edilir?

Evi terk eden kocanızın size geri dönmesini istemeniz durumunda okumanız gereken dualar vardır. Bu duaların etkisinin doğru bir şekilde yansıması için kesinlikle abdestli bir şekilde duaları okumanız gerekir.  Bununla birlikte duaların hemen etki göstermesinde edilen niyetler de çok önemlidir. Bütün bu şartlara uyum sağlandıktan sonra kocayı geri getirme duasını sadece 1 defa okumanız yeterli olacaktır. Duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra 1 defa okunması da duanın kabul olmasını sağlar.

Ayrıca 1 günde etkili aşık etme duasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Evi Terk Eden Kocayı Geri Döndüren Etkili Dua

Evi terk eden kocanızın evine ve çocuklarına geri dönmesi için büyü yapmadan da dua yoluna başvurulabilir. Duaların okunması her zaman dinimizde daha sevap olarak kabul edilir. Kocayı geri döndüren duanın okunmasında muhakkak abdest alınmalıdır. Aynı zamanda okunacak duanın 1 hafta boyunca kocanızın resminin üzerine sabah ve yatsı namazından sonra okunması gerekir. 1 haftanın sonunda en son olarak yatsı namazını kılıp resmin üzerine 1000 defa “Ya Vedud” esmasını okuyunuz. Bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra eşiniz 7 gün içerisinde size geri dönecektir. Aşağıda okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrahîm
 • Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca’nın gönlünü bana dost kıl.
 • Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca’nın gönlünü çevirgel.
 • Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
 • Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca’nın gönlünü bana dost kılıvergil.
 • Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
 • İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur’ân-ı Kerim.
 • Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
 • Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
 • Ve bihürmeti İmanil mü’minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.
 • İlâhi senin lûtfun için ve senin in’amın için ve senin ihsanın için.
 • İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.
 • Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca’nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.
 • Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca’nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.
 • Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü
 • İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca’nın gönlünü bana çevirgil.
 • İlâhi Musa Aleyhisselâm’ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için,İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca’nın aklına, Filanca’nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.
 • Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.
 • İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Evi Terk Eden Kocayı Eve Bağlayan Dua

Evi terk eden kocanızın eve geri dönüp size yeniden bağlanmasını istiyorsanız, istenilen adımları doğru bir şekilde sırasıyla yapmanız gerekir. Kocanızın eve bağlanması için ilk olarak Cuma günü 52 defa Fatiha ve 10 defa İhlas surelerini okuyup niyet etmeniz gerekir. Niyeti ettikten sonra aşağıda verilen duanın okunması gerekir:

 • Bu okuduğum dualar sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüz bin Ayetel Kürsi kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin beni de karısı bilsin.

Yukarıda verilen duanın bir bardak suyun üzerine okunması gerekir. Okunan suyu kocanızın kıyafetlerine sürerek kurumasını bekleyin. Bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra eşiniz size 1 hafta içerisinde geri döner ve bir daha asla sizi bırakıp gitmez.

Evi Terk Eden Kocayı Döndüren Dua

Evi terk eden kocanızın size geri dönmesi için en etkili geri getirme dualarından uygun olanını okumanız gerekir.  Bu duayı okumadan önce muhakkak abdest almalısınız. Abdestsiz bir şekilde kesinlikle dua okunmamalıdır. Çünkü dualar hiçbir koşulda kabul olmaz. Aynı zamanda duaların okunmasından sonra kocanızın eve geri dönmesi için iyi niyetlerde de bulunmanız gerekir.  İstenilen adımların tamamlanmasından sonra kısa sürede eşiniz size geri döner ve yuvasına bağlı bir şekilde hayatını sürdürmeye başlar. Bu sayede bozulan evliliğiniz yeniden toparlanmış olur.

Dinde Kocaların Yapması Gereken Sorumlulukları

Dinde evliliklerde kocaların eşlerine karşı yerine getirmeleri gereken sorumluluklar vardır. Özellikle eşlerin her zaman eşlerine sadık kalması en önemli görevlerden birisidir. Hiçbir koca evlendikten sonra kesinlikle evliliklerini zedeleyici ve haram olan davranışlarda bulunmamalıdır. Bunun dışında kocalar eşlerine karşı her zaman saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde olmalıdır.  Bu sayede evliliklerde herhangi bir problem meydana gelmez. Aynı zamanda eşlerin her zaman birbirlerine karşı hoşgörülü olmaları da evliliklerin güzel gitmesine neden olur.

Duaların Evliliğe Katkıları Nelerdir?

Evliliklerde her zaman huzuru ve mutluluğu sağlamak için duaların edilmesi gerekir. Allah’a gönülden ve kalpten bir şekilde sığınıldığı zaman evliliklerde meydana gelen problemler kısa sürede ortadan kalkar. Bu sayede eşler arasında her zaman sevgi ve saygı kavramları korunmuş olur. Duaların edilmesi sonucunda evli çiftler her zaman bereketli ve mutlu bir şekilde evliliklerini sürdürür. Bununla birlikte aile içerisinde mutlu ilişkilerin olması için aynı zamanda Allah’a her zaman şükretmekte fayda vardır. Evin içerisinde Allah ile kurulan yakın ilişkilerin olması durumunda o evde her zaman huzur ve sevinç meydana gelir.

Evlilikte Çiftlere Mutluluk Veren Dua

Aile içerisinde mutluluk ve huzurun oluşması için okunması gereken dua vardır. Bu duanın okunmasına geçmeden önce 1 Fatiha ve 3 İhlas suresinin okunması gerekir. Surelerin okunmasından sonra niyetlerin de edilmesi ile sabah ve akşam düzenli bir şekilde aşağıda verilen duanın 7 defa okunması gerekir.  Bu dua şu şekildedir:

 • “Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym.”

Evi Terk Eden Kocayı Saff Suresi İle Geri Döndürme

Evi terk eden kocanızın geri dönmesinde Saff suresinin de etkisi büyüktür. Bu surenin okunmasına geçmeden önce kesinlikle abdest alınması gerekir. Abdest alındıktan sonra her gün sabah ve akşam Saff suresinin 70 defa okunması gerekir. Bu sayede sizi bırakıp giden eşiniz size kısa sürede geri dönecektir. Aşağıda Saff suresinin okunuşu verilmektedir:

 • Sebbeha lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl’ardı ve huvel’aziyzulhakiymu.
 • Ya eyyuhelleziyne amenu lime tekulune ma la tef’alune.
 • Kebure makten ‘ındallahi en tekulu ma la tef’alune.
 • İnnallahe yuhıbbulleziyne yukatilune fiy sebiylihi saffen keennehum bunyanun mersusun.
 • Ve iz kale musa likavmihi ya kavmi lime tu’zuneniy ve kad ta’lemune enniy resulullahi ileykum felemma zağu ezağallahu kulubehum vallahu la yehdiylkavmelfasikıyne.
 • Ve iz kale ‘ıysebnu meryeme ya beniy israiyle inniy resulullahi ileykum musaddikan lima beyne yedeyye minettevrati ve mubeşşiren biresulin ye’tiy min ba’diy-ismuhu ahmedu felemma caehum bilbeyyinati kalu haza sıhrun mubiynun.
 • Ve men azlenu mimmeniftera ‘alellahilkezibe ve huve yud’a ilel’islami vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne.
 • Yuriydune liyutfiu nurallahi biefvahihim vallahu mutimmu nurihi velev kerihelkafirune.
 • Huvelleziy ersele resulehu bilhuda ve diynilhakkı liyuzhirehu ‘aleddiyni kullihi velev kerihelmuşrikune.
 • Ya eyyuhelleziyne amenu hel edullukum ‘ala ticaretin tunciykum min ‘azabin eliymin.
 • Tu’minune billahi ve resulihi ve tucahidune fiy sebiylillahi biemvalikum ve enfusikum zalikum hayrun lekum in kuntum ta’lemune.
 • Yağfir lekum zunubekum ve yudhılkum cennatin tecriy min tahtihel’enharu ve mesakine tayyibeten fiy cennati ‘adnin zalikelfevzul’azıymu.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. fatma 26 Kasım 2020 23:07

  slm hocam benim eşim sürekli evi terk eri ne maddi ne manevi hiç bize bakmi evim kira 6 çocukum öğrenci bu adam sürekli gözü dışarda napmalıym ben gözünde hiçim kendimi buna nasıl sevindiririm

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz