Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

1 Günde Etkili Aşık Etme Duası

1 günde etkili aşık etme duası hangisidir, nasıl ve ne zaman okunur? Etkili aşık etme duasını kimler yapabilir? Ayrıntılı bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 1 Günde Etkili Aşık Etme Duası

Kısa sürede etkili olan aşk duaları sayesinde istediğinizi kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu  sayede  hayatınızı istediğiniz kişiyle güzel ve mutlu bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir.

Hemen Aşık Eden Dua

Bir gün gibi kısa bir sürede birini kendilerine aşık etmek isteyenler için etkili dua bulunur. Dua sayesinde aşk duygularının etkileri çok çabuk görülür. Aşk dualarını ederken dikkatli bir şekilde etmek gerekir. Burada yanlış birine dua edilmesi halinde yanlış kişiler size aşık olur. Aşk ve bağlılık dualarında dua ederken muhakkak kime edilecekse onun ismi söylenmelidir. Bu tarz dualar kişiye özgü dualardır. Başkasına edilmesi halinde insanlar arasında çözülemeyen sorunlar oluşabilir.

Bunun yanı sıra aşk duaları edilirken beynin tamamen boş olması gerekir. Dolu zihinlerle edilen dualarda insanlar duaya tam olarak odaklanamaz. Bu da edilen dualardan alınan verimi azaltır. Ayrıca dua edilirken tek başına edilmelidir. Birisi ile dua etmek duanın samimi ve içten olmasına engel olabilir. Bu sebepten dolayı kimsenin olmadığı bir odada tek başınayken dua edilmelidir. Hızlı bir şekilde kabul olan aşk duaları daha önce denenmiş ve etkisi görülmüş dualardır. Dualar daha önce edildikten sonra çok hızlı bir şekilde kabul gördüğü için duaların isimleri hızlı kabul olan dualar olarak geçer. Bu dualar edildikten hemen sonra dualar kabul olur ve insanlar istediklerinin kendilerine hızlı bir şekilde aşık olduğunu görür.

Aşık Etme Dualarının Dindeki Yeri

Aşk ve sevgi duaları diğer dualar gibi dinimizde okunması gereken dualardır. Yaradan kullarından her zaman aşk ve sevgi içerisinde yaşamalarını ister. İnsanların birbirlerine karşı sevgi içerisinde oluşu dinde yapılması gerekenler arasındadır. Bu sebepten dolayı aşkı ve sevgiyi arttıracak her duanın edilmesi tavsiye edilir. Dinimizde yasak aşklar dışında aşk kavramına büyük önem verilir. Her beşeri aşk bir gün ilahi aşka dönüşeceği için aşk kavramının yeri büyüktür. İnsanlar birbirlerine aşık olup bunu dile getirmelidir.

Bununla birlikte dinimizde muhabbetin iyi olması da emredilen bir durumdur. Özellikle karı koca arasında olan küslük dinimizce tavsiye edilmemektedir. İnsanlar bu gibi durumda hemen barışmalıdır. Duanın açamayacağı kapı yoktur. Her an mucizeye ihtiyaç duyulduğunda bu çok etkili dualar edilebilir. Aşk duaları sadece aşık etmek amacıyla yapılmaz. Aşık olmak isteyenler de aşk duası ederek hayatlarına birini almak için aşk duygusunu yaşamaya hazır hale gelir. Hem aşık olmak hem de birini kendine aşık etmek isteyenler Allah’a samimi bir şekilde dua ederek bu dileklerini gerçekleştirebilir.

Eski Sevgiliyi Hemen Aşık Eden Dua

Ayrılan sevgililerin yeniden aşık olmasını sağlayan aşk duaları sayesinde insanlar birbirlerine yeniden aşık olabilir. Hatalı olan sevgililere de bu dua edildiğinde hatalarının farkına varır. Aşk duaları aynı zamanda platonik olarak sevdiğiniz ve karşılık alamadığınız için ayrıldığınız kişiler için de edilebilir. Duanın kabul olması sonucunda karşılıksız olan aşklar iki taraflı olmaya başlar. Acı çeken sevgililer duanın etkisi ile mutlu bir hayata kavuşur. Aşk duaları sayesinde eski sevgililer özlem içinde olur ve sevdiklerinin kıymetini anlamaya başlar.  Daha önce önem göstermedikleri ilişkiye daha sıkı bir şekilde sarılırlar. Önemsemedikleri sevgililerini sürekli ararlar. Onları mutlu edecek sözler söyleyip onları sevdiklerini sürekli belli ederler. Eski sevgililere edilen dualar ile geri döndürülmeyen sevgili sayısı çok azdır. Kalpten yapılan dualar sonucunda giden tüm sevgililer yeniden döner.  Bu şekilde ayrılıklar ortadan kalkar ve insanlar yaşamlarına sevgi ile devam eder.

Terk eden sevgiliyi geri döndürme duasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Sevgilileri Hemen Aşık Eden Dua

Aşk duaları sadece insanın kendisi için edilmez. Başkalarına dua etmenin dinde ne kadar önemli olduğu dini kaynaklarda yazar. Başkaları için edilen duanın kabul olması daha muhtemel bir durumdur. Allah her zaman başkaları için dua etmemiz gerektiğini söylemiştir. Her konuda olduğu gibi aşk konularında da sevgililer için güzel dileklerde bulunup onlar için dua etmek büyük sevaptır. Dua ederken her zaman her şeyin hayırlısının istenmesi gerekir. Hayırlı olması dilenerek sevgililerin birbirleri ile mutlu olması için dua edilmelidir.

Özellikle aralarında sorun olan ve sürekli tartışma yaşayan sevgililer için dua edildiğinde onların arası düzelir ve mutlu olmaya başlarlar. Bununla birlikte evinde huzur olmayan aileler için de dua edilmelidir. Edilen dua sonucunda evde aşk ve sevgi tohumları yetişir. Birinin evine gidildiğinde onların sevgilerini ve aşklarını kıskanmak yerine dua ederek daha da mutlu olmalarını dilemek gerekir. Ayrıca birisi için iyi dileklerde bulunulması halinde Allah aynı dileklerin çok daha fazlasını geri verir. Bu sebepten dolayı çiftlere aşk duası etmeyi unutmamak gerekir.

Kısmeti Açan Aşk Duaları

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen çok sayıda insan vardır. Özellikle kızlar belirli bir yaşa geldiklerinde hala evli değillerse kısmetlerinin kapalı olduğuna inanır. Bunun gibi durumlarda kısmet açmak için Allah’tan yardım alınmalıdır. İçten ve samimi bir şekilde edilen dualar sonucunda insanlar kısmetlerinin birden açıldığını görür. Karşılarına kendilerinin de beklemedikleri kısmetler çıkar. Mucizevi şekilde aşk duyguları da bu dualar sayesinde yaşanabilir.

Kısmet duaları edilirken hayırlı kısmetlerin çıkması için dua edilmelidir. Allah’tan istenilen her şey için dua edilmesi o olayın hayırlı ile gerçekleşmesini sağlayacaktır. Hemen kabul olan kısmet duaları sayesinde evlenmek isteyenler de karşılaştıkları kısmetleri ile evlilik yoluna gitmeye hazır hale gelir. Bununla birlikte kısmet duasını sadece bekarlar değil, nişanlı ya da sevgilisi olanlar da edebilir. Bu durumda edilen dualar, mevcut olan ilişkinin daha huzurlu ve mutlu bir şekilde devam etmesine yardımcı olur. Kısmet açmak ve aşık olmak için edilen dualar sayesinde herkes hayalindeki kişiye ulaşma şansı elde eder.

Büyülerde Duaların Yer Alması

Aşk ve sevgi oluşması için yapılan büyülerde daha fazla etki alabilmek için medyumlar tarafından dualar edilir. Bu dualar genelde etkisi hemen olan ve en geç üç gün içerisinde aşık eden dualardır. Duaların edilmesinin ardından büyü tuttuktan sonra insanlar istediklerini kendilerine hızlı bir şekilde aşık edebilir. Aşk duaları birçok büyüde kullanılır. Örneğin; sabun büyüsünde aşk duası edilir. Medyumlar büyü sırasında öncelikli olarak sabunların üzerine kim aşık edilecekse onun ismini yazar. Daha sonra bu sabunlara tılsımlı sözler söylenir ve dualar edilir. Bu şekilde büyünün bekleme süresi başlar. Edilen dualar ile birlikte büyü etkisini daha hızlı bir şekilde gösterir ve tutar.

Duanın kullanıldığı büyülerden diğer bir tanesi resim büyüsüdür. Resim büyüsünde de aşık edilmek istenilene ait resim istenir ve bu resme bakılarak dua edilir. Aynı şekilde burada da dua büyünün daha etkili olmasını sağlar. Halk arasında büyülerin cinlerle ve korkunç şeylerle yapıldığı düşünülür. Fakat büyülerde sadece bunlar kullanılmaz. Büyü yapılırken dua edilip Allah’tan da yardım istenilmelidir. Kendini aşk büyüsü ve diğer tüm konularda geliştirmiş medyumlar yaptıkları büyülerde dualar da kullanır. Aşk büyülerinde edilen duaların sözlerinin etkili olması o büyüde edilen duaların okunmasında dikkatli olunması gerektiği anlamına gelir. Bu sebepten dolayı medyumlara yaptırılan ya da evde yapılan büyülerde dua okurken gereken önemin verilmesi gerekir.

Aşk Dualarının Etkili Olması İçin Ne Yapılmalı?

Aşk dualarının etkisini arttırmak isteyenler için verilecek tavsiyelerden bir tanesi duaların esmalar ile okunmasıdır. Allah’ın isimleri ile duaya başlandığında ya da duanın için de bu isimler de okunduğunda o dua daha çok kabul olur. Allah’ın çok sayıda ismi vardır. Her derde deva olan isimler sayesinde tüm sıkıntılardan kolay bir şekilde kurtulur. Dua ederken salavat getirilmesi de duanın etkisini arttıran faktörlerdendir. Ayrıca salavat gün içerisinde sürekli olarak da dile getirilebilir. Salavat getirdikten sonra dileklerin söylenmesi sonucunda dilenilen şeylerin kabul olması daha da olası bir hale gelir. Dua ederken aynı zamanda kalpler de temiz olmalıdır. Allah’a içten ve herhangi bir kötülük düşünmeden dua edilmesi halinde dualar kabul olur. Bazı zamanlar dua kabul saati diye adlandırılır. Bu vakitleri bilmek tabi ki mümkün değildir. Fakat gün içerisinde sürekli dua edilmesi halinde edilen duaların bu vakitlere denk gelmesi mümkündür.

Muhabbeti Arttıran Dua

İnsanlar ve çiftler arasında muhabbeti arttırıp onların ilişkilerin iyi olmasını sağlayan dualar vardır. Bu dualar hem arkadaşlık için hem de aşk için edilebilir. Hızlı kabul olan muhabbet duaları sayesinde insanlar araları soğuk olanlarla bile iyi ilişkiler kurar. Daha önce küs olunanlarla dua sayesinde barışılır. Bununla birlikte muhabbet duası edildiğinde yeni insanlarla tanışmak da mümkün olur. Yeni kişiler ile karşılaşılıp yeni aşklara yelken açılabilir. Muhabbet duası sayesinde sevgililerin arası düzelir ve aradaki bağın kuvveti artar. Daha önce birbirine aşık olmayanlar da dua sayesinde aşık olur. Sevgililerle birlikte evli olanlar da muhabbet duası etmelidir. Monotonlaşan yaşamın verdiği suskunluk duruma engel olan muhabbet duası sayesinde insanlar eşleri ile daha fazla vakit geçirmeye ve daha çok sohbet etmeye başlar. Aşk duaları gibi muhabbet duaları da çiftleri birbirine yakınlaştıran duadır. Hızlı bir şekilde kabul olan bu duaları gece yatmadan önce tekrar tekrar okumak gerekir. Bazı zamanlarda dua edildikten sonra kimin için dua edildiyse onu rüyada da görmek mümkün olur.

İlk Görüşte Aşık Eden Dua

İlk gördüğünde aşık olma duygusu çok nadir bir şekilde gerçekleşen bir duygudur. Çoğu insan ilk görüşte aşka inanmaz. Fakat aşk duası ile herkes birini görür görmez deliler gibi aşık olabilir. Sadece aşık olmak için değil, aynı zamanda birini aşık etmek için de bu dua edilebilir. Biri ilk sizi gördüğünde kalbi hemen atmaya başlar. Etkileşimin çok fazla olmasından dolayı hemen sizinle tanışmak ister. İlk kez birini gördüğünde heyecanlananlar daha sonra uzun ve güzel bir şekilde devam eden aşka imza atar. Böyle bir aşk yaşamak isteyenler Allah’a bol bol dua etmelidir.

Aşk Duaları Kalıcı Mı?

Birilerini kendine aşık etmek için edilen duaların kalıcı olması istenir. Fakat bir duanın kabul olmasının ardından etkisinin devam etmesi için dua edilmeye devam edilmelidir. Bununla birlikte dualar kabul olduktan sonra Allah’a duayı kabul ettiği için şükür edilmelidir. Edilen her şükür bir sonraki duanın daha kolay kabul olmasını sağlar. Geceleri uyumadan önce düzenli bir şekilde dua edilebilir. Ayrıca günün her saatinde akla geldikçe dua etmek duaların kalıcı olmasını sağlayan faktörlerdendir. Aşk duaları da düzenli edildiğinde gerçek aşk elde edilir ve ömür boyu mutlu olunur.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Humeyra 18 Mart 2020 02:35

    Selamun aleykum hocam Ben beni sevmeyen kisiyi beni sevmesini istiyorum benden nefret etmmesini istiyorum bunuda bir gun icerisonde yada hemen olmasini istiyorum hocam ilk defa yapacam heycanliyim ve tam olarak ne yapmam lazim ne duayi okumam lazim ki bana donsun ?

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz