Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Evlenme Büyüsü Nedir, Evlenme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlenme Büyüsü Nedir, Evlenme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Evlenme büyüsünü kimler yapabilir? Evlenme büyüsü ile ilgili merak edilenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Evlenme Büyüsü Nedir, Evlenme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü yapmak özellikle bekar kadın ve erkeklerin en çok tercih ettikleri büyü türüdür. Evlenme büyüsü doğru yapıldığı zaman kişi hayatını birleştireceği insan ile karşılaşır ve kısa süre içinde evlenir. Büyünün işe yaraması için mutlaka iyi bir medyumun büyüyü yapması gerekir. Tecrübeli, daha önceden bu çalışmaları yapmış ve başarılı sonuçları almış olan medyumların tercih edilmesi faydalı olur. Büyü daha çok kadınlar tarafından yapılsa da erkekler de bu büyüyü yaptırmak istemektedirler. Büyü hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkili olur. Bu büyün tarihinin en az insanlık tarihi kadar eskidir. Özellikle Anadolu’nun çeşitli yerlerinde bu büyüden faydalanılmaktadır.

Evlenme Büyüsü Yaparken Vekf Nasıl Hazırlanır?

Evlenme büyüsü için vekf hazırlanması büyünün en önemli aşamalarından bir tanesidir. Aşk ve bağlama büyüsü türlerinin hemen hepsinde vekf hazırlığı yapmak gerekir. Vekf hazırlığında çeşitli geometrik şekillerin ve hayvan figurlerinin çizilmesi gerekir. Bu çizimler ne kadar orjinaline uygun yapılırsa, o kadar büyü etkili olur. Çizilen her bir şekilin mutlaka bir anlamı ve amacı olmalıdır. Öylesine çizim yapılmamalıdır. Vekf hazırlığında büyü yapılan kişinin ismi ve soyadının mutlaka yazılması gerekir. Medyum hocaya kişi hakkında verilebildiği kadar çok bilgi vermek gerekir. Kişi hakkında kesinlikle yanlış bilgi verilmemelidir. Yanlış bilgiler büyünün zayıflamasına yol açar.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nedir? Yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Etkisi Ne Zaman Gösterir?

Evlenme büyüsü yapıldığı zaman etki görmek herkes için farklı sürelerde olabilir. Bazı kişiler büyünün etkisinden bir iki gün içinde faydalanırken bazı insanlar için gün sayısının 40’a kadar çıktığı bilinmektedir. Evliliğe ikna etme büyüsü güçlü ve kuvvetli tesiri olan bir büyü olduğu için, genellikle ortalama 3 gün içinde sonuç almak mümkündür. Burada önemli olan nokta, büyünün düzgün bir şekilde yapılmış olmasıdır. Eğer kişinin büyüsü düzgün yapılmamışsa hem büyünün etkisi güçlü olmaz, hem de büyünü etki etmesi için gereken süre çok uzar. Bu nedenle büyüyü yapacak olan medyum hocanın iyi tercih edilmesi gerekir.

Özel hızlı büyüler yapılabilir. Özel hızlı büyülerin etki etmesi için gün doğumunu beklemek yeterli olur. Bu büyüler hem yapılması zor hem de zahmetli büyülerdir. Çoğu hoca özel büyüleri yapmak için yeterli bilgi birikimine sahip olmayabilir. Bu nedenle hem para hem de zaman kaybına uğramamak için çok dikkatli olmak gerekir.

Eşime Evlenme Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Eşime evlenme büyüsü yapıldığını anlamak mümkündür. Yalnızca belirtilere bakmak yeterli olur. Bu belirtiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Eş uzak davranmaya başlar,
 • Birlikte çiftler hiçbir aktivite yapamaz hale gelirler,
 • Çiftler sürekli ortada hiçbir neden olmaksızın kavga ederler,
 • Çiftler kendilerini mutlu hissetmezler,
 • Çiftler eve gelmek istemezler,
 • Kişiler birbiri ile konuşmak istemeyebilirler,
 • Çiftlerin arasına aileler ya da başka insanlar girebilir.

Eğer bu belirtileri evlilik hayatınızda gözlemliyorsanız siz ya da eşiniz evlilik büyüsü altında olabilir. En kısa zamanda kişinin yardım alması ve büyüyü bozdurması gerekir. Özellikle 14 günde evlilik büyüsü gibi hızlı etki etme özelliğine sahip büyülerin bozulması için acele davranmak şarttır. Aksi halde eşiniz ile aranızı düzeltmeniz çok zor olabilir. Hatta bazı büyü vakalarında çiftlerin ilişkilerinin kurtulamadığı olmuştur.

Saç Teli İle Evlilik Büyüsü Nasıl Yapabilirim?

Saç teli kullanarak evlilik büyüsü en çok tercih edilen büyü türleri arasında yer alır. Aşk büyüsü olarak da geçen bu büyüyü yapmak için evlenmek istediğiniz kişinin saç tutamını almanız gerekir. Ayrıca kişinin kolye ya da yüzük gibi sürekli kullandığı kişisel bir eşyasının da alınması gerekir. Gerekli malzemeler alındıktan sonra kişinin sessiz bir yere gitmesi gerekir. Burada kişi kendi saçından da bir tutam koparır. Ardından iki saç tutamını birbirine düğüm atar. Düğüm atarken kişi evlenmek istediği kişinin adını sürekli söyler.

İşlem bitene kadar isim söylenmeye devam edilir. Saç telleri birbirine bağlandıktan sonra evlenilmek istenilen kişinin evinin bahçesine gidilir. Bahçeye saç tutamları gömülür. Toprağa saçlar gömüldükten hemen sonra büyü yapan kişinin büyülemek istediği kişinin kişisel eşyasını kullanması gerekir. Örneğin eğer yüzük temin edilmişse, saç telleri gömüldükten hemen sonra yüzüğün takılması gerekir. Ardından 3 gün boyunca  bu eşyanın kullanılması gerekir. Süre dolduktan sonra büyü yapılan kişinin yanına gidilir ve eşyası bir bahane ile geri verilir. Bu aşamadan sonra büyünün etkisini göstermesi için beklemek gerekir. Büyü sonrası sabırlı olmak çok önemlidir.

Evlilik Büyüsü Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

Evlenme büyüsü yaptırdıktan sonra yapılması gereken en önemli şey kişinin sadaka vermesidir. Sadaka veren kişi için öncesinde belirli bir maddi değer belirlenmemiştir. Yani kişi kendi maddi gücü ölçüsünde yardım yapabilir. Evlenme büyüsü etkisinin daha çok olması için, mümkün olduğu kadar çok insana yardım yapmak gerekir. Yapılan yardımların en önemli özelliği, kişinin gerçekten bu yardıma ihtiyacı olmasıdır. Kişi çevresinde bulunan yardıma muhtaç kişilerden birine yardım yapabilir. İlla para vererek yardım yapmak şart değildir. Kişi kıyafetler vererek, karnı aç olan bir kimsenin karnını doldurarak, bir çocuğun eğitim masraflarını karşılayabilirler. Evlilik büyüleri yaptıran kişiler çoğu zaman işlerini garantiye almak adına vakıflar aracılığı ile büyü yaptırma yoluna gitmektedirler. Vakıflara yardım yapan kişilerin mutlaka yardım yaptıklarına dair resmi belge almaları gerekmektedir.

Fotoğraf ile Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fotoğraf kullanarak evlilik büyüsü yapmak çok etkili olduğu için sık tercih edilmektedir. Büyü yapılan kişinin fotoğrafını temin edebiliyorsanız, bu büyüyü yapmanız önerilmektedir. Fotoğrafa ek olarak amber yağı, temiz yerden alınmak kaydıyla bir poşet toprak, kendi fotoğrafınız, temiz su gerekir. Malzemeleri temin ettiğinizden emin olduktan sona sıra evlilik büyüsü yapılışına gelir.

İlk önce kendi resminizi ardından evlenmek istediğiniz kişinin resmini alın. Bu resimleri yan yana koyun. Daha sonra amber yağını kullanarak evlenmek istediğiniz kişinin fotoğrafının üzerine yağı damlatın. Ardından resmin üzerine kendi resminizi koyun. Resimler birbirine yapışacaktır. Daha sonra bu resimler büyü yapan kişinin yatağının altına konularak saklanır. Ardından temin edilen toprağın içine bu resimler gömülür. Resimler gömüldükten sonra toprağın başında evlenilmek istenilen kişinin ismi 100 kere sayıklanır. İsim sayıklarken kesinlikle işlemi yarıda bırakmamak gerekir. Eğer işlem yapılırken yarıda kesilirse, yeni baştan başlamak gerekir. Kesinlikle yarım kalan yerden devam edilmemelidir. Aksi halde büyü tutmayacaktır.

Buraya kadar ritüeller tamamlandıktan sonra, toprağın içinde fotoğraflar çıkarılır. Fotoğraf büyü yapılan kişinin kapının eşiğine saklanır. Saklanan fotoğraf kesinlikle görünür şekilde olmamalıdır. Buraya kadar işlemleri yapan kişinin artık beklemesi gerekir. Büyü bir zaman sonra etki edecektir.

Evlenme Büyüsü Yaparken Dua Okuma Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Evlenme büyüsü yaparken dua okuma sırasında dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Dua okunurken kişinin duaya odaklanması gerekir. Akılda duadan başka günlük meşgaleler olmamalıdır.
 • Duanın işe yarayacağına gönülden inanmak gerekir. Duaların tümü yürekten gelmelidir.
 • Büyü yapılırken kesinlikle art niyet olmamalıdır. Kişinin bütün Müslüman kardeşleri için en iyisini istemesi gerekir.
 • Dua okunmaya başlamadan önce tercihen abdest almak gerekir. Abdest aldıktan hemen sonra banyodan çıkmadan önce 3 kere evlenilmek istenen kişinin adını yüksek sesle söylemek gerekir.
 • Dua okunan ortamın karanlık, sessiz ya da hafif ışıklandırılmış olması gerekir. Dua okunan ortamda kesinlikle pislik olmaması gerekir. Dağınıklık varsa dua işleminden önce ortam toparlanmalıdır.
 • Duanın anlamına önceden mutlaka bakılmış olmalıdır. Anlamadan dua okumamak gerekir.
 • Dua kaynaklarını iyi araştırmak gerekir. Ne olduğu belli olmayan Arapça yazıların dua yerine okunmaması şarttır.

Gideni geri getirme büyüsü yaparken de duaları okuduğunuz sırada yukarıdaki kurallara uyduğunuzdan emin olmanız gerekir. Aksi halde büyünüzün tutması mümkün olmaz.

Kısmet açma duası ve büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Evlenme Büyüsünün Yararları Nelerdir?

Evlenme büyüsünün faydaları çok olduğu için bu büyü türü tercih edilmektedir. Büyü yapılırken faydaların ortaya çıkması için işlemin tam ve eksiksiz yapılması şarttır. Büyünün yararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Çiftler arasında muhabbet artar.
 • Çiftler çevreleri tarafından örnek çift olarak gösterilir.
 • Çiftler arasında kavgalar son bulur. Artık bu kişiler tartışmaz.
 • Çiftler her zaman olduğundan daha mutlu olurlar.
 • Kişiler eve gelirken mutlu olurlar.
 • Çiftler araları düzeldikten sonra çocuk yapmak için karar verebilirler.
 • Çiftlerin arasındaki bağ güçlenir.
 • Çiftlerin bir araya gelmek için önlerinde engel varsa bu engeller birer birer ortadan kalkar.
 • Evlenme büyüsü yapılan kişiler büyü yapan kişinin çevresinden ayrılamaz hale gelir. Kişinin aklında yalnızca büyü yaptıran kişi olur. Kişi başka bir şey düşünemez hale gelir.

Evlilik için büyü yapma durumuna geldiyseniz bu işi en iyi yapan medyum hocalara danıştığınızdan emin olun. Aksi halde büyünün ters etkileri ortaya çıkabilir. Büyü yaptıran kişinin hayatında ciddi problemler meydana gelebilir.

Kurşun Kalem Kullanarak Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun kalem kullanarak evlenme büyüsü yapmak en çok tercih edilen büyü yöntemlerinden bir tanesidir. Kurşun kalem ile kuvvetli evlilik büyüsü yapmak istiyorsanız kalemi yeni alın. Daha önceden kullandığınız bir kalem ile büyü yapmaya kalkmayın. Yalnızca bir tane değil, en az 5 tane kurşun kalem almanız gerekir. Bu kalemlerden bir tanesi siyah renkli olmalıdır. Diğer kurşun kalemler farklı renklerde olabilir. Kalemler alındıktan sonra kişi sessiz bir yere geçerek büyüyü yapmaya başlamalıdır.

A4 boyutunda bir kağıt büyü yapmak için yeterli olur. Kağıdın üzerine çeşitli sembol çizimlerinin yapılması gerekecektir. Kişi evlenmek istediği kişinin yüzünü düşünerek, yüzlerini sayfaya çizmeye başlamalıdırlar. Yalnızca yüz hatları siyah renkli kalem ile çizilmelidir. Göz, kaş, kulak, ağız ise renkli kalemler ile çizilmelidir. Çizim yapıldıktan sonra kağıt ortadan ikiye katlanmalıdır. Kağıt kişinin cebinde 3 gün boyunca taşınmalıdır. Ardından kağıt büyü yapılan kişinin cebine gizlice konmalıdır.

Kurşun Kalem Kullanarak Yapılan Evlenme Büyüleri Tutar mı?

Kurşun kalem kullanarak yapılan evlenme büyüsünün tutması neredeyse kesin denecek kadar yüksek bir başarı oranına sahiptir. En tesirli evlilik büyüsü olarak da bilinen bu yöntemin etki etmesi için iyi bir medyum tarafından yapılması gerekir. Evlenme büyüsü yapımı sırasında medyum hocanın gerekli bilgileri alması gerekir. Evlenilmek istenilen kişinin hayatında şu an başka birisi varsa, o zaman kişi için farklı büyü işlemlerinin yapılması gerekecektir. Bu kişilerin büyüden etki almaları için daha uzun süre beklemeleri ve daha sabırlı olmaları gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz