Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Nasıl yapılır?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü etkisi nasıldır, nasıl yapılır, kimler yapar ve etki süresi ne kadardır? Büyü ile ilgili ayrıntılara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Nasıl yapılır?

Giden sevgili için geri döndürme büyüsü yapmak en eski zamanlardan beri kullanılan güçlü bir büyü yöntemidir. Eğer sevdiğiniz kişi tarafından terk edilmişseniz sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapabilirsiniz. Aşk acısı çok büyük bir acıdır. Bu tip büyüler aşk acınızın ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Sevgiliniz ile yıllardan beri ayrı olsanız bile bu güçlü büyü tesir edecektir. Bu büyü türü, insanlar için zararlı olmayan büyü türleri arasında olduğundan endişe etmeniz gerekmez. Büyünün uygulanacağı kişi ister kadın ister erkek olabilir. Her iki cinsiyet için de büyü son derece faydalı olur.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden sevgili için geri getirme büyüsü yapmak isteyen bir kişinin uzman medyum ile çalışması gerekir. Eğer medyum işinde iyi ise büyü çok kısa sürede sonuç verecektir. Büyünün kaliteli ve tesirli olması gerekir. Ortalama büyünün etkisini görmek için 7 gün süre geçmesi gerekir. 7 günün sonunda iyi büyülerden sonuç almak mümkün olur. Çok etkili sevgiliyi geri döndürme büyüsü deneyimli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü sırasında geri getirilmek istenen kişinin kişisel eşyalarının kullanılması şarttır. Büyü yaptıran kişinin büyüye uygun davranması gerekir. Büyü yaptırdığını başkalarına açıklayan kişilerin büyüsü çoğu zaman tutmaz.

Geri getirme büyüsü nedir? Ayrıca yazımıza bakabilirsiniz.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsünün etki etme süresi herkes için farklı olabilir. Bir kişi ilk günden büyüsünden sonuç alırken bir başka kişinin 40 gün beklemesi gerekir. Genellikle sabır eden ve isyankar olmayan, büyüyü iyi medyum hocalar ile yapan kişilerin büyüleri erken vakitte tutar. Büyü yaptıran kişilerin dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat etmesi gerekir. Aksi halde büyünün hem etkisi azalır hem de büyünün etki etme zamanı uzar. Eski sevgiliyi döndürmek için yapılan aşk büyüsü zaten kısa sürede etki eden bir büyü olduğu için tavsiye edilmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Etkisi Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsünün etkisi altında olduğunu anlamak için belirtilere bakmak yeterli olur. Geri getirme büyüsünün etkisi altında hareket eden biri aşağıdaki belirtileri tecrübe eder:

 • Kişi abartılı sevgi gösterilerinde bulunur.
 • Büyü altında olan kişi kavgalarda haklı olmasına rağmen karşı taraftan özür diler.
 • Büyü altında olan kişi sürekli sevgilisi ile birlikte olmak ister. Sevgilisinden ayrıldığı zaman mutsuz olur.
 • Büyü altında olan kişi işini yapamaz hale gelir.
 • Kişi yalnızca sevgilisini düşünür, başka bir şey düşünemez hale gelir.

Giden sevgiliyi döndürme büyüsü nedir diye merak edenler bu belirtileri sürekli yaşarlar. Belirtiler gittikçe artar. Büyü altında olduğunu anlayan kişinin acilen büyüyü bozması gerekir. Büyü ne kadar uzun süre kişinin üzerinde kalırsa, büyünün etkisi o kadar güçlenir.

Anında Etki Eden Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Tarifi

Anında etkisi olan giden sevgiliyi geri getirme büyüsü tarifi sayesinde beklemenize gerek kalmadan 72 sa içinde eski sevgilinize kavuşacaksınız. Anında etkili giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ritüelleri oldukça kolay olduğu için büyüyü kolayca yapabilirsiz. Eğer sevgiliniz sizi terk ettiyse, ya da sizi terk edeceğini düşünüyorsanız bu büyüyü yapın. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki problemler son bulacaktır. Bu büyünün etkili olması adına mutlaka işini bilen bir uzmandan yardım almanız gerekir.

Büyüyü yaptığınız zaman duaları tekrar tekrar okumanız etkili olur. Tekrar edilmeyen duaların etkileri zayıf olur ve büyü tutmayabilir. Büyü yaparken ayetel Kürsi’nin en az 5 kere okunması gerekir. Dua okunurken duanın mutlaka içten gelmesi gerekir. Kürsi’den sonra Rahman duasını okumalısınız. Duaları niyet ettikten sonra okuduğunuza emin olun. Dua okunduğu sırada tılsımların hazırlanması gerekir.

Tılsım hazırlandıktan sonra tılsımın geri dönmesi istenilen kişinin kapısının eşiğine koyulması gerekir. Kapı eşiğindeki tılsımın görünür olmaması gerekir. Yalnızca koyan kişi tılsımın orada olduğunu bilmelidir. Büyüde yer alan sembollerin çizimi iyi yapılmış olmalıdır. Tılsımı kapı eşiğine koyduktan sonra yapmanız gereken tek şey beklemektir. Sabırlı olmanız gerekir. Büyüden hemen sonuç almadığınız için aksilik yapmamalısınız.

Kurşun Kalemle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Tarifi

Kurşun kalem kullanarak giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapmak isteyen kişilerin kurşun kalemi yeni alması gerekir. Bir tane siyah renkli bir tane kırmızı renkli kurşun kalem alınması gerekir. Giden sevgiliyi geri döndürme büyüsü tarifleri içinde en etkili olan büyülerden bir tanesi olan bu tarif aynı zamanda yapması çok kolay olduğu için tercih edilmektedir. Elinize bir tane a4 boyutunda dosya kağıdı alın. Kurşun kalemleri kullanarak geri dönmesini istediğiniz kişi için sembol çizeceksiniz. Yüz kısmının siyah renkli kalem kullanarak, gözler, kaşlar ve saçların da kırmızı renkli kalem ile çizilmesi gerekir.

Çizim yapıldığı sırada kişinin karanlık bir ortamda olması gerekir. Ayrıca büyü yapan kişi rahatsız edilir ve eski sevgiliyi döndürme büyüsü bir şekilde yarım kalırsa büyünün yeniden yapılmaya başlanması gerekir. Büyü yapmak isteyen kişinin ortam seçimi çok önemlidir. Çizim yapıldıktan sonra, çizim tam ortadan ikiye katlanmalıdır. Katlanan çizim büyüyü yapmak isteyen kişinin yatağının altında 2 gün boyunca tutulmalıdır. 2 gün sonunda çizim dönmesini istediğiniz kişinin kapısının eşiğine saklı şekilde koyulmalıdır. Büyü yapan kişi bu aşamada sonra bekleyecektir.

Giden Eski Sevgiliyi Kendimize Nasıl Yeniden Bağlarız?

Giden eski sevgilinin kendimize bağlanması için dikkat etmeniz gereken noktalara dikkat etmeniz yeterli olur. Giden eşi döndürme büyüsü hakkında dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü yaptığınız zaman ritüelleri harfiyen yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekir. Eğer ritüelleri eksik bırakırsanız büyüden etki almanız mümkün değildir.
 • Büyü yaptırmak bir sırdır. Eğer büyü yaptığınızı üçüncü kişiler ile paylaşırsanız, büyünüz etkili olmaz. İslam anlayışına göre de kişinin özel hayatını özelde yaşaması anlayışı vardır.
 • Büyü yaptıran kişi eski sevgilisine kesinlikle o ulaşmadan ulaşmamalıdır. Bu noktada kişinin kendini frenlemesi gerekebilir. Eğer eski sevgiliye ulaşılırsa büyü etkisi sıfırlanır.
 • Eğer büyü yaptıran kişi eski sevgili hakkında yeterli bilgiyi vermese, büyü etkisi sıfırlanır. Eğer eski sevgilinin şu anda başka bir sevgilisi varsa öncesinde farklı işlemlerin yapılması gerekebilir. Bu süreçte yanlış bilgi kesinlikle aktarılmamalıdır.
 • Eğer büyü yaptırdıktan sonra 40 gün beklemenize rağmen eski sevgiliniz size hala ulaşmadıysa, bir yanlışlık vardır. Neyin yanlış gittiğini anlamak gerekir.
 • Eski eş ile eski sevgili aynı anlamlara gelmez. Her ikisi için farklı büyü işlemleri yapılması gerekir. Bu büyü tariflerini yalnızca eski sevgili için uygulayabilirsiniz.

Resimle yapılan evlilik büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Giden Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yaparken Dualar Nasıl Okunmalı?

Giden eski sevgili geri döndürmek için büyü sırasında dua okunması belli kurallara göre olur. Kişi kafasına göre dua okuyamaz. Eski sevgiliyi yeniden bağlama büyüsü duaları okurken bu maddelere dikkat edin:

 • Dua okunma sırasında kişi kesinlikle yarıda kesilmemelidir. Böyle bir şey söz konusu olduğu zaman dua okumaya yarım kalan yerden devam etmeyin. Başka bir yere geçtikten sonra dua okumaya baştan başlayın.
 • Dua okurken ses tonu çok önemlidir. Ses tonu ne herkesin duyacağı kadar yüksek ne de kişinin kendisinin bile duyamayacağı kadar alçak olmalıdır.
 • Dua okunulan ortamın karanlık ve sessiz olması gerekir. Dua okunan yerde dikkat dağıtıcı şeyler olmamalıdır.
 • Dua okunduğu zaman kişini aklında başka bir şey olmamalıdır. Eğer dikkat dağınık ise, başka bir zaman dua okunmak için denenmelidir.
 • Dua okunurken yalnızca duaya odaklanmak gerekir.
 • Duanın etkili olacağına inanmak gerekir. Dua kalpten gelerek okunmalıdır. Okumak için okunan dualar etkili olmaz.
 • Duanın anında etki etmesi beklenmemelidir. Duanın etki süresi herkes için farklı olabilir. Eğer dua uzun süre tutmazsa sabırlı olmak gerekir. Kesinlikle isyankar tavır takınılmamalıdır.

Saç Tutamı ile Giden Sevgili Nasıl Geri Getirilir?

Saç tutamı kullanarak giden sevgilinin geri getirilmesi hem kolay hem de etkisi hızlı olan bir büyü ritüelidir. Bu ritüel ile birlikte giden sevgiliyi geri getirme duası okunması ve büyü yapılacak kişinin kişisel eşyalarının alınması gerekmektedir. Kim için büyü yapılmak isteniyorsa, o kişinin saç teli alınmalıdır. Bir iki tutam yeterli olacaktır. Ardından büyü yapılacak kişinin yaşadığı yerin bahçesinden kum alınır be poşette saklanır. Büyü yapan kişi eve gittiği zaman kumu derin bir kabın içine boşaltır. Bu sırada dualar okunur. Ardından saç teli bu kumun içine gömülür.

Büyü yapan kişi kendi saç telini alır ve aynı kumun içine gömer. Kum güzelce karıştırılır. Karıştırma sırasında, büyü yapılan kişinin suratı düşünülmelidir. Ardından kum büyü yapan kişini yatağının altına konulur. 2 gün bekleyen kum, büyü yapılan kişinin yaşadığı yerin bahçesine geri götürülür. Kumun alındığı yere kum geri götürülür. Kişinin artık beklemesi gerekir. Eğer büyü doğru şekilde yapıldıysa büyüden kısa süre içinde sonuç almak mümkün olur.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü faydaları sayesinde çok tercih edilen bir büyü tipidir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yapanlar aşağıdaki faydalardan yararlanmış olurlar

 • Büyü yapıldığı zaman iki kişi arasında olan muhabbet artar.
 • Büyü yapılan kişi sevgilisine geri döner.
 • İki kişi arasında mutlu bir beraberlik başlar.
 • İki kişinin bir araya gelmesine engel olan durumlar ortadan kalkar.
 • Büyü yapıldıktan sonra çift çevreleri tarafından örnek gösterilen kişiler haline gelirler.
 • İki kişi bir daha kavga etmez, aralarında tartışma olmaz.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yaptıktan Sonra Ne Yapılması Gerekir?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıktan sonra yapılması gerekenler bulunuyor. Burada büyü yaptırmak isteyen kişiye büyük sorumluluk düşüyor. Sevgiliyi ikna etme büyüsünde olduğu gibi sevgiliyi geri getirme büyüsünde de, büyü işleminden sonra sadaka vermek gerekiyor. Kişinin ne kadar sadaka verdiğinin bir önemi yok. Herkes kendi gücüne göre sadaka verebilir. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, sadaka veren kişinin sadakayı gerçekten ihtiyacı olan bir kişiye ulaştırmasıdır. Kişi sevgiliyi geri döndürme büyüsü yaptıktan sonra dilerse bir vakıf ile iletişime geçebilir. Ya da çevresinde yardıma ihtiyacı olduğu bildiği bir kimseye yardım yapmak isteyebilir. Yardım gerekli kişilere ulaştıktan sonra büyü etki etmeye başlar. Yardım yapılmazsa büyü tutmaz. Büyü yaptıran kişi ihtiyacı olan kişilere kıyafet, yiyecek ve eğitim gibi farklı türlerde de yardım yapabilir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz