Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Genç Kalma Büyüsü, Gençlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Genç Kalma Büyüsü, Gençlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Genç kalma büyüsü, gençlik büyüleri nasıl yapılır? Genç kalma büyüsünü kimler yapabilir? Gençlik büyüsü ile ilgili gerçek bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Genç Kalma Büyüsü, Gençlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Genç kalma büyüsünün çıkış noktası Özbekistan olarak bilinir. Çünkü, Özbekistan kadınlarının  güzelliği ve gençliği her zaman insanların dikkatini çekerek yıllar boyunca Özbekistan  kadınlarından örnek alınmıştır. Genç kalma büyüsünün yapılmasından sonra karşı tarafa daha genç ve güzel bir görünüm sergilemiş olursunuz. Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına gitmelidir.

Genç Kalma Büyüsü

Genç kalma büyüsü ile aslında dış görünüş tamamen değişmez. Büyünün yapılmasından  sonra size bakan insanların bakış açıları değişir. Yani genç kalma büyüsünü yaptırdıktan sonra size bakan insanlar, sizi her zaman genç ve güzel olarak görür.

Genç kalma büyüsünün yapılmasında teknik bilgilerin olması gerekir. Büyünün uygun  işlemlerle yapılmasının  ardından istediğiniz insanın size  karşı bakış açısı değişir ve  sizi her zaman  güzel veya genç bir  şekilde görür. Genç kalma büyüsünü yaptıracaklar,  medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamasını öğrenmelidir.

Yapılan bazı vefkler ve büyüler neden tutmaz? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Genç Kalma Büyüsü İle Güzel Olma

Genç kalma büyüsü yapıldıktan sonra hemen etkisini göstermeye başlar. Büyünün aynı zamanda kalıcı olmasından dolayı herkes tarafından çok fazla tercih edilme özelliği vardır. Genç kalma büyüsünü yaptıranlar, uzun yıllar boyunca büyünün etkisinde kalarak insanlara her zaman genç görünür.

Büyünün uygulanmasında doğru ritüellerin kullanılması gerekir. Genç kalma büyüsünde aynı zamanda ayetlerin ve surelerin de okunması zorunludur.  Dualar sayesinde büyünün etki etme gücü daha çok artar. Bu yüzden genç kalma büyüsünü yaptırarak istediğiniz insanın size olan bakış açılarını değiştirmiş olursunuz.

Genç Kalma Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Genç kalma büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Bu büyünün yaptırılması sonucunda erkekler kadınlara, kadınlar da erkeklere her zaman genç bir şekilde görünür. Bu durumda da kadın ve erkeklerin birbirleri arasında etkileşimler meydana gelerek aşık olma durumu  ortaya çıkabilir.

Fakat,  genç kalma büyüsü, güzellik amacı ile uygulanmak istenmesi durumunda bunu sadece kadınlar yaptırabilir. Yani dışarıya karşı güzel görünme algısı içerisinde olan kadınlar,  güzellik büyüsü yaptırarak çevrelerine her zaman güzel ve çekici olarak görünebilir. Bunun sonucunda da kadınlar erkeklerin gözünde her zaman daha alımlı ve çekici olarak gözükmeye başlar.

Genç Kalma Büyüsü Kimleri Etkilemez?

Genç kalma büyüsünün yapılması durumunda etkisini herkese göstermeyebilir. Yani bazı durumlarda yapılan genç kalma büyüsü tutmayabilir. Özellikle doğuştan görme engeli olan kadın veya erkeğin genç kalma büyüsünü yaptırması imkânsızdır. Çünkü, bu kişilere genç kalma büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir şekilde büyü etkisini göstermez. Bununla birlikte dünyaya ikiz bebek getirmiş anneler de genç kalma büyüsünü yaptırdıkları zaman büyü kesinlikle tutmaz.

Genç kalma büyüsünün yapılması için verilen durumların meydana gelmemesi gerekir. Bu durumlarla karşı karşıya kalmayanlar, medyum hocasına giderek genç kalma büyüsünü doğru ritüeller ile yaptırabilir.

Güzellik Büyüsünün Uygulanması ile Genç Olma

Güzellik büyüsünün yapılması ile genç kalma durumu meydana gelir. Bunun için ilk olarak  istenilen şartların yerine getirilmesinde yarar vardır.  Dikkat edilmesi gereken noktaların göz önünde bulundurulmasının ardından güzellik büyüsünün tutma süresi hemen meydana gelir. Aşağıda güzellik büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken hususlar detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Güzellik büyüsünü yaptıracak kadınlar, kesinlikle adetli olmamalıdır. Kadınların adetli bir şekilde güzellik büyüsünü yaptırmaları durumunda büyü hiçbir şekilde etkisini göstermez.
 • Bununla birlikte güzellik büyüsü her zaman gece yarısından sonra yapılmalıdır. Büyünün tutmasında en önemli zaman gecedir. Bu yüzden güzellik büyüsü gündüz yapılmamalıdır.

 

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi durumunda güzellik büyüsünün yapılmasında uygulanacak aşamaların detayları medyum hocasından öğrenilmelidir ve büyünün yapım aşamasına kısa sürede geçilmelidir.

Güzellik Büyüsünde Telkin İşlemi

Güzellik büyüsünün telkin aşamasında dinde yer alan sureler ve ayetler okunmalıdır. Sureler ve ayetlerin okunması esnasında da aynı zamanda büyüyü yaptıran kadının da adı söylenmelidir. Kadının adının sürekli olarak dile getirilmesinin nedeni, kendini güzel bulmayan kadınlara özgüven duygusunu aşılamaktır. Büyünün telkin aşamasında istenilen duaların okunması sonucunda zaman kaybetmeden vefk işlemine geçilmelidir.

Güzellik Büyüsünde Vefk İşlemi

Güzellik büyüsünde vefkin hazırlanması büyünün tutmasında büyük rol oynar. Güzellik büyüsünde vefk hazırlamada ilk olarak vefk kâğıdının ortasına güzel görünmek isteyen kadının adı yazılmalıdır. Daha sonra büyüyü yapan kişinin kime güzel gözükmek istediğini de belirtmesi gerekir. Bunun sonucunda da vefkin doğru bir şekilde hazırlanmasının ardından büyünün etkisi daha net bir şekilde ortaya çıkar. Vefk işlemi eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra hemen vuslat işlemine geçilmelidir.

Güzellik Büyüsünde Vuslat İşlemi

Güzellik büyüsünde vuslat işleminin de doğru adımlarla yapılması gerekir. Bu adımda   hazırlanan vefk  kağıdının  gece  yarısından  sonra mezarlığa giderek yakmak gerekir.  Yanan vefk kâğıtlarının külleri mezarlığın içerisine yayılır ve bu durumun meydana gelmesi kavuşma eylemi ile bağdaştırılır. Vefk kâğıdının mezarlıkta yakılması sonucunda güzellik büyüsü ömür boyu kalıcı bir şekilde etkisini göstererek büyüyü yapan kişiler sonsuza kadar herkese genç ve güzel görünür. Bu aşamanın da tamamlanmasının ardından güzellik büyüsünün son  aşamasına geçilmelidir.

Güzellik Büyüsünde Seyrüsefer İşlemi

Güzellik büyüsünün son aşaması olan Seyrüsefer işleminin de doğru ritüeller ile yapılması sonucunda büyü hemen etkisini göstermeye başlar. Bu adımda ilk olarak büyüyü yapan kadınların akşam vakti dışarı çıkarak insan içine karışıp halka görünmesi gerekir. Kadının ne  kadar çok insana kendini göstermesi  durumunda büyünün etkisi o kadar çabuk ve güçlü bir şekilde kendini hissettirmeye başlar.

Kadınların topluluğa kendini gösterebilmesi için düğün, parti ve konser gibi kalabalık ortamlara girmesi gerekir. Bu ortamlarda kadınlar kendilerini gösterdiklerinde büyünün etkisi ve yansımaları kısa sürede ortaya çıkar. Bu sayede kadınlar ömür boyu herkese güzel ve genç görünerek insanların dikkatini çekmeyi başarır.

Güzellik Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Güzellik büyüsünün yapılması toplamda 4 gün ve 4 gece sürer. Bütün işlemlerin 4 günde yapılmasının ardından büyü etkisini hemen göstermeye başlar. Özellikle güzellik büyüsünün 4’üncü gecesinde bütün ritüeller doğru bir şekilde uygulandığında ertesi sabah büyünün  etkileri görülür. Yani güzellik büyüsünü yaptıran kadınlar, herkese alımlı ve çekici bir şekilde görünerek onların ilgisini ve dikkatini çekmiştir.

Güzellik büyüsünün doğru ritüeller ile yapılması ve büyünün yapılmasından hemen sonra etkisini gösterebilmesi için muhakkak medyum hocasının desteği alınmalıdır. Medyum hocasının tecrübeleri ve bilgisi doğrultusunda hazırlanan güzellik büyüsü ertesi gün hemen yansımalarını göstermeye başlar.  

Sicim büyüsü nedir, sicim büyüleri nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Güzellik Büyüsü Bozulabilir Mi?

Güzellik büyüsünün bozulması mümkündür. Bunun için iki yöntem kullanılır. İlk olarak güzellik büyüsünün bozulması için medyum hocasına giderek yapılan büyünün tam tersi işlemleri uygulanarak yeniden bir büyü hazırlanır. Bu büyünün hazırlanması sonucunda güzellik büyüsü etkisini hemen kaybeder ve büyüyü yaptıran kişi artık insanlara genç ve güzel görünmemeye başlar.

Bunun dışında güzellik büyüsünün bozulmasını isteyenlerin Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve surelerin okunması gerekir. Aşağıda güzellik büyüsünün bozulmasında okunması gereken  dualar yer alır:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme yefirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.

Yukarıda verilen surelerin her gün sabah ve akşam okunması durumunda güzellik büyüsünün etkisi hemen yok olur ve kişinin görüntüsü insanların gözünde eski haline döner.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz