Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Yapılan Bazı Vefkler ve Büyüler Neden Tutmaz?

Yapılan bazı vefkler ve büyüler neden tutmaz? Vefk ve büyüler nasıl yapılır? Yapılan bazı vefk ve büyülerle ilgili önemli noktalar nelerdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Yapılan Bazı Vefkler ve Büyüler Neden Tutmaz?

Yapılan bazı vefkler ve büyüler kimi zaman tutmayabilir. Bu durumun altında yatan birçok  sebep olabilir. Örneğin; vefklerin yazılması için verilen kişisel bilgilerin yanlış veya eksik olması durumunda vefklerin tutmama durumu meydana gelebilir. Bununla birlikte vefklerin yazılması gereken zamanda yazılmaması durumunda da tutmama olayı gerçekleşebilir. Bunun için vefk veya büyü yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.

Yapılan Bazı Vefklerin Ve Büyülerin Tutmama Sebepleri

Yapılan bazı vefklerin ve büyülerin tutmama durumları meydana gelebilir. Bu olayların ortaya çıkmasının altında birçok sebep yatar. Aşağıda vefklerin ve büyülerin tutmamasına neden olan olaylar hakkında detaylı bilgiler yer alır:

 • Büyünün yapılacak kişinin ve anne adının yanlış veya eksik verilmesi vefkin ve büyünün tutmamasına neden olur.
 • Bununla birlikte büyünün yapılmasında karşı taraftan alınacak malzemelerin eksik veya yanlış kişinin saçından veya giysisinden bir parça alınması büyünün tutmamasına sebebiyet verebilir.
 • Bunun dışında büyü ve vefk hazırlanmadan önce yapılan ebced hesabında bilgilerin büyü yapan kişi ile uyuşmaması büyünün ve vefkin tutmamasına neden olur
 • Bunun yanı sıra vefkin ve büyünün yanlış gecede ve günde yapılması da tutmamasına sebep olur.

Yukarıda verilen sebeplere dikkat edilerek vefk ve büyü yapılmasında istenilen şartların yerine getirilmesi durumunda vefkler ve büyüler net bir şekilde etkisini gösterebilir.

Üçlü vefk nedir, nasıl yapılır? Yazımıza bakabilirsiniz.

Yapılan Bazı Vefk Ve Büyülerle İlgili Önemli Noktalar

Yapılan vefk ve büyüler bazı zamanlarda tutmayabilir.  Bunun en önemli sebeplerinden birisi, büyünün yapılacağı kişinin Allah ve dini ibadetleri ile olan ilişkisidir. Yani büyüyü yapacağınız insan sürekli olarak dini ibadetlerini yerine getiriyorsa, her gün Kuran-ı Kerim okuyorsa ve Allah ile bağları kuvvetleri ise bu kişilere yapılan vefk ve büyüler hiçbir şekilde  tutmaz. Bunun için büyü yapılmadan önce karşı taraf hakkında detaylı bilgilerin alınması gerekir. Bunun sonucunda vefk ve büyü yapma aşamalarına geçilmelidir.

Yapılan Bazı Vefk Ve Büyülerde Meydana Gelen Hatalar

Yapılan vefk ve büyülerin hazırlanmasında uygulanan hatalar yüzünden vefk ve büyü bazen  tutmayabilir. Özellikle en çok yapılan hatalardan birisi, vefk ve büyünün tek başına hazırlanmasıdır. Vefk ve büyünün hazırlanmasında hataların olmaması için muhakkak medyum hocasından yardım almak gerekir. Medyum hocası Havas ve Ledün ilmi doğrultusunda vefk ve büyüyü hazırladığı için hata meydana gelmesi imkânsızdır.

Bunun dışında vefk ve büyü yapılmasında meydana gelen hatalardan biri de zamanın iyi bir şekilde kullanılmamasıdır. Yani vefk ve büyünün yapılmasında istenilen zamanın ötesinde bir saatte vefk ve büyü hazırlanırsa, hatalar meydana gelir ve hiçbir şekilde etkisini göstermez. Bu yüzden vefk ve büyünün yapılmasında gece yarısından sonra harekete geçmek gerekir.

Vefk Ve Büyüler Nasıl Yapılır?

Vefk ve büyünün tutması için yapılması gereken bazı şartlar vardır. Özellikle vefk ve büyünün yapılmasına başlamadan önce dua ederek Allah’tan izin almak gerekir. Çünkü, Allah izin vermediği sürece yapılan vefk veya büyü hiçbir şekilde etki etmez. Bununla birlikte vefk ve büyülerin etkisini daha iyi gösterebilmesi ve daha kısa sürede tutabilmesi için cinlerden veya doğa üstü varlıklardan muhakkak yardım alınması gerekir. Tek başına yapılan vefk ve büyüler bu yüzden etkisini göstermeyerek tutmayabilir. Bunun dışında  vefk ve büyünün doğru bir şekilde hazırlanmasında medyum hocasından da  yardım alınmalıdır.

Vefk Ve Büyüler Kime Yapılırsa Tutmaz?

Vefk ve büyünün yapılmasından sonra kimi zaman bazı kişilerde etkisini göstermez. Aşağıda vefk ve büyünün hiçbir koşulda etkisini göstermeyeceği kişiler hakkında detaylı bilgiler yer alır:

 • Allah’a inanan ve bütün ibadetlerini yerine getirenlere vefk ve büyü etki etmez.
 • Bununla birlikte sürekli olarak her gün sabah ve gece Kuran-ı Kerim’den sureler ve dualar okuyanlara da vefk ve büyü yapıldığında tutmaz.
 • Bunun yanı sıra her gün abdestli bir şekilde güne başlayanlara da vefk ve büyü etki etmez.
 • 5 vakit namaz kılanlar da vefk ve büyüden etkilenmez.
 • Her gün Kuran-ı Kerim okuyan kişilere de vekf ve büyü yapılamaz. Yapıldığında da hiçbir koşulda etkisini ve belirtilerini göstermez.

Yukarıda verilen durumdaki kişilere vefk ve büyü hazırlandığı zaman hiçbir bir şekilde bu kişiler etkilenmez. Çünkü, Allah ve din ile sıkı bir bağı olan kişiler, her zaman Allah tarafından korunur.

Yapılan Vefk Ve Büyünün Etkisinden Nasıl Korunur?

Vefk ve büyünün etkisinden korunmak isteyenler, ilk önce dini görev ve sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmelidir. Bununla birlikte aşağıda verilen şartları da yerine getirerek yapılan vefk ve büyünün tutmaması meydana gelir. Bu şartlar şu şekildedir:

 • Vefk ve büyünün tutmaması için beş vakit namaz kılınmalıdır.
 • Bununla birlikte gün boyunca abdestli bir şekilde dolaşmak gerekir.
 • Bunun dışında sürekli olarak gün içerisinde dua etmek gerekir.
 • Aynı zamanda Kuran okumak da vefk ve büyünün tutmaması için yapılması gerekenler arasındadır.
 • Bunun yanı sıra vefk ve büyüden korunmak isteyenler, Allah ve din ile yakın ilişki içerisinde olan bilgili ve donanımlı insanlardan yardım almalıdır.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi durumunda yapılan vefk ve büyüden korunmak mümkündür. İstenilen koşulları sağladığınızda Allah her zaman sizin yanınızda olur ve olmaya devam eder.

Yapılan Vefk Ve Büyü Kimler Üzerinde Etkili Olur?

Yapılan vefk ve büyülerin etkisini göstereceği kişilerin bazı özellikleri taşıması gerekir. Özellikle vefk ve büyünün etkili bir şekilde tutması için büyünün yapılacağı kişinin din ve  Allah ile tamamen uzaklaşmış olması gerekir. Bununla birlikte abdestsiz olarak dolaşan kişiler  de vefk ve büyünün etkisinden hemen etkilenir. Aynı zamanda beş vakit namaz kılmayan ve dini sorumluluklarını hiçbir şekilde yerine getirmeyenlere de vefk ve büyü yapıldığı zaman  etkisini hemen gösterir. Bunun sonucunda da büyüyü yapanlar, rahat bir şekilde büyünün etkisini karşı taraf üzerinde görebilir.

Vefk Ve Büyü Evde Yapılabilir Mi?

Büyünün evde yapılması mümkündür. Fakat vefk evde yapılamaz. Çünkü, vefkin yazılmasında Havas ve Ledün ilmine uygun olarak hareket edilmesi gerekir. Bunun için de bu ilim alanlarına hâkim olan medyum hocalarının desteği ile vefk yazılabilir. Medyum hocası sizden büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgilerini eksiksiz bir şekilde alarak Kuran-ı Kerim’de yer alan ayet ve surelerle birlikte vefk hazırlar. Bunun sonucunda vefk doğru bir şekilde meydana getirilerek etkisini gösterir.

Ancak büyünün yapılması evde gerçekleşebilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasından hangi büyüyü yapacaksanız, o büyü hakkında daha detaylı bilgiler almalısınız. Bilgileri aldıktan sonra evde kimsenin olmayacağı sessiz ve karanlık bir odaya geçerek büyüyü yapabilirsiniz. Büyünün yapılmasında muhakkak cinlerin ve doğa üstü varlıkların yardımı alınmalıdır. Bu varlıklar sayesinde büyünün tutması çabuk bir şekilde gerçekleşir.

Sicim büyüsü nedir, nasıl yapılır? Sicim büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Yapılan Vefk Ve Büyülerden Korunmak İçin Okunacak Dua

Yapılan vefk ve büyülerden korunmak için Kuran-ı Kerim’de yer alan ayet ve sureleri okumak gerekir. Bu surelerin ve duaların düzenli bir şekilde her gün okunmasından sonra vefk ve büyülerin etkisi hiçbir şekilde yaklaşmaz. Üstelik ömür boyu bu duaları okuduğunuz zaman  vefk ve büyü size hiçbir şekilde yapılamaz. Aşağıda vefk ve büyüden korunmak için Kuran-ı Kerim’den okunması gereken dualar sırasıyla yer alır:

 • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yapılan Vefk Ve Büyüler Alkol Ve Uyuşturucu Madde Kullanan Kişilere Tutar Mı?

Yapılan vefk ve büyüler, alkol alan kişiler üzerinde etkisini kolay ve hızlı bir şekilde gösterir. Çünkü, alkol ve uyuşturucu madde kullanan kişiler, dinin yasaklarını çiğnedikleri için dinden uzaklaşmış olur ve Allah ile yakın bağlantısının olmadığı görülür. Bununla birlikte alkol ve uyuşturucu madde kullananlar, abdest almadıkları ve namaz kılmadıkları için de yapılan vefk ve büyünün etkisinden hemen nasibini alır. Bu faktörler vefk ve büyünün tutmasında önemli rol oynadığı için alkol ve uyuşturucu madde kullanan kişilere her koşulda büyü etkisini kısa sürede ve etkili bir şekilde yansıtarak kişilerin hayatında değişimlerin oluşmasına neden olur.

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz