Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyüler >
  • Resimle Yapılan Evlilik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?  

Resimle Yapılan Evlilik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?  

Resimle yapılan evlilik büyüsü nedir, nasıl yapılır, kimler yapabilir? Evlilik büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Resimle Yapılan Evlilik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?  

Fotoğrafla yapılan evlilik büyüleri, özellikle sevdikleri erkek veya kadınla dünya evine girmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. İnsanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan büyü uygulamaları, günümüzde de pek çok farklı şekilde icra edilmektedir. Bağlama büyüleri arasında öne çıkan kolay ve uygulanabilir yöntemler, her dönemde olduğu gibi günümüzde de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Resimle yapılan evlilik büyüsü de en çok tercih edilen ruhani çalışmalar arasında yer almaktadır.

Evlilik büyüsü her zaman farklı nesneler veya yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. Bu alanda medyum hocaların kullandıkları manevi tekniklerin pek çoğu istenen sonuçları verdiği için insanlar genellikle istekleri karşılanmış bir şekil memnuniyetle uygulamalardan sonuç alabilmektedir. Çok eski dönemlerden günümüze dek başarılı şeklide uygulanan manevi çalışmalar arasında öne çıkan evlilik büyüsü de pek çok farklı şekilde icra edilebilmektedir. Ancak medyum hocaların uyguladıkları tekniklerin başarılı bir şekilde tatbik edilmesi halinde, sevdiği kişiler ile dünya evine girmek isteyenler de kendi başlarına yani medyum hoca desteği olmadan resimle evlilik büyüsü yapabilmektedir. Resimle yapılan evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak öncelikle bu tür uygulamanın kimler tarafından icra edilebileceğine değinmek gerekmektedir.

Çevirgel büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Resimle Evlilik Büyüsü Nasıl Bir Uygulamadır?

Kadim büyü kitapları arasında kolay uygulanabilir olması sebebiyle en çok tercih edilen evlilik ve bağlama büyüleri arasında yer alan resimle evlilik büyüsü, geçmişten günümüze milyonlarca kadın veya erkeğin sevdikleri ile dünya evine girmelerini ve mutlu mesut bir yuva kurmalarını sağlamıştır. Günümüzde de bilinen pek çok evliliğin arkasında evlilik büyülerinin olduğu çok kişi tarafından bilinip tecrübe edilmektedir.

Söz konusu en etkili evlilik büyüleri arasında öne çıkan resimle evlilik büyüsü sevdikleri kişiler ile evlenmek isteyenlerin ilk tercih ettiği manevi uygulamalardandır. Resimle evlilik büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yönelik uygulanabilmektedir. Öte yandan bu tür büyülerin çok kısa sürede en etkili bir şekilde tesir göstermesi için, evlenmeleri istenen hem kadına hem de erkeğe de uygulandığı olabilmektedir. Yani büyü sadece evlenecek taraflardan birine ya da her ikisine birden icra edilebilmektedir.

Evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki içinde olanlar ya da evlilik ile hiçbir alakası olmayan sadece sevgili olan çiftlere dahi dünya evinin kapısını aralayan bu büyü, çok kuvvetli rahmani uygulamalar arasında gösterilmektedir. Kadim büyü kitaplarında yer aldığı şekli ile çeşitli ritüellerin bir araya getirilmesi sonucu icra edilen resimle evlilik büyüsü yapılışı bakımından birtakım farklılıklar gösterse de netice itibarı ile aynı sonuca hükmetmektedir.

Kimler Resimle Evlilik Büyüsü Yapabilir?

Günümüzden yüzlerce yıl önce pek çok farklı medeniyette bu tür uygulamalar geleneksel halk inanışı şeklinde uygulanmaktaydı. Henüz küçük yaşlarından itibaren pek çok kız ve erkeğin ileride birlikte dünya evine girebilmeleri ve topluluk için sağlıklı bireyler yetiştirmek için güçlü kuvvetli çocuklar dünyaya getirmeleri amacıyla bu tür uygulamalar, manevi yönü kuvvetli kişiler tarafından icra edilmekteydi. Bu geleneklerden günümüze değin kalan inançların yanı sıra uzun yıllar süren manevi çalışmaların bir sonucu olarak fotoğrafla evlilik büyüsü her dönem popüler olmuştur. Resimle evlilik büyüsü yapan kişiler genellikle şunlardır:

  • Sevdiği kişi ile gönül ilişkisinde olan ve birlikteliğini evlilikle taçlandırmak isteyenler,
  • Ailelerinin karşı çıktığı evlilikleri mutlu sonla tamamlamak isteyen çiftler,
  • Oğullarına veya kızlarına hayırlı gelin ya da damat adayı bulduğuna inanan kaynanalar,
  • Sözlü veya nişanlı olup tartışma yaşamadan mutlu mesut evlenebilmek isteyenler,
  • Evliliğe sıcak bakmayan sevgililerin evliliğe ikna olmasını isteyenler

Görüldüğü üzere oldukça geniş bir alanda pek çok kişi evlilik büyüsü uygulamalarını tercih edebilmektedir. Geçmiş yıllarda sadece manevi yönden kuvvetli kişilerin uygulamaları ile gerçekleşen bu tür çalışmalar, usullerine uygun hareket edildiği takdirde manevi açıdan yetenekleri olmayanlar tarafından da başarılı bir şekilde icra edilebilmektedir. Resimle evlilik büyüsü yapmak için insanlar teminat veren medyum hocaların hizmetlerinden de yararlanabilirler. Bu sayede risksiz ve tehlikesiz bir şekilde büyünün tesir etmesi mümkün olabilmektedir.

Resimle Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Özellikle havas ilimlerinde ve ledün ilmi çalışmalarında yüksek tecrübeye sahip medyum hocaların tavsiyelerine göre resimle evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayanlara ilk olarak bu  tür uygulamaların işleyişi hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir. Her ne kadar kulağa kolay bir şekilde icra edilen bir uygulama gibi gelse de manevi alemde icra edilen tüm büyü uygulamalarında olduğu gibi resimle evlilik büyüsünde de dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır.

İlk olarak resimle evlilik büyüsü yapmak, hüddamlar aracılığı ile gerçekleştirilen bir büyüdür. Resimle sevdiği insan ile evlilik büyüsü yapmak isteyen kişilerin, hüddam ile iletişime geçerek onu göreve çağırması gerekmektedir. Dolayısıyla bu tür uygulamalardan korkan ya da bazı çekinceleri olan kişilerin tek başına evlilik büyüsü gibi manevi uygulamalara başvurması tavsiye edilmemektedir. Bu tür korkuları ve endişeleri olan kişiler, medyum hocalara vekalet vererek kendileri yerine yüksek manevi güçleri ve yetenekleri olan bu kişilerin hüddamları göreve çağırmasını sağlayabilirler.

Resimle evlilik büyüsü yapmak isteyen kişilerin, kadim büyü kitaplarında bahsedilen tüm uygulamalara birebir riayet etmesi ve kalplerinde yüksek inanç ile bu uygulamaları tamamlaması gerekmektedir. Dolayısıyla büyünün tutmayacağına inanıp bunun üzerine uygulama yapılması beyhude bir zaman olduğu gibi hüddamların kendi iradeleri ile dalga geçmek gibi bir inanışa sebebiyet vereceğinden çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Detaylar yazımızdadır.

Resimle Evlilik Büyüsü Uygulama Aşamaları

İlk aşamada sevdiğiniz ve evlenmek istediğiniz kişinin belden yukarısı olacak şekilde fotoğrafını temin ettikten sonra karanlık ve sessiz bir odaya geçmeniz gerekmektedir.  Ancak bundan önce fotoğrafla evlilik büyüsü hüddamı ile iletişime geçeceğiniz sözleri bir kağıda yazarak yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Resimle aşk büyüsü ilk uygulamasında sessiz bir  yere geçtikten sonra yönünüzü doğu istikametine dönün ve gözleriniz kapatmış vaziyette daha önceden ezberlediğiniz şu tılsımlı sözleri kalpten gelecek biçimde 7 kere söyleyin:

  • “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”

Resimle evlilik büyüsü ikinci uygulamasında 7 kere bu sözleri söyledikten sonra fotoğrafın kafa kısmına sağ elinizin işaret parmağını koyun, sol elinizin işaret parmağını da resimdekinin kalp kısmına koyun. Bu yerleştirmeyi yaptıktan sonra bir yandan şu tılsımlı sözleri söyleyin:

  • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Bu okumayı gerçekleştirdikten sonra fotoğrafı veya resmi yüzü iç bölüme gelecek şekilde ikiye katlayın ve kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayın. Bu sayede evlilik büyüsü tesir etmeye başlayacaktır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

Saç Büyüsü Nedir, Saç Büyüleri Nasıl Yapılır? 

sac buyusu nasil yapilir
Saç büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında saç teline ihtiyaç vardır. Saç teli... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

tirnak yedirme buyusu etkileri
Tırnak yedirme büyüsünün yapılmasında ritüellerin dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı... Devamını oku

Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüleri Nasıl Yapılır?

nohut buyusu nasil yapilir
Nohut büyüsü yapılması bir kimsenin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amacını taşır. Nohut büyüsü giden sevgilinin... Devamını oku

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir, İç Çamaşırı Büyüleri Nasıl Yapılır?

ic camasiri buyusu nasil yapilir
İç çamaşırı büyüsü yapılması amacı bir kişinin büyü yapılan kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz