Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Göz Bağlama Büyüsü Nedir, Göz Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Göz Bağlama Büyüsü Nedir, Göz Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Göz bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi süresi ne kadardır? Göz bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgiler yazımız içerisindedir.

 Göz Bağlama Büyüsü Nedir, Göz Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Göz bağlama büyüsü hem evli insanlar hem de sevgililer tarafından başşvurulan büyü çeşitlerindendir. Göz bağlama büyüsünde dualar, sureler ve ayetler de okunur. Okunması  gereken  duaların veya surelerin istenilen şartlar  doğrultusunda  okunması  gerekir. Bütün  şartların  yerine  getirilmesi durumunda  göz bağlama  büyüsünü yaparak  istediğniz insanı kendinize aşık  edip  bağlayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Göz bağlama büyüsü, çiftlerin başka insanlara karşı ilgi duymaması amacıyla yapılan büyüdür. Büyünün bağlanma konusunda oldukça etkisi vardır.  Ayrıca kendine sevdiğini aşık etmek isteyenler, ve onu kendine bağlamak isteyenler de bu büyüye başvurabilir.

Büyü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza bakabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsünde Hangi Sözler Söylenebilir?

Göz bağlama büyüsünde aşağıda verilen sözler söylenebilir. Bu sözler şu şekildedir:

 • “Ya Melik, sen arzın ve arşın hükmünü elinde tutarsın. Şüphesiz ki hüküm günün sahibi de sensin, gönlümden geçeni kabul et ve gönüllerimizi birbirine meylettir.”
 • “Ya Selam, sen esenlik veren ve kullarına sonsuz merhametle yaklaşansın, gönlümden geçeni kabul et ve gönüllerimizi birbirine meylettir.”
 • “Ya Vedud, gönüllere sevgi tohumu yerleştiren, insanları kadın ve erkek diye yaratıp sonra da birbirleriyle huzur bulmaları için gönüllerine muhabbet duygusu serpen sensin, gönlümden geçeni kabul et ve gönüllerimizi birbirine meylettir.”
 • “Ya Mucib, sen duaları layıkıyla işitensin. Şüphesiz ki sen kullarına herkesten daha yakınsın, gönlümden geçeni kabul et ve gönüllerimizi birbirine meylettir.”
 • “Ya Batın, sen gizli ve açık her şeyi bilirsin. Açıkça dilimizle ikrar ettiklerimizi de kalbimizde sakladıklarımızı da bilirsin, gönlümden geçeni kabul et ve gönüllerimizi birbirine meylettir.”

Göz Bağlama Büyüsünün Uygulanışı

Göz bağlama büyüsünün uygulanışında mum kullanılır. Mumun kullanılma amacı, sözler söylenirken mum yakılır. Bunun yanı sıra büyü kime yapılacaksa o kişinin kişisel bilgilerinin de bilinmesi gerekir. Mum yakıldığı sırada sözlerin yanında bu kişisel bilgiler de dile getirilir. Bu şekilde büyünün kime yapıldığı daha net bir şekilde belli olur. Verilen bilgilerde yanlışlıklar yapılması durumunda büyü başkalarına etki edebilir. Bu sebepten dolayı dikkatli olunmalıdır.

Mum yakılma işleminin ardından büyünün tutması için kime yapılacaksa ona ait olan bir fotoğraf istenir. Büyü bu fotoğraf üzerine yapılır. Fotoğrafa da sözler söylendikten sonra bu işleme belirli bir süre boyunca devam edilir. Bu süre yaklaşık olarak 15 gündür. Iki haftalık gibi bir zaman dilimi bittikten sonra büyü kendini göstemeye başlar.

Göz Bağlama Büyüsünde Okunması Gereken Dua

Birisini kendine bağlamak isteyenlerin başvurduğu bağlama büyüsünde okunan dua aşağıda şu şekilde yer alı:

 • “İlahi senden başka gidecek herhangi bir kapısı bulunmayan kullarının bilinci ve huzuru ile ben de senin dergahına geldim ve ben de gidecek herhangi bir kapım olmadığı için senin merhamet kapını çalarak duamın kabulü için sana yönelmiş bulunmaktayım. Allah’ım sana gelen hiçbir kul geri dönmez ve eli boş dönmez. Allah’ım seni bilen hiçbir kul yüreğinde sıkıntı ve üzüntü hissetmez. Allah’ım sana en içli hissiyat ile yönelen kullarının dualarını en güzel şekilde kabul buyurduğunu biliyorum ve ben de bu farkındalık ile senin dergahına yönelip bana merhametinle muamele etmeni ümit ediyorum. Ne olur bana da duanın kabulünü göster ve beni de bağlama duasının kabulü ile onurlandır ve şereflendir. Amin.”

Yukarıda yer alan duayı içten ve samimi bir şekilde okumak gerekir. Bu şekilde okunan duanın kabul olması daha makbüldür. Bu dua sadece büyülerde değil aynı zamanda da akşamları ya da sabah ezanı vakti de edilebilir. Bu zamanlarda dua edilmeden önce abdest alınmasında da fayda  vardır.

Göz  Bağlama Büyüsünde Çok Etkili Bağlama Duası

Büyü yaplırken etkisi oldukça kuvvetli olan aşk duaları vardır. Bu dualardan bir tanesi şu şekildedir:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Yukarıda yer alan duanın etkisi çok kısa sürede kendini belli eder. Bu süre yaklaşık olarak bir gündür. Bir gün içerisinde insanlar kendilerine bağlamak istedileri kişiyi kolay bir şekilde aşık edebilir.

Göz Bağlama Büyüsü Kendini Nasıl Belli Eder?

Bağlama büyüsünün sonucu birçok büyüde olduğu gibi kendini oldukça açık bir şekilde belli eder. Önceleri ilgi ve alaka göstermeyenler bir anda büyük bir sevgi içerisine girer. Zaman geçtikçe gözleri sevgililerinden başkasını görmez. Evlenmek istemeyenler bile evlilik hayali içerisine girer. Bu şekilde sevgili olup onunla evlenmeyi ve aile kurmayı düşünmeyenler bu büyüyü yaptırabilir. Bunun yanı sıra göz bağlama büyüsü ile birlikte insanlar sevdiklerini asla aldatmaz. Çevrelerinde ne kadar güzel ya da yakışıklı olursa olsunlar asla bakmazlar. Bu şekilde sevdiklerine ne kadar sadık olabildiklerini kanıtlamış olurlar. Göz bağlama büyüsü, aşk ve bağlama büyülerinin içerisinde yer alan en etkili büyülerdendir.

Göz Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Göz bağlama büyüsünün bozulma durumu söz konusudur. Fakat büyü bozma işlemleri de oldukça ciddiye alınmalıdır. Çünkü büyü yapılması kadar büyü bozulmasında da yanlış adımların uygulanması sonucunda çeşitli sorunlar çıkabilir. Bu sorunlardan bir tanesi bağlanmak istenen tam tersi etki gösterebilir. Diğer bir ifade ile belirtilmek gerekirse, kişi bağlanmak yerine uzaklaşma ruh haine girebilir.

Bununla birlikte büyünün yanlış yapılmasından dolayı aşırı gerginlik ve aşırı sinirlilik hali de söz konusu olabilir. Bu sbepten dolayı büyü bozma işlemlerinin uzman medyumlar tarafından yapılması önemli bir yere sahiptir. Büyünün bozulmasının ardından herhangi bir bağlılık söz konusu olmaz. Birden soğuma gerçekleşir ve insanlar eski haline döner.

Şahmaran Duası İle Göz Bağlama

Göz bağlama durumunda etkili olan dualardan bir tanesi de Şahmaran duasıdır. Bu dua ile birlikte birçok kişi sevdiklerinin gözlerini bağlayarak başkalarına aşık olmalarını engeller. Etkili olan bu dua aşağıda şu şekilde yer alır:

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna
 • Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
 • Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin.
 • Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin

Yastık büyüsü nedir, yastık büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Göz bağlama büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Evli ya da sevgili olan herkes uzman bir medyuma başvururak büyüyü yaptırabilir.  Bu şekilde sevdiklerini kendilerine bağlayabilirler.

Büyü Dışında Muhabbeti Arttımak İçin Hangi Dua Edilmeli?

Göz bağlama büyüsü kadar sevgi ve saygıyı arttıracak dualar mevcuttur. Bu duaların edilmesi sonucunda Allah tarafından bağlanmak istenen sevgiliye karşı aşk verilir. Bu kişininin içerisine sevgi ve aşk tohumları ekilir. Buna vesile olan dua aşağıda şu şekilde yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kefa billahi vekıla.
 • Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.
 • İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda.
 • Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
 • Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.
 • Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.
 • El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

Göz Bağlama Büyüsü İle Neler Yapılabilir?

Göz bağlama büyüsü ile birlikte ayrılık yaşayanlar birbirlerine kavuşabilir. Bunun yanı sıra kendilerinin hoşlandığı ama karşılık bulamadıkları insanları da kendilerine aşık ederek bağlayabilirler. Ayrıca göz bağlama büyüsünde boşanma aşamasında olanlar için yeniden birleşme durumu söz konusu olabilir.  Özellikle evlilik konusuda göz bağlama büyüsü çok önemli bir yere sahiptir. Yıllarca evlilikten korkan ve bu sebepten dolayı evliliği düşünmek istemeyenler evliliğe son derece sıcak bakmaya başlar. Hatta sevgililerinden önce kendileri evlenmek istediklerini dile getirirler.

Bununla birlikte büyünün yapılmasının ardından insanlar sevgililerini rüyalarında görmeye başlar. Onlara inanılmaz özlem duyulur. Bu şekilde daha önce göstermedikleri ilgi ve alakayı sevgililerine gösterebilirler. Bağlama büyüsü hem erkeklerde hem de kadınlarda benzer şekilde kendini gösterir. Büyü sonucunda iki taraf için de alışık olunmayan bir şekilde sevgi durumu söz konusudr. Büyük bir bağlılık, aşk ve sadakat isteyenler, göz bağlama büyüsü için kendilerine uzman bir medyum bularak istediklerine büyü yaptırabilir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz