Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Gülle yapılan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Gülle yapılan aşk büyülerini kimler yapabilir? Gülle yapılan aşk büyüsü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Gülle yapılan aşk büyüsünün sonucunda sevgilinize veya eşinize dilediğiniz her şeyi  yaptırabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasının sonucunda eşiniz hiçbir zaman dediklerinizden  çıkmaz ve evine daha bağlı bir şekilde yaşar. Gülle yapılan aşk büyüsünün uygulanmasında medyum hocasına danışmakta yarar vardır.

Gül Büyüsünün Tanımı

Gül büyüsü, geçmiş yıllardan günümüze kadar gül yaprağı büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Bu büyünün yapılmasındaki en büyük amaç, sevdiğiniz insanın sizden başka kimseyi gözünün görmemesini sağlamaktır. Özellikle evli çiftler bu büyünün yapılmasını tercih eder. Çünkü, gül büyüsünün yapılmasının ardından evli çiftler birbirlerine ve evine bağlanarak dışarıyla hiçbir şekilde iletişim haline geçmez.

Bununla birlikte sevgilinize veya nişanlınıza da bu büyüyü yaptırarak sizin sözünüzden çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Gül büyüsünün yapılmasından sonra sevgiliniz sizin bir dediğinizi ikiletmez ve her zaman sizin sözünüzü dinler. Bunun sonucunda da ilişkilerin daha güzel bir şekilde gitmesi sağlanır.

Gül Yaprağından Yapılan Aşk Büyüsü

Gül yaprağından yapılan aşk büyüsünün uygulanmasında önemli detayların atlanmaması gerekir. Bu yüzden gül yaprağı büyüsünün evde yapılması yerine medyum hocası tarafından  yapılması tercih edilmelidir. Gül yaprağı büyüsünün yapılmasında aşağıda verilen adımların  dikkatli bir şekilde  uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak kırmızı renkte bir gülün temin edilmesi gerekir.
 • Gülün alınmasından sonra gülün üzerinden 7 adet yaprağın alınması gerekir. Bu yaprakları alırken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü, yaprakların kesinlikle yırtılmaması veya kopmaması gerekir.
 • Daha sonra alınan 7 adet gül yaprağı bir kaseye koyulur.
 • Kaseye koyulan yaprakların ardından bir su bardağı kaynatılmış süt hazırlanmalıdır.
 • Sütün kaynatılmasından sonra 2 adet kesme şeker alınmalıdır. Bunun dışında 2 çay kaşığı toz şeker de alınabilir.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra 7 adet gül yaprağını üst üste gelecek şekilde koyup iki parmağınızın arasına yerleştirin.
 • Yaprakların yerleştirilmesinden sonra kaynatılmış bir su bardağı sütü ağzınıza dökerek okunması gereken tılsımlı sözcükleri ve duaları söylemelisiniz.
 • Bütün işlemlerin ardından büyü kısa sürede tutar ve eşinizin veya sevgilinizin sizin her dediğinizi yaptığını görmüş

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde yapılmasının sonucunda gül yaprağı büyüsü hemen etkisini göstermeye başlar. Büyünün yapılmasında kesinlikle medyum hocasına gidilmelidir.

Gerçek aşk büyüsü tarifleri nedir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Gül Büyüsünün Sonuçları

Gül büyüsünün doğru ritüeller ve tekniklerle yapılmasından sonra 14 gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Büyünün yapılmasının ardından sevgililerin veya eşlerin aralarındaki ilişkilerde farklılıklar görülür.  Bu farklılıklar aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Gül yaprağı büyüsü yapılan evli eşlerin daha önceden aralarında kavgalar ve şiddetli geçimsizlikler meydana geliyorsa, bu büyü sayesinde bütün bu kötü durumlardan kolay bir şekilde kurtulabilir.
 • Bununla birlikte gül yaprağı büyüsünü yaptıran evli çiftlerden biri, eşinin eve bağlanmasını sağlamış olur. Çok fazla sosyal hayatı olan eşini evine ve kendisine bağlayarak sözünden çıkmamasına vesile olur.
 • Bunun yanı sıra sevgililerin de gül yaprağı büyüsünü yaptırması durumunda aralarındaki bağ daha da kuvvetlenir ve her zaman birbirlerine olan sevgilerini dile getirir.

Yukarıda belirtilen durumların sonucunda gül yaprağı büyüsü hemen etkisini gösterir. Bu durumda da evli çiftler ve sevgililer arasında hiçbir zaman olumsuz durumlar ve kavgalar meydana gelmez. Birbirleriyle mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder.

Kırmızı Gülden Aşk Büyüsü Yapma

Kırmızı gülden aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Çünkü, kırmızı renk aşkın ve tutkunun  simgesidir. Bu büyünün yapılması sonucunda aşıklar birbirlerine tutkulu bir şekilde bağlanır. Bu sayede herkes sonsuza kadar sevdiği insanla huzurlu bir şekilde yaşar.  Kırmızı gülden  aşk büyüsünün yapılmasında aşağıda verilen  adımların  sırasıyla uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Kırmızı gülden aşk büyüsünün yapılması için ilk olarak bir tane kırmızı gül alınmalıdır.
 • Kırmızı gülün alınmasından sonra gülün üzerine size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını söyleyerek iyi niyette  bulunmanız gerekir.
 • Niyetin edilmesinden sonra gülün üzerine “Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr” duasının okunması gerekir.
 • Duanın okunmasının ardından okunmuş gülü size âşık olmasını istediğiniz kişiye vermeniz gerekir. Bu gülün verilmesini sadece büyüyü yapanın gerçekleştirmesi gerekir. Eğer, bir başkası sizin adınıza okunmuş kırmızı gülü âşık olmasını istediğiniz insana verirse, bu kişi size aşık olmak yerine kırmızı gülü verene aşık olur. Bu yüzden okunmuş kırmızı gülü, büyüyü yapan kişinin vermesi gerekir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından kırmızı gülle yapılan aşk büyüsünün etkisi hemen karşı tarafta görülmeye başlar. Bunun sonucunda seven âşıklar sonsuza kadar birbirlerine kavuşmuş olur.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü İle Düşünceler Etkilenir Mi?

Gülle yapılan aşk büyüsü ile düşüncelerin değişmesi mümkündür. Çünkü yapılan bütün büyüler, büyünün etkisinde kalan tarafın düşüncelerini ve hislerini değiştirerek tamamen büyünün etkisinde kalmalarını sağlar. Gülle yapılan büyünün sonucunda aşık olmasını istediğiniz insanın ruhsal yapısı komple değişir ve kendi iradesi dışında duygular hissetmeye  başlar.  Bunun sonucunda da büyünün etkisi ile sevdiğiniz insan size bağlanarak aşık olur.

Gülle yapılan aşk büyüsünün uygulanmasında ruhani varlıkların da etkisi ile istediğiniz kişinin  düşünceleri değiştirilerek tamamen  size  aşık olması ve bağlanması yönünde kodlamalar yapılır. Bu sayede ruhani varlıkların da gücüyle büyü hemen etkisini gösterir ve aşıkların birbirlerine bağlanması sağlanmış olur. Bunun için gülle yapılan büyülerin iyi ve net bir şekilde sonuç vermesinde medyum hocasına gidilerek yapılması gerekir.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Etkili Mi?

Gülle yapılan aşk büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Gülle yapılan aşk büyüsü yaklaşık olarak 1 veya 2 hafta içerisinde etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Büyünün yapılmasının ardından sevgililer, nişanlılar veya evli çiftler birbirlerine yeniden aşık olur ve birbirlerine karşı çok fazla etkilenme duygularını yaşar.

Gülle yapılan aşk büyüsünün sonucunda evli çiftler birbirlerinin dediklerini her zaman yaparak aralarındaki tartışmalara ve kavgalara son verir. Bununla birlikte bu büyünün etkisi sayesinde  aşık olmasını istediğiniz insan  size sırılsıklam  aşık olur ve her daim sizi düşünmeye başlar. Sizinle yan yana olmak için her şeyi yaparlar.

Gül İle İstediğini Aşık Etme

Gül ile istediğiniz insanı kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak bir gülün alınması gerekir. Gül alındıktan sonra gülün yapraklarından 7 adet koparılmalıdır. Daha sonra 7 adet yaprak üst üste gelecek şekilde dizilir.  Bunun sonucunda da yaprağın üzerine aşık olmasını istediğiniz kişinin adını söyleyerek iyi niyette bulunmanız gerekir. Niyette  bulunduktan sonra aşağıda verilen  duanın  da okunmasının  ardından gül ile istediğiniz insanı kendinize  bağlayabilirsiniz. Yaprağın üzerine okunması gereken dua şu şekilde verilmektedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.

Yukarıda verilen duanın baştan sona eksiksiz bir şekilde okunması sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişiyi kendinize bağlanmasını sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Hamura büyüsü nedir? Hamura büyüleri nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Kimlere Yaptırılabilir?

Gülle yapılan aşk büyüsünün istediğiniz herkese yaptırabilirsiniz.  Bu büyü özellikle sevgililer, evli çiftler ve nişanlılar için yapılır. Büyünün bu kişilere yapılması sonucunda çiftler arasındaki bağ daha fazla artar.  Bu sayede sevgililer, evli çiftler ve nişanlılar birbirlerinin sözlerine her zaman saygı duyarak aralarındaki sevgi ve hoşgörü anlayışının artmasına vesile olur.

Gül ile yapılan aşk büyüsü özellikle evli çiftleri evine bağlar ve eve her zaman erken gelmelerini sağlar. Sürekli olarak eşinizin çok fazla dışarıda vakit geçirip evle ve sizinle  ilgilenmemesinden şikayetçi iseniz, gül büyüsünü gönül  rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bunun  sonucunda çiftler  arasındaki uyumsuzluklar ve tartışmalar ortadan  tamamen kalkar.

Gül Büyüsünün Dindeki Yeri

Gül büyüsünün yapılması dinimizce uygun görülmemiştir. Çünkü, genelde bütün büyülerin yapılması haram olarak sayılmıştır. Bu yüzden gül büyüsünü de yaptıranların büyük günah  işlediği sonucuna varılır. Bunun dışında gül büyüsünün yapılmasında edilen niyetlerin durumuna göre de ne derecede günah işlendiğine bakılır. Örneğin; gül büyüsü, sevenleri birleştirmek amacı ile yapıldığı zaman bu büyü kara büyülerin arasına girmeyeceğinden dolayı daha az günahı olur.

Bunun yanı sıra gül büyüsünün birisinin evliliğini bitirmek veya mutlu giden ilişkilerin sonlanması amacı ile yapılması durumunda büyü kötü niyetle yapıldığı için direkt olarak büyüyü yapan kişi cehenneme gider. Bu yüzden büyünün yapılmasında niyetlerin iyi bir şekilde edilmesi gerekir.

Gül Büyüsünün Tutma Süresi

Gül büyüsünün tutma süresi, yapılma aşamalarına göre değişir. Örneğin; genel olarak gül büyüsünün istenilen malzemelerle ve ritüellerle yapılması durumunda 7 gün içinde bitmesi gerekir. 7 gün içerisinde biten gül büyüsünün etkisi yaklaşık olarak 10 veya 14 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı veya eşinizi kendinize bağlayarak mutlu bir şekilde ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz