Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri, Çabuk Tutan Aşk Büyüleri 

Gerçek aşk büyüleri tarifleri nedir, nasıl yapılır? Aşk büyülerini kimler yapabilir? Aşk büyülerinin zararları var mıdır? Aşk büyüsü ile ilgili gerçek bilgiler yazımızda yer almaktadır.

 Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri, Çabuk Tutan Aşk Büyüleri 

Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra kısa sürede sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.  Bu büyünün yapılmasında Hüddamlardan yardım alındığı için etkisi çok güçlüdür. Yapıldıktan hemen sonra karşı tarafta büyü hemen belirtilerini gösterir. Gerçek aşk büyüsünün yapılmasını isteyenler, medyum hocalarına giderek onlardan gerekli yardımı alabilir.

Gerçek Aşk Büyüsü

Gerçek aşk büyüsü, iki insanı birbirine bağlamada oldukça etkili olan bir büyü çeşididir.  Bu büyünün sonucunda iki kişi birbirlerine deli gibi aşık olup birbirlerine olan özlemlerini ve bağlılıklarını dile getirir.

Gerçek aşk büyüsünün yapılışında kullanılması gereken malzemelerin de eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Malzemelerin ve adımların hatasız olarak uygulanması sonucunda büyünün etkisi kendini belli eder. Bu sayede aşık olduğunuz insanın da size bağlanmasını kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.  Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında doğa üstü varlıklardan yararlanıldığı için muhakkak büyünün yapılmasını medyum hocası ile beraber gerçekleştirmek gerekir.

Kuru ekmek büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Gerçek Aşk Büyüsünün Kuvveti

Gerçek aşk büyüsünün kuvveti oldukça fazladır. Bu büyü diğer aşk büyülerinin arasında en çok etkisini yansıtan büyülerin başında gelir.  Büyünün yapılmasında uygulanması gereken  ritüellerin doğru bir şekilde  gerçekleşmesinden  sonra  gerçek  aşk büyüsünün etkisinde olanların  kalpleri her zaman sevgi dolu olur.  Bu kişiler sadece büyüyü yapanlara aşklarını sonsuza kadar yüreklerinde taşır.

Gerçek aşk büyüsünün tesirinin çok kuvvetli olmasından dolayı çiftleri ömür boyu kimse  kolay  kolay  ayıramaz. Büyünün gerçekleşmesinde kullanılan malzemeler ve yöntemler çok farklı olduğu için büyü adeta çiftleri birbirlerine bağlar ve onlara karşı özel duygular  hissetmesine yardımcı olur.

Gerçek Aşk Büyüsü Nelerle Yapılır?

Gerçek aşk büyüsünün etkili bir şekilde belirtilerini yansıtabilmesi için kullanılan malzemelerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Bu büyüyü yaparken muhakkak kullanılması gereken malzemelerden birisi siyah üzüm ve nohuttur. Bu iki malzeme, büyünün olmazsa olmazıdır.

Siyah üzüm ve nohudun alınmasından sonra gerçek aşk büyüsü evde sessiz ve karanlık bir odada da yapılabilir. Bunun için medyum hocasından gerekli talimatları almak gerekir. Aynı zamanda büyünün yapım aşamasında malzemelerin üzerine okunması gereken tılsımlı sözcükleri de medyum hocasına yazdırmakta yarar vardır. Bütün malzemelerin doğru bir şekilde kullanılmasından sonra gerçek aşk büyüsü etkisini kısa sürede gösterir.

Gerçek Aşk Büyüsünde Önemli Noktalar

Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalardan  en önemlisi büyüyü evde yapacak olanlar, karanlık ve sessiz bir odayı kendilerine ayırmalıdır. Bunun dışında büyüde kullanılacak olan siyah üzümün kesinlikle kuru olması gerekir.  Bununla birlikte büyüyü yaparken güneşin doğduğu yöne dönmeniz gerekir. Bundan sonra  ayakta gözlerinizi kapatıp sağ elinize siyah  üzümü, sol elinize ise  nohudu alıp gerekli  olan  tılsımlı sözcükler okunmalıdır.

Bütün işlemlerin dikkatli bir şekilde yapılmasından sonra gerçek aşk büyüsünü yapacağınız kişi hakkında iyi niyetlerde ve düşüncelerde de bulunmanız gerekir. Niyetlerin doğru bir şekilde edilip büyünün eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılmasından sonra gerçek aşk  büyüsü tesirini hemen  gösterir ve  istediğiniz insanın  kendinize  aşık olmasını kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Gerçek Aşk Büyüsünde Söylenen Sözler

Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında muhakkak söylenmesi gereken tılsımlı sözcükler vardır. Bu tılsımlı sözcüklerin medyum hocası tarafından yazılması gerekir. Medyum hocasından size özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri aldıktan sonra karanlık ve sessiz bir odada iki dizinizin üzerine çökün. Daha sonra sağ elinize siyah üzümü ve sol elinize nohudu alıp iki dizinizin arasına koyun. Bu işlemden sonra iki malzemenin üzerine de aşağıda verilen tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir. Bu tılsımlı sözcük şu şekildedir:

 • Ey Hüddam Garaminar Efendi, bu tılsımın hakikate dönmesi için senin varlığına iltica ediyorum, bana yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum, aşk büyüsünün en tesirli haliyle sana sesleniyorum ve beni ihmal etmeden en güzel şekilde yardımcı olacağını biliyorum. Sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmaz ve sen görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve gücü elinde tutan en üstün varlık olarak bütün engelleri aşıp aşkın amacına ulaşmasına ve engelleri kaldırmasına vesile olursun, hüküm sendedir artık, yap görevini.

Yukarıda verilen sözcüklerin doğru bir şekilde okunup niyetlerin de içten ve samimi bir şekilde edilmesinden sonra gerçek aşk büyüsünün yapım  aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Nohut ve Siyah Üzüm İle Aşk Büyüsü Yapma

Nohut ve siyah üzümün üzerine tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra siyah üzümü sağ elinize alıp ağzınıza koyarak yemelisiniz. Bu adımdan sonra kalan nohudun üzerine de aşağıda verilen tılsımlı sözcükleri okuyarak gerçek aşk büyüsünün son aşamalarını tamamlamış olursunuz. Nohudun üzerine okunması gereken tılsımlı sözcük şu şekilde verilmektedir:

 • Görevli varlıklar içerisinde bazı varlıkların diğer bütün varlıklardan güçlü olduğu elbette ki bilinen bir gerçek; sen de diğer görevli varlıklar içerisinde gücü ve kudreti temsil eden Hüddam Garaminar Efendi olarak elbette ki ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişir ve onların yapmış olduğu büyüyü amacına ulaştırabilmek için seferber olursun. İşte senin adına siyah üzüm tanesini yedim ve işte yine senin adına nohut tanesini iki dizimin arasına alıp toprağa gömmek üzere bekliyorum. Şimdi görevini tamamlayacağını biliyorum ve bundan sonraki aşamalarda da benim yanımda olacağından eminim.

Yukarıda verilen işlemlerin de eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından gerçek aşk büyüsünün yapım aşamaları bitmiş olur. Bunun sonucunda da büyünün saklanması için gerekli olan yerlere koyulması gerekir.

Gerçek Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nerede Saklanır?

Gerçek aşk büyüsünde nohudun üzerine okunan tılsımlı sözcüklerden sonra nohudun hiç kimsenin bulamayacağı bir yere gömülmesi gerekir. Bunun için nohudu sol elinize alarak  seçtiğiniz bir toprağın  altına gömmelisiniz. Nohudu gömerken de okumanız gereken tılsımlı sözcük vardır. Bu sözcük aşağıda şu şekilde yer alır:

 • “Artık hüküm sende olduğu için sana karşı gelebilecek hiçbir potansiyel bulunmamaktadır, işte bütün potansiyellerin fevkinde olan varlığın devrededir.”

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün de iyi niyet edilerek okunması sonrasında nohut gömme işlemi de tamamlanmış olur. Bu sayede gerçek aşk büyüsünün bütün işlemleri tamamlanarak büyünün etkisini göstermesi için beklenmelidir. Kısa sürede büyü etkisini göstererek istediğiniz insanın size aşık olduğunu görmüş olacaksınız.

Gerçek Aşk Büyüsü Zararlı Mı?

Gerçek aşk büyüsünün yapılmasından sonra bazı zararlar ortaya çıkar. Bu zararların  sonucunda kişilerin hayatları daha  da kötüye gider.  Gerçek aşk büyüsünün doğa üstü varlıklarla yapılmasından dolayı büyünün hatalı gerçekleşmesinin sonucunda Hüddam Garaminar adındaki varlık,  insanların hayatlarının daha zorlu olması için elinden gelen her  şeyi yapar.

Bunun dışında Hüddam Garaminar adlı varlık ruhsal anlamda gelgitler yaşadığı için  psikolojisinin bozuk olduğu  bir zamana  denk  geldiğinizde, büyünün yapılmasında ters yöntemler kullanır. Yani istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamak yerine bu kişiyi sizden  daha da uzaklaştırır. Bunun için kesinlikle Hüddam varlığının çağrılmasında medyum hocalarından yardım almak gerekir. Bu sayede medyum hocalarının çağrışımlarına Hüddam Garaminar ters tepki yaratmadan görevlerini güzel bir şekilde yerine getirir.

Lamia büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Etkili Aşk Büyüsü Türleri

Etkili aşk büyüsünün türleri oldukça fazladır. Bu büyü türlerinin doğru bir şekilde yapılmasından sonra etkisini hemen göstererek insanların birbirlerine bağlanması sağlanır. Bununla birlikte etkili aşk büyü türlerinin evde yapılanları da vardır. Fakat bunun için ilk  olarak  medyum  hocasına giderek büyünün yapım tekniklerini öğrenmek gerekir. Aşağıda etkili aşk büyülerinin çeşitleri ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • Sabunla yapılan etkili aşk büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.
 • Bununla birlikte kaşıkla yapılan etkili aşk büyüsü sayesinde de aşık etme ve bağlama olayları meydana gelir.
 • İple veya mumla yapılan etkili aşk büyüsünü yaptırdığınız zaman karşınızdaki insanın size kör kütük bağlandığını kolay bir şekilde göreceksiniz.
 • Karabiber veya tuzla yapılan büyülerin sonucunda da etkili bir şekilde aşık etme ve bağlanma durumları meydana gelir.
 • Hüddam ile aşık etme büyüsünün yapılması en  etkili  aşk büyülerinin  arasında yerini alır. Bu büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın size deliler gibi aşık olduğunun farkına varacaksınız.
 • Aynı zamanda tırnak ya da saç teli ile de etkili aşk büyüsünün yapılması mümkündür.

Yukarıda verilen türlerin herhangi birini doğru ritüeller ve malzemeler ile yapmanız sonucunda sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayarak onunla bir ömür boyu birlikte yaşama fırsatını elde edebilirsiniz.

Hüddam Büyüsü İle Aşık Etme

Hüddam büyüsü ile etkili bir şekilde aşık etme ve bağlama olayları meydana gelir. Bunun için ilk olarak gerekli adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Adımların tamamlanmasından sonra büyünün etkisi hemen kendini gösterir. Aşağıda Hüddam büyüsünün nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Büyünün yapılmasından önce ilk olarak karanlık ve sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Odaya geçtikten sonra yere dizüstü çökerek gözlerinizi kapatmalısınız.
 • Gözleriniz kapalı bir konuma geldikten sonra size aşık olmasını istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırarak onun hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.
 • Bununla birlikte Hüddam büyüsünü neden yaptığınızı da söylemenizde yarar vardır.
 • Daha sonra bir beyaz kağıda kırmızı kurşun kalem ile “Ey Hüddam Apraziyal Efendi, senin kudretine ve gücüne itimat ettim. Sana gelmekle pişman olmayacağım. Çünkü senin kudretin niyetimin tahakkuk etmesine vesile olacak. Senin aracılığınla önüme hiçbir engel çıkmayacak. Senin diğer bütün görevli varlıklar içerisinde serdar-ı Hüddam olarak bilinen ve onların adeta başkanı olduğun için karşı konulamayacak bir güce sahip olan muhteşem bir görevli varlıksın. Senin vesile olduğun tüm bağlama büyüleri en etkili bir şekilde amacına ulaşarak failini mesut etmiştir. Bu yüzden benim de için için yandığım bu halime bakarak hiçbir tereddüt göstermeden dileğimi yerine getir. Sen kendine karşı konulması mümkün olmayan kudret sahibi Hüddam Apraziyal Efendi’sin. Sana yönelen, senin aracılığınla aşk büyüsünü gerçekleşmiş olduğunu bilir zaten” tılsımlı sözcüğü yazmanız gerekir.
 • Tılsımlı sözcüğü doğru bir şekilde yazdıktan sonra Hüddam büyüsünün yapım aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanır. Bunun sonucunda da aşık etme ve bağlama olaylarının gerçekleşmesi kolay bir şekilde sağlanmış olur.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. Çünkü, Hüddamlar ile büyünün yapılması durumunda tehlikelerin oluşmamasında Hüddamlarla doğru iletişimin kurulması önemlidir. Bu varlıkları kızdıracak davranışların veya hareketlerin yapılmaması sonucunda Hüddamlar görevlerini ve sorumluluklarını başarılı bir şekilde yerine getirir.  Bunun sonucunda da büyü etkisini hemen göstermiş olur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Mertylmz 5 Aralık 2019 13:38

  Bukadar çabuk beklemiyordum gerçekten şoklardayım tuttu yaptığı bağlama vefki etkisini gösterdi arkadaşlar tuttuuuuu yazışıyorum 3 aydır yüzüme bakmayan kız şuan bana yazıypr wp den görüntülü bile görüştük ❤️🌹🙏🤲

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz