Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Hamur Büyüsü Nedir, Hamur Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Hamur Büyüsü Nedir, Hamur Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Hamur büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar, nasıl bozulur? Hamur büyülerini kimler yapabilir? Hamur büyüsünde neler söylenmeli? Ayrıntılar yazımız içerisindedir.

 Hamur Büyüsü Nedir, Hamur Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Hamur büyüsü, iki seven insanın birbirlerine olan bağlılıklarını daha da arttırmak ve aynı  zamanda kavuşamayan aşıkları  birbirine kavuşturmak için yapılır. Büyünün yapılmasında  medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Hamur büyüsünün yapılmasında ayrıca okunması gereken duaların ve tılsımlı sözcüklerin de doğru bir şekilde söylenmesinde yarar vardır. Bu büyü tamamen iyi niyet doğrultusunda yapılan büyülerin arasında yerini alır.

Hamur Büyüsünün Uygulanışı

Hamur büyüsünün evde yapılması tavsiye edilmez. Bunun yerine medyum hocasına giderek hamur büyüsünün yapım işlemlerini gerçekleştirmek gerekir. Özellikle medyum hocasına gidildikten sonra hamur büyüsünün yapılması için size aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında detaylı bilgileri vermeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası da size özel muskalar ve tılsımlar hazırlar. Bunun sonucunda da büyünün yapım aşaması tamamlanmış olur.

Hamur Büyüsü İçin Kime Gidilir?

Hamur büyüsünü Havas ilmi ile ilgilenen hocalara giderek yaptırmak gerekir. Bu büyünün yapılmasında doğru etkinin görülebilmesi için büyü konusunda yetenekli olan hocaların tercih edilmesi gerekir. Hamur büyüsünü yaptırmak isteyenler, bu yüzden medyum hocasına giderek gerekli bilgileri verip özel olarak büyüyü hazırlatarak istediğiniz insanın size  bağlanmasını ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Hamur Büyüsünde Celp İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Hamur büyüsünde celp işleminin yapılmasından sonra istediğiniz kişi size aşık olabilir. Celp işleminin yapılması için medyum hocasına karşı tarafın kişisel bilgileri hakkında detaylar vermelisiniz. Örneğin; karşı tarafın adı, soyadı, anne ve babasının adı, doğum tarihi ve doğum saati gibi bilgilerin medyum hocasına aktarılması gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda  medyum hocası kişiye özel  olarak celp hazırlar.

Bunun dışında hamur büyüsünde celp hazırlanması için karşı tarafın fotoğrafının da olması gerekir. Bu fotoğraf sayesinde celp hazırlanır. Celbin hazırlanmasının ardından 7-15 gün içerisinde büyü hemen etkisini gösterir. Bunun sonucunda da istediğiniz kişiyi kendinize aşık ederek ona her dediğinizi uygulatabilirsiniz.

Ayrıca evde bağlama büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Hamur Büyüsü İle Aşık Etme

Hamur büyüsü ile ilişkisi veya evli olan kişileri de kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Çünkü, büyünün etkisi çok kuvvetlidir. Bu büyünün yapılmasından sonra istediğiniz kişinin  size aşık olduğunu  ve  bağlandığını görmüş olacaksınız. Hamur büyüsünün yapılmasında medyum hocasının taktikleri ve tecrübeleri etkili olur. Örneğin; bu büyüyü yapan medyum hocası, büyüyü yaptıran kişinin ve kendisine aşık olmasını istediği kişinin yıldıznamesini ortaya koyar.  Bu yıldız enerjilerini birleştirerek kişilerin birbirlerine bağlanmasını sağlar.

Büyünün yapılmasında birleştirilen yıldız enerjileri birbirlerine denk olmalıdır. Yani yüksek  yıldız enerjisi olan kişi  ile düşük yıldız enerjisi olan kişilerin birleşmesi sonucunda uyumsuzluk yaşanacağından dolayı birbirlerine eşit enerjide olan kişilerin  bağlanması daha çok tavsiye  edilir. Hamur büyüsünün medyum hocasının desteği ile yapılmasından sonra büyü bozulmadıkça etkisini sonsuza kadar sürdürmeye devam eder.

Hamur Büyüsünün Etkileri

Hamur büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan tarafın tavır ve davranışlarında değişmeler meydana gelir. Bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün yapılmasından sonra aşık olduğunuz insana her şeyi yaptırabilirsiniz. Karşı taraf sizin istek ve arzularınızı ikiletmeden zevkle yapar. Bununla birlikte size bağlanmanın ötesinde deliler gibi aşık olur ve kendi isteği ile her söyleneni yapar.

Bunun dışında hamur büyüsünü evli çiftlerin yaptırması durumunda da etkiler net bir şekilde görülmeye başlar. Örneğin; evli çiftlerden biri hamur büyüsünü yaptırdığı zaman eşini kendine daha çok bağlayarak evliliklerinde bütün yönetmelikleri kendi yapar. Eşinin özellikle eve bağlı olmasını sağlar ve kendinin sözünden çıkmamasını sağlar.  Bunun sonucunda da evli çiftlerin ilişkileri uzun soluklu devam eder.

Hamur Büyüsü İle Birini Kendine Bağlama

Hamur büyüsü ile birini kendine bağlamak isteyenler,  kolay bir şekilde uzman medyum hocası eşliğinde isteklerini yapabilir. Bu büyünün yapılmasının ardından karşılıksız veya platonik olarak sevdiğiniz bir insanı kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da  size karşı daha önceden  hiç ilgi göstermeyen ve sizden hoşlanmayan birini kendinize bağlamış olursunuz

Bununla birlikte bir kişinin evli veya ilişkisinin olması yüzünden onunla aşk yaşayamayacağınız için hamur büyüsünü yaptırarak bu kişinin size gelmesini de sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz insanı elde ederek size aşık olmasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden hamur büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır.

Hamur Büyüsünde Okunacak Dua

Hamur büyüsünün tutması için okunması gereken dualar da vardır. Bu dualar sayesinde yapılan hamur büyüsü etkisini hemen gösterir ve çok güçlü bir şekilde tutar. Aşağıda hamur büyüsünün yapım esnasında okunması gereken aşık etme ve bağlama duası yer alır. Bu dua şu şekildedir:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Yukarıda verilen etkili aşk duasının okunması sonucunda hamur büyüsü etkisini kısa sürede etkili bir şekilde gösterir.

Ne Zaman Hamur Büyüsü Yaptırılır?

Hamur büyüsünü yaptırmak isteyenler, istedikleri zamanda büyüyü medyum hocasına  giderek yaptırabilir. Büyünün yapılmasında belli bir süre yoktur. Her zaman diliminde büyü yapılabilir. Büyünün yapılmasından sonra etkisini gösterme zamanı da medyum hocasının tecrübesine göre değişebilir. İşinde uzman olan medyum hocasına büyünün yaptırılması sonucunda yaklaşık olarak en geç 1 hafta içerisinde hamur büyüsü etkisini gösterir. Bunun sonucunda da sevdiğiniz kişinin size aşık olduğunu görmüş olursunuz veya eşinizin size daha çok bağlandığının farkına varırsınız. Bu yüzden büyünün etkisinin kısa sürede görülebilmesi için işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmelidir.

Hamur Büyüsünde Okunması Gereken Bağlanma Duası

Hamur büyüsünde karşı tarafın büyüyü yapan kişiye aynı gün içerisinde bağlanabilmesi için okunması gereken bağlanma duası vardır.  Bu bağlanma duası aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • Ya Rahman,
 • Huvallahulleziy la ilahe illa huve ‘alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu. Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul mu’minul muheyminul ‘aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi ‘amma yuşrikune. Huvallahul halikul – bariy-ulmusavviru lehum’esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel’ardı. Ve huvel’aziyzulhakiymu.
 • Ya Rahim,
 • Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.
 • Ya Azim,
 • İnna fetahna leke fetham mübına . Li yağfira lekellahü ma tekaddeme min zembike ve ma teahhara ve yütimme nı’metehu aleyke ve yehdiyeke sıratam müstekıyma. Ve yensurakellahü nasran azıza. Hüvellezı enzeles sekınete fı kulubil mü’minıne li yezdadu imanem mea ımanihim ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü alımen hakıma. Li yüdhılel mü’minıne vel mü’minati cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha ve yükeffira anhüm seyyiatihim ve kane zalike ındellahi fevzen azıyma. Ve yüazzibel münafikıyne vel münafikati vel müşrikıne vel müşrikatiz zannıne billahi zannez sev’ aleyhim dairatüs sev’ ve ğadıbellahü aleyhim ve leanehüm ve eadde lehüm cehennem ve saet masıyra. Ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü azızen hakıma. İnna erselnake şahidev ve mübeşşirav ve nezıra. Li tü’minu billahi ve rasulihi ve tüazziruhu ve tuvekkiruh ve tusebbihuhu bükreten ve ezıyla. İnnellezıne yübayiuneke innema yübayiunellah yedüllahi fevka eydıhim fe men nekese fe innema yenküsü ala nefsih ve men evfa bi ma ahede aleyhüllahe fe se yü’tıhi ecran azıyma.
 • Ya Mucib,
 • El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanir rahıym. Maliki yevmid din. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

Bakır levha büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hamur Büyüsünde Neler Söylenmeli?

Hamur büyüsünde edilen dualarla birlikte bide büyünün çabuk bir şekilde tutması için okunması gereken sözcükler de vardır. Bu cümleler aşağıda şu şekilde verilir:

 • Bismillahirrahmanirrahiym Ve ilahüküm ilahün vahıd la ilahe illa hüver rahmanür rahiym. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulülla. Ve kul rabbi euzü bike min hemezatiş şeyatiyni ve euzü bike rabbi en yahdurun. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Kul rabbi enzilni münzelen mübaraken ve ente hayrul münzilin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbic’alni mükıymes salati ve min zürriyeti rabbena ve tekabbel düa’. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah muhammedün rasulüllah. Rabbena tekabbel minna inneke entes semiy’ul alim. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena heb lena min ezvacina ve zürrriyyatina kurrate a’yünin vec’alna lil müttekıyne imama. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbişrah li sadri ve yessir li emri vahlül ukdeten min lisani yefkahu kavli. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena zalemna enfüsena ve in lem tağfir lena ve terhamna le nekunenne minel hasirin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena etmim lena nurana vağfir lena inneke ala külli şey’in kadir. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena efrığ aleyna hayran ve teveffena müslimin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenağfir lena zünubena ve keffir anna seyyiatina ve teveffena meal ebrar. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin. .

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz