Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Herkes Tarafından Sevilmek için Güzellik ve Şirinlik Ritüeli

Herkes tarafından sevilmek için güzellik ve şirinlik ritüeli nasıl yapılır, kimler yapabilir? Sevilmek için okunması gereken dualar nelerdir? Gerekli bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Herkes Tarafından Sevilmek için Güzellik ve Şirinlik Ritüeli

Birileri tarafından beğenilmek için yapılan ritüellerde ve büyülerde genellikle tatlı yiyecekler kullanılmaktadır.

Tatlı Ritüeli İle Herkes Tarafından Sevilme

Tatlı ritüelinin uygulanışı şu şekildedir:

 • Öncelikle bir tatlı kaşığı bal ya da reçel alınmalıdır.
 • Ardından tatlı yiyeceğe herkes tarafından sevileceği ve herkese şirin gelineceği söylenmelidir.
 • Tılsımlanmış yiyecek yenilmelidir.
 • İşleme sabah ve akşam devam edilmelidir.

Ritüel bir ay boyunca tekrarlandığında insanlar istedikleri sonucu alabilmektedir.

Herkes Tarafından Sevilmek Ve Şirinlik İçin Yapılan Ritüelin Etkileri

İnsanlar arasında beğenilmek ve sevilmek için yapılan ritüellerin sonuçları şu şekildedir:

 • Bir yerde çalışılıyorsa orada en sevilen eleman olunmaktadır.
 • İnsanlar arkadaş ortamında da sevilir ve herkesle iyi anlaşmaya başlar.
 • Sevgililer için yapılan şirinlik ritüeli sonucunda erkekler ve kadınlar birbirini daha sevimli bulur ve birbirlerine karşı duydukları hayranlık artar.
 • Evli olan çiftler tartışma yaşıyorsa, ritüeller sayesinde yaşadıkları sorunlar son bulur.
 • Şirin görünme ritüeli ile yüze nur gelir ve insanlar daha önce göründüklerinden daha güzel görünmeye başlar.

Vefk Ritüeli İle Güzel Ve Şirin Görünme

Vefk ritüeli etkisi kısa sürede görülen bir uygulamadır. Özellikle erkeklere karşı güzel görünmek ve onların sevmesini sağlamak için yapılan bu uygulamanın adımları şu şekildedir:

 • Öncelikle boş bir kağıt alınmalıdır.
 • Kağıda “Ve la tahinu fibtiğail kavm in tekunu te’lemune fe innehüm ye’lemune kema te’lemune ve tercune minellahi mala yercun ve kanellahi alımen hakıma.İnna enzelna ileykel kitabe bil hakkı li tahküme beynen nasi bima erakellah ve la tekül lil hainıne hasıyma.Vestağfirillah innellahe kane ğafurar rahıyma.Ve la tücadil anillezıne yahtanune enfüsehümv innellahe la yühıbbü men kane havvanen esıma.Yestahfune minen nasi ve la yestahfune minellahi ve hüve meahüm iz yübeyyitune ma la yerda minel kavl ve kanellahü bi ma ya’melune mühıyta.” duası yazılmalıdır.
 • Yazı yazarken kurşun kalem kullanılmamalıdır. Bunun sebebi yazının silinebilme ihtimalinin olmasıdır.
 • Yazılı kağıt yastığın altına konulmalıdır ve bunu kimse görmemelidir.
 • Aynı yastıkla 21 gün boyunca yatılmalıdır.
 • 21 günün sonunda ritüel gerçekleşir ve insanlar sevdiklerine karşı daha şirin ve güzel görünür.

Vefk ritüeli 21 gün sonrasında ara verilerek tekrar başlanabilir. Sürekli güzel görünmek ve şirin olmak isteyenler her ay bu ritüeli tekrarlayabilir.

Güzellik Ve Herkes Tarafından Beğenilme İçin Ayna Ritüeli

Aynalar kadınların güzelliklerinin bir sembolü olduğu için ritüellerde yansıma özelliğinden dolayı sık bir şekilde kullanılır. Uygulamaya her sabah devam edilmelidir. Öncelikle ayna karşısına geçilmelidir ve 3 defa ne kadar güzel olunduğu ve herkes tarafından çok beğenildiği söylenmelidir.

Bununla birlikte isteyenler kendileri için daha fazla güzel telkinlerde bulunabilir. Sözler söylenirken aynada gözlerin içine bakılmalıdır. Ardından işlem tamamlandıktan sonra iç huzur ve daha güzel görünme duygusu gelmektedir. Sabahları erken bir saatte uyanıp güneş ışıkları ile birlikte yapıldığında ruhsal rahatlama özelliği de bulunmaktadır.  Bunun yanı sıra ritüele başlamadan önce kafada yer alan negatif enerjilerin de atılması gerekmektedir.

Ayrıca herkes tarafından beğenilmek ve çok sevilmek için ritüel bilgilerine bakabilirsiniz.

Pembe Kese İle Şirin Görünme Ritüeli

Şirinlik büyülerinde ve ritüellerinde en etkili olan renk pembe rengidir. Pembe kese ritüeli için uygulanması gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle pembe renkte bir kese alınmalıdır.
 • Bir adet pembe renkte kurdele gerekmektedir. Bu kurdele kesenin ağzının açılmaması için gereklidir.
 • Kesenin içerisine değişik şekerler konulmalıdır. Kese dolana kadar bu işleme devam edilmelidir.
 • Şekerler koyulurken kime şirin görünmek isteniyorsa onun ismi söylenmelidir ve o hayal edilmelidir.
 • Kesenin ağzı bağlandıktan sonra evin en çok görülen bir yerine konulmalıdır. Böylece keseye her bakıldığında şirin görünme enerjisi açığa çıkmaktadır.

Pembe kese ritüelinin yapılması için en uygun olan vakit gece vaktidir. Özellikle saat 12’den sonra yapılan işlemler kısa sürede etkisini gösteren ritüellerdir.

Küp Şeker İle Şirin Görünme Ritüeli

Küp şeker ritüeli hem evde hem de bir hocaya yaptırılabilir. Bunun için bir adet küp şeker alınmalıdır. Ardından aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

 • Fe ma leküm fil münafikıyne fieteyni vallahü erkesehüm bi ma kesebu e türıdune en tehdu men edallellah ve mey yudlilillahü fe len tecide lehu sebıla.Veddu lev tekfürune kema keferu fe tekunune sevaen fe la tettehızu minhüm evliyae hatta yühaciru fı sebılillah fe in tevellev fe huzuhüm vaktüluhüm haysü vecedtümuhüm ve la tettehızu minhüm veliyyev ve la nesıyra.İlillezıne yesılune ila kavmim beyneküm ve beynehüm mısakun ev cauküm hasırat suduruhüm ey yükatiluküm ev yükatilu kavmehüm ve lev şaellahü le selletahüm aleyküm fe le kateluküm fe inı’tezeluküm fe lem yükatiluküm ve elkav ileykümüs selem fe ma cealelahü leküm aleyhim sebıla.Setecidune aharıne yürıdune ey ye’menuküm ev ye’menu kavmehüm küllema ruddu ilel fitneti ürkisu fıha fe il lem ya’teziluküm ve yulku ileykümüs selem ve yeküffu eydiyehüm fe huzuhüm vaktüluhüm haysü sekftümuhüm ve ülaiküm cealna leküm aleyhim sültanem mübına.Ve ma kane li mü’minin ey yaktüle mü’minen illa hataa ve men katele mü’mine hataen fe tahrıru rakabetim mü’minetiv ve diyetüm müsellemetün ila ehlihı illa ey yessaddeku fe in kane min kavmin adüvvil leküm ve hüve mü’minün fe tahrıru rakabetim mü’mineh ve in kane mni kavmim beyneküm ve beynehüm mısakun fediyetüm müsellemetün ila ehlihı ve tahrıru rakabetim mü’mineh fe mel lem yecid fe sıyamü şehrayni mütetabiayni tevbetem minellah ve kanellahü alımen hakıma.Ve mey yaktül mü’minem müteammiden fe cezaühu cehnnemü haliden fıha ve ğadıbellahü aleyhi ve leanehu ve eadde lehu azaben azıyma.

Daha sonra üç defa kime güzel ve şirin görünmek isteniyorsa onun ismi söylenir. Ardından okunmuş şeker yenir. Uygulamadan yaklaşık olarak bir hafta geçtikten sonra etkileri görülmeye başlar.

Su İle Yapılan Güzellik Ritüeli

Berraklığın ve güzelliğin simgesi olan su ile uygulanacak işlem için gerekli malzemeler şu şekildedir:

 • Birkaç damla lavanta yağı gerekmektedir.
 • Bir miktar gül yaprakları kullanılmaktadır.
 • Bir bardak gül suyu gerekmektedir.
 • Bir adet boş şişeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Belirtilen tüm malzemeler boş bir şişeye alınmalıdır. Ardından üzerine şişe doluncaya kadar su konulmalıdır.  Daha sonra çalkalanmaya başlanmalıdır. Tüm malzemeler homojen bir şekilde karıştıktan sonra karışım ile duşta durulama yapılmalıdır. En son duştan çıkmadan önce bu karışım ile duş alındığında yüze güzellik gelir.

Ritüele haftada bir kez devam edilmelidir. İstenildiği kadar yapılabilir. Uygulama sonucunda özellikle kadınlar sevgililerine karşı daha güzel görünür. Sevgilileri onların daha önce bu kadar güzel olmadıklarını ve her geçen gün daha da aşık olduklarını söylemeye başlar.

Salatalık Ritüeli İle Güzel Ve Şirin Görünme

Salatalık ile yapılan uygulamanın adımları şu şekildedir:

 • Öncelikle bir adet salatalığın kabukları yıkandıktan sonra soyulmalıdır.
 • Daha sonra bir kaba su alınmalıdır.
 • Suya güzel olmak için dua edilmelidir ve iyi niyetlerde bulunulmalıdır.
 • Suyun içerisine birkaç damla gül yağı damlatılmalıdır.
 • Daha sonra bir kaşık yardımı ile iyice karıştırılmalıdır.
 • Kabukları soyulan salatalık halka şeklinde dilimlenmelidir ve suyun içerisine atılmalıdır.
 • Salatalıklar suyun içerisinde bir gece boyunca bekletilmelidir.
 • Ertesi gün suyun içerisinden alınan salatalıklar yüze maske olarak konulmalıdır ve yüzde bir saat boyunca bekletilmelidir.

Ritüelin uygulanmasına 15 gün boyunca devam edilmelidir. Ardından 15 gün sonunda bir hafta ara verilip tekrar 15 gün uygulanmalıdır. Bir ayın sonunda yüzdeki lekelerin gittiği ve yüze inanılmaz bir güzellik geldiği görülmektedir.

Herkesin Beğenmesi Ve Şirin Olmak İçin Ritüel

Herkes tarafından beğenilmek isteyenlerin yapması gerekenler şu şekildedir:

 • Öncelikle boş bir kağıda “Bismillahirrahmanirrahim. La ilahe illellahül melikül hakkul mübin.La ilahe illellahül hakemül adlül metin.Rabbüna ve rabbü abainel evvelin.La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.La ilahe illellahü vehdehu la serike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemutü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey´in kadir.Ve bihî nesteînü ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.La ilahe illellahü sükran li ni´metih.La ilahe illellahü ikaran bi rububiyyetih.Ve sübhanellahi tenzihen li azametih..Es´elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.Ve bihakkismikel mektubi ala cenatubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab” duası yazmalıdır.
 • Kağıt dörde katlanmalıdır.
 • Daha sonra bir kaba temiz bir su konulmalıdır.
 • Ardından dörde katlanmış kağıt suyun içerisine atılmalıdır.
 • Bu şekilde gece bekletilmelidir.
 • İki gece bekletildikten sonra kağıt sudan çıkarılmalıdır.
 • Kapta kalan su ile yüz sabah ve akşam yıkanmalıdır.

Ritüel 10 gün boyunca düzenli bir şekilde uygulanmalıdır. Uygulama sonucunda aşağıda yer alan durumlar görülmektedir:

 • Yüzde sivilce olanlar bu su ile yüzlerini yıkadıklarında sivilcelerinden kurtulurlar ve eski hallerinden daha güzel bir cilde sahip olurlar.
 • Yüzünde yara ya da yanık lekesi olanların da lekelerinde hafifleme görülmektedir.
 • Yüzünü bu su ile yıkayanın yüzüne nur iner ve insanlar tarafından sürekli beğenilir.
 • Daha önce beğenilmeyen insanlar bu su ile yüzlerini yıkadıklarında herkes tarafından beğenilmeye başlar.
 • Uygulamayı hem erkekler hem de kadınlar yapabilir ve her iki cins de etkili sonuçlar elde eder.

Yüze Nur Ve Güzellik Veren Ritüel

Yüzünün güzelleşmesini ve nurlanmasını isteyenler aşağıda yer alan adımları uygulamalıdır:

 • Öncelikle sabah namazına kalkılmalıdır.
 • Abdest alınarak hem bedensel hem de ruhsal temizlik sağlanmalıdır.
 • Daha sonra sabah namazı kılınarak üstüne iki rekat daha namaz kılınmalıdır.
 • Ardından nur esması 100 defa söylenmelidir.
 • Nur esması okunduktan sonra İhlas suresi okunmalıdır.

Ritüele bu şekilde 15 gün boyunca devam edildiğinde uygulananın yüzüne nur iner ve herkes tarafından beğenilmeye başlar. Bunun yanı sıra Nur esması gün içerisinde de okunabilir. Sürekli tekrar edilmesi halinde insanlar hayatları boyunca hep güzel kalır ve herkes tarafından şirin bulunur. Özellikle kadınlar yüzlerinde yer alan hastalıklar için de Nur esmasını okuyabilir.

Vanilya Ritüeli İle Güzel Görünme

Vanilya ritüeli genellikle kadınlarda daha etkili olan bir ritüeldir. Bunun için yarım çay bardağı vanilya yağı alınmalıdır. Daha sonra bir şişe suyun içerisine bu yağdan damlatılmalıdır. Şişedeki karışım eşit bir şekilde dağılana kadar karıştırılmalıdır. Sabah ve akşam bu vanilyalı su ile yüz silinmelidir. Özellikle makyaj yapılmadan önce ya da gece yatmadan önce bu su ile yüz temizlendiğinde cilde güzellik gelir.

Bunun yanı sıra hayatındaki erkeği etkilemek isteyenler de bu karışımı parfüm olarak da kullanabilir. Aşk ve güzellik büyülerinde de vanilyalı karışımların ve vanilya kokusunun etkisi çok fazladır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz