Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • İğne Büyüsü Nedir, İğne Büyüleri Nasıl yapılır?

İğne Büyüsü Nedir, İğne Büyüleri Nasıl yapılır?

İğne büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır? İğne büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 İğne Büyüsü Nedir, İğne Büyüleri Nasıl yapılır?

İğne büyüsü yapmak isteyen kişiler bir kişiyi kendilerine aşık etmek ve onları etkileri altına almak isteyebilirler. İğne büyüsü bu özelliği nedeni ile bağlama büyüleri ile eş tutulmaktadırlar. Bir kimse eğer başka bir kimseyi kendine aşık etmek isterse, genellikle iğne büyüsünü tercih eder. Çünkü bu büyüyü yapmak kolaydır. Fazla malzemeye ihtiyaç duymazsınız. Kısa sürede büyünün etki ettiğini görebilirsiniz. Birden fazla büyü yapmak istediğiniz kişiler olduğu zaman  özellikle bu yöntemi kullanmanız tercih edilmektedir. İğne büyüsünün içinde bir de şeytani yön olduğu bilinir. Bu nedenli yeterli bilgiye sahip olmadan bu büyüyü yapmaya kalkan kişiler hem kendilerinin hem de başka insanların sosyo ekonomik durumlarını ve psikolojilerini mahvedebilmektedirler. Büyünün kaynak çıkış noktasının Orta doğu ülkeleri olduğu bilinmektedir.

İğne Büyüsü Neden Yapılır?

İğne büyüsü yapma nedenleri herkes için farklı olabilse de insanların büyük bir çoğunluğu bu büyü türünü genellikle bir kimsenin kendilerine aşık olmaları için kullanmaktadırlar. İğne büyüsü ile aşık etme çok etkilidir. Bunun dışında:

 • Kazancın artması,
 • Bereketin artması,
 • Kıskanç kişilerin çevreden uzaklaşması,
 • İki kişinin arasının bozulması,
 • Kayın validenin ağzının bağlanması,
 • Zengin olmak,
 • Kısmeti artırmak amaçlarının gerçekleştirilmesi için de iğne büyüsünden faydalanılır.

Bu amaçlar ancak profesyonel bir medyum tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Aksi halde büyü yapmaya kalkan kişiler ciddi problemler ile karşılaşabilirler:

 • Ekonomik durumun kötü gitmesi,
 • Psikolojinin bozulması,
 • Kendini kötü hissetme,
 • Devamlı takip edildiğini düşünme,
 • İntihar düşünceleri,
 • Geçmek bilmeyen mutsuzluk gibi durumlar iğne büyüsünün yanlış kişiler tarafından yapıldığını bize gösteren detaylardır.

Ayrıca göz bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Siyah Makaralar Kullanarak İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siyah makaraların yardımı ile iğne büyüsü yapmak e çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Siyah makaralar özel sicimlerden üretilirler ve herhangi bir yerden bulunması oldukça zor olur. Özel olarak üretilmeleri ardından üzerlerine tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir. Bazen bu ipler hayvanların bağırsağından oluşturarak satışa sunulmaktadır. Bu iplerden bulmak için medyumları ziyaret etmeniz gerekir.

İğne büyüsü tarifini yapmak için kişinin adı ile bazı kişisel bilgilerinin en az 77 kere okunması gerekir. Bilgiler okunduğu sırada 77 kere ipe düğüm atılması gerekir. Duaların İbranice olması gerekir ve ayetlerden alınmış olmalıdır. İnternetten bulunan dualar ile büyü kesinlikle yapılmamalıdır. Medyum hocanız size özel dualar hazırlayacaktır. Düğüm atıldığı sırada hangi hüddamdan yardım istiyorsanız onun adını söylemeyi unutmayın. Hüddam bu sayede size kulak verecektir. 77 düğümü illa bir gün içinde atmak zorunda değilsiniz. 15 güne yayarak da düğüm atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin 15 güne kadar çıkmasının nedeni bir cinin ancak bu süre zarfı içinde ikna olmasından gelmektedir. Büyü sırasında okunması gereken dualar kişi için özel olacağı için bu duaların ismi verilmez. İşlem tamamlandıktan sonra iğne büyüsü etkilerini göstermeye başlar. Kişi büyü yaptığını başka kimseye söylememelidir. Aksi halde büyü etkisini göstermeyecektir.

İğne Büyüsü Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İğne büyüsü hakkında dikkatli olunması gereken noktalar bulunuyor. Örneğin iğne büyüsü belirtileri ortaya çıkmadan önce büyü yapılan kişi ile kesinlikle irtibat kurulmaması gerekiyor. Yukarıda verilen tarife ek olarak, elma ve armut gibi meyvelere iğne batırılması sureti ile de iğne büyüsü yapmak mümkün. Bu şekilde meyve üzerinde karakter yüklemesi meydana gelir. İğne büyüsünün uygulamasının kökeninde tamamen kara büyü yatıyor olabilir. BBBu durumda büyü cadı büyüsü olarak adlandırılır ve tamamen farklı bir yapılış tarzına sahiptir. Bu büyü sırasında hayvan kurban edilmesi gerektiği söylense de, bu tarz bilgilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Çünkü hiçbir büyü tarifinde hayvan kurban etmek yoktur. Bunlar yalnızca kulaktan dolma ve gerçek dayanağı olmayan bilgilerdir.

İğne büyüsü yaparken toplu iğne ya da başı olmayan iğnelerden faydalanabilirsiniz. Toplu iğneler genellikle şeytani amaçların gerçekleştirilmesi için kullanılmaktadır. Toplu iğne kulanan birisi iğneyi sabuna, yorgana ya da oyuncak bebeğe batırabilir.

İğne Büyüsü Yapımında Hangi Malzemelerin Kullanılması Gerekir?

İğne büyüsü yaparken kullanılması gereken malzemeler büyünün amacına göre daha fazla ya da daha az olabilir. İğne büyüsü nasıl yapılır diye merak eden kişiler en temel olarak:

 • Küf sabunu,
 • Siyah sicim iplik ve özel al atlas kumaşlar,
 • Domuz yağı,
 • Domuz eti,
 • 41 adet kibrit çöpü,
 • Medyum hocanın vereceği iğneleri emin etmesi gerekir.

Bunlar dediğimiz gibi en temel malzemelerden olup, büyüyü yapmak istediğiniz amaca göre daha fazla malzeme kullanmanız gerekebilir. Malzemeler hakkında bilinmesi gereken en önemli şey, bu malzemelerin sıfırdan temin edilmiş olmasıdır. Hoca eğer bir kimse için büyü ipi kullandıysa, bir başkası için aynı büyü ipini kullanamaz. Malzemelerin üzerinde (Günlük olarak kullanılan en basitinden kalem de dahil olmak üzere) enerji birikmesi olur. Bu enerji birikmesi eşyayı kullanan kişiden kaynaklanmaktadır. Büyü yapılan bir malzeme üzerinde olumsuz enerjilerin birikmesi söz konusudur. Siz kötü enerji birikmiş bir malzeme kullanarak büyü yapmaya kalktığınız zaman, başınıza ciddi dertler alabilirsiniz.

Oyuncak Bebeğe Batırılarak Yapılan İğne Büyüsü Tarifi

Oyuncak bebeğe batırılmak sureti ile yapılan iğne büyüsü iki kişinin ayrılmasını sağlar. Eğer hayırsız bir evlilik içinde olduğunu düşündüğünüz bir kişi varsa, bu kişiler üzerinde iğne büyüsü yapabilirsiniz. Batırılarak yapılan iğne büyüsü etkisi çok kuvvetlidir. BU nedenle işlemi yaptığınız sırada yanınızda mutlaka uzman bir medyum hocanın bulunduğundan emin olun. Medyum hoca yanınızda bulunduğu zaman, tılsımlı sözcükler ile beraber ortaya çıkan ruhani varlıklar kontrol altına alınmış olur. Eğer tek başınıza bu büyüyü yapmaya çalışırsanız, başınıza bela alırsınız.

İğneyi batıracağınız oyuncak bebeğin kesinlikle deforme olmamış olması gerekir. Eğer bebeğin parçaları zarar gördüyse başka bir bebek kullanın. İğne büyüsü yapmadan önce tam 50 adet iğneyi hazır bulundurmanız gerekir. İşlemi yaptığınız sırada “İğneyi batırdım, büyünün etkilerine ellerimi açtım.” İfadesinin tekrar edilmesi gerekir. Her bir iğneyi batırdığınız anda bu ifadeyi tekrar etmeniz gerekir. İşlem tamamlandıktan sonra bebek yatağın altına ya da buna benzer gizli bir yere saklanır ve 7 gün boyunca orada tutulur. Bu süre zarfında bebeklerin kimse tarafından görülmemesi önemlidir. 7. Gün dolduktan sonra da bebekteki iğneler çıkarılır. Büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Elmaya İğne Batırarak Büyü Nasıl Yapılır?

Elmaya iğne batırılarak büyü yapmak çok yaygındır. Genellikle iğne büyüsü ile sevdiğini kendine çekme ya da iğne büyüsü ile bir kimseyi kendine aşık etme amacında olan kişiler elma ya da armut gibi meyveleri kullanarak büyü yapmayı tercih etmektedirler. Elmanın çürük olmaması ve mümün olduğu kadar şeklinin düzgün olması gerekmektedir. Elmanın simetrisinden karşılıklı olacak şekilde iğne batırılması gerekir. Bir yarı erkeği temsil ederken öteki yarı da kadını temsil etmektedir. Elmaya iğne batırıldıktan sonra elmanın saklanması gerekmektedir. Elma bu sürede çürümeye bırakılacaktır. Elmalar çürüdükten sonra iğneler kendiliğinden yere düşecektir. İşte tam bu olduğu sırada büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişiler birbirlerine büyük bir sevgi ile bağlanır. Elmanın çürümesindeki sembol anlam, kişilerin birlikte olmasına engel olanların ortadan kalkmasıdır. Bu büyü türünün tamamen etki etmesi adına bir iki hafta kadar beklemek gerekecektir. Bu nedenle sabırsız olmayın. Siyah ip büyüsü daha hızlı etki eden bir büyü olsa da bu büyü yönteminden elde edilen sonuçlar etkisini çok daha uzun süre göstermesi ile bilinir.

İğne Büyüsünü Nasıl Bozabilirim?

İğne büyüsünü bozmak bazı durumlarda zor ve hatta imkansız olabilir. Kara büyü çeşitlerinden bir tanesi olarak yapıldıysa, büyüyü bozmak çok zordur. Büyü bozmak için genellikle arkaik metotlar adı verilen tekniklerden faydalanmak gerekir. Doğru büyü bozma işlemi yapılmadığı zamanlarda, büyü bozulmaz ve yalnızca yönünü değiştirmiş olur. Yani evet, bir kişi büyünün etkisinden kurtulur fakat bu defa bir başka insan büyü etkisine girer. Bu kişiler büyü yapılan kişinin yakından tanıdığı bir kişi olabilir. İşte bu durum büyünün yön değiştirmesi şeklinde adlandırılmaktadır.

Büyünün gerçekten tesirini ortadan kaldırmak isteyen kişilerin önce büyünün neden yapıldığını anlaması gerekir. İğne büyüsü neden yapılır sorusunun cevaplanması, büyünün bozulmasında temeli oluşturmaktadır. Neden büyü yapıldığını anladığınızdan emin olduktan sonra “bu büyü bana ……. Niyetinin gerçekleştirilmesi için yapıldı. Ben bu büyüyü dualarımla bozacağım.” İfadesini tekrar edin. Noktalı yere büyünün size neden yapıldığını ekleyin. Niyetinizi belli ettikte sonra:

“…Ente veliyyunâ fagfir lenâ verhamnâ ve ente hayrul gâfirîn.”

Duasını 77 kere gözleriniz kapalı şekilde okuyun. Bu işlemi 3 gün boyunca sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce tekrar etmeniz gerekecektir. 4. Gün artık büyünün bozulduğunu fark edeceksiniz.

Kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Çengelli İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çengelli iğne büyüsü yapmak diğer iğne büyüsü çeşitleri ile kıyaslandığı zaman daha kolaydır. İğne büyülerinin bir çok çeşidi bulunduğunu söylemiştik. Bu tür ise tamamen kara büyü sınıfına giren bir türdür. İğne kullanmadan yapılan iğne büyüsü olarak da bilinen bu büyü özellikle Anadolu’nun çeşitli yerlerinde firkete büyüsü olarak adlandırılmaktadır. Yeni nesil genelde iğne büyüsü derken yaşlı insanlar firkete büyüsü dediğiniz zaman neyi kast ettiğinizi anlar. Bu büyü ile kişileri kendinize bağlayabilirsiniz. Çengeli iğneyi elinize alın ve bir yandan ipe isminizde bulunan harf sayısı kadar düğüm atın. Daha sonra çengelli iğneyi büyü yapmak istediğiniz kişinin çok yakınında bir yere konumlandırın. Giysiye, kişinin yaşadığı yere, iş yerine ya da buna benzer yerlere iğneyi koyabilirsiniz. Eğer kendi yaşadığınız yerde nereden geldiğini bilmediğiniz bir iğne bulursanız, bir başkasının size büyü yaptığından şüphe edebilirsiz.

Toplu İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toplu iğne büyüsü yapımı hem ak büyü hem de kara büyü sınıfına dahil olabilir. İğne büyüsü ile zengin olmak isteyenler, kısmetini açmak ve bereketini artırmak isteyen kişiler toplu iğne büyüsü kullanarak dilediklerini elde edebilirler. Bir kimsenin zarar görmesi amacı ile de yapıldıkları olur. Toplu iğne büyüsü yaparken iğneden siyah rengi olan iğ geçirmek gerekir. Düğüm atılır ve bu sırada amaca göre tılsımlı kelimeler söylenir. İşlem bittikten sonra büyü yapan kişi iğneyi sol göğsünün üzerinde taşır. Kişi iğneyi taşımaya devam ettiği sürece aşk ortaya çıkacaktır.

Toplu İğne Büyüsü Etkili midir?

Toplu iğne büyüsü etkisi dillere destan denecek kadar faydalı ve etkili olmaktadır. Pirinç büyüsü ile aynı anda yapıldığı zaman çok etkili olurlar. İğne büyüsü yaparken eğer doğru düzgün malzemeleri seçerseniz, büyüyü nasıl yapmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olursanız, büyüyü etkili kılarsınız.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz