Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Kaşık Büyüsü Nedir, Kaşık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü Nedir, Kaşık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Kaşık büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Kaşık Büyüsü Nedir, Kaşık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapmak için amaç bir kişinin kendine aşık edilmesi olabileceği gibi iki kişinin ayrılmasını sağlamak olabilir. Kişilerin kaşık büyüsünden korunmaları mümkün olmaz. Çünkü çok tesirli bir büyü çeşididir. Büyü yaparken çeşitli tılsımlardan faydalanmak gerekir. Bu tılsımlar kişinin amacının ne olduğuna göre farklı şekillerde hazırlanır. BU büyü türünün en önemli noktası tılsımların hazırlanmasıdır. Tılsımlar usulüne uygun şekilde hazırlanırsa, büyü de etkili olur. Tılsım hazırlanma aşamasında yapılan bir hata bütün kaşık büyüsünün mahvolmasına neden olabilir. Kaşık büyüsünden sonuç almak için acele etmemek gerekir. Biraz uzun zaman sonra etki eden bu büyü, bir kere etki etti mi bütün istediklerinize sahip olmanızı sağlayacak.

Ayrıca sevdirme büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yapımı bir hayli ekonomiktir aynı zamanda kolaydır. Dolayısı ile bu büyüyü yapmak isteyen insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Büyüden alınan başarılı sonuçlar da büyünün halk arasında yaygınlaşmasını sağlamıştır. Kaşık büyüsü yapmak için iki farlı boyutlarda tahta kaşığa ihtiyaç duyacaksınız. Bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olmasına özen gösterin. Kaşıkların yönleri kaşık büyüsü tarifi diğer önemli husustur.

 • Eğer büyü yapan kişinin amacı, büyü yapılan kişinin kendine aşık olması ise kaşıklar mutlaka birbirlerine bakıyor olmalıdır.
 • Eğer iki kişinin ayrılması için büyü yapılıyor ise de kaşıkların yönleri birbirine ters ve ortalama 5 cm uzakta olmalıdır.

Kaşıklar insanların temsil eder. Üzerlerine mutlaka büyülenmek istenen kişilerin ad soyad harflerinin yazılması gerekir. Eğer bir kişiyi kendinize aşık etmek niyetinde iseniz, kaşıklardan bir tanesinin üzerine kendi ad soyadınızı, diğer kaşığa ise aşık etmek istediğiniz kişin ad soyadınız yazmanız gerekir. Ardından kaşıklara:

Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duası okunur. Kişilerin ayrılması için kaşıklar iki ayrı saksıya gömülür. Eğer birinin size aşık olmasını istediğiniz için büyüyü yapıyorsanız, kaşığı aynı toprağa gömdüğünüzden emin olun.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

Kaşık büyüsü yapılma nedenleri her insan için farklı olabilir. Büyünün yapılma çeşitleri geniştir. Büyünün bu kadar çok tercih edilmesindeki bir neden de budur. En etkili kaşık büyüsü:

 • İki insanın evliliklerinin kurtulması,
 • İş hayatında rakiplerin gücünün sonlandırılması,
 • Sevilmeyen kişiye manevi zarar verilmesi,
 • Platonik olan aşkların karşılıklı aşka dönüşmesi için,
 • Sevgililer arasında soğukluğun giderilmesi,
 • İki kişi arasındaki aşk alevinin yeniden alevlendirilmesi,
 • Kısmeti kapalı olan bir kişinin kısmetinin açılması için yapılabilir.

Kaşık büyüsü yapmadan önce büyü yapan kişinin niyetinin ne olduğunu belirtmesi gerekir. Örneğin eğer kişi iki kişinin evliliğinin kurtulması için büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü yapmaya niyet ettim.” İfadesinin 33 kere tekrar edilmesi gerekir. Niyetin sesli bir şekilde dışarıdan söylenmesi şarttır.

Kaşık Büyüsü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü yapılmasının belirtileri kendini hemen belli eder. Fakat ne var ki bu belirtiler büyü etkisi altında olan kişilerin çevresinde bulunan kişiler tarafından anlaşılabilir. Çoğu zaman kişinin kendi büyü yapıldığının farkına varacak durumda olmaz. Büyü yapılan kişi:

 • Eğer bir kişiye aşık edilmesi için yapılmışsa, kişi çok hızlı bir şekilde birisine aşık olur.
 • Kısa sürede etki eden kaşık büyüsü etkisi altına giren kişilerde çok kısa süre içinde büyük değişimler meydana gelir.
 • Büyünün etkisi ile kişiler gerçekliklerden uzak yaşamaya ve kendilerini kapatmaya başlarlar.
 • Birisi kaşık büyüsünü kişinin zarar görmesi için yaparsa, kişinin hayatında büyük terslikler meydana gelir.
 • Büyü etkisinin altına giren kişi içinde huzursuzluk hisseder.
 • Büyülenmiş kişi endişe, kaygı, korku gibi olumsuz duygu durumlarının içine girebilirler.
 • Büyü altındaki kişiler kendi içleri içinde bir takım ruhsal çatışmalar yaşarlar.
 • Büyülenmiş kişiler ne iş hayatlarına ne de özel hayatlarına vermeleri gereken dikkati veremezler. Bu durum onların hayattan kopmalarına ayrıca başarısız olmalarına neden olur.
 • Büyü altında olan kişi bir takım sağlık problemleri yaşayabilir. Sağlık sorunlarının boyutu kişinin ne kadar güçlü bir büyü etkisi olduğuna göre değişiklik gösterir. Güçlü büyü etkisi altında olan kişilerin sağlığı büyük oranda bozulur. Eğer yapılan büyü çok etkili değilse kişi grip, soğuk algınlığı ve buna benzer problemler yaşar.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü bozmak tek başına olmaz. Kaşık büyüsü etkilerini ortadan kaldırmak adına mutlaka profesyonel bir insandan yardım almak gerekir. Kişinin kendi başına yaptıkları bazı işlemler tarafların zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle dikkatli davranmak gerekir. Büyü yapan kişinin kendi bile büyüyü bozmak isterken zarar görebilir. Büyüyü bozmak isteyen kişiler 1 hafta boyunca evlerine girer girmez:

Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin.

Duasını tekrar etmeliler. Bu duanın ayrıca çıktı olarak alınması ya da elle yazılması gerekir. Büyü mutlaka mavi renkli mürekkebi olan bir kalemle yazılmalıdır. Çıktıda renk siyah olabilir. Fark etmez. Çıktısını aldığınız ya da yazdığınız duanın üçgen şekline getirilerek katlanması gerekecek. Ardından büyük bir kap alın ve içine 3 su bardağı kadar sirke dökün. Elma sirkesi tercih edin. Ardından muska haline getirdiğiniz duayı sirkeli suyun içine atın. 15 dk bekledikten sonra kağıdı sirkenin içinden adın. Kağıdın kendi uyuduğuz odada kuruması için bekletin. Çakmak alın ve ertesi gün duanın tamamen yanmasını bekleyin. Kağıdın küllerini dışarıya dökün. Otalama 15 gün içinde büyünün yavaşça bozulduğunu göreceksiniz.

Kaşık Büyüsü ile Giden Eski Sevgilimi Nasıl Geri Getirebilirim?

Kaşık büyüsü ile giden eski sevgiliyi geri getirmek için 2 tahta kaşık ile bol miktarda su kullanmanız gerekecek. Büyüyü yaparken en önemli nokta giden eski sevgilinin bir eşyasının kullanılmasıdır. Eğer eski sevgilinizin kişisel eşyasına erişemiyorsanız, kişisel eşyaların kullanılmadığı büyü türlerinden faydalanabilirsiniz. Kaşık büyüsü ile gideni geri getirme işlemine başlamadan önce “Giden sevgilimi geri getirmek amacındayım. Amacım eski sevgilimin duygularının bana karşı yeniden alevlenmesi. Niyetim kabul olsun. Amin.” İfadesini tekrar edin ve niyetinizi açık şekilde ortaya koyun.

Kaşık büyüsü için niyet getirildikten sonra 2 kaşığı alın ve mavi renkli bir kalemle kaşığın tümünün boyanmasını sağlayın. Kaşığın üzerinde mürekkep tamamen kuruduktan sonra sıra aşıkları suyun içine koyak olacak. Bu basamağa geldiğiniz zaman kaşığın üzerindeki mürekkebin çıkmayacak şekilde kaşığın üzerinde olduğundan emin olun. Mürekkep kaşığa iyice nüfuz etsin. Suyun içine koyduğunuz kaşıkları 1 gün bekletin. Kaşıkları aldıktan sonra:

Rabbi innî messeniyed’durru ve ente erhamur’rahimîn.

Duasını tekrar edin. Bu kaşıkları yatağınızın altına koyun. Bu şekilde 7 gün boyunca uyuyun ve büyü etkisi kendini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini biraz geç gösterecektir fakat kesinlikle sabırsız olmadan beklemeniz gerekir. Büyü yapmak istediğiniz kişi ile 7 gün boyunca kesinlikle iletişim kurmayın. Eğer kişiler ile yolda karşılaşırsaız, onu görmezden gelin. Kesinlikle aranızda konuşma geçmemesi gerekiyor.

Kaşık Büyüsü Yaparken Hangi Dualar Okunabilir?

Kaşık büyüsü yaparken okunabilecek dualar Kuran’dan alınırsa daha makbul olur. Eğer kurandan dua kullanmayacaksanız hocanızın size özel hazırlayacağı duaları kullanmanız önerilmektedir. Dua kullanımında karşımıza çok sık kaşık büyüsü zararlı mıdır sorusu çıkıyor. Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayırdır. Eğer büyü sırasında kullanılan dualar doğru seçilmezse evet, büyü zararlı olabilir. Büyü için doğru duaların seçilmesi halinde ise büyünün zararı bulunmaz. Aksine dua okumanın bir çok faydası olduğu bilinmektedir. Yüce Allah Kutsal kitap Kuran’ı Kerim’de çok sık dua okumanın iyi bir şey olduğundan bahsetmektedir.

 • Dua okuyan kullar Yüce Yaratıcıya yakın olurlar.
 • Kuran okuyan kişiler kendilerini huzurlu hissederler.
 • Dua okuyan kişilerin evine bereket hasıl olur.
 • Dua okunan evin içine kötü ruhlar, cinler ve enerjiler giremez.
 • Dua okunması kişinin ruhunda şükür duygusunun ön plana çıkmasını sağlar.
 • Yüce ALLAH Kuran’da siz banı anın ben de sizi anayım diyerek dua okunmasını teşvik etmiştir.
 • Dua okuyan kişi yalnızca Allah’tan bir şey isteyeceğini bilir.
 • Yüce ALLAH kullarının yalnızca kendisinden bir şey istenmesini istemiştir.

Bütün sayılan bu faydalar ve daha fazlası bu büyüyü yaparak dua okumanın aslında ne kadar güzel olduğunu fark etmemizi sağlıyor. Bu nedenle büyünün zararlı olabileceği gibi bir düşünceye kapılmanıza gerek yok.

Kıl tüy büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilmesi gerekenler bulunur. Önemli noktalara dikkat edilmeden yapılan büyüler ortaya bazı problemlerin çıkmasına neden olabilir. Kaşık büyüsünün sonuçları  yanlış yapıldığında ağır olabilir.

 • Aynı anda en fazla bir kişi için büyü yapabilirsiniz.
 • Büyü yapmadan önce iyice düşünün. Kesin karar verdikten sonra büyüyü yapın.
 • Büyü malzemelerinin sıfırdan alınmış olması gerekir. Daha önceden kullanılmış eşyalar ile büyü yapmaya kalkışmayın.
 • Kaşık büyüsü yaparken tahta kaşıkların kullanılması gerekir. Özel olarak belirtilmediği sürece metal ya da plastik kaşık kullanmayın.
 • Kaşık büyüsü yapımı sırasında Kuran’dan ayetler kullanıldığı için öncesinden mutlaka abdest almanız gerekir.
 • Duanızı okurken gözlerinizin kapalı olması gerekir. Niyetinizi söylerken gözleriniz açık kalabilir.

Kaşık Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kaşık büyüsünün etki etmesi için geçen süre büyü türüne göre farklılık göstermektedir. Kaşık büyüsü ile pişman ettirme büyüsü en hızlı etki eden büyü türleri arasında yer alır. Bu büyü, büyü yapan kişinin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Yapımı diğer büyülere göre daha zordur. Etkisi kısa sürdüğü için yeniden tekrar edilmesi gerekir. Kaşık büyüsü eğer aşık edilme amacı ile yapılıyorsa ortalama 30 gün içinde büyüden faydalanabilirsiniz. Eğer amacınız iki kişinin arasının açılması ise büyü 10 gün kadar kısa sürede etki eder. Bu süre boyunca büyü ritüellerinin sürekli tekrar edilmesi şarttır. En etkili kaşık büyü türlerinden bir tanesi olan kaşık ile bağlama büyüsü için ortalama 15 güne ihtiyaç duyacaksınız. Bu sürelerin geçmesi büyünün tutması için yeterli olmaz. Büyü yapa kişinin özel noktalara dikkat etmesi şarttır.

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?

Kaşık büyüsü yapmanın zararları bulunmaz. Kaşık büyüsünün zararlı olduğunu düşünen kişiler kaşık büyüsünü bozma yöntemlerinden faydalanmak isteyebilirler. Buna kesinlikle gerek yok. Aksine bir kere yapılan büyü gereksiz yere bozmak zararlıdır.

Kaşık Büyüsü Tılsımı Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü tılsımı yapma için beyaz renk bez kullanmak gerekir. Kaşık büyüsü nasıl bozulur diye merak edenler de beyaz bez kullanacaktır. Bez üzerine büyü etkisi altında olan kişinin baş harflerini yazın. Bezi 10 gün boyunca gömülü şekilde saklayın. Kaşık büyüsü bu şekilde 10 gün içinde kendiliğinden bozulmuş olacaktır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz