Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • İntikam Büyüsü Nedir, İntikam Büyüleri Nasıl Yapılır? 

İntikam Büyüsü Nedir, İntikam Büyüleri Nasıl Yapılır? 

İntikam büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? İntikam büyülerini kimler yapabilir? Büyü ile ilgili gerçek bilgilere ulaşmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

 İntikam Büyüsü Nedir, İntikam Büyüleri Nasıl Yapılır? 

İntikam büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisi altında olan kişilerin hayatlarında her zaman olumsuz durumlar meydana gelir. Bu büyü tamamen kara büyülerin arasında yerini alır. Büyünün yapılmasındaki en önemli sebeplerden birisi de birisinden intikam alarak onun hayatını mahvetmektir. Bu büyünün yapılması için işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesi gerekir.

İntikam Büyüsü

İntikam büyüsünün yapılması ile daha önceden sizin hayatınızda olumsuz etkiler yaratan kişilerden intikam alarak onun da yaşamında kötü olaylarla karşılaşması sağlanır. Büyünün etkisinin fazla olmasından dolayı anında tutma özelliği de vardır.  Bu büyünün yapılması sonucunda büyüyü yapan kişi de aynı zamanda çok büyük günahlar kazanır. Çünkü, büyü tamamen kötü niyetler doğrultusunda yapılır.  İntikam büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasından destek alınmalıdır.

Ayrıca nazar değdiren kişi nasıl anlaşılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İntikam Büyüsünün Uygulanışı

İntikam büyüsünün yapılmasında değişik malzemeler kullanılır. Bu büyü geçmişten günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Büyünün yapılması için ilk olarak medyum hocasına giderek hangi ritüeller ve malzemeler ile büyünün yapım aşamasının gerçekleşmesini öğrenmek gerekir. İntikam büyüsü genellikle kireçten yapılır. Bir kireç temin edilerek kirecin üzerine intikam almak istediğiniz kişinin portresini medyum hocasına çizdirip büyünün yapım aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Kirecin üzerine kişinin portresi çizildikten sonra çeşitli yazılar yazılır. Bunun ardından intikam alacağınız kişiye yönelik olarak portrenin üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar okunur. Bunun sonucunda da büyünün yapımı tamamlanır ve etkisini kısa sürede göstererek büyünün yapıldığı kişinin hayatında olumsuz durumlar meydana gelir.

İntikam Büyüsü Kimlere Yapılır?

İntikam büyüsünü hayatınızda sizin için olumsuz etkiler yaratan kişilere yaptırabilirsiniz.  Zamanında size kötü anılar ve günler geçirten kişilere intikam büyüsü yaptırarak onlardan öcünüzü alabilirsiniz. İntikam büyüsünün tek kişiye uygulanması dışında bir gruba da uygulanması mümkündür. Yani büyüyü toplu bir grubun adına da yaptırabilirsiniz. Bunun için intikam büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına giderek büyünün yapım işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Büyünün yapılmasının ardından kısa sürede etkisini göstererek istediğiniz kişiden intikamınızı almış olursunuz.

İntikam Büyüsünün Tutma Vakti

İntikam büyüsünün tutma süresi diğer büyülere göre farklıdır. Bu büyünün tutmasında çok fazla beklemeye gerek yoktur. Büyünün doğru bir şekilde yapılmasının hemen ardından ertesi gün büyü etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da hayatında kötü olayların yaşamasını istediğiniz kişinin yaşantısı olumsuz bir şekilde ilerlemeye başlar.

Bunun sonucunda da büyünün üzerinden geçen günler sayesinde amacınıza daha net bir şekilde ulaşmış olursunuz. Büyünün hızlı bir şekilde etkisini göstermesi için muhakkak bu büyüyü yapma konusunda tecrübeli ve donanımlı olan medyum hocasına gitmek gerekir. Aynı zamanda intikam büyüsü kesinlikle evde yapılmamalıdır.

İntikam Büyüsü Kuvvetli Mi?

İntikam büyüsünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda etkisini çok güçlü bir şekilde göstermesi meydana gelir. Bu büyünün uzman medyum hocaları tarafından eksiksiz bir şekilde hazırlanması ile büyünün yapıldığı kişide etkilerini kısa sürede net bir şekilde göstermeye başlar.

Aynı zamanda büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı büyü yapıldıktan sonra bozulması da çok zordur. İntikam almak istediğiniz kişinin hayatına etki ederek onun geri kalan günlerinin her zaman kötü geçmesine vesile olabilirsiniz. Büyünün etkili bir şekilde belirtilerini göstermesi için doğru malzemelerin ve ritüellerin kullanılmasında yarar vardır.

İntikam Büyüsünün Sonuçları

İntikam büyüsünün yapılması durumunda büyünün etkisinde kalan kişinin hayatında değişimler meydana gelir. Özellikle büyünün yapılmasında kötü niyetlerin olmasından dolayı kişinin hayatı her zaman olumsuz bir şekilde ilerlemeye devam eder.  Büyünün göstereceği belirti, büyüyü yapan kişinin ettiği dualara ve niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; sevmediğiniz ve nefret ettiğiniz kişinin ruhsal ve fiziksel yapılarında rahatsızlıkların ve hastalıkların meydana gelmesini istiyorsanız, büyü yapıldıktan sonra bu alanda büyük zararlar oluşur.

Bunun dışında intikam almak istediğiniz kişinin ölmesini istemeniz durumunda da büyünün yapılması sonucunda büyünün etkisinde olan kişi intihar ederek kendisini öldürür.  Bunun sonucunda da amacınıza ulaşmış olursunuz. Bu yüzden intikam büyüsünün yapılmasında edilen niyetin önemi oldukça büyüktür.

İntikam Büyüsü Vefk İle Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsünün yapılmasında vefk uygulaması kullanılır. Özellikle büyünün muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gidilerek yapılması gerekir. Çünkü, yazılacak vefkin Havas ve Ledün ilmi ile ilgilenen ve bu ilimler hakkında donanıma sahip olan medyum hocaları tarafından hazırlanması gerekir. İşinde ehli olan medyum hocasını seçtikten sonra intikam büyüsünün yapılacağı kişi hakkında medyum hocasına bilgiler vermeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası kişiye özel bir vefk hazırlar.

Vefkin yazılmasından sonra vefk kâğıdı rulo şeklinde sarılır ve suyun etki etmediği bir naylona koyulur. Daha sonra büyüyü yapan kişi, bu vefki kimsenin göremeyeceği bir yerde saklar veya evin çevresinde herhangi bir yerde bulunan toprağın altına gömer. Bunun sonucunda da vefk başarılı bir şekilde hazırlanmış olur.

İntikam Büyüsünün Zararları

İntikam büyüsünün yapılmasından sonra ortaya birçok zararlar çıkar. Çünkü, intikam büyüsü kötü niyetler doğrultusunda yapıldığı için her zaman olumsuz etkiler ve belirtiler gösterir. Aşağıda intikam büyüsünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda meydana gelen zararlar sırasıyla verilmektedir. Bu zararları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Büyünün etkisinde kalan kişilerin ruhsal sağlıklarında sorunlar meydana gelir. Yani akıl sağlıklarını kaybederek delirme aşamasında olurlar.
 • Bunun dışında büyünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişiler, çevresi ve ailesi ile büyük sorunlar ve tartışmalar içerisinde olur. Sürekli yakın akrabaları ve arkadaşları ile bu kişiler kavga eder.
 • Bununla birlikte intikam büyüsünün yapıldığı kişinin sevdiği veya eşi ile de arası açılır.
 • Aynı zamanda büyünün yapılması sonucunda kişinin hayatında bütün olumsuz durumlar meydana gelir ve basireti her zaman kapalı olur.
 • Bunun yanı sıra büyünün yapıldığı kişiler, iş ve kariyer hayatında her zaman başarısız olur ve bunun sonucunda da ekonomik anlamda hiçbir şekilde kazanç elde etmez.
 • Ayrıca büyünün yapılması durumunda kişi kendini kötü alışkanlıklara iter ve bunun sonucunda intihar eğiliminde bulunarak hayatına son verir.

Vefk neden gömülür? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

İntikam Büyüsü Yok Edilir Mi?

İntikam büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulmasında kesinlikle medyum hocasına gitmekte yarar vardır. Çünkü, büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün bozulmasını sadece medyum hocası gerçekleştirebilir. Bunun dışında büyünün yapılmasının üzerinden 14 ay geçtikten sonra intikam büyüsü hiçbir şey yapmadan kendiliğinden etkisini uzaklaştırmaya başlar. Bu büyünün etki süresi yaklaşık olarak 14 aydır. Bu yüzden medyum hocasına gitmeye gerek kalmadan da 14 ayın geçmesinden sonra intikam büyüsünün etkisinin yok olması meydana gelir.

Bunun haricinde intikam büyüsünün bozulmasında Kuran-ı Kerim’de yer alan bazı duaların ve surelerin okunması oldukça önemlidir. İntikam büyüsünün bozulmasında etkili olan ayetlerin ve surelerin her gün 3 defa okunması durumunda büyü etkisini 1 hafta içerisinde uzaklaştırmaya başlar ve sonsuza kadar büyünün etkisi ortadan kaybolur. Aşağıda intikam büyüsünün bozulmasında önemli etkisi olan dualar yer alır.  Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

İntikam Büyüsünün Dindeki Yeri

İntikam büyüsünün özellikle kötü niyetle yapılması sebebiyle kara büyülerin arasında olmasından dolayı büyüyü yapan kişi çok büyük günah işlemiş olur. Dinimizde intikam büyüsünün yapılması haram olarak kabul edilmiştir. Bunun dışında intikam büyüsünü yaptıranlar, kesinlikle cehenneme gider. Bu yüzden böyle bir günah işleyip tövbe ederek Allah’a sığınıp bütün günahlarınızın yok olmasını sağlayabilirsiniz.  Aksi takdirde Allah kendine sığınmayan ve hala kötülük yapmaya devam eden kişileri direkt olarak cehenneme gitmesini sağlar.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz