Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İstediğiniz Kişiyi Telefonla Hemen Aratan Beni Arasın Ritüeli

İstediğiniz kişiyi telefonla hemen aratan beni arasın ritüeli nedir, nasıl yapılır, kimler yapabilir? Telefonla aratmak için okunacak dualara ve yapılması gerekenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

 İstediğiniz Kişiyi Telefonla Hemen Aratan Beni Arasın Ritüeli

Sevdiğini ya da istediğini anında aratan ritüeller genellikle tek başına olunan zamanlarda yapılmalıdır. Dikkatlerin dağılması durumunda ritüellerin enerjilerinde azalma olmaktadır.

İstediğini Aratan Defne Ritüeli

Defne yaprağı dilek ritüellerinin birçoğunda kullanılmaktadır. Verdiği enerji sayesinde ne dilenirse o gerçek olur. Uygulama için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle 3 tane defne yaprağı alınmalıdır.
 • Bir adet boş kağıt alınarak buna araması istenilen kişinin ismi yazılmalıdır.
 • Kağıt 3 defa katlanmalıdır.
 • Katlanan kağıt defne yapraklarının arasına sarılmalıdır.
 • Defne yaprağı karanlık bir yerde saklanmalıdır. Burada önemli olan nokta, defne yaprağını uygulamayı yapan biri görmemelidir. Başka birinin görmesi durumunda dilek gerçekleşmez.

Birinin Hemen Araması İçin Gül Ritüeli

Aşkın büyük sembollerinden biri olan gül ile sevdiğini hemen aratmak için kırmızı renkli olması gerekmektedir. Ritüelin uygulanışı şu şekildedir:

 • Birkaç adet kımızı renkte gül alınmalıdır. Burada kırmızı kurutulmuş gül de kullanılabilir.
 • Bir adet cezve alınmalıdır. Ardından cezvenin içerisine gül yaprakları konulmalıdır.
 • Cezvenin içerisine bir miktar su konulmalıdır.
 • Ocağın üzerinde ısıtmaya başlanılan cezve 5 dakika sonra ocaktan alınmalıdır.
 • Cezve ile evin her yeri gezilmelidir. Gül kokusunun tüm odalara geçmesi gerekir.
 • Bu uygulama haftanın iki günü yapılmalıdır.
 • Yaklaşık bir ay devam edildiğinde her istenilen hemen arar.

Gül ritüelinde karşındakini aşık etme özelliği de bulunmaktadır. Özellikle birini platonik olarak sevenler bu uygulama ile aşklarına karşılık bulabilir.

İstediğini Aratan Cuma Günü Ritüeli

Cuma günleri duaların kabul olma vakitlerinden biridir. Bu sebepten dolayı özellikle yatsı ezanından sonra bu uygulama yapılır. Burada dua edilirken araması istenilen kişinin ismi söylenmelidir. Dua şu şekildedir:

 • Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

Kurdele Ritüeli İle İstediğini Geri Döndürme

Kurdele uygulamasında 3 farklı renkte kurdeleye ihtiyaç duyulmaktadır. Adımlar şu şekildedir:

 • Pembe mavi ve beyaz renkte ve birer metre uzunluğunda 3 farklı kurdele alınmalıdır.
 • 3 kurdele ortada beyaz renk olacak şekilde yan yana dizilmelidir.
 • Ardından kurdeleler birbirleri üzerine gelecek şekilde bağlanmalıdır. Burada beyazın ortada, pembe ve mavinin sağ ve solda olmasına özellikle dikkat edilmelidir.
 • Kurdeleler bağlandıktan sonra halka haline getirilmelidir.
 • Bilek ölçüsüne göre iki ya da daha fazla bileğe sarılmalıdır.
 • Bu bileklik gece uyurken de takılmalıdır.
 • Bileklik istenilen arayana kadar çıkarılmamalıdır.

Uygulamaya istenilen her vakit devam edilebilir. Bir kere yapılıp telefon gelmesi üzerine bırakılmamalıdır.

Ayrıca istediğiniz kişiye 10 dakikada mesaj attırma ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Cam Ritüeli İle Sevdiğinden Telefon Gelmesi

Camın şeffaf olma özelliği gibi insanlar da hayatlarında aşk ve sevgi duygularında da şeffaflık aramaktadır. Bu ritüel sayesinde kafası karışık olanlar da zihinlerinde net karar verip telefon eder. Uygulama şu şekildedir:

 • Herhangi bir deseni olmayan bir cam alınmalıdır.
 • Ardından bir adet kırmızı kalem ile bu cam üzerine araması istenilenin ismi büyük harflerle yazılmalıdır. Aramasını istediği kişiyi aşık etmek isteyenler aynı zamanda kalp figürü çizerek bu kalbin yanına kendi ismini de yazmalıdır.
 • Cam kurumaya bırakılmalıdır. Bunun için soğuk bir yer seçilmelidir.
 • Cam bir gece bekletildikten sonra evde pencere önüne konulmalıdır. Bu şekilde Güneş’in enerjisi cama yansır ve istenilen durum gerçekleşir.
 • Uygulamanın diğer bir yöntemi ise camın aramasını istenilene hediye edilmesidir. Bu durumda hediye edilen aşk duygusu hissetmeye başlar ve daha sık arama ihtiyacı hisseder.

Uygulamada en önemli kısım cama yazı yazıldıktan sonra hiçbir şekilde silinmemesi gerektiğidir. Silinmesi halinde ritüelin olumlu herhangi bir sonucu olmamaktadır. Cama yazılan yazı kurumaz ise bir geceden daha fazla bekletilebilir. Bu eşya evlerde sürekli bulunmalıdır. Kırılmamasına ya da zarar görmemesine özen gösterilmelidir.

Kese Ritüeli İle Dilek Dileme

Kese ritüelleri hem bereket hem de kısmet açmak için çok sık kullanılan ritüellerdir. Burada yapılacak uygulamada ise mor ve kırmızı renkte keselere ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle bu keselerin temiz olması gerekir. Uygulama şu şekildedir:

 • Keseler alındıktan sonra içleri açılmalıdır.
 • Birer tane beyaz kağıt alınmalıdır.
 • Araması istenilen ya da aşık olması istenilen kişinin ismi yazılmalıdır.
 • Yazılan kağıtlar keselerin her birine konulmalıdır.
 • Ardından iki tane hurma çekirdeği alınmalıdır.
 • Çekirdekler de birer tane olacak şekilde kesenin içerisine konulmalıdır.
 • Keselerin ağızları bir ip yardımı ile bağlanmalıdır ve bir ağaca asılmalıdır.

Ritüel sonunda uygulamayı yapan hemen aranır. Burada etkinin olmasını sağlayan malzemelerden bir tanesi hurma çekirdeğidir. Bereket ve kısmet açma konusunda etkili olan hurma çekirdekleri hem yaş hem de kuru hurmadan alınabilir.

Uzakta Olanı Aratıp Aşık Eden Ritüel

Uzakta olanlara ya da terk etmiş sevgililere kavuşamayanlar için 7 gün ritüeli bulunmaktadır. Uygulamanın doğru bir şekilde yapılması halinde bir hafta sonra telefon gelecektir. Bunun yanı sıra düzenli olarak devam edilmesinin sonunda da arada büyük bir aşk oluşacaktır. Bunun için geceleri ay ışığında aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

 • Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cinni fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ill rüşdi feamenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü allallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune ricalin minel cinni fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yed asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen kaide lissem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurike insi ve bi hakkılcinni ve insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı esmaillahi teala ve bihakkı hatemi süleyman bin davud ve bi hakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bi hakkı mustafa ve bi hakkı zebur in insi adem ve bi hakkı incil ins adem ve bi hakkı ins adem ve bi hakki tevrat insi adem ve bihakkıl nebiyyi insi adem ve bi hakkı yunus insi adem ya azim ve bi hakkı ibrahim insi adem ve bi hakık cebraili insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya Rahman ya Rahman ya Rahman ya Rahim ya Gaffar ya şekur ya Halim ya Sultan ya Subhan ya Macid ya Vahid ya Kahir ya Kadim ya Hannan ya Mennan ya Deyyan ya Gufran veya Enzellahu mines senai min main fe ehya bihil ardi bade mevtiha ve iza cael insü hazihi sebate bi kudretillahi teala ve izzatillahi ya zel celali vel ikram Allahümme sehirli kalbi (burada tesir etmek istediginin adini ve anne adini soyle) el acele el acele el acele es saate es saate essaatte essaate el vehan el vehan el vehan..

Uçurtma Ritüelinin Aramaya Etkisi

Renkli desenler ile yapılan uçurtmalar uçurulurken kimin araması istenilirse o düşünülmelidir. Uygulama için gerekli malzemeler şu şekildedir:

 • Renkli ambalajlara ihtiyaç duyulmaktadır.
 • Uçurtmanın yapılabilmesi için çıtalar kullanılmaktadır.
 • Malzemelerin birbirine yapışabilmesi için yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmaktadır.
 • Uçurtmanın uçabilmesi için yaklaşık olarak 10 metrelik ipe ihtiyaç duyulmaktadır.

Bütün malzemeler ile uçurtmanın yapımı tamamlandığında rüzgarlı bir günde açık havaya çıkılmalıdır. Ardından kimin araması isteniliyorsa onun ismi yüksek sesle bağırılmalıdır. O an evren enerjiyi karşı tarafa götürür ve o kişi aramaya başlar. Uygulama haftada bir kez yapıldığında etkisini göstermektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında bu ritüel ile istenilen kişi de aşık edilebilir.

İstediğinin Araması İçin Yağmur Ritüeli

Yağmur ritüeli için gökkuşağının çıkmış olması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı her gün böyle bir uygulamanın yapılması imkansızdır. Fakat gökkuşağının olduğu günlerde yağmur yağdıktan sonra pencereye ya da dışarı çıkarak dilek dilenmelidir. Dilek dilendikten sonra istenilen arar ve eğer arada duygusal bir bağ var ise ne kadar özlediğini söyler. Bununla birlikte yağmur ritüeli diğer dileklerin gerçekleşmesinde de etkili olan bir uygulamadır.

Karton Ritüeli Sonucunda İsteğinden Telefon Gelmesi

İstediğini aratan ve sevdiğini geri döndüren uygulamalardan biri olan karton ritüeli için kalp şeklinde kesilmiş kartona ihtiyaç duyulmaktadır.  Diğer adımlar ise şu şekildedir:

 • Kalbin içerisine haber alınmak istenilenin ismi yazılmalıdır.
 • Karton kırmızı renk olmalıdır ve yazılar beyaz kalem ile yazılmalıdır. Burada beyaz ve kırmızının enerjisi birleşerek ortaya aşkın çıkmasını sağlar.
 • Kalp şeklinde karton tam ortadan ikiye katlanmalıdır.
 • Hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra aramasını istenilen kişinin evine bu karton konulmalıdır. Fakat o kişi bunu bilmemelidir. Bu şekilde ritüelin yapım aşaması tamamlanmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz