Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

İzmir medyum hocalar ve yorumları nelerdir? İzmir’de güvenilir büyücü var mı? İzmir’de aşk büyüsünü kim yapar? Ayrıntılı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma konusunda hızlı ve bilgili olan medyum hocaları büyülerin etki etme süresinin daha kısa sürede meydana gelmesini sağlar. Bu yüzden özellikle İzmir’de ikamet eden insanların bu ilde çok fazla büyü işleri ile uğraşan medyumların olmasından dolayı dikkatli seçimler yapmaları gerekir.

İzmir’de Büyü Bozmak İçin Medyum

Yapılan büyülerin bozulmasında medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Fakat büyülerin etkilerinin çok kuvvetli olmasından dolayı bütün medyumlar yapılan büyüleri bozamaz. Bu yüzden büyü bozma konusunda ruhen iletişimi ve hisleri kuvvetli olan hocaların seçilmesi gerekir.

Medyumlar büyü bozarken kişiye özel olarak tılsımlı sözcükler ve dualarla birlikte vefk hazırlar. Bununla birlikte büyünün etkisinin uzaklaşması için uzaktan büyünün etkisi altında olan kişiye istenilen sayıda dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Bunun sonucunda da büyülerin bozulma işlemi 1 hafta içinde başarılı bir şekilde gerçekleşir.

Aşağıda medyumların büyü bozmada okudukları dualardan birkaçı yer alır:

  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

İzmir’de 72 Saatte Aşk Büyüsünü Yapan Medyumlar

Sizi terk edip giden eşinizi veya sevgilinizi kısa sürede tekrardan size geri dönmesini istemeniz durumunda 72 saatte yapılan aşk büyüsü etkili olabilir. Bu büyünün kısa sürede etkisini gösterebilmesi için işinde usta olan medyumların seçilmesi gerekir.  72 saatte aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum Bestami Hoca’yı tercih edebilir. Bestami Hoca, bu büyüyü kısa sürede doğru tekniklerle beraber hazırlayarak büyünün etkisinin 3 gün içerisinde ortaya çıkmasını sağlar.

Bu büyünün yapılmasında büyünün yapılacak kişinin adı, annesinin adı ve bir adet resmi gereklidir. İstenilen malzemelerin ve bilgilerin Bestami Hoca’ya verilmesi sonucunda büyü hemen yapılır. Büyünün yapılmasından hemen 3 gün sonra eşiniz veya sevgiliniz size geri döner ve çok pişman olur. Aynı zamanda eskisinden daha çok size bağlanır ve size özlem duygusu besler. Böylece sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz.

Ayrıca İzmir’de en iyi medyumlara bakabilirsiniz.

İzmir’de Süryani Büyüsünün Yapılması

Süryani büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken konular vardır. Özelikle bu büyünün kökenini çok iyi bilen medyumların seçilmesi gerekir. Bu büyünün uzman medyumlar tarafından yapılması durumunda büyünün etkisi kısa sürede kendini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da size bağlanmasını veya aşık olmasını istediğiniz kişiyi kolay ve kısa sürede aşık edebilirsiniz. Aynı zamanda bu büyü sayesinde sizi bırakıp giden eşinizi veya sevgilinizi çok pişman olmuş bir şekilde geri döndürerek bir daha gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden Süryani büyüsünü yaptırmak isteyenler, kesinlikle Bestami Hoca’ya başvurmalıdır.

İzmir’de Profesyonel Büyü Yapan Medyumlar

İzmir’de büyü yaptırmak isteyenler, medyum seçimlerinde çok dikkatli ve özenli olmalıdır. Çünkü, bu ilde çok fazla muskacı ve büyücü vardır. Bu yüzden de bu tip insanlar büyü yaptıranların paralarını alarak tamamen yalan bilgilerle insanları kandırmaya çalışır. Bunun için bu insanlara inanmamak ve güvenmemek gerekir. İzmir’de büyü yaptıracaklar, seçecekleri medyumların ruhsatlarına ve daha önceden yapmış oldukları çalışmalara bakmalıdır. Çünkü,  ne kadar çok çalışmalar yapılmışsa,  medyumlar o kadar tecrübelidir.

Bunun dışında resmi olarak bu işi icra etmeleri de oldukça önemlidir. Bunun için işinde güvenilir ve profesyonel olan her medyumun ruhsatı ve vergi levhası olmalıdır. Bu özellikleri barındıran medyum Bestami Hoca’ya güvenerek gönül rahatlığı ile her büyüyü yaptırabilirsiniz.

İzmir’de Medyuma Kimler Gidebilir?

Medyuma dileyen herkes ilişkilerinde veya evliliklerinde meydana gelen sorunları çözmek amacı ile gidebilir. Bunun dışında platonik olarak aşk duygusu yaşayanlar da karşısındaki kişinin kendisine aşık olmasını sağlamak için medyuma başvurabilir. Medyuma gitmeleri için ilk olarak detaylı araştırmalar yapmalıdır. Bu araştırmalar sonucunda alanında en iyi olan ve legal yollarla işlerini yürüten başarılı medyumları tercih etmelidirler.  Bu sayede yapılacak büyülerin etkisi doğru sonuçlar verir ve kısa sürede belirtilerini göstermeye başlar. İzmir’de büyü yaptıracaklar, medyum Bestami Hoca’ya ulaşabilir. Bestami Hoca, her ilden ve kesimden insanlara ulaşarak her türlü büyüyü yapar.

İzmir’de Aşk Büyüsünü Yapan Medyumlar

Aşk büyüsü, en çok tercih edilen büyülerin arasındadır. Bu büyüyü genellikle aşkına karşılık bulamayan kişiler yaptırır. Büyünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda platonik olarak duyulan aşklar her zaman karşılık bulur. Bu sayede deliler gibi sevdiğiniz adamla veya kadınla bir ömür boyu sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama imkânını elde edersiniz. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan Bestami Hoca’ya gidebilir.

Bestami Hoca, aşk büyüsü için büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgileri ve doğum tarihi ile bir muska hazırlar. Bu muskada aynı zamanda dualar ve ayetler de yer alır.  Hazırlanan muskanın kıyafette veya evde saklanması durumunda 1 hafta içerisinde büyü etkisini net bir şekilde göstermeye başlar ve karşı tarafın size köpekler gibi aşık olduğunu görmüş olursunuz.

İzmir’de Soğutma Büyüsünü Yapan Medyumlar

Soğutma büyüsü, kara büyülerin arasındadır. Bu büyünün yapılması sonucunda evlilikler veya ilişkiler aniden bozulur. Evli çiftler veya sevgililer ortada bir sebep yokken birden bire kavga eder ve ayrılma kararı alır.  Bunun sonucunda da mutlu evlilikler ve aşklar mutsuz bir sonla bitmiş olur. Bu büyünün yapılmasında işinde uzman olan medyumların seçilmesi gerekir. Çünkü, büyüde cinlerin de yardımından yararlanıldığı için ruhen doğru iletişimlerin olmasında medyumların ustalığı gereklidir.

Özellikle Bestami Hoca, soğutma ve ayırma büyüleri konusunda oldukça tecrübeli ve donanımlı birisidir. Dileyen herkes hocaya başvurarak sevmediği veya aşık olduğu bir insanının eşinden veya sevgilisinden ayrılmasını talep ederek kendisine bağlanması için büyü hazırlatabilir.

İzmir’de Birini İkna Etmek İçin Yapılan Büyü

Ak büyülerin arasında yerini alan ikna büyüsü, birçok niyetler ve amaçlar doğrultusunda yaptırılabilir. Özellikle bu büyüyü evlilik yolunda ilerleyen sevgililer ailelerinin de evliliğe razı gelmesi için yaptırabilir. Bu büyünün ailelere yapılması sonucunda evliliği onaylamayan ailelerin bir anda düşünceleri değişir ve çocuklarının mutluluğu için evliliklerini kabul eder. Bunun dışında bu büyüyü evlilik yolunda ilerlemek istemeyen çiftlerden birine de yaptırarak onu evliliğe ikna ettirebilirsiniz. Yani sevgilinizin evliliğe daha yönelmek istemeyip sizin çok istemeniz durumunda sevgilinize ikna büyüsünü yaptırarak onun da evliliği istemesini sağlayabilirsiniz.

İkna büyüsünün yapılmasında işinde uzman olan medyumların seçilmesi gerekir. Özellikle bu büyüyü medyum Bestami Hoca’ya yaptırmalısınız. Bestami Hoca, Esmaül Hüsnalar, dualar ve ayetlerle beraber bir vefk hazırlar. Bu vefkin hazırlanmasında Havas ilminden de yararlanılır.  Havas ilmi hakkında bilgisi olmayan insanlar bu büyüyü asla yapamaz. Bestami Hoca’nın başarılı bir şekilde hazırladığı vefkin kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması sonucunda büyü etkisini bir hafta içerisinde tamamen gösterir ve sevdiğiniz insanla hiçbir engel olmadan evlenebilirsiniz.

Evlilik istiharesi nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İzmir’de Evlenmek İsteyenlere Yapılan Büyü

Evlenmek isteyenler, evlilik büyüsünü yaptırarak istediği insanla evlilik için hazırlıklar yapabilir. Bu büyünün yapılması için muhakkak karşılıklı sevginin olması gerekir. Her iki taraf da birbirini seviyorsa, evlilik büyüsü sayesinde kısa zaman içinde hayatlarını birleştirerek mutluluğa imza atabilir.

Bu büyünün yapılması ile aynı zamanda evlenmek isteyen çiftlere engel olan etkenler de tamamen ortadan kalkar. Büyünün yapılmasında dualar ve ayetlerle birlikte bir vefk veya muska yazılır. Bu muskanın veya vefkin yazılması için Havas ve Ledün ilminin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir. Bunun dışında büyünün yapılmasında her zaman saf ve iyi niyetli olmak gerekir. Bu büyüyü işinde ehli olan medyum Bestami Hoca’ya yaptırmanız durumunda hiçbir engel olmadan evliliğiniz kısa sürede gerçekleşmiş olacaktır.

İzmir’de Sabun Büyüsünü Yapan Medyumlar

Sabun büyüsü intikam ve nefret duygusu ile beslenen kişilerin yaptığı bir büyüdür. Bu büyü tamamen kara büyülerin arasında yerini alır. Büyünün yapılması sonucunda sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişinin hayatında her zaman olumsuz durumlar meydana gelir. Üstelik bu büyünün kuvvetli etkisi ile karşı tarafın tıpta bile tedavisi bulunmayan hastalığa yakalanması sağlanır. Bunun sonucunda da ölüm olayı meydana gelir.

Sabun büyüsünün yapılmasında sabun ve iğne kullanılır. Sabunun üzerine nefret ettiğiniz kişinin portresini medyum hocasına çizdirerek iğnenin batırılması sonucunda iğnenin batırıldığı bölgede kalıcı hastalıklar ve rahatsızlıklar meydana gelir. Bu büyünün yapılmasında medyum hocası sabunun üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar da okur. Bunun etkisi ile uzaktan direkt olarak kişiye büyünün etkisi yansıtılmaya çalışılır. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişi akıl ve ruh sağlığını tamamen kaybeder.

Sabun büyüsünü yaptırmak isteyenler, etkilerinin doğru bir şekilde ortaya çıkması için işinde uzman medyum hocası olan Bestami Hoca’ya gitmelidir. Bestami Hoca’nın teknikleri ile büyü kısa sürede hemen etkisini göstermeye başlar.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz