Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Kara Sevda Büyüsü Nedir, Kara Sevda Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kara Sevda Büyüsü Nedir, Kara Sevda Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kara sevda büyüsü nedir, nasıl yapılır ve ne kadar sürede etki eder? Kara sevda büyülerini kimler yapabilir? Kara sevda büyüsü bozulabilir mi? Ayrıntılı bilgiler yazımız içerisindedir.

 Kara Sevda Büyüsü Nedir, Kara Sevda Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kara sevda büyüsü aşk arayanların yaptırdığı büyü çeşididir. Kara sevda büyüsü ile sevdiğini kendine bağlamak isteyenler de büyünün başarılı etkisini görür. Bu büyünün yapılmasında istenilen adımların doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için büyünün yapımında işinde uzman olan medyum hocalarından destek alınmalıdır. Medyum hocasının talimatları doğrultusunda yapılan kara sevda büyüsünün sonucunda aşıklar birbirine kavuşur ve sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşar. Bu büyüyü dileyen herkes,  medyum hocasına giderek yaptırabilir.

Kara Sevda Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Kara sevda büyüsü, aşk acısı yaşatmak için herkese yapılabilir. Aşk büyüsünün yanında aşk acısı yaşatmak için de büyü yapılabilir. Evli çiftlerden terk eden tarafa bu büyü yaptırılarak acı çekmesi sağlanabilir. Bunun yanı sıra eski sevgiliye ya da karşılıksız aşık olunan birine de aşk acısı yaşatmak için kara sevda büyüsü yaptırılabilir. Bununla birlikte birini aşık etmek amacıyla da büyü yapılabilir. Özellikle platonik aşık olunduğu zaman karşı tarafın da aşık olması için kara sevdası büyüsüne başvurulur. Bu büyü sonunda platonik aşık olduğunuz insan size deli divane olur. Kara sevdaya düşer.

Sevgilini kendi aşık nasıl edebilirsin? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Kara Sevda Büyüsünde Uzman Medyum

Kara sevda büyüsü de diğer büyülerdeki gibi dikkatli olunması gereken büyüdür. Büyüde hatalar yapılması yanlış insanların kara sevdaya düşmesine sebep olabilir. Büyüde söylenen tılsımlı sözlerin de doğru bir şekilde söylenmesi gerekir. Burada yapılan yanlışlıklar da büyünün tutmasını engelleyen faktörlerdendir.  Kara sevda büyüsü alanında uzman olan Bestami hocanın uzmanlık alanlarından biridir. Büyüyü kime yaptıysa, herkes büyünün güçlü etkisini görür. Alanında uzman olduğu için büyüde söylediği tılsımlı sözler ile büyünün güçlü etkisi kendini göstermeye başlar. Diğer büyücülere nazaran kara sevda büyüsü için Bestami hocaya başvurulmalıdır.

Kara Sevda Büyüsünde Okunacak Dilek Duası

Kara sevda büyüsü yapılırken büyüde etkili olan aşk duaları da edilebilir. Bu dualar içten bir şekilde yapılmalıdır. Dualar edilirken kalpten istenmesi büyünün daha etkili olmasını sağlar. İnanılmadan yapılan dualar ve büyüler enerjinin doğru bir şekilde ortaya çıkmasını engeller. Bu sebepten dolayı her türlü istekte bulunulurken öncelikli olarak inanılması gerekir. Olacağına inanılmadan yapılan işlerin sonucu başarısız olur. Aşağıda büyüde okunabilecek etkili bir dilek duası yer alır. Bu dua şu şekildedir:

  • Vel âkibetü lil müttakin. Velâ udvane illa alez zalimin. Vessalâtu vesselâmu alâ resülinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihî ecmeîn. Ey dualara icabet eden, bize şahdamarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden Allah’ım. Ey yerleri ve gökleri yaratan, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, gözden uzak gönle yakın, her şeye kadir olan yüce Allah’ım. Ey hesap gününün sahibi, rahmeti gazabından çok, insan ve cinleri ancak ibadet etsin diye yaratan, ilk emri “oku” olan, âlemlerin Rabbi Allah’ım. Ey yalnızların en yakını, tek başına kalanların dostu, çaresizlerin yardımcısı, fakirlerin sonsuz serveti, zayıfların kuvveti, gariplerin şikâyet merci’i olan yüce Rabbimiz. Ey geceyi gündüze, gündüzü geceye katan, azameti ve yüceliği olan, ihsanı bol, rahmeti bol olan Rabbimiz. Bütün hamd ü senalar sanadır. Övgü ve şükürler sanadır, dua ve niyazlar, yalvarış ve yakarışlar, dile getirdiğimiz getiremediğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak sana mahsustur Allah’ım. Biz ancak sana ibadet eder ve ancak senden yardım dileriz, ancak senin için namaz kılar ve ancak sana secde ederiz, yalnız sana yalvarır, ancak sana koşar ve sana yaklaştıracak şeyleri kazanmaya çalışırız. Böylece biz, huzuruna geldik, boynumuzu büktük, ellerimizi sana açtık. Ey Kerim ve Rahim olan Rabbimiz! Kendimizi senin uçsuz bucaksız inayetine, yardımına, affına, lütfuna, rahmetine, keremine bıraktık. Senden yardım bekliyoruz.

Kara Sevda Büyüsünün Uygulanışı

Kara sevda büyüsü tüm büyülerde kullanılan birçok malzemeler ile yapılabilir. Bu malzemelerden bir tanesi iğnedir. İğne ile birlikte kara sevda büyüsü yapılabilir. Bununla birlikte büyüde kullanılan malzemelerden bir tanesi de aynadır. Bununla birlikte birçok malzemeden de büyü yapılabilir.

Kara sevda büyüsünde kullanılan malzemelerden çok büyüde söylenen sözler önemlidir. Büyünün etkili olmasını ya da tutmasını sağlayan en önemli faktör, büyüde söylenen sözlerin etkili olmasıdır. Burada büyüyü yapan medyumun uzmanlığını göstermesi söz konusudur. Ne kadar güzel ve etkili sözler kullanılırsa, büyü o kadar etkili bir şekilde tutar.

Kara Sevda Büyüsü ile Birini Bağlama

Kara sevda büyüsü sadece aşk acısı için yapılan büyü değildir. Aynı zamanda birini bağlamak için de bu büyüye başvurulabilir. Eski sevgililer için bu büyü yapıldığında geri dönmesi sağlanabilir. Büyü sonucunda o kişi yeniden aşık olur. Bununla birlikte sürekli aşık olma duygusunu yaşar. Sevdiğinin kıymetini anlar. Deli divane aşık olduğu için sürekli sevdiğini özler.

Bununla birlikte giden kocayı döndürmek için de kara sevda büyüsüne başvurulabilir. Bu büyü ile evine bağlı erkekler meydana gelebilir.  Giden koca gittiği için pişman olur ve eşini köpek gibi sevmeye başlar. Rüyasında onu görür. Gözü eşinden başkasını görmez. Kara sevda büyüsü sadece erkekler için yapılmaz. Aynı zamanda kadınlara da kara sevda büyüsü yapılabilir. Bunun için erkekler de uzman bir medyuma giderek eşlerinin ya da sevgililerinin kara sevdaya düşmesini sağlayabilir.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kara sevda büyüsünün etkilerini görmek kolaydır. Çünkü büyünün tutmasından itibaren büyünün etkileri kendini göstermeye başlar. Büyü sonucunda öncelikli olarak ilişkilerde var olan kavgalar azalmaya başlar. Sevgililer ya da eşler arasında anlaşma durumu söz konusu olur. Çiftlerin birbirlerine duydukları saygı ve sevgide de artışlar meydana gelir. Bununla birlikte büyü kime yapıldıysa, o kişi kıskançlık duymaya başlar. Bunun sebebi sevdiğini başka insanlarla paylaşmama isteğidir. Ayrıca bekar olan kişiler büyünün ardından evlenme isteğinde olur. Bununla birlikte aile kurmak ve çocuk sahibi olma isteğinde de bulunurlar.

Büyü yapılanın hayatında tek şey aşktır. Rüyalarında aşık olduğu insanı görür ve sürekli gün içerisinde hayaller kurmaya başlar. Sevdiğini incitmemek ve kırmamak için elinden geleni yapar. Onu üzmemek adına çevresinde dört döner. Bununla birlikte kara sevda büyüsü yapılan kişi çevresinde de takdir edilir. Bunun sebebi yaptığı fedakârlıkların fazla oluşudur. Kara sevda büyüsünün olumlu sonuçlarının yanında olumsuz sonuçları da bulunur. Kötü amaçla yapılan büyü sonucunda kara sevdaya da düşülme durumu bulunur. Bu durum genelde aşk acısı çekmesinin istenildiği insanlara yaşatılan bir durumdur. Büyüden sonra kavuşulmayan ve imkânsız olan bir aşka düşülür. Bu aşka karşılık veren olmaz. Günlerce yemek yememe durumu olur. Bu sebepten dolayı büyü sonucunda zayıflama da gözlemlenir.

Kara Sevda Büyüsünde Okunacak Aşk Duası

Kara sevda büyüsünde edilen aşk duası aşağıda şu şekilde yer alır:

  • Belki layık değiliz, belki yüzümüz yok, belki hakkımız değil, ancak biliyor ve ikrar ediyoruz ki senden başka gidecek yolumuz yok, senden başka tutunacak ipimiz yok, senden başka sığınacak kapımız yok, senden başka kimsemiz yok. Biz seni istiyoruz, maksudumuz sensin, bütün istediğimiz senin bizden razı olmandır, bize yar ve yardımcı olmandır. Ey “ol” emriyle bilinen ve bilinmeyen, görünen ve görünmeyen sayısız âlemleri yaratan ve “yok ol” emriyle de her şeyi bir anda yok etme gücüne sahip olan, Rahman ve Rahim olan Allah’ım. Gerçek olarak biliriz ve bildiririz ki, senden başka ilah yoktur. Ey yüceler yücesi, var ve bir olan Allah’ım! “Bana dua edin, duanızı kabul edeyim.’’  “Duanız olmasa neyinize kıymet edeyim.’’   Bizim şu âcizane, hâlisane duamıza icabet eyle, bizi zatına kul habibine ümmet olanlardan eyle, en güzel isimlerinle bize tecelli eyle. Bizi, hakkı bilip hakka tabi olanlardan; batılı da batıl bilip, batıldan kaçanlardan eyle. Bizi, rızanı kazananlardan, rahmet-i Rahman’a kavuşanlardan eyle. Bizi, zikrinle dolup taşanlardan, senin yolunda koşanlardan eyle. Bizi, cennetine girenlerden, cehenneminden azad olanlardan eyle. Yalvarıyoruz, bizi cemalini görenlerden eyle Ya Rabbi. Allahım; Sevgili Peygamberimize salat-ü selam, vesile, üstünlük ve yüksek dereceler ikram eyle. O’nu vaat ettiğin makam-ı mahmud’a nail eyle. Şüphesiz sen vaadinden dönmesin.

Kara Sevda Büyüsünden Korunma

Kara sevda büyüsünün olumsuz etkilerinden korunmak için Nas ya da Felak sureleri okunabilir. Bununla birlikte Ayetel Kürsi duası da büyünün kötü etkilerinden korunmayı sağlayan bir duadır. Özellikle geceleri uyumadan önce dua edilirse gece kötü enerjiye maruz kalmaktan insanlar kendilerini engellemiş olur. Gündüzleri de duaların etkileri kendini sürdürmeye devam eder. Evden çıkmadan önce dua edilmesinde kötü insanların enerjilerinin önüne geçilmesi durumu söz konusudur. Cinlerden ve kötü büyülerden korunmak için Allah’a içten bir şekilde dua edilmelidir. Bunun yanı sıra kötü düşüncelere sahip olmak da kötü enerjilerin çekilmesine sebep olur.

Para büyüsü nedir, para büyüleri tılsımı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kara Sevda Büyüsü Bozulabilir Mi?

Kara sevda büyüsünün etkisi yok edilebilir.  Büyüyü yaptırdıktan sora pişman olanlar, büyüyü bozdurmak için alanında uzman bir medyuma danışmalıdır. Burada büyü bozma işlemi yapılır. Büyü bozma işlemi aynı zamanda kara sevda büyüsü yapılanların da başvurduğu bir yoldur. Büyü bozulurken yapımında olduğu gibi tılsımlı sözler söylenir. Burada kullanılan kelimelere oldukça fazla dikkat edilmelidir. Çünkü büyü bozulurken kullanılan kelimelerin yanlış ifade edilmesi büyünün sonuçlarının daha kötü olmasına sebebiyet verir. Bu yüzden muhakkak uzman bir medyum tarafından büyü bozulmalıdır. Evde kara sevda büyüsünü bozmak için çalışmalar yapılması tavsiye edilmez.

Kara Sevda Büyüsü İle Aşk Acısı Çekme

Kara sevda büyüsü yapılması sonucunda derin sevdalara düşülebilir. Derin sevdalar yüzünden aşk acısı içinde olunur. Günlerce yemek yememe, su içmememe ve hayattan zevk almama durumu yaşanır. Asla karşılık bulunamayan bir aşkın derdi içerisinde olunur. Kara sevda büyüsü aldatılan eşler tarafından da başvurulan büyü türüdür. Kendinin yaşadığı acının aynısını yaşatarak eşlerden intikam almak isteyenler, medyumlara başvurur. Bu şekilde hayatlarında yaşadıkları acıyı yaşatanları cezalandırmak amacıyla acı çektirirler.

Kara sevda büyüsünün etkisi çok fazla olduğu için yapılmadan önce dikkatli bir şekilde düşünülmesi gerekir. Büyüde yanlışlık olmasının ardından büyüyü yapana dönme durumu vardır. Bu sebepten dolayı birilerine kötülük için büyü yapılırken iki kat daha fazla düşünülmelidir. Başkasına kötülük amacıyla büyü yapmak yerine aşk, sevgi ve muhabbeti arttırmak amacıyla büyü yapılmalıdır.  Böylece kara sevda büyüsü ile birilerinin aşk acısı çekmesini sağlamak yerine aşk ve sevgi oluşması için büyü yaptırılmış olunur. Aşk acısı çektirmek için yapılan büyülerin sonuçları bazı zamanlarda tahmin edilemez boyutlarda ciddilik gösterebilir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz