Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevgilini Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin, Dua, Tılsım, Ayet ve Esmalar İle

Sevgilini kendine nasıl aşık edebilirsin, dua, tılsım, ayet ve esmalar ile nasıl yapılır? Aşk duası her zaman kabul olur mu? Gerekli bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Sevgilini Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin, Dua, Tılsım, Ayet ve Esmalar İle

Sevdiğiniz insanın size aşık olmasını istediğiniz zaman birçok yöntemlere başvurabilirsiniz. Fakat bu yöntemlerin içerisinde bazen dinimizce uygun bulunmayan işlemler vardır. Bunlardan biri büyüdür. Genellikle insanlar aşık etme ve bağlama olaylarının meydana gelmesi için büyü yoluna başvurur. Büyü de dinimizde günah olarak kabul edilmiştir.

Bunun için insanların daha caiz olan yolları denemesi gerekir. Bunlardan birisi de sevdiği insanı aşık etmek için aşk dualarının okunmasıdır. Aşk dualarının yöntemine uygun bir  şekilde okunması durumunda günah kazanmadan Allah’a sığınarak dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgiliyi Kendine Aşık Etme Duası

Sevgiliyi kendine aşık etme duası sayesinde platonik olarak aşık olduğunuz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Aşık etme duası, geçmişten günümüze kadar bütün kalıcılığını koruyarak insanların en çok tercih ettiği duaların başında yerini alır. Bu duanın usulüne uygun olarak okunması durumunda aşıklar birbirine kavuşur ve sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Aşk dualarının neler olduğunu öğrenmek isteyenler, medyum hocasına gidebilir.

Para büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Dinde Aşık Etmenin Yeri

Dinde aşk duasının yeri edilen niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; aşk duasını kavuşamadığınız sevdiğiniz için iyi niyet doğrultusunda okumanız durumunda dinimizde günah olarak kabul edilmez. Fakat, evli çiftlerin veya sevgililerin güzel giden ilişkilerini bozup çiftlerden birinin size bağlanmasını sağlamak amacı ile aşk duasını okumanız durumunda  dinimizde hoş karşılanmaz. Tamamen bu durum günah olarak kabul edilir. Çünkü, mutlu giden evlilikleri veya ilişkileri bozmak kötü niyet ile yapılan davranışların arasındadır.

Aşk Duası İle Büyü Aynı Mı?

Aşk duası ile büyü tamamen birbirlerinden farklıdır. Çünkü, bazı insanların sevdiğini kendine aşık etmesi için büyü yapması sonucunda günah işlemiş olur. Büyünün yapılmasında her zaman doğa üstü varlıklardan yararlanılır. Bu da Allah’a şirk koşmak olarak kabul edilir. Bunun sonucunda da Allah, büyü yapmayı her zaman haram olarak kabul etmiştir.

Aşk duasının ise hiçbir zaman günahı olmaz. Aşk duası, her zaman iyi niyet doğrultusunda Allah’a güvenip O’na sığınarak edildiği için büyüden oldukça farklıdır. Aşk duasını içten ve samimi bir şekilde eden kişilerin Allah dualarını kabul eder ve onları sevdiklerine kavuşturur.

Aşk Duasının Kabul Olması İçin Ne Yapılmalı?

Aşk duasının kabul olması için gerekli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartların yerine getirilmesinden sonra Allah bütün duaları kabul eder. Aşağıda aşk duasının kabul olmasında  uyulması gereken koşullar sırasıyla listelenmektedir. Bu koşullar şu şekildedir:

 • Aşk duasının kabul olmasında kesinlikle iyi niyetin olması gerekir.
 • Bununla birlikte aşk duasını sabahın erken saatlerinde ve gece yarısından sonra okunması durumunda daha çabuk kabul olur.
 • Bunun yanı sıra aşk dualarının okunmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır.
 • Aşk duasının kabul olması için büyüden uzak durmanız gerekir.
 • Aynı zamanda duanın her zaman içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir.

Yukarıda verilen şartların yerine getirilmesi sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişi, size aşık olur ve sonsuza kadar mutluluğa imza atarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmüş olursunuz.

Dini Kaynaklarda Aşk Duası

Özellikle Kuran- ı Kerim’de aşık etme ve bağlama duaları tek tek yer almaz. Fakat, Kuran-ı Kerim’i baştan sona doğru bir şekilde içtenlikle okumanız durumunda Allah bütün dualarınızı kabul eder.  Önemli olan Kuran-ı Kerim’i layıkıyla okuyup Allah’a güvenmenizdir. Allah bunun sonucunda tüm sevenleri birbirine kavuşturur ve onların sonsuza kadar birbirlerine bağlanmasına vesile olarak saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde ilişkilerini sürdürmelerini sağlar. Bunun için sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını istiyorsanız, ilk olarak abdest alıp Kuran-ı Kerim’i baştan sona doğru bir şekilde okumanız gerekir.

Aşk Duası Her Zaman Kabul Olur Mu?

Aşk duası her zaman kabul olmaz. Çünkü, Allah hayırlı olmayan hiçbir dileği ve isteği kabul etmez. Örneğin; aşık duasını kötü niyet ile okuduğunuz zaman bu dua hiçbir zaman kabul olmaz. Çünkü, duayı okurken bir başka evliliği veya ilişkiyi bitirmeyi amaçladığınız için bu tamamen günah olarak kabul edilir. Bunun için de Allah yuva yıkan kişilerin hiçbir zaman duasını kabul etmez.

Bunun yanı sıra iyi niyet ve samimiyetle ettiğiniz bütün duaları Allah her zaman kabul eder ve bütün sevenleri bir araya getirerek onların birbirlerine bağlanmasını sağlar.

Erkeklerin Okuması Gereken Aşk Duası

Erkekler sevdikleri kadını kendilerine bağlayabilmek için aşk duasını okurken bazı hususlara dikkat etmelidir. Özellikle erkekler,  ileride evleneceğini düşündüğü kadını çok iyi seçerek ona yönelik iyi niyetlerde aşk duasını okumalıdır.  Aşk duasını okurken seher vaktinin seçilmesinde yarar vardır. Çünkü, bu vakitte erkekler, sevdikleri kadını hayallerinde canlandırıp ileride o insanla hayatını birleştirmek istediğini dile getirip Allah’a sığınırsa, duaları hemen 1 günün içinde kabul olabilir. Bu yüzden seher vaktinde erkeklerin aşk duasını samimiyetle okuyarak Allah’tan dileklerinin kabul olması için yardım istemeleri gerekir.

Sevgiliyi Kendine Aşık Eden Esmalar

Sevgiliyi kendine aşık eden esmaların okunması sonucunda istediğiniz insanın size aşık olduğunu görmüş olursunuz. Esmaların ne anlam ifade ettiklerini çok iyi bir şekilde idrak ederek her gün düzenli okumanız gerekir. Genellikle aşık etme ve bağlama dualarında Es-Selam, Er-Rahman, El-Vehhab, El-Bari, El-Latif, El-Hafid, El-Kebir, El-Azim, El-Mecid, El-Muhsi, El-Vekil ve El-Kadir esmalarını okumanız gerekir.

Bu esmaları okurken dikkat etmeniz gereken noktalar da vardır. Özellikle esmaların okunmasından önce yatsı namazından sonra abdest alarak sessiz bir odaya geçmeniz gerekir. Odaya geçtikten sonra ellerinizi gökyüzüne açarak Besmele çekmelisiniz. Daha sonra istenilen esmaları içten okumalısınız. Esmaların okunmasının hemen ardından size aşık olmasını istediğiniz kişinin ve annesinin adını niyetlerinizde geçirmeniz gerekir. Bütün esmaların usulüne uygun olarak okunması durumunda Allah bütün dualarınızı kabul eder ve sizi istediğiniz kişi ile sonsuza kadar birleştirir. Bu sayede sevdiğiniz insanla ölene kadar mutlu olursunuz.

Sevgiliyi Kendine Aşık Etmek İçin Okunacak Kuvvetli Dua

Sevgiliyi kendine aşık etmek için okunması gereken kuvvetli bir dua vardır. Bu duayı günde 3 kere üst üste okumanız durumunda 12 saatte istediğiniz insana kavuşarak hayatlarınızı birleştirebilirsiniz. Duayı okumadan önce muhakkak abdest almak gerekir. Aşağıda 12 saatte etkisini gösteren sevgiliyi kendine aşık etmek için okunması gereken kuvvetli dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Papaz büyüsü ile aşık etme tılsımı, muskası, vefki ve malzemeleri nelerdir? İnceleyebilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Kuran-ı Kerim’de Okunması Gereken Dua

Sevdiğiniz kişinin de sizin onu sevdiği gibi sevmesini ve aşık olmasını istiyorsanız, Allah’a  sığınmanız gerekir. Bununla birlikte muhakkak Kuran-ı Kerim’i hassasiyetle ve özenle baştan sona doğru düzgün bir şekilde okumanız gerekir. Kuran-ı Kerim’i okumadan önce muhakkak abdest almak gerekir. Aynı zamanda Kuran-ı Kerim’in bulunduğu yerin de temiz olması gerekir. Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra aşağıda verilen Kuran-ı Kerim’de yer alan Bakara suresini okuyarak sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz.  Bakara suresi şu şekildedir:

 • Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar hüm fıha halidun.
 • E lem tera ilellezı hacce ibrahıme fı rabbihı en atahüllahül mülk iz kale ibrahımü rabbiyellezı yuhyı ve yümıtü kel ene uhyı ve ümıt kale ibrahımü fe innellahe ye’tı biş şemsi minel meşrikı fe’ti biha minel mağribi fe bühitellezı kefer vallahü la yehdil kavmez zalimın.
 • Ev kellezı merra ala karyetiv ve hiye haviyetün ala uruşiha kale enna yuhyı hazihillahü ba’de mevtiha fe ematehüllahü miete amin sümme beaseh kale kem lebist* kale lebistü yevmen ev ba7oda yevm kale bel lebiste miete amin fenzur ila taamike ve şerabike lem yetesenneh venzur ila hımarike ve li nec’aleke ayetel lin nasi venzur ilel ızami keyfe nünşizüha sümme neksuha lahma fe lemma tebeyyene lehu kale a’lemü ennellahe ala külli şey’in kadır.
 • Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım.
 • Meselüllezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi ke meseli habbetin embetet seb’a senabihle fı külli sümbületim mietü habbeh vallahü yüdaıfü li mey yeşa’ vallahü vasiun alım.
 • Ellezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune ma enfeku mennev ve la ezel lehüm ecruhüm ınde rabbihim ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
 • Kavlüm ma’rufüv ve mağfiratün hayrum min sadekatiy yetbeuha eza vallahü ğaniyyün halım.
 • Ya eyyühellezıne amenu la tübtılu sadekatiküm bil menni vel eza kellezı yünfiku malehu riaen nasi ve la yü’minü billahi vel yevmil ahır fe meselühu ke meseli safvanin aleyhi türabün fe esabehu vabilün fe terakehu salda la yakdirune ala şey’im mimma kesebu vallahü la yehdil kavmel kafirın.

Yukarıda verilen Bakara suresinin 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ve 264’üncü ayetlerinin okunması durumunda sevdiğiniz insan size anında gelerek sizinle birlikte sonsuza kadar mutlu  bir şekilde yaşamaya başlar.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz