Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Para Büyüsü Nedir, Para Büyüleri Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Para Büyüsü Nedir, Para Büyüleri Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Para büyüsü nedir, para büyüleri tılsımı, muskası ve vefki nasıl yapılır? Para büyüsünün etkisi geçici midir? Gerçek bilgileri için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Para Büyüsü Nedir, Para Büyüleri Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Para büyüsü, insanların ekonomik anlamda daha iyi kazançlar sağlamak istedikleri zaman yaptırdıkları büyü türüdür. Bu büyünün yapılmasından sonra insanlar çalışma hayatında daha çok para elde eder ve maddi gelirleri daha üst seviyeye çıkar. Büyünün yapılmasında  muhakkak medyum hocasından yardım alınmalıdır.

Para Büyüsü

Para büyüsünün yapılması sayesinde kısa sürelik işler de bile çok büyük kazançlar elde edilir. Bu büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocasından yardım alınması gerekir. Para  büyüsünde genellikle beyaz mendil ve tuzlu su kullanılır. Bu malzemeler kazancın ve paranın sembolü olduğu için muhakkak kullanılmalıdır. İstenilen malzemelerin temin edilmesinden sonra medyum hocası para büyüsünü yaparak büyüyü yaptıranların zengin olmasını ve işlerinin daha iyiye gitmesini sağlar.

Ayrıca papaz büyüsü ile aşık etme yazımıza da bakabilirsiniz.

Para Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Para büyüsünün yaptırılmasının sonucunda insanların ekonomik statülerinde büyük değişimler meydana gelir. Bu büyü sayesinde ekonomik gelirler daha çok artar. İnsanlar aylık olarak çalıştıkları yerden daha çok para kazanarak ekonomik anlamda refaha ulaşmış olur.

Bunun dışında para büyüsünü kısa süreli işlerde de daha çok para kazanmak için yaptıranlar, amaçlarına ulaşır ve birden yüksek kazançlar elde ederek zengin olur. Bütün bu sonuçların meydana gelmesinin ardından insanların hayat koşulları istedikleri gibi olmaya başlar. Para büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına gitmelidir.

Para Büyüsünün Uygulanışı

Para büyüsünün uygulanmasında medyum hocasından destek almakta fayda vardır. Büyünün yapılmasına geçilmeden önce beyaz bir mendili ve tuzlu suyu temin etmeniz gerekir. İstenilen malzemelerin alınmasından sonra beyaz mendili tuzlu suyun içerisine koyun ve bir gece bu şekilde bekleme işlemini yapın. Ertesi gün sabah saatlerinde tuzlu suyu gölge bir yere dökün. Daha sonra ıslak beyaz mendili alarak vücudunuza değecek şekilde kıyafetlerinizin içine koyun. Mendilin kendiliğinden kıyafetlerin içinde kurumasından sonra mendilin suyun  döküldüğü yere gömülmesi gerekir. Mendil bir gece gömüldüğü yerde bekletildikten sonra büyünün etkisi kendini göstermeye başlar. Bu sayede para büyüsünü yaptıranların iş hayatları en iyi seviyede olur ve bol miktarda para kazanırlar.

Para Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

Para büyüsünün özellikleri oldukça fazladır. Bu büyünün yapılması ile büyüyü yapan kişiler, anında zengin olup çok fazla para elde etmeye başlar. Bununla birlikte para büyüsünün yaptırılması ile ekonomik anlamda çok zorluklar çeken kişiler, büyünün sonucunda büyük paralar kazanarak hayatlarını fakirlikten ve yoksulluktan kurtarmış olur. Bu yüzden para büyüsünü yaptıracaklar,  büyünün etkisinin kısa sürede ortaya çıkması için medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocasının tecrübeleri ile yapılan büyü ile kısa sürede kariyerinizde çok iyi konumda olup büyük meblağlarda paralar kazanabilirsiniz.

Para Büyüsünün Yapılma Amacı

Para büyüsünün yapılmasındaki amaçların başında çok zengin olma isteği yatar. İnsanların hayat standartlarını daha iyi konuma getirebilmeleri için para büyüsü gönül rahatlığı ile yaptırılabilir. Para büyüsünün doğru malzemeler ve ritüellerle yapılması sonucunda çalışanlar ticaret alanında kendilerini daha iyi geliştirerek aylık olarak büyük kazançlar sağlar. Bu sayede yaşadıkları ekonomik problemleri ortadan kaldırarak zengin bir hayat yaşanmaya  başlanılır. Böylece para büyüsü yaptıranların iş hayatında itibarları daha yükselerek çok saygı duyulan kişiler haline gelir. Bunun sonucunda da büyüyü yaptıranlar, istedikleri ve hayal ettikleri hayatı yaşamaya başlar.

Para Büyüsünün Etkisi Geçici Midir?

Para büyüsünün doğru malzemelerle ve tekniklerle yapılması durumunda etkisini sonsuza kadar devam ettirebilir. Çünkü, para büyüsünün yapılması sırasında malzemelerin üzerine okunan dualar ve tılsımlı sözcükler büyünün etki oranını kalıcı hale getirir. Fakat, bazı durumlarda büyünün başına yanma ve kırılma gibi olaylar meydana gelirse, para büyüsünün etkisi kendiliğinden yok olur ve bir daha yaptırılmak zorunda kalınır. Bunun için büyüyü yaptıktan sonra zarar gelmeyeceği bir yerde saklanmasında yarar vardır.

Para büyüsünün yapım aşamalarını eksiksiz bir şekilde tamamlayanların hayatları büyüyü yaptırdıkları anda yavaş yavaş değişmeye başlar. Bunun sonucunda bu kişiler, ekonomik sektörde adlarını duyurarak daha iyi yerlerde olur.

Para Büyüsünde Basiret İşlemi

Para büyüsünün yapılmasında ilk olarak medyum hocasına giderek gerekli bilgilerin alınması gerekir. Bilgilerin alınmasından sonra sırasıyla büyünün yapım aşamaları tamamlanmalıdır.  Para büyüsünde basiret işleminin yapılması için ilk olarak basireti kapalı olan kişinin adı ve tılsımlı sözcükler söylenmelidir. Bu işlemin yapılmasından sonra basireti kapalı olanların basiretleri açılarak önlerine ekonomik anlamda birçok fırsatlar gelir.

Basiret işlemi tamamen kişinin fikirleri üzerine odaklanılarak yapılır. Yani basireti kapalı olan kişilerin düşüncelerinin değişmesi için tılsımlı sözcükler söylenir. Bunun sonucunda da kapalı   basiretler açılır ve insanlar akıllarını kullanarak ticaret alanında kendilerini çok geliştirir.

Para Büyüsünde Telkin İşlemi

Para büyüsünde telkin işleminde ise büyüyü yaptıran kişilerin iş hayatlarında iş yapacakları insanların düşüncelerinin değişmesine yardımcı olunur. Yani telkin işleminin yapılması sonucunda özellikle ticaret sektöründe iş yapacaklar,  karşılaştıkları insanları kolay bir şekilde ikna ederek onlarla anlaşma yapar ve istedikleri doğrultuda işlerini ilerletmeye başlar. Bu sayede para büyüsünü yaptıran kişilerin amaçları gerçekleşmiş olur ve piyasada çok iyi yerlerde kendilerini görmeye devam ederler. Bu yüzden telkin aşamasının çok iyi bir şekilde  yapılması gerekir.

Para Büyüsünde İkon İşlemi

Para büyüsünde ikon işleminin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. İkon işleminin yapılmasına geçmeden önce çakıl bir taş temin edilmelidir. Çakıl taşın alınmasından sonra çakıl taşın üzerine taht, asa ve sandık resimlerinin çizilmesi gerekir. Bu resimlerin çizilmesindeki sebep, Hz. Süleyman’ın zenginliğinden etkilenmek istenmesidir.  Resimlerin çakıl taşının üzerine çizilmesinden sonra son aşama olan mühürleme işleminin yapılması gerekir. Bütün işlemlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması durumunda para büyüsü yapanlar, sonsuza kadar zenginlik içinde hayatını sürdürmeye devam eder.

Para Büyüsünde Mühürleme İşlemi

Para büyüsünün son aşaması olan mühürleme işleminde ilk olarak üzerine semboller çizilen çakıl taşı avuç içinde sıkı bir şekilde tutularak medyum hocasının verdiği tılsımlar sözcükler  söylenir. Tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra büyünün 15 gün bekleme aşamasının yapılması gerekir. 15 günlük beklemenin ardından yapılan büyünün etkisi güçlü bir şekilde kendini göstermeye başlar. Bunun sonucunda ekonomik anlamda problemler ve zorluklar yaşayanlar, büyünün etkisi ile hayatlarında çok iyi yerlerde olur ve çok para kazanırlar. Bu vesile ile hayat koşullarını en üst noktaya çıkararak maddi anlamda büyük meblağlarda kazanç elde edilir.

Aşk vefki nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Para Büyüsünün Bozulması

Para büyüsünün bozulması mümkündür. Büyünün bozulmasını isteyenler, medyum hocasına giderek yeni büyüler hazırlatıp para büyüsünün etkisi yok ettirebilir.  Bunun dışında para büyüsü kendiliğinden de bozulabilir.  Para büyüsünün yapım aşamasında kullanılan çakıl taşın düşüp kırılması veya ateşe atılması sonucunda büyü etkisini kendiliğinden kaybeder ve eski  yaşantınıza geri dönmüş olursunuz.

Bunun dışında para büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunması durumunda büyü etkisini her geçen gün daha da azaltarak tamamen kaybolmaya başlar. Aşağıda para büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz