Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

Kahve falı ritüeli ile kahve telvesi okuma ilmi nasıl öğrenilir, neler gereklidir? Kahve telvesi okuma için neler bilmek gereklidir? Gerçek ve detaylı bilgileri içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

 Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle kahve telvesinin doğru şekiller ortaya çıkarması için kahvenin içerisine 3 veya 4 adet kesme şeker koyulması gerekir.

Kahve Falı Ritüelinin Uygulanışı

Aşağıda kahve falı ritüelinin yapım aşamaları sırasıyla verilmektedir:

 • Kahve falı ritüeli için bol telveli kahve pişirilmelidir. Yaklaşık olarak 2.5 kahve kaşığı kahve ve 4 kesme şeker koyulmalıdır.
 • Kahvenin suyu ise çok olmamalıdır. Kahve içilen fincanın ölçeğinde su koyulmalıdır.
 • Kahve içildikten sonra fincanı kendinize doğru kapatmanız gerekir. Bu esnada içinizden geçen tüm iyi niyetleri de etmelisiniz.
 • Fincanın soğuması için 5 veya 10 dakika beklemek gerekir.
 • Soğuduktan sonra fincanı aydınlık olan bir yerde açın ve soldan sağa doğru çıkan şekilleri yorumlayın.
 • Daha sonra kahve falına bakacak kişiler tüm zihnindeki olumsuz düşünceleri atarak fincanı ve tabağı 6. hisleri ile yorumlamaya başlamalıdır.

Kahve Falı Ritüelinde Yolun Yorumlanması

Kahve falında yol gözüküyorsa, yeni bir işe veya yeni bir hayata adım atacaksınız demektir. Uzun bir yolun çıkması durumunda yapmak istediklerinizi çok uzun bir zamanda hayata geçireceğiniz anlamını ifade etmektir. Yol dar ve kısa ise, istediklerinizi kısa sürede başarıya ulaştıracaksınız. Yedi yolun kahve falında çıkması sonucunda evliliğe adım atacaksınız. Bunun dışında çıkan yolun ucunda güvercin gözükmüşse, beklemediğiniz bir haber alacaksınız.

Kahve Falı Ritüelinde Yunusun Anlamı

Kahve falı ritüelinde yunus görmek iyi olaylara yorumlanmaktadır. Yani kahve falında yunusun çıkması sonucunda istediğiniz başarıya veya yaşantıya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu yunus kahve fincanın en dibinde çıkmış ise, hayallerinizin gerçekleşmesi biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda yunusun çıkması aşk ve para anlamında da refaha ve huzura erişmenizi temsil eder.

Kahve falı nasıl bakılır? Kahve falı bakma ritüeli bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Arı Görenler Kahve Falını Nasıl Yorumlar?

Kahve falı bakılırken fincanında arı çıkanlar, iş veya sosyal yaşantısında çabaladıkları her şey için olumlu olarak karşılık alacaktır. Yani iş hayatınızda ulaşmak istediğiniz mevkie yükselebileceksiniz. Bunun yanı sıra aşk hayatınızda da evlilik yolunda adımlarınızı atmaya başlayacaksınız.

Kahve Fallarındaki Yılan Figürünün Yorumlanması

Kahve falınızda yılan çıkması durumunda çevrenizde sizi çok kıskanan ve size özenen kişilerin olduğu gösterilir. Bu yüzden üzerinizde çok fazla nazar ve göz vardır. Aynı zamanda falda yılanın çıkması, yakın zamanda bir dostunuzdan veya ailenizden büyük anlamda zarar göreceğiniz anlamını ifade eder.

Kahve Falında Yıkama Ritüeli

Kahve falının bakılmasından hemen sonra fincanın ve tabağın yıkanması gerekir. Çünkü su kahve telvesini çabuk geçireceği için dilekleriniz de o sürede hızlı bir şekilde gerçeğe dönüşecektir. Bu yüzden fal bakan kişi falınıza baktıktan hemen sonra “Haydi yıka bu fincanı da çıksın falın” gibi sözcükler söylemektedir.

Kahve Falı Ritüelinde Harfler Ve Sayılar

Kahve falı ritüelinde çıkan harflerin ve sayıların ne anlama geldikleri aşağıda tek tek açıklanmaktadır:

 • Falda A harfinin çıkması alıngan olduğunuzu ifade eder.
 • B harfi çıkması durumunda da etrafınızda her zaman lider konumda olmak istediğinizi kanıtlar.
 • Falında C harfi çıkanlar, uzun bir yolculuğa çıkacaktır.
 • D harfini falda görenler ise yakın çevresinden bir zarara ve kötülüğe uğrayacaktır.
 • Falında H harfi çıkanların kısa sürede evleneceklerine işaret edilir.
 • Falında P harfi görenler birisinin yalanına maruz kalacaktır.
 • S harfi çıkanlar ise, kısa bir zamanda iş veya sosyal yaşantılarında yeni bir insanla tanışacaktır.
 • Sayılar da ise 0 rakamını görenlerin dilekleri ve hayalleri gerçekleşmeyecektir.
 • 1 sayısı çıkanların hayatlarında her zaman sevgi olmaya devam edecektir.
 • Falında 2 rakamı görülenler hastalıkla baş etmeye çalışacaktır.
 • 3 rakamı ise, başarıyı temsil etmektedir.
 • 6 rakamını görenler evliliğe ilk adımlarını atmaya başlayacaktır.
 • Falında 8 rakamına denk gelenler iş veya sosyal yaşantılarında tartışma içerisinde olacaktır.
 • 9 rakamı ise yeni biri ile tanışmayı simgelemektedir.

Kahve Falı Ritüelinde Tabaktaki Şekillerin Yorumlanması

Kahve falı ritüelinde tabağın altına bakılmasında ilk olarak dıştan içe doğru yorumlama yapılmalıdır. Tabağın dışından içerisine doğru yorumlama yapılırken gelecek ile ilgili planladığımız durumlar veya yaşayacağımız anlar ortaya çıkacaktır. Tabakta genellikle hayvan sembolleri yer almaktadır. Sayılar ve harfler bulunmaz. Tabakta tavşanın çıkması şansı simgelemektedir. Kedinin görülmesi durumunda ise, hayatınızda kıymet ve değer bilmeyen insanların olduğu ifade edilir. Köpek bulunması ise, çevrenizde sizi koruyup kollayan ve size her zaman destek olan insanların var olduğu anlatılmaktadır. Tabakta balık figürünün meydana gelmesi ise, hayatınızda para ve aşk anlamında çok şanslı olduğunuz görülmektedir.

Kahve Falı Ritüelinde Önemli Noktalar Nelerdir?

Kahve falı ritüelinde önemli hususların neler olduğu aşağıda anlatılmaktadır:

 • Kahve falına bakılırken öncelikle falın bakıldığı kişi ile ruhsal anlamda bir bağ kurulması gerekir.
 • Bu bağ sayesinde kahve fincanında ve tabağında oluşan şekiller arasında bir ilişki oluşturulmaktadır.
 • Kahve falı bakarken karşı tarafın moralini bozmadan veya hayatını sadece yorumlarınız üzerine yaşamaya sürüklemeden yorumlar yapmanız gerekir.
 • Karşı tarafın kahve falını bir amaç uğruna baktırmaması gerekir. Sadece sohbet ve muhabbet için bakıldığını bilmelidir.
 • Kahve fincanına bakmak için ayrıca kahvenin tek bir bölgeden içilmiş olması gerekir.
 • Bir fincana birden fazla kere bakılmamalıdır.
 • Önce fincana bakılmalıdır. En son olarak tabağa bakılır.
 • Yorumlamaya başlarken renklerin koyuluğuna veya açıklığına bakılması gerekir.

Kahve Falı Ritüelinin Yapılmasında Neye Dikkat Edilir?

Aşağıda kahve falının bakılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır:

 • Kahve falı bakılacak kişinin kendisinin kahveyi içip bitirmesi gerekir.
 • Kahveyi aynı bölgeden içmeye özen gösteriniz.
 • Kahve içildikten sonra içinizden gerçekleşmesini istediğiniz dileği söyleyin ve 3 defa kapanmış olan fincanı başınızın üzerinde gezdirin.
 • Gezdirme işlemi sırasında “Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı “sevdiğiniz kişinin ismi” alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti “sizin isminiz” bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn.” duası okunmalıdır.
 • Fincanın soğuması için muhakkak üzerine metal kaşık koymalısınız.
 • Kahve falına kesinlikle gece bakılmamalıdır.
 • Kahve fincanını ve tabağı parmak uçlarınız ile tutup bütün yönde çevirerek her detayına dikkatli bir şekilde bakmanız gerekir.
 • Kahve fincanını ilk açtığınızda telvenin rengine bakınız. Açık renkte telve görülüyorsa, dileğiniz hemen gerçekleşecektir. Koyu renkteki telvelerin olması durumunda dilekler gerçekleşmez.
 • Kahve fincanını açarken fincan tabağa yapışmış ise, kesinlikle kahve falına bakılmamalıdır. Çünkü fincan açıldığı zaman dileklerin gerçeğe dönüşmesi imkansızdır.

Kahve Falı Ritüelinde Okunacak Dua

Aşağıda kahve falı bakılması esnasında dileklerinizin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için okumanız gereken dilek duaları vardır. Aşağıda duanın okunuşu verilmektedir:

 • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan. Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan. Ella tatğav fil mizan. Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam. Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni.Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feizenşakkatesissemau fekanet verdeten keddihani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin.
 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun.

POPÜLER YAZILAR

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz