Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur? 

Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur? 

Kısmet ve rızık kapama büyüsü nedir, nasıl yapılır ve bozulur? Kısmet ve rızık kapama büyüsünü kimler yapabilir? Gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur? 

Kısmet ve rızık bağlama büyüsü yapılışı, özellikle başkalarına karşı kin ve düşmanlık besleyen kimselerin en çok uyguladığı manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Bir kişinin hem kısmetini hem de rızkını kapatmak, kadim büyü kitaplarında yer alan bazı ritüelleri gerçekleştirerek mümkün olabilmektedir. Esasında büyü kitaplarında kısmet ve rızık kapama büyüsü ayrı ayrı ele alınmaktadır. Fakat bu uygulamaları peş peşe icra eden büyü üstatları büyünün yönlendirildiği kişinin manevi tesir altında kalarak hem gönül işlerinde hem de kariyerinde veya kazançlarında devamlı kayba uğramasına uygun zemin hazırlamaktadır. Bu sebeple pek çok kişinin etkisinde kaldığı kısmet ve rızık kapama büyüsü nasıl bozulur sorusu da en çok araştırılan konulardan biridir.

Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Nedir?

Günümüzden yüzyıllar öncesine dayana büyü uygulamaları, kapalı kapılar ardında, ruhunu şer odaklarına teslim etmiş kişiler ve büyücüler tarafından halen daha icra edilmeye devam edilmektedir. Bu tür kara büyüler arasında en sık başvurulan büyü çeşitlerinden biri de kısmet ve rızık kapama büyüsüdür. İsminden de anlaşılacağı üzere bu büyü, etkisi altına aldığı kişinin hem gönül anlamında kısmetlerini hem de işinden elde ettiği kazanımları tepe taklak eden bir etkiye sahiptir. Kısmet kapama büyüsü, bir kişinin yeni ilişkiler yaşamasını, yeni insanlarla tanışıp evlenmesini ve hayırlısıyla mutlu bir yuva kurmasını tamamen engelleyen bir kara büyü çeşididir. Bu sebeple özellikle evlilik çağındaki kişilerin kısmet kapama büyüsünü mutlaka bozmaları ve bu sayede yeni aşklara yelken açabilmeleri gerekmektedir.

Rızık kapama büyüsü de adından anlaşılacağı üzere bir kimsenin helal kazancına yönelik icra edilen ve bu kazancın bereketsiz olmasını sağlayan bir büyü çeşididir. Büyü etkisi ile rızıkları kapanan kişiler, esnafsa mallarını satamaz ve müşteri bulamaz duruma gelir. İşçi ise işinden atılma riskiyle karşı karşıya kalır ve çok çalışsa dahi elde ettiği kazancı bir türlü elinde tutamaz.

Ayrıca sabun büyüsü nedir ve nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İnternet üzerinde pek çok kişi rızık kapama büyüsü diye bir şey var mı sorusu ile bu büyünün etkileri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir. Bilindiği üzere özellikle manevi ilimler ile yakından ilgilenen kişilerin tecrübe ettiği gibi rızık kapama büyüsü gerçekten çok etkili sonuçlara sebep olabilen bir kara büyüdür. Bu büyülerin belirtilerine bakarak kişilerin üzerlerinde kısmet ve rızık kapama büyüsü olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Kısmet ve rızıkları kapandığını düşünen kişiler bu belirtileri yakından ve iyi bir şekilde gözlemleyerek büyünün olup olmadığını tespit edebilme imkanına sahiptir. Ancak yine de rızık ve kısmet kapama büyüsünde en net sonuçlara deneyimli medyum hocalardan alınan bakım hizmeti ile varılabilmektedir. Kısmet ve rızık kapama büyüsü belirtileri şunlardır:

 • Evlilik çağına gelinmesine ve evlilik için tüm hazırlıkların yapılmasına rağmen bir türlü hayırlı nasibin çıkmaması,
 • Evlenmek için tanışılan kişilerin bir süre sonra vazgeçip terk etmesi,
 • Güzel ya da yakışıklı ve varlıklı olunmasına rağmen evlenecek insan bulunamaması,
 • Evlenmek için görücü usulü tanışılan kişilerin dahi bu isteklerinden vazgeçmesi,
 • Çok çalışılmasına rağmen işlerin bir türlü yolunda gitmemesi,
 • Borç batağına düşülmesi sebebiyle kazancın doğrudan borçlara gitmesi,
 • Elde edilen kazancın bereketinin görülememesi,
 • İş bulamama veya sürekli işten kovulma,
 • Müşteri bulmakta zorlanma, işlerin bir türlü açılamaması

Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Çevrelerindeki başarılı ve güzel kimseleri çekemeyen kimseler, genellikle bu kıskançlıklarından ötürü günden güne kendilerini yiyip bitirdikten sonra kısmet ve rızık kapama büyüsü gibi uygulamalara başvurabilmektedir. Rızık kapatma büyüsü, özellikle çok iyi geliri ve mutlu bir yaşantısı olan kişilerin ayağını kaydırmak, işlerinin bozulmasını sağlamak için yapıldığından işinde ve kariyerinde zirve yapmış kişilere yönelik yapılabilmektedir.

Kısmet bağlama büyüsü de özellikle evlenmek istediği halde bir türlü nasip bulamayan kişilere yönelik yapılmaktadır. Bu kişileri çekemeyen eski sevgilileri, eşleri veya çevrelerindeki konu komşuları, insanların üzerinde kısmet kapama büyüsünü uygulayarak bu kişilerin hiçbir suretle dünya evine girmelerine engel olmaktadır. Kısmet ve rızık kapama büyüleri ortadan kaldırılmadan yani deneyimli medyum hocaların yardımı ile bozulmadan bu kişiler ne işlerinde ne de gönül bağlarında mutlu sonuçlara ulaşamamaktadır.

Kısmet ve rızık kapama büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yönelik yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra bekarlar ve evliler fark etmeksizin rızık kapama büyüsünden etkilenebilir. Rızık kapama büyüsü hem kendi işinde esnaflık yapanlar ve ticaretle uğraşanlara hem de başkasının yanında ve şirketlerde çalışanlara yönelik yapılabilmektedir.

Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Hayatlarında her şey gayet normal giderken bir anda tüm dengelerin değişmesinden muzdarip olan kişiler, kendi üzerlerinde kısmet ve rızık kapama büyüsü olduğundan şüphelenmektedir. Bu şüphelerin netleşmesi ve kişinin üzerinde gerçekten kısmet ve rızık kapama büyüsünün olup olmadığının anlaşılması için yapılması gerekenler basittir. Bu işlemlerin başında özellikle havas ve ledün ilimlerinde deneyim sahibi, salih medyum hocalardan yardım almak gerekmektedir. İlim ve irfan sahibi medyum hocalar rızık kapama büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtını arayanlara çok etkili sonuçlar sunmaktadır.

Bilindiği üzere manevi konularda yüksek bilgi birikiminin yanı sıra sıradan insanlara göre çok yüksek yeteneklere sahip olan medyum hocalar, büyünün etkisinde kalan bir kişi üzerinde hangi büyünün tesir ettiğini bir bakışla fark edip tespit edebilmektedir. Dolayısıyla kısmet ve rızık kapama büyüsünün bozma işlemlerinden önce çevresinde gerçekten manevi hizmet verdiği kanıtlanmış medyum hocalardan manevi bakım hizmeti almak faydalı olmaktadır.

Bu bakım hizmeti ile bir kadın ya da erkeğin üzerinde kısmet ve rızık kapama büyüsü kurulduğunun anlaşılmasından sonra o kişiye özel dua uygulamaları ve muska, vefk, tılsım gibi korumalar yapılarak büyünün bozulması sağlanmaktadır.

Kısmet ve Rızık Açan Dua Uygulamaları

Kısmet ve rızık kapama büyüsünün olumsuz etkisinin ortadan kaldırılması için okunması gereken ve din alimleri başta olmak üzere özellikle havas ilimlerinde uzman medyum hocaların da tavsiye ettiği pek çok dua bulunmaktadır. Bu duaların başında Celcelutiye duası gelmektedir. Dua kitaplarında bu etkili duanın hem rızık kapamada hem de kısmet kapamada ortaya çıkan olumsuzlukları tek ve etkili bir şekilde ortadan kaldırdığı belirtilmiştir. Celcelutiye duasının okunuşunda sessiz ve sakin bir ortamda olunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra şu günlerde ve vakitlerde Celcelutiye duasının okunması daha makbul olduğu söylenmiştir:

 • Sabah namazı ile gün doğumu arasındaki vakit
 • Yatsı namazından sonraki saatler
 • Bayram sabahları
 • Perşembe geceleri
 • Cuma günleri

Kısmet açma duaları etkilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Celcelutiye Duası ile Kısmet ve Rızık Kapama Büyüsünün Bozulması

Kısmet ve rızık kapama büyüsü bozma uygulamalarında başvurulan Celcelutiye duası, Arapça usulüne uygun bir şekilde okunması gereken dualardandır. Üzerinde kısmet kapama ve rızık kapama büyüsü olduğunu düşünen kişiler her akşam yatsı namazından sonraki saatlerde abdest alarak sessiz ve sakin bir yerde bu duayı okumalıdır. Sahih ilmi kaynaklarda yer alan Celcelutiye duasının okunuşu şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • “Bede’tü bibismillehi ruhi bihi nehtedet. İle keşfi esrarin bibatinihi intavet.
 • Ve salleyte fişşani ala hayrü halkihi. Muhammedin men zahaddalalete velğalet.
 • İlahi lekad aksemtü biismike daiyen. Biacin ehvecin celcelutin helhelet.
 • Seeltüke bil ismil azami gadruhü. Ve yessir umri ye elihi bisalmehet.
 • Ve ye hayyü ye gayyumu ed’üke racian. Bievin eyucin celceliyyütin helhelet.
 • Bisamsamin tamtamin ve ye hayra bezi hin. Bimihrasi mihrasi mihrasin bihin neru uhdimet.
 • Biacin ehucin ya ilahi muhevvicin. Ve ya celcelutin bil icabeti helhelet.
 • Lituhyi hayatel kalbi min denesin bihi. Bigayyumin gamessiru fihi ve eşragat.
 • Aleyye ziyaun minbeverigi nurihi. Feleha ale veçhi senaün ve ebragat.
 • Ve subbe ale kalbi şeabibu rahmetin. Bihikmeti mevlanel kerimi feentagat.
 • Ehatat bihil enveru min külli canibin. Ve heybetü mevlenel azimi bina alet.
 • Fe Sübhaneke’llahümme ye hayra bariin. Ve ye hayra hallagin ve ekramel men beat.
 • Febelliğini gasdi ve külle meraribi. Bihaggi hurüfin bilhicai tecemmeat.
 • Bisırrı hurüfin üdiat fi azimeti. Binüri nüri senail ismi verrühi gad alet.
 • Efizli min’el envari ya Rabbi feyzuhü. Bissirri ve ahya meyyiti kalbi bisalsalat.
 • Ele ve elbisenni heybeten ve celaleten. Ve küffe yedel a’dai anni bi ğalmehet.
 • Ele ve ahcübenni min adüvvin ve hasidin. Bi hakkı şemahın eşmehın sellemet semet.

Hayırlı İzdivaç İçin Okunacak Dua

İslam dininde her türlü bela ve musibet için okunması tavsiye edilen dualar, zikir uygulamaları ve benzeri ibadetler bulunmaktadır. 12 Esma okuyan kadın ve erkekler üzerlerindeki kısmet bağlama ve kapama büyülerinden kurtulabilmektedir. Hayırlı izdivaç için okunacak dua uygulamaları arasında yer alan 12 Esma okunuşunda ilk olarak besmeleyi şerif ile başlanmalıdır. Daha sonra duanın mukaddimesi olarak bir cümlelik ifade söylenir. Ardından peş peşe 12 esma okunur. Esmalardan sonra Nahl suresinin 72. ayeti kerimesi okunduktan sonra “amin” denir. Duanın sözleri  ve Türkçe anlamı şu şekildedir:

 • “Bismillahirrahmanirrahim”
 • “Süphane Rabbiyel aliyyil alel vehhab”
 • Ya Rahman (Merhamet edenlerin en büyüğü)
 • Ya Selam (Kullarını güvende tutan)
 • Ya Aziz (Pek yüce olan)
 • Ya Vehhab (Karşılıksız nimet veren)
 • Ya Semi (Her şeyi en iyi işiten)
 • Ya Latif (İhsanı bol olan)
 • Ya Mucib (Duaları kabul eden)
 • Ya Vedud (Sevmeye layık olan ve kullarını seven)
 • Ya Hamid (Her türlü övgüye layık olan)
 • Ya Kayyum (Varlıkları diri tutan)
 • Ya Muktedir (Dilediğini yapmaya gücü yeten)
 • Ya Cami (Tüm mahlukatı bir araya getiren)
 • “Vallâhu ceale lekum min enfusikum ezvâcen ve ceale lekum min ezvâcikum benîne ve hafedeten ve razakakum minet tayyibât efe bil bâtıli yu’minûne ve bi ni’metillâhi hum yekfurûn” (Amin)
 • Anlamı: “Allah, size kendi cinsinizden eşler var etti. Eşlerinizden de oğullar ve torunlar verdi ve sizi temiz şeylerden rızıklandırdı. Öyleyken onlar batıla inanıyorlar da Allah’ın nimetini inkâr mı ediyorlar?”

Rızık ve İşleri Açma Duası

Kapalı rızık ve işleri açma duası okurken mutlaka Türkçe anlamına da dikkat ederek gönülden okumak duanın faziletinden daha iyi faydalanmak için önemlidir. Duanın okunuşu şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Kale rabbığfir lı veheb li mülkel la yembeğıy li ehadim mim ba’di inneke entel Vehhab (amin)
 • Duanın Türkçe karşılığı
 • Rabbim, beni bağışla ve benden sonra hiç kimseye nasib olmayan bir mülkü bana armağan et. Şüphesiz Sen, karşılıksız armağan edensin. (Sad Suresi-35)

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz