Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kısmet Açma Duaları İnanılmaz Etkili ve Çok Tesirli 

Kısmet açma duaları nelerdir, nasıl okunmalıdır ve kaç günde etki eder? Kısmet açma duaları hakkında çeşitli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Kısmet Açma Duaları İnanılmaz Etkili ve Çok Tesirli 

Kısmet açmak için tesiri çok olan dualar sayesinde kısmetinizin yeniden açılmasını sağlayabilirsiniz. Kısmet açma zorlu bir işlem olduğu için herkesin başarılı olması mümkün değildir. Konu hakkında tecrübesi ve bilgisi olan medyumlar aracılığı ile dua okuması ve buna benzer destekleyici işlemleri düzenli şekilde yaptığınız takdirde büyünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Kısmetinizin kapanmasının nedeni kötü niyetli bir kimsenin üzerinizde kısmet kapama büyüsü denemesi olabilir. Bazı durumlarda kişini kendi işlediği günahlar kısmetin kapanmasına neden olur. Kişinin kısmetinin kapanmasına neden olan durum ne ise onun tespit edilip ona göre yol alınması gerekir. Medyumlar sizi neyi yapmanız ve yapmamanız gerektiği konusunda bilgilendireceklerdir.

Kısmet Açılmasına Yarayan Büyü Nasıl Yapılır?

Kısmetin açılmasını sağlayan büyü yapmak için iki parça 25 cm boyutlarında ip, kurşun kalem, tükenmez kalem ve saman kağıdına ihtiyaç duyacaksınız. Bu büyüyü yapmak oldukça kolay olduğundan tercih edilir. Ayrıca etkilerini çabuk göstermesi ile bilinir. Kısmet açmak için büyü dendiğinde insanların aklına bu büyü gelir. Büyünün tarihinin en az insanlık kadar eski olduğu bilinmektedir.

 • İpleri elinize alın.
 • Bir tanesini kırmızı kurşun kalem ile, diğerini siyah renkli tükenmez kalem ile boyayın. İplerde boyanmamış kısım bulunması gerekir.
 • İpleri tamamen boyadıktan sonra, “İpleri boyadım, büyümü yaptım ve bunu anladım.” İfadesini 3 kere tekrar edin.
 • İpleri bir kenara bırakın ve kırmızı kalem ile saman kağıdı üzerine çizimler yapılarak, yazılar yazılması gerekir.
 • Kısmetim açılsın ifadesini sayfada boş kağıt kalmayacak şekilde yazın. Sonra sayfanın arka kısmına yine sayfayı tamamen dolduracak kadar kalpler çizin.
 • Ardından sayfanın kenarından ipleri güzelce geçirin.
 • Saman kağıdından hazırladığınız duayı evinizin girişine fark edilmeyecek şekilde asın. Evin girişinden asar asmaz 3 kere geçin.

Kısmetinizin açılması için eve 1 hafta içinde mümkün olduğu kadar çok dostunuzu davet edin.

Ayrıca sevdiğine kavuşma duasını inceleyebilirsiniz.

Kısmet Açılmasına Yarayan Büyü Ne Zaman Etki Eder?

Kısmetin açılmasını sağlayan büyünün etki etme zamanı büyüyü kimin yaptığına, büyünün ne zaman yapıldığına, büyünün yapılış şekline göre değişiklik göstermektedir. Büyünün kime yapıldığı da önemli bir noktadır. Çünkü bazı insanlar üzerinde hiçbir büyü tesir etmez. Din adamlarına, Kuran hafızlarına ya da doğuştan olmak kaydı ile görme engeli bunan kişilere büyü yaparsanız, büyüden onlar etkilenmez. Aksine olan size olur. Olumlu büyülerde bile, ruhani varlıklar başınızın derde girmesine neden olur.  Bazı kimseler için ise öncesinden bakımlar yapılmalı ardından bakım işleri tamamlanmalıdır. Özellikle evli kimseler üzerinde öncesinden bakım yapılması şarttır. Kısmet açılması için normal şartlarda yapılan büyülerin tamamlanması adına 7 gün geçmesi gerekir. 7 gün bekleyin ve eğer hiçbir değişiklik olmazsa, destek alın. Büyünüz tutmamış olabilir.

Kısmet Kapatma Büyüsü Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Kısmet kapatma büyüsü altında olduğunu anlamak için kısmet kapanması belirtilerine bakmak gerekir.

 • Kısmeti kapanmış olan kişinin yüzüne kimse bakmaz,
 • Büyü tesiri altında olan kişi sosyalleşemez,
 • Büyülenmiş kişiden herkes kaçmak ve uzak olmak ister,
 • Büyü yapılmış kişinin işleri iyi gitmez,
 • Büyü etkisi altında olan kişinin yanına insan gelmez.

Bütün bu belirtiler aslında bize kısmetin kapalı olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabını veriyor. Eğer bu belirtiler siz de varsa hem kendi başınıza hem de medyumdan yardım alarak yapmanız gereken çeşitli ritüeller bulunur. Kısmet açma duası kişinin kendi başına okunabilir. Kısmetinizin açılması için:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 1- “Gul yâ eyyuhe’l-kâfirûn. 2- Lâ a’budu mâ ta’budûn. 3- Ve lâ entum âbidûne mâ a’bud. 4- Velâ ene âbidun mâ abettum. 5- Velâ entum âbidûne mâ a’bud. 6- Lekum dînukum veliye dîn.

Duasını her gece yatmadan önce 10 defa okuyun. Duayı bir hafta boyunca ara vermeden okumanız gerekir. Eğer bir gün ara verirseniz, kaldığınız yerden devam edemezsiniz. Yeni baştan gün saymaya başlamanız gerekir. Bu nedenle düzenli bir şekilde dua okumak yararlıdır. Tercihen her gün aynı saatte, huşu ile ve alçak sesle duanızı okumaya devam edin. Fakat dua okunması tek başına yeterli olmaz. Mutlaka medyum hoca ziyaret edip, nasıl bir büyü etkisi altında olduğunuzu tespit ettirin. Büyü türüne göre hoca size harita çıkararak etkinin kırılması adına yardımcı olacaktır.

Bekarlar Kısmetinin Açılması için Hangi Kısmet Açma Dualarını Okumalılar?

Bekarların okuması gereken kısmet açma duaları duruma özeldir. Bekar bir erkek iseniz:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 1- “Elemtera keyfe fe’ale Rabbuke bi-ashâbi’l-fîl. 2- Elem yec’al keydehum fî tadlîl. 3- Ve ersele ’aleyhim tayran ebâbîl. 4- Termîhim bi-hicâratin min siccîl. 5- Fece’alehum ke’asfin me’kûl.

Duasını her sabah yeni uyandığınız zaman okuyun. Gece yatağa girer girmez 2 defa daha duayı okumaya devam edin. Eğer bekar bir kadınsanız, sizin için:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 1- Li îlâfi kurayş. 2- Îlâfihim rihlete’ş-şitâi ve’s-sayf. 3- Felya’budû Rabbe hâze’l-beyt. 4- Ellezî et’amehum min cû’in ve âmenehum min havf.

Duasını okumanız daha faydalı olur. Bütün duaları okumadan önce abdest alın. Abdest almaya niyet ederek başlayın. Ortalama 10 gün sonrasında dualar etkisini göstermeye başlar. Bekarlara özel kısmet açma büyüsü yaparken de bu dualarda faydalanılır. Fakat büyü yapmadan önce dua yönteminin tek başına denenmesi önerilmektedir. Çünkü büyülerin etki alanları çok geniş ve kuvvetli olduklarından kontrolden çıkmaları an meselesidir.

Kısmet Açılmasını Sağlayan Şeker Büyüsü

Kısmet açılmasını sağlayan şeker büyüsü yaparak dileklerinizi yerine getirebilirsiniz. En etkili şekilde kısmet açma için uzun zamandan beri şeker büyüsü kullanılmaktadır. Büyü yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler:

 • 1 su bardağı,
 • Şeker,
 • Su,
 • Tuz,

Kısmet açma büyüsü için işleme başlamadan önce, bütün malzemeleri masanın üzerine dizin. Sonra 1 su bardağı kadar şekeri alın. Şekeri suyun içine atın ve karıştırın. Şekerin suyun içinde çözülmesine kadar geçen anda “Şeker su da çözünüyor, kısmetim açılıyor.” İfadesini en az 20 kere dışınızdan tekrar edin. Nihayet şeker eridikten sonra, yeni bir kap alın ve içine su ekleyin. Bu defa şeker değil tuz kullanacaksınız. Tuzu suyun içinde erimesini sağlayın. Bu su sizin kapanmış kısmetinizi temsil ediyor. Bu nedenle su kesinlikle içilmemelidir. Tuz suda eridikten sonra bezi elinize alın ve tuzlu su ile bezi güzelce ıslatın. Ardından dışarı çıkın ve çakmak kullanarak bezi yakın. Bezden geriye kalan parçaları toprağa gömmeniz gerekir. Böylece kapanmış kısmetiniz sizden anında uzaklaşarak toprakta gömülü kalacaktır. Büyü anında etki eder. Beklemenize gerek kalmaz. Bilinen en etkili büyü türlerindendir.

Kısmeti Kapananlar için Tesirli Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapanan kişilere özel güçlü kısmet açma duası için:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 1- “Elemtera keyfe fe’ale Rabbuke bi-ashâbi’l-fîl. 2- Elem yec’al keydehum fî tadlîl. 3- Ve ersele ’aleyhim tayran ebâbîl. 4- Termîhim bi-hicâratin min siccîl. 5- Fece’alehum ke’asfin me’kûl.

İfadesini günde 10 defa tekrar edin. Bu dua bağlama büyüsü yaparken kullanılır. Kısmetinizin kapalı olduğunuzu düşünüyorsanız okunması gereken ilk dua budur. Duayı okurken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur:

 • Dua okurken kıble yönüne döndüğünüzden emin olun.
 • Dualar okunmadan önce mutlaka abdest alınması gerekir.
 • Dua okumadan önce niyet açık bir şekilde belirtilmelidir.
 • Kısmetinizin açılması için dua okuyorsanız öncesinde “Kısmet açılsın diye okuyorum dua, engeller kalksın kısmetin yolunda.” Diyebilirsiniz.
 • Dua okurken aklınızda başka hiçbir şey olmasın. Günlük sıkıntı ve dertleri düşünmeyin. Bu durum size zarar verir.

Kısmeti Kapananlar Neden Dua Okumalılar?

Kısmeti kapanan kişilerin dua okuması için nedenler saymakla bitmez. Yüce Kitap Kuran’ı Kerim’de duanın gücünden sıkça bahsedilir. Dua okuyan kişiler Allah’a daha yakın olurlar. Yüce Allah Kuran’da kulun bir şey istemesinin en iyi dua yoluyla olduğunu belirtmiştir.

 • Dua okursanız, Allah’la iletişim kurarsınız.
 • Allah’tan başka kimseye muhtaç olmadığınızı bilirsiniz.
 • Gönlünüz ferah olur. İçinizde sıkıntıdan eser kalmaz.
 • Yaşamınız güzelleşir.
 • İçinizde her zaman şükür duygusu hakim olur.
 • Her yere baktığınızda Allah’ı görebilirsiniz.
 • İçiniz rahat olur. Endişe, kaygı, stres, depresyon gibi ruhsal sıkıntılardan muzdarip olmazsınız.
 • Harama bakmaktan kendinizi alıkoyarsınız.
 • İşinize zenginlik gelir. Kazandığınız para miktarı artar.
 • Paranız bereketlenir.
 • Sağlık problemleriniz son bulur.
 • İlişkileriniz kuvvetlenir. Özellikle aileniz ile daha içi geçinmeye başlarsınız.

Kısmet Kapama Büyüsünün Etkisinden Nasıl Kurtulurum?

Kısmet kapama büyüsü etkisinden kurtulma için önce büyünün bozulduğundan emin olmanız gerekir. Büyüyü bozmak için kendi başınıza çalışmak yerine medyumlardan yardım alın. Kısmet kapama büyüsü kaldırma işlemini daha önceden yapan bir kişiden destek alın. Büyünün etkisinden kurtulmak için:

 • Evinizdeki kötü enerjileri temizlemekle işe başlayın. Çünkü evinizde kötü enerji ve kara büyüler varsa, siz de eve gireceğiniz için büyüden bir şekilde etkilenirsiniz.
 • Evinizin büyü etkisinden kurtulmak için sirkeli su kullanarak evinizde bulunan bütün eşyaların tozunu alın.
 • Evinizi temizledikten sonra sıra kendinizdeki kötü enerjileri temizlemeye gelecek. Medyumdan destek alarak sizin için muska yazdırın. Hazır muskalar kullanılmamalıdır. Muskalar kişiye özel olmazsa etkili olmazlar.
 • Gece uyumadan önce bol miktarda Kuran okuyun.

Eğer büyü bozmak için Kuran okumak isterseniz:

 • Ankebut Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Nisa Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Felak Suresini okuyun.

Kısmet bağlılığı nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

En Etkili Nasip Açma Duası

Etkili nasip açma duası sayesinde kutsal yerlere gitmenize gerek kalmadan, nasip açabilirsiniz. Kısmet kapama büyüsü etkisi altında iseniz, kutsal mekanlara gidilmesi önerilmektedir. Fakat evde kendi başınızıa dua okuyarak da büyü etkisinden kurtulabilirsiniz. Dua okurken yaratıcınız ile bağ kurmuş olursunuz. Allah kullarının duasına cevap verendir. Unutmayın ki, Allah duaların kabul edilmesi için yegane hüküm sahibidir. Bu nedenle Allah’a karşı isyankar olmayın. Duanız hemen kabul olmazsa nankörlük yapmayın. Bunun yerine sabırla beklemeye devam edin. Allah sabredenleri sever. Nasibinizin açılması için:

1- “Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. 2- Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn. 3- Er-Rahmâni’r-Rahîm. 4- Mâliki yevmi’d-dîn. 5- İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în. 6- İhdine’s-sırâta’l-mustakîm. 7- Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn.”

Duasını her gün tekrar edin. Dua ritüeli sırasında titiz davranmaya özen gösterin. Allah’a bütün kalbiniz ile sığındığınızdan emin olur. Bu duayı okuyan kişiler 30 gün içinde kısmetlerinin açıldığını söylemişlerdir. 30 günden daha fazla zaman geçmesine rağmen eğer duanız etkili olmazsa, duanızı okuma şeklinizde bir problem olabilir. Bu duanın etkili olması için sabah uyanır uyanır duayı okumaya başlamanız gerekir.

Kapanan Kısmetin 72 Saate Açılmasını Sağlayan Dua

Kapanan kısmetin 72 saatte açılmasını sağlayan dua sayesinde uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Kapanan kısmet nasıl açılır diye merak ediyorsanız:

Allâhu lâ ilâhe illâ huve’l-hayyu’l-kayyûm. Lâ te’huzuhû sinetun ve lâ nevm. Lehû mâ fi’s-semâvâti ve mâ fi’l-ardı men zellezî yeşfe’u ‘ındehû illâ bi iznih. Ya’lemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum ve lâ yuhîtûne bi şey’in min ‘ılmihî illâ bimâ şâe vesi’a kursiyyuhu’s-semâvâti ve’larda ve lâ yeûduhû hıfzuhumâ ve huve’l-‘aliyyu’l-‘azîm

Duasını okuyun. Duayı okuduktan sonra “Kısmetimin açılması için dua okudum. Kısmetimin açılması için bekliyorum. Biliyorum ki kısmetim açılarak, Allah yar ve yardımcım olacak.” Denmesi gerekir. Kısmet açma kişinin üzerinde eğer başka büyüler varsa etkili olmayabilir. İlla aşk ile ilgili bir büyü olması zorunlu değil.

 • Zengin olma büyüsü,
 • Çocuk yapma büyüsü,
 • Gideni geri döndürme büyüsü gibi büyü türleri de kısmetin açılmasının önüne geçebilir.

Önce üzerinizde başka büyülerin etkilerini temizledikten sonra büyüyü yapmaya başlamanız gerekir. Diğer büyülerin etkisini temizlemek için “Üzerimde büyülerin etkilerini fark ediyorum. Bu büyünün etkilerinin ortadan kalkmasını diliyorum. Bu sayede kısmetim için kendime yeni alan açıyorum.” İfadesini söyleyin.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Fuat 21 Mart 2020 20:31

  Hocam evlilik konusunda sıkıntılarım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. Yasemin 17 Şubat 2020 22:11

  Hocam şeker ve tuz kısmet açmak için birşey okudum nasıl olacağına annamadim nasıl olacağını anlatır mısınız nolursunuz hemen yazin

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz