Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü 

Kocayı kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Kocayı kendine bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili gerçek bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü 

Bağlama büyüsü ile kocanızı kendinize bağlayarak evliliğinizin daha uzun soluklu olmasına  yardımcı olabilirsiniz. Kocanıza bağlama büyüsünü yapmak için ilk olarak medyum hocalarına  gitmek gerekir. Medyum hocasının eşinize özel olarak hazırlayacağı muska ve vefkleri  evinizde  ya da  kıyafetlerinizde taşımanız durumunda   kocanızı   kısa  sürede  kendinize  yeniden  aşık  ederek bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü ile sonsuza kadar mutlu bir şekilde kocanızla birlikte yaşayabilirsiniz.

Kocayı Bağlama Büyüsünün Anlamı

Bağlama büyüsünün yapılmasının altında yatan en büyük sebeplerden birisi, evliliklerinde kadınların kocalarından yeteri kadar ilgi ve sevgi görememesidir. Bununla birlikte eşlerin başka kadınlara gözlerinin kayması da kadınları bağlama büyüsü yapmaya yönlendirir. Bağlama büyüsünü yapan kadınlar, eşlerinin kendilerine daha çok bağlanmasını sağlayarak evinden başka bir yere gitmesini engeller.  Bu sayede evliliklerde meydana gelen sorunlar ortadan kalkmış olur.

Kocayı bağlama büyüsünün yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarından yardım almak gerekir. Medyum hocasının talimatlarıyla birlikte yapılan bağlama büyüsünün sonucunda kocanız her daim sizin yanınızda olur ve kalbi  de aklı da sizden başkasına gitmez. Bu yüzden kısa sürede kocalarının kendilerine bağlanmasını isteyen kadınlar, kocalarına bağlama büyüsünü yaptırmalıdır.

Kocayı Bağlama Büyüsünün Yapılışı

Bağlama büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu büyünün doğru uygulamalar eşliğinde yapılması durumunda kocanızı ölene kadar kendinize bağlayabilirsiniz.  Bağlama büyüsünün yapılmasında kullanılacak malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Medyum hocasının önereceği kalitede malzemelerin temin edilmesinden sonra büyünün belirtileri daha net bir şekilde ortaya çıkar.

Bunun haricinde medyum hocasının hazırladığı vefkin veya büyünün saklanmasının yanı sıra büyünün yapılmasından sonra 3 gece üst üste medyum hocasından alacağınız bağlama duasını okumanız gerekir.  Bu duayı okurken kocanızın kendinize bağlanmasını samimi bir şekilde istemeniz gerekir. Bunun sonucunda büyünün etkisi 1 hafta içerisinde ortaya çıkarak davranışlara ve tavırlara yansır.

Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Evde Kocayı Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde bağlama büyüsünü yapmak mümkündür.  Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek evde kocayı bağlama büyüsünün nasıl yapılacağını öğrenmeniz gerekir. Aşağıda  evde bağlama büyüsünün nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde  verilmektedir:

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçiniz.
 • Odaya geçtikten sonra odanın ortasına yuvarlak bir masa koyunuz.
 • Masayı koyduktan sonra masanızın üzerine kırmızı ve siyah renkte bir örtü seriniz.
 • Daha sonra beyaz bir kâğıdı üçgen şeklinde keserek masanın ortasına koyunuz.
 • Bu işlemin ardından üçgenin bir ucuna kocanızın adını, diğerine kendi adınızı en sonuncuya ise “Tarapagas” yazınız.
 • Sonra bir mum sağ ele alınarak yakılır ve üçgenin ortasına yerleştirilir.
 • Bu işlemden sonra mum sağ ele alınarak masanın etrafından soldan sağa doğru gezdirilir. Gezdirilirken “Gavvallo”
 • Masanın üzerine cam koyulur. Cama sol elinizi koyarken, sağ elinizde de mum olmalıdır.
 • Sağ el ile tutulan mum, sol elle tuttuğunuz camın üzerine koyulmalıdır.
 • Daha sonra “Adlawah saus. Piro Tagul, Ahvadol. Wader nore cofadot, ude ” tılsımlı sözcüğün söylenmesi gerekir.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra bir su alarak üçgen kâğıdın üzerine dökün. Suyu dökerken kocanız hakkında iyi niyette bulununuz.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından kocanızın kısa sürede size bağlandığını fark edeceksiniz. Bunun sonucunda da evliliğinizde meydana gelen problemleri çözüp evliliğinizi kurtarmış olursunuz.

Erkekler Nasıl Bağlanır?

Erkekleri yuvasına ve sevdiği kadına bağlamak için çoğu zaman büyüye başvurulur. Kadınlar, bağlama büyüsü sayesinde aşık oldukları insanı veya kocasını kendisine bağlayarak dışarıya gitmesini engeller.  Erkeklerin kadınlara göre ilişkilere sadık kalması daha zordur. Bu yüzden bağlama büyüsünün istenilen şekilde yapılması durumunda eşler veya sevgililer bir ömür boyu birbirlerine sonsuza kadar bağlanır.

Erkeklere bağlama büyüsünün yapılmasında işinde uzman ve profesyonel olan medyum  hocalarına gidilmelidir. Medyum hocasının donanımları ve yetenekleriyle birlikte bağlama büyüsü başarılı bir şekilde yapılır. Bu sayede kocanız ve erkek arkadaşınız bir ömür boyu her zaman sadece sizi sevmeye devam eder.

Kocaya Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Kocasını yuvasına ve çocuklarına bağlamak isteyen kadınlar ilk olarak medyum hocasına  giderek kocasına en uygun olan bağlama büyüsünü belirleyip gerekli malzemeleri temin  ederek medyum  hocası ile kocayı  bağlama  büyüsünü yapmalıdır.

Kocayı bağlama büyüsü, değişik malzemelerden ve yöntemlerle yapılır.  Özellikle bağlama büyüleri mum ile yapılır.  Bunun dışında kocayı bağlama büyüsünün yapılmasında kullanılacak  malzemelerin kalitesi de  çok önemlidir. En kaliteli malzemelerin temin edilmesi sonucunda bağlama büyüsü etkisini daha kuvvetli bir şekilde gösterir. Aynı zamanda kocayı bağlama büyüsünde medyum hocası vefk de hazırlar. Hazırlanan vefkin ve büyünün evde kimsenin göremeyeceği yerde saklanması gerekir. Bu yüzden kocasını evine bağlamak isteyenler, medyum hocası ile iletişim haline geçerek gerekli bilgileri almalıdır.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsünün Sonuçları

Kocayı bağlama büyüsünün doğru adımlarla yapılmasının sonucunda belirtisini 15 günde net bir  şekilde  göstermeye  başlar. Kocayı bağlama büyüsünün yapılmasından sonra erkeklerde  meydana gelen değişimler aşağıda detaylı bir şekilde sıralanmaktadır:

 • Kocayı bağlama büyüsü yapıldıktan sonra 1 hafta içerisinde ilk yansımalarını göstermeye başlar.
 • Örneğin; yapılan bağlama büyüsünün sonucunda kocanız çok sık olarak derin düşünceler içerisine girer.
 • Bu düşüncelerinde sadece siz olursunuz. Yani aklında ve kalbinde daima sizin hayaliniz canlanır.
 • Bununla birlikte geceleri birçok düşünceler içerisine dalmasından dolayı bir türlü uyuyamaz. Kocanızın uykusu her zaman bölünür.
 • Bunun yanı sıra sürekli olarak sizin yanınızdan ayrılmak istemez ve hep yan yana olmayı arzu eder.
 • Bunun sonucunda her zaman size bağlı bir şekilde hayatını idame ettirir.

Yukarıda verilen belirtiler tam olarak toplamda 14 gün sonra meydana gelir. 14 günün sonunda kocanıza yaptırdığınız bağlama büyüsü sayesinde hayatı tamamen değişir ve hayatının merkezinde sadece siz yer alırsınız.

Kocayı Bağlama Büyüsünün Tutma Zamanı

Kocayı bağlamla büyüsünün tutma zamanı büyünün yapıldığı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bununla birlikte büyünün yapılmasında kullanılan malzemelerin kalitesi de büyünün tutma süresinde etkilidir. Çok yüksek olan kalitede yapılan malzemeler sonucunda bağlama büyüsü hemen etkisini göstermeye başlar.

Bunun yanı sıra kocayı bağlama büyüsünü yapan kişilerin uzmanlığı ve tecrübesi de büyünün etki etme süresini kısaltır. Böylece büyü konusunda deneyimi olan medyum hocasına bağlama büyüsü yaptırıldığı zaman hemen etkisini gösterir.

Genel olarak bağlama büyüsü, en erken ilk belirtilerini 7 gün içerisinde göstermeye başlar. Bununla birlikte 14 günün sonunda büyü tamamen yansımalarını göstererek kocanızın  üzerinde  etkilerini oluşturur. Bu sayede bağlama büyüsü toplamda 2 hafta içerisinde ortaya çıkarak kocanızın size bağlanmasını sağlar.

Kocaya Yapılan Bağlama Büyüsünü Bozma

Kocaya yapılan bağlama büyüsünün bozulması evde yapılacak bir yöntem değildir. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı sizin bozmanız imkânsızdır. Bunun için ilk olarak  medyum hocasına giderek kocanızın  rabıta yöntemi ile büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol ettirmesi gerekir. Büyünün yapılması durumunda medyum hocası kocanıza özel bir şekilde kocanızın kişisel bilgileri ve ayetler ile bir vefk hazırlar. Bu vefkin hazırlanıp kocanızın içmesi durumunda 3 saat içerisinde bağlama büyüsü etkisini tamamen kaybeder. Bunun sonucunda da kocanızın size bağlanması geçmiş olur.

Bunun dışında bağlama büyüsünün etkisinin yok olmasında her gece ve sabah muhakkak Kuran-ı Kerim’den ayetler ve sureler okunmalıdır. Aşağıda kocayı bağlama büyüsünün bozulmasında okunması gereken sureler yer alır. Bu sureler şu şekildedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Yukarıda verilen surelerin her gün üst üste okunması durumunda bağlama büyüsü etkisini hemen uzaklaştırır ve kocanızın davranışları eski haline geri döner. Yine size olan ilgisi ve  sevgisi gitgide  azalarak  gözü dışarıya kayar.

Biberle aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kocayı Yapılan Bağlama Büyüsünün Fark Edilmesi

Kocayı bağlama büyüsünün anlaşılmasında bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bu unsurlara dikkat edildiği sürece bağlama büyüsünün yapılması kolay bir şekilde anlaşılabilir. Aşağıda kocayı bağlama büyüsünün yapılmasının anlaşılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Yapılan bağlama büyüsünün anlaşılmasında sürekli olarak kabus görme durumlarına bakılır.
 • Bununla birlikte geceleri uyuyamama durumlarının meydana gelmesi de büyünün yapıldığını işaret eder.
 • Aynı zamanda büyünün yapıldığı erkeğin üzerinde her zaman yorgunluk ve halsizlik olması da bağlama büyüsünün yapıldığını gösterir.
 • Bunun dışında erkeğe yapılan bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişide  nefes alıp vermekte zorlanmalar oluşur.

Yukarıda verilen durumların ortaya çıkması sonucunda kocaya bağlama büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Bakara Suresi İle Kocayı Bağlama Büyüsünü Bozma

Kuran-ı Kerim’de yer alan Bakara suresinin her gün 3 kere okunmasının ardından büyünün bozulması gerçekleşir. Bununla birlikte Bakara suresini her gün okuyan kişilere hiçbir şekilde büyü yapılamaz ve bu kişiler büyünün etkisinden her zaman korunur. Bakara suresini okumadan önce 4 rekât namazın kılınmasında fayda vardır. Bununla birlikte muhakkak  Bakara suresini okumadan abdest alınmalıdır. Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra aşağıda verilen Bakara suresi baştan sona doğru bir şekilde okunabilir:

 • Ev kellezı merra ala karyetiv ve hiye haviyetün ala uruşiha kale enna yuhyı hazihillahü ba’de mevtiha fe ematehüllahü miete amin sümme beaseh* kale kem lebist kale lebistü yevmen yevm kale bel lebiste miete amin fenzur ila taamike ve şerabike lem yetesenneh venzur ila hımarike ve li nec’aleke ayetel lin nasi venzur ilel ızami keyfe nünşizüha sümme neksuha lahma fe lemma tebeyyene lehu kale a’lemü ennellahe ala külli şey’in kadır,
 • Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz