Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Biberle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Biberle aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etkisini gösterir? Biberle aşık etme büyülerini kim yapabilir? Biber büyüsü ile ilgili merak edilenlere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Biberle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Biber ile aşık etme büyüsünün yapılmasında edilen niyet çok önemlidir. Çünkü, büyünün yapılmasında aşık etme ve bağlama amacının yanında soğuma ve soğutma amaçları da yer alır. Bu yüzden biber ile yapılan büyüyü doğru niyetler doğrultusunda yaptığınız sürece etkisini kısa sürede hemen gösterir. Biber büyüsünün yapılışında teknik açıdan uygulanması gereken işlemler vardır. Bu işlemlerin detayları medyum hocasına gidilerek öğrenilebilir.

Biber Büyüsü

Biber büyüsünün diğer adı da kırmızı biber büyüsü olarak bilinir. Bu büyünün yapılmasında adından da anlaşılacağı üzere kırmızı biberler kullanılır. Çünkü, kırmızı renk her zaman aşkın ve tutkunun simgesi olarak bilinir.

Biber büyüsünün yapılma aşamalarının çok dikkatli bir şekilde yapılmasından sonra sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onunla ölene kadar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.  Biber büyüsünün yapılmasından sonra aynı zamanda istediğiniz kişinin kafasında başka birisi var ise tamamen büyünün etkisi ile kafasındaki insanı düşüncelerinden uzaklaştırarak sadece sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Biber büyüsünün yapılmasında biberlerin yakılma işlemi gerçekleşir. Biberlerin ateşte yakılıp kül olmasından sonra üzerine okunacak olan tılsımlı sözcükler ve dualar sayesinde büyüyü  kime yapıyorsanız, etkisi hemen o kişiye ulaşır ve 10 gün sonra istediğiniz kişinin size kör kütük aşık olduğunu görme şansını elde edebilirsiniz.

Kocayı kendine aşık etme büyüsünü yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Biber Büyüsünün Amacı

Biber büyüsünün amacı iki şekilde meydana gelir. Özellikle biber büyüsünün yapılmasındaki nedenlerden birisi, sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra kırmızı biber büyüsünün yapılmasında soğutma amacı da yatar.  Yani aşık olduğunuz insanı kafasında düşündüğü kişiden soğutarak tamamen ayrılmasına vesile olabilirsiniz. Bunun sonucunda da aşık olduğunuz insan sadece size bağlanarak bir tek sizi düşlerine yerleştirmiş olur.

Biber büyüsünün yapılmasında doğru tekniklerin kullanılması sonucunda yaklaşık olarak 10-15 gün içerisinde etkisini gösterir. Bunun sonucunda da büyünün etkisi altında bulunan kişi, size aşık olur ve her daim sizin yanınızda olmak ister. Sizden sonsuza kadar ayrılmaz. Ömür boyu mutlu bir şekilde birlikte hayatınızı yaşayabilirsiniz.

Biber Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Biber büyüsünün kusursuz bir şekilde yapılması yaklaşık olarak 7 gün sürer. Bu 7 gün  içerisinde büyünün yapım aşamaları  eksiksiz bir şekilde tamamlanır. 7 günün ardından büyü etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Örneğin; büyüyü yaptığınız insanın size karşı davranışlarında farklılıklar meydana gelir. Hiçbir zaman size karşı duygu beslemezken, büyünün etkisinin meydana gelmesinden sonra daima sizi aklında ve kalbinde düşünür.

Biber büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gitmekte yarar vardır. Çünkü, büyünün hızlı bir şekilde etkisini göstermesi için uzman hocalara ihtiyaç vardır.  Medyum hocalarına gidilerek yapılan biber büyüsü etkisini en erken 10 gün içerisinde göstermeye başlar. Büyünün etkisi ise tamamen 15 gün sonra tutmuş olur. Bunun için işlemleri hızlandırmak isteyenler, biber büyüsünü evde denememelidir.

12 Tane Biberle Yapılan Büyü

12 adet kırmızı biber ile yapılan büyünün bir anlamı vardır. Bu büyünün 12 tane yapılmasının sebebi, büyünün gece saat 12’de ve öğlen 12’de yapılması gerektiğidir. Büyünün  yapılmasında muhakkak bu saat aralıklarının  tercih edilmesi gerekir.  Aksi takdirde büyünün etki etmesi mümkün değildir. Bunun dışında biber büyüsünün yapılması için medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlı sözcükler de çok önemlidir. Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına gitmelidir. Büyünün yapılmasının sonucunda etkisini kısa sürede hemen gösterir ve sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmiş olursunuz.

Biber Büyüsünde Önemli Noktalar

Biber büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktaların eksiksiz bir şekilde dikkate alınmasından sonra yapılan biber büyüsü istediğiniz kişinin üzerinde  etkisini hemen gösterir. Aşağıda biber büyüsünün yapılmasında göz ardı edilmemesi gereken noktalar yer alır.  Bu noktalar şu şekildedir:

  • İlk olarak biber büyüsünü yaptırmak isteyenler, kesinlikle bu büyüyü daha önceden yapmış olan medyum hocasına danışarak yapmalıdır.
  • Bununla birlikte büyünün kullanılmasında gerekli olan malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Aynı zamanda muhakkak kullanılacak biberin kırmızı renkte olmasına özen gösterilmelidir.
  • Bununla birlikte büyünün evde yapılabilmesi için muhakkak karanlık ve sessiz bir odaya geçilmesinde yarar vardır.

Yukarıda verilen noktalara dikkat edildiği sürece biber büyüsünün yapımı sonrasında büyünün belirtileri ve yansımaları hemen karşı tarafta görülmeye başlar. Bu yüzden kesinlikle uzman kişiler eşliğinde biber büyüsü yapılmalıdır.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Biber büyüsünün yapılmasında ilk olarak medyum hocasının desteğini almak gerekir. Çünkü, biber büyüsünün yapılması esnasında medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlı sözcükler ve dualar okunmalıdır. Bu sözcüklerin ve duaların okunmasının ardından büyünün yapım aşaması tamamlanmış olur.

Biber büyüsü kırmızı biberler ile yapılır.  Kırmızı  biberlerin alınmasından sonra kızgın ateşte bu biberler tek tek yakılmaya başlanır. Her biberin yakılma sırasında tılsımlı sözcüklerin ve duaların yüksek sesle okunması gerekir. Bütün bu işlemlerin yapılmasının ardından biber büyüsü başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur. Bunun sonucunda aşık olduğunuz insanın size deliler gibi bağlanmasını sağlamış olursunuz.

Biber Büyüsünün Yapılmasında Okunması Gereken Dua

Biber büyüsünde biberlerin ateşte tek tek yakılması esnasında okunması gereken dua vardır. Bu duanın 7 kere üst üste okunmasının ardından büyünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Aşağıda biberlerin yakılması esnasında okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım. Meselüllezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi ke meseli habbetin embetet seb’a senabihle fı külli sümbületim mietü habbeh vallahü yüdaıfü li mey yeşa’ vallahü vasiun alım. Ellezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune ma enfeku mennev ve la ezel lehüm ecruhüm ınde rabbihim ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun. Kavlüm ma’rufüv ve mağfiratün hayrum min sadekatiy yetbeuha eza vallahü ğaniyyün halım. Ya eyyühellezıne amenu la tübtılu sadekatiküm bil menni vel eza kellezı yünfiku malehu riaen nasi ve la yü’minü billahi vel yevmil ahır fe meselühu ke meseli safvanin aleyhi türabün fe esabehu vabilün fe terakehu salda la yakdirune ala şey’im mimma kesebu vallahü la yehdil kavmel kafirın. Ve meselüllezıne yünfikune emvalehümüb tiğae merdatillahi ve tesbıtem min enfüsihim ke meseli cennetim bi rabvetin esabeha vabilün fe atet üküleha dı’feyn fe il lem yüsıbha vabilün fe tall vallahü bima ta’melune basıyr. E yeveddü ehadükümen tekune lehu cennetüm min nehıyliv ve a’nabin tecrı min tahtihel enharu lehu fıha min küllis semerati ve esabehül kiberu ve lehu zürriyyetün duafaü fe esabeha ı’sarun fıhi narin fahterakat kezalike yübeyyinüllahü lekümül ayati lealleküm tetefekkerun. Ya eyyühellezıne amenu enfiku min tayyibati ma kesebtüm ve mimma ahracna leküm minel ard ve la teyemmemül habıse minhü tünfikune ve lestüm bi ahızıhi illa en tüğmidu fıh va’lemu ennellahe ğaniyyün hamıd. Eşşeytanü yeıdükümül fakra ve ye’müruküm bil fahşa’ vallahü yeıdüküm mağfiratem minhü ve fadla vallahü vasiun alım. Yü’til hıkmete mey yeşa’ ve mey yü’tel hıkmete fe kad utiye hayran kesıra ve ma yezzekkeru illa ülül elbab. Ve ma enfaktüm min nefekatin ev nezertüm min nezrin fe innellahe ya’lemüh* ve ma liz zalimıne min ensar. İn tübdüs sadekati fe niımma hı ve in tuhfuha ve tü’tuhel fükarae fe hüve hayrul leküm ve yükeffiru anküm min seyyiatiküm vallahü bi ma ta’melune habır. Leyse aleyke hüdahüm ve lakinnellahe yehdı mey yeşa’ ve ma tünfiku min hayrin fe li enfüsiküm ve ma tünfikune illebtiğae vechillah ve ma tünfiku min hayriy yüveffe ilayküm ve entüm la tuzlemun.

Yukarıda verilen duanın etkisi ile büyünün yapım aşaması mükemmel bir şekilde gerçekleşmiş olur.  Bu yüzden bu duanın baştan sona eksiksiz ve hatasız bir şekilde okunması gerekir.

Biber Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür?

Biber büyüsünün özelliği iki farklı biçimde meydana gelir. Yani biber büyüsünü yapmak isteyenler, büyünün ne amaçla ve niyetle yapıldığını dile getirdikleri zaman büyünün etki etme fonksiyonları ortaya çıkar.

Kırmızı biber büyüsü olarak da adlandırılan bu büyünün yapılmasında istediğiniz kişinin size aşık olmasını niyet edebilirsiniz. Bununla birlikte platonik olarak aşk beslediğiniz insanın da sizi sevmesini dileyerek büyüyü yapabilirsiniz.

Aynı zamanda bu büyünün ters etkisi de vardır. Yani büyünün yapılmasında soğutma niyeti de edilebilir. Kırmızı biber büyüsünü yaparken biberlerin yakılma esnasında aşık olduğunuz insanın bir başkası ile ilişki yaşaması durumunda bu kişinin aklındaki insanı yok ederek sadece size aşık olmasına ve sizi düşünmesine vesile olabilirsiniz. Kırmızı biber büyüsünün özelliklerine uygun bir şekilde yapılması durumunda işlemler başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Biber Büyüsünün Etki Süresi

Biber büyüsünün yapılmasında istenilen adımların hatasız ve eksiksiz bir şekilde yapılması sonucunda büyü etkilerini ilk önce büyünün yapılmasından 10 gün sonra göstermeye başlar. Bunun sonucunda size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz insanın aklında ve rüyalarında sizin simanız ortaya çıkar. Bu sayede sürekli olarak büyünün etkisinde kalan tarafın hayatının  her anında  siz olursunuz.

Aynı zamanda büyü yaklaşık olarak toplamda 15 gün içerisinde etkisini ve belirtilerini kişinin üzerinde yansıtmaya başlar. Büyünün kuvvetinin ve gücünün çok fazla olmasından dolayı büyünün bozulması oldukça yetenek ister. Biber büyüsünü yaptırdığınız zaman kesinlikle kimse sizi ayıramaz. Sonsuza kadar mutlu bir şekilde sevdiğiniz adamla veya kadınla  hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Herkes Biber Büyüsü Yapabilir Mi?

Biber büyüsünü herkesin yapması mümkündür. Fakat, büyünün yapılmasında büyü kaynaklarından bütün bilgilerin alınması gerekir. Büyü yapma konusunda tecrübesi olmayanlar, biber büyüsünü yapmak için medyum hocasına danışmalıdır. Biber büyüsünde okunacak tılsımlı sözcüklerin ve duaların da doğru bir şekilde telaffuz edilmesi gerekir. Bununla birlikte duanın okunmasında Arapça dilinin de çok iyi bilinmesinde yarar vardır.

Büyü yapma konusunda yeteri kadar bilgiye ve donanıma sahip olan herkes, biber büyüsünü gönül rahatlığı ile yapabilir. Büyünün yapım aşamalarının sonucunda olumlu etkilerle karşılaştığınız zaman hiç pişman olmayacaksınız. Bu yüzden kırmızı biber büyüsünü yapacaklar, ilk olarak medyum hocasına giderek bilgiler almalıdır. Ayrıca büyünün medyum hocasına yaptırılması durumunda büyü en geç 7 gün içerisinde hemen tamamlanır ve etkisini daha çabuk ve net bir şekilde gösterir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz