Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü

Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsünü kimler yapabilir? Büyü bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü

Erkeği kendine bağlama büyüsünün yapılması ile ilişkilerinde çalkantılar yaşayanlar, aralarındaki bağlılıklarını arttırarak pürüzlü giden aşklarını bundan sonra daha iyi bir şekilde  yaşayabilir. Bu büyünün yapılmasından sonra kadınlar, sevdikleri adamı kendilerine  bağlayarak her istediklerini onlara  yaptırabilir. Bunun sonucunda da erkeklerin dışarıya gitmesine engel olmuş olur. Bu büyünün yapım aşamaları uzman hocalar eşliğinde  tamamlanmalıdır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün yapılmasındaki amaç, devam eden ilişkilerde ileride herhangi bir sorun veya problemler yaşanmaması için yapılmasıdır. Yani aslında bu büyü tedbir amacı ile sevgililer veya eşler arasında yapılır.  Kadınlar, kocalarının veya sevgililerinin ilerde yaşanacak tartışmalardan sonra evden ayrılıp gitmemesi için önceden bağlama büyüsünü yaptırarak önlem almış olur.

Bağlama büyüsünün yapılmasının ardından erkekler ömür boyu eşlerine veya kız arkadaşlarına köpek gibi bağlı bir şekilde yaşar. Bununla birlikte bağlama büyüsünün etkisinde olan erkekler, büyüyü yapan tarafın her dediğini yaparak onların sözünden çıkmaz. Sonsuza kadar ilişkiler uzun vadeli devam eder. Erkeklere bağlama büyüsünün yapılmasında  medyum hocasına gitmek en  doğru yöntemdir.

Biberle aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

Eşlere yapılan bağlama büyüsü sayesinde karı ve kocanın aralarındaki sevginin ve saygının artması gerçekleşir. Özellikle evliliklerde erkeklerin eşlerinden uzaklaşması çok sık bir durum haline gelmektedir. Bu durumların altında yatan sebeplerin başında ailelerin veya çevrenin etkisi rol oynar. Bununla birlikte bazı zamanlarda erkekler, evliliklerinde bulamadıkları isteklerini başka kadınlarda arayabilir. Bunun için bağlama büyüsünü kadınlar eşlerine yaptırarak kocalarının başka kadınlara gitmesini  engellemiş olur.

Eşi bağlama büyüsünün yapılmasında medyum hocasının tavsiyesi alınmalıdır. Eşi bağlama büyüsü sizin ve eşinizin kişisel bilgileri doğrultusunda hazırlanır. Medyum hocasının bu bilgileri kullanarak hazırladığı vefk, yaklaşık olarak 5-7 gün içerisinde tamamlanmış olur. Bu sürenin  sonunda vefki üzerinizde taşımanız durumunda eşinizin size olan bağlılığının  arttığını açık bir şekilde anlayabileceksiniz.

Sevgiliye Yapılan Bağlama Büyüsü

Sevgiliye yapılan bağlama büyüsü sayesinde, kadınlar sevgililerinin kendilerinden soğumasını ve uzaklaşmasını engelleyerek ömür boyu birlikte yaşamayı garantilemiş olur.  Sevgilinizin ilişkide ayrılık kararının almaması için bağlama büyüsünün muhakkak yapılması gerekir. Çünkü, erkekler duygularında her zaman gelgitler yaşadıkları için dış çevrenin etkisiyle birlikte ayrılma kararı alabilir. Sevgilinizi kimseye kaptırmak istemiyorsanız, bağlama büyüsünü  yaparak  erkek arkadaşınızı elinizde tutabilirsiniz.

Bağlama büyüsünün yapılmasında medyum hocasına gitmeniz gerekir. Bağlama büyüleri genellikle vefkler hazırlanarak yapılır. Bu vefklerin içerisinde erkek arkadaşınızın ve sizin  kişisel  bilgileriniz yer alır.  Bununla birlikte medyum hocası bağlama duaları ve ayetleri de  yazar. Vefkin yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde hazırlanmasının ardından yapılan vefki üzerinizde taşımanız durumunda erkek arkadaşınız size deliler gibi bağlanır ve onu hiçbir zaman kaybetme endişesi ile yaşamaktan kurtulmuş olursunuz.

Uzaktan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Özellikle eşlerin ve sevgililerin işleri nedeni ile çalışmak için uzaklara gidip sevgililerinden veya eşlerinden ayrılma durumları sıklıkla meydana gelir. Bunun sonucunda da uzaklıktan dolayı sevgiliniz veya kocanız arasında soğuma duygusu ortaya çıkabilir. Bu durumun önüne geçmek için uzaktan kocanızı veya eşinizi kendinize bağlamak amacıyla bağlama büyüsünü  yapabilirsiniz. Yapılan bağlama büyüsü sayesinde kocanız ve erkek arkadaşınız ne kadar uzakta çalışıyor olsa da her zaman size olan sevgisini göstermeye ve hissetmeye devam eder. Bunun sonucunda da erkekler, uzaktan eşlerini veya kız arkadaşlarını aldatma eğiliminden de uzak durmuş olur.

Uzaktan bağlama büyüsünün etkisi ve yapılma süresi çok kısadır. İşinde profesyonel olan medyum hocasının yardımı ile yapılan uzaktan bağlama büyüsü 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu büyünün yapılmasında uzaktan kocanıza veya eşinize özel tılsımlı sözcükler ve bağlama duaları okunarak gönderme yapılır. Bunun sonucunda da büyü etkisini ortaya çıkarmaya başlar.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsünün Yansımaları 

Erkeğe yapılan bağlama büyüsünün sonucunda etkiler ve belirtiler bir hafta içerisinde kendini göstermeye başlar. Özellikle evli çiftlerin ilişkilerinde büyük farklar meydana gelir. Bağlama büyüsünün sonucunda kocanızın size karşı ilgisi ve sevgisi artmaya başlar. Önceden dışarıda aradığı mutluluğu şimdi sizin yanınızda bulmaya çalışır. Bununla birlikte her zaman yanınızda olur ve sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Bütün gün hep sizi düşünerek size olan bağlılığını göstermeye başlar.

Bunun dışında kızların erkek arkadaşlarına bağlama büyüsünü yaptırmaları sonucunda  da aralarındaki soğukluk ve uzaklaşmalar yok olur. Sevgiliniz size daha çok bağlanarak bir kez daha aşık olur. Bu sayede ölene kadar sevdiğiniz adamla mutluluğun zirvesine ulaşmış olursunuz.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü Etkili Mi?

Bağlama büyüsü oldukça etkili sonuçlar meydana getirir. Büyünün yapılmasından sonra kocanızın ve erkek arkadaşınızın 1 hafta içerisinde ne kadar değiştiğini fark edeceksiniz.  Bu değişimler ile sevdiğiniz adamın size olan soğukluğu ve uzaklığı yok olurken, her zaman  sizinle güzel vakitler  geçirmek için her şeyi yapmaya çaba harcar. Eski davranışlarından  pişmanlık ve  hüzüntü duyarak sizin  gönlünüzü alma yollarına gider.

Bağlama büyüsünün yapılmasında hazırlanan vefklerin doğru bir şekilde taşınması sonucunda %90 oranında büyü etkisini net bir şekilde göstermeye başlar.  Bu büyünün doğru sonuçlar vermesini isteyenler, kesinlikle medyum hocasına giderek vefkleri medyum hocasına yazdırmalıdır.

Adet Kanı İle Erkeğe  Bağlama Büyüsü Yapma

Erkeği kendine bağlama büyüsünün yapılmasında kullanılan adet kanı büyünün etkili bir şekilde tutmasının sağlar. Adet kanı ile yapılacak büyünün yapım aşamalarının düzgün bir şekilde tamamlanması gerekir. Adet kanı ile bağlama büyüsünün yapılması için ilk olarak  medyum hocasına giderek adet  kanının  üzerine  dualar okutmanız gerekir. Adet kanının üzerine ayetlerin ve duaların okunmasının ardından kocanıza veya erkek arkadaşınıza bu kanı çaya veya kahveye ekleyerek içirmelisiniz.  Bununla birlikte şekere batırarak da yedirebilirsiniz.

Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü, 1 hafta içerisinde etkisi göstermeye başlar. Kocanızın  size ne kadar büyük bir sevgi ve aşk ile  bağlandığını  göreceksiniz.  Aynı zamanda erkek arkadaşınızın da size olan bağlılığı her geçen gün artar ve sürekli olarak sizinle güzel ve hoş vakitler geçirmek ister. Büyünün yapılması sonucunda etkisinin çok kuvvetli olmasından   dolayı bozulması da o derece zordur. Bu sayede sevdiğiniz adamla bir ömür boyu mutlu bir şekilde kimsenin etkisi olmadan yaşamaya  devam etme şansını yakalamış olursunuz.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü Güçlü Mü?

Erkeğe yapılan bağlama büyüsü oldukça güçlü tesirler ortaya koyar.  Bu büyünün yapılması sonucunda kocanız ve eşiniz sonsuza kadar size bağlanır. Erkeği bağlama büyüsünün etkili bir şekilde tutması için aşağıda verilen adımların tek tek uygulanması gerekir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak kocanızın veya sevgilinizin 2 adet resmini almalısınız.
 • Resmi aldıktan sonra üzerine 41 defa “Ya Mülaki” demelisiniz.
 • Bunun ardından medyum hocasının kocanıza veya erkek arkadaşınıza özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okumanız lazımdır.
 • Daha sonra boş beyaz bir kâğıda bu okunmuş resimleri yapıştırmalısınız.
 • Resimleri yapıştırdıktan sonra yatak odanızın duvarına kâğıdı asmalınız. Resmi asarken tılsımlı sözcüklerin yeniden okunmasını yapınız.
 • Son olarak bir kâğıda “Ya Mülaki” yazınız.
 • Yazılan kâğıdı bir bardak sütün içerisine koyunuz.
 • Ardından sütü yudumlar halinde içiniz. Her yudumu aldığınız zaman 7 kere “Ya Mülaki” demeyi unutmayınız.
 • Sütün hepsinin bitirilip bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından büyünün etkili bir şekilde kısa sürede tutması gerçekleşir.

Yukarıda verilen işlemlerin yapılmasının sonucunda kocanız veya erkek arkadaşınız size bir ömür boyu bağlanarak hiçbir şekilde sizi bırakıp gitmez.

Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ya Musavvir Duası İle Erkeğe Bağlama Büyüsü Yapma

Ya Musavvir duası ile erkeği bağlamak mümkündür. Ya Musavvir duasının okunması için ilk  olarak istenilenleri doğru bir şekilde yapmak gerekir. Aşağıda Ya Musavvir duası ile erkeği bağlamak için yapılması gerekenler sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Odaya geçtikten sonra kırmızı mendilin üzerine 7 defa Fatiha (Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn) ve 3 defa İhlas (Bismillahirrahmânirrahîm, Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad) surelerini okuyunuz.
 • Surelerin okunmasının ardından kendinize bağlamak istediğiniz kocanızın veya erkek arkadaşınızın  simasını yüzünüzde canlandırarak “Ya Musavvir, insanoğlu için dünyada bulunan bütün nimetleri seferber ederek onun mutluluğuna katkı sunmak ve onun bahtiyarlığını arttırmak için faziletleri dünya misafirhanesinde toplayan ve bize sonsuz ihsanlarını sunan elbette ki sensin. Ya Musavvir, tasvir ettiğin dünyanın ve yine tasvir ettiğin içindeki canlıların sevecenliği ve şirinliği hatırına, erkeği kendine bağlamak için yapmış olduğum duayı kabule karin eyle, amin” ya Musavvir esmasını 7 kere okuyunuz.
 • Daha sonra Ya Musavvir esmasının 7 kere okunmasının ardından 21 kere “ Kalpleri yaratan ve insanların içine derc edip onların hayatları boyunca duygusal bir şekilde yaşamalarına vesile olan elbette ki senin kudretin, senin ilmin ve senin hikmetindir Allah’ım. Bana da kendi kalbime bağlayıp mühürlemek istediğim kişinin kalbinde yeşeren sevgi tohumunu armağan et, beni de o sevgi tohumunun güzelliği ile baş başa bırak, amin” ve “Yücelten ve yükselten sensin Allah’ım, aziz eden ve celil eyleyen sensin Allah’ım, onurlandıran ve şereflendiren sensin Allah’ım, bütün mahlukatı dilediğin gibi yaratıp istediğin gibi şekillendiren ve yönlendiren yine sensin Allah’ım. Katında huzur bulunmakta ve varlığın bize saf bir huzuru ve katışıksız bir mutluluğu bahşetmekte, katındaki güzellikleri ve varlığının bilincinde olan müminleri sarıp sarmalayan faziletleri bana da bağışla, beni de erkeği kendine bağlamak için duanın faziletine taşı Allah’ım, amin”  dualarını okumanız gerekir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılmasının ardından Ya Musavvir duası ile erkeği bağlama işlemi gerçekleşmiş olur.

Ya  Musavvir Duasının Son Aşaması İle Erkeği Bağlama

Ya Musavvir duasının son aşamasına gelinmesinin ardından üzerine Fatiha (Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn), İhlas (Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad) ve Ya Musavvir dualarının okunduğu kırmızı mendili sürekli olarak yanınızda taşınmanız gerekir. Daha sonra gün içerisinde kocanızı veya erkek arkadaşınızı aklınıza getirerek mendili çıkarıp üzerine 3 kere Fatiha suresini yeniden okumalısınız.

Kırmızı mendilin üzerine Fatiha suresinin 3 kere okunmasının ardından mendili tekrar kıyafetinizde saklamanız gerekir. Bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından kısa sürede erkek arkadaşınızın veya kocanızın size deliler gibi bağlandığını görmüş olacaksınız.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz