Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kurşun Dökmek Nedir, Kurşun Dökmek Nasıl Yapılır? 

Kurşun dökmek nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Kurşun dökmeyi kimler yapabilir? Kurşun dökmek günah mı? Kurşun dökmek hakkında ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Kurşun Dökmek Nedir, Kurşun Dökmek Nasıl Yapılır? 

Kurşun dökmek, bütün olumsuz enerjileri ve durumları ortadan kaldırır. Bu sayede kurşun  döktüren kişilerin hayatlarında her zaman pozitif enerjiler ve güçler ortaya çıkar.  Kurşun döktürmek için muhakkak işinde uzman olan kişilere gitmek gerekir. Herkese kurşun  döktürmemekte  yarar vardır. Özellikle enerjisi çok güçlü olan kişilere kurşun döktürülmelidir.

Herkes Kurşun Dökebilir Mi?

Herkes kurşun dökemez. Çünkü, kurşun dökmek için yeteri kadar tecrübenin ve bilgilerin olması gerekir. Kurşun dökme işleminin yapılabilmesi için bu yeteneğin aileden alınması gerekir.  Yani bir insanın kurşun dökebilmesinde ailesinin de bu işi yapmış olması gerekir. Aileden örnek alınarak kurşun dökme işi kolay bir şekilde öğrenilebilir.

Kurşun dökme işinde çok fazla detaylar vardır.  Detayların iyi bir şekilde uygulanmasından sonra bütün negatif enerjilerin uzaklaştırılması sağlanabilir. Kurşun dökmenin sonucunda tıpta tedavisi mümkün olmayan hastalıkların da iyileştirilmesi yapılabilir. Bu yüzden kurşun  döktürmek  isteyenler,  işinde  ehli olan kişilere gitmelidir.

Gülle yapılan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Kurşun Dökme İşlemi

Kurşun dökme işleminin yapılmasında dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu  hususlara  önem verilmesi sonucunda kurşun dökme  işlemi gerçekleştirilerek bütün negatif enerjiler ve olumsuz düşünceler  ortadan kalkar. Aşağıda kurşun dökmenin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler yer alır:

 • İlk olarak kurşun külçeleri kurşun eritme kepçesi içerisinde ocakta eritilmelidir.
 • Kurşun külçelerinin eritilmesinden sonra kurşun dökülecek kişinin başına bir temiz örtü örtülmelidir.
 • Örtünün örtülmesinin ardından kurşunlar, sağ el ile tutularak sol elde bulunan su dolu kaba yavaş bir şekilde koyulmalıdır.
 • Kurşunlar su dolu kaba boşaltılırken “Benim elim değil Fatma anamızın eli” sözü söylenmelidir.
 • Bu işlemin ardından kurşun kişinin sırasıyla göbeğine ve ayağına dökülmelidir.
 • En son olarak kurşun dökülen kişinin evinin kapısının eşiğine de kurşun dökülür.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra kurşun suyu kurşun dökülen tarafa içirilir.

Yukarıda verilen kurşun dökme adımlarının eksiksiz bir şekilde yapılması sonucunda kurşun dökülen kişinin evinden bütün negatif enerjiler uzaklaşır. Bununla birlikte kurşun dökülenin herhangi bir rahatsızlığı varsa, o da tamamen iyileşir.

Toplumda Kurşun Dökme Algısı

Toplumda kurşun dökmenin önemli bir yeri vardır. Kurşunların dökülmesi için aynı zamanda kişinin ocaklı ve izinli olması gerekir. Yani kurşun dökecek kişinin ailesinin eskiden kurşun  dökme işi ile hayatını sürdürmüş olması şartı aranır. Bununla birlikte kurşun dökecek kişilerin ailelerinden kurşun dökmek için izin almaları gerekir. Bu şartların yerine getirilmemesi durumunda kurşunun dökülmesi sonucunda etkisi oluşmaz.

Kurşun dökmek için gerekli olan malzemelerin de tam bir şekilde satın alınması gerekir. Malzemelerin ve yapılış aşamalarının geleneklere göre yapılması doğrultusunda kurşun  dökülmesi ile nazardan ve büyüden  korunmuş olunur. Bunun sonucunda da kurşun dökülen  kişilerde meydana gelen hastalıkların tedavisi yapılır. Kurşun döktürmek isteyenler, ailelerinden bu işi tam anlamıyla öğrenmiş kişilere giderek kurşun döktürme işlemini yaptırmalıdır.

Kurşun Dökmede Ortaya Çıkan Şekillerin Anlamı

Kurşun dökme sonucunda ortaya birçok çeşitte şekiller çıkar. Bu şekillerin hepsinin bir anlamı vardır. Aşağıda kurşun dökme sonucunda oluşan figürlerin anlamları ile ilgili bilgiler yer alır:

 • Kurşun dökme sonucunda uzun çubuklar meydana geliyorsa, erkek bir kişinin size karşı nazarının değdiğini ifade eder.
 • Bununla birlikte top top olacak şekilde figürler ortaya çıkıyorsa, bir kadının nazarının değdiğinin  göstergesidir.
 • Bunun dışında kurşun dökme sonucunda çivişlerin meydana gelmesi durumunda hakkınızda çok fazla dedikodunun yapıldığı ortaya çıkar.
 • Aynı zamanda kurşun parçalarının tek bir parça şeklinde kalması sonucunda nazarın tek kişi tarafından size değdiği anlaşılır.
 • Kurşunlar tek tek dağılıyorsa, nazar farklı yerlerden sizin üzerinize ulaşmış demektir.
 • Bunun dışında kurşun dökülmesinin sonucunda büyük şekillerin çıkması durumunda bir yerden size büyük meblağda bir paranın geleceğini işaret eder.

Yukarıda verilen figürlerin ortaya çıkmasında herkes kendine göre hayatına yön vererek yaşamaya başlar. Bu figürlerin doğru bir şekilde ortaya çıkması için muhakkak iyi kurşun döken birisine işlemi yaptırmak gerekir.

Kurşun Döktürmenin Belirtileri Nelerdir?

Kurşun döktürmenin sonucunda kişilerin üzerinde bir rahatlama ve dinginlik meydana gelir. Kurşun döktürmenin ardından kurşun dökülenlerin hayatlarında meydana gelen bütün olumsuz durumlar tamamen ortadan kalkar. Vücutlarında herhangi bir hastalıklarının olması sonucunda hastalıkları iyileşir. İşlerinde oluşan başarısızlıklar tamamen ortadan kalkarak kariyerlerinde yükselmeler meydana gelir.

Bununla birlikte kurşun döktürenlerin psikolojik anlamda da rahatladıkları ortaya çıkar.  Özellikle bunalım ve depresyonda olan kişilerin düşünceleri tamamen değişir. Hayata her zaman olumlu bir şekilde bakarlar. Bunun sonucunda insanlara pozitif enerjiler dağıtarak insan ilişkilerini de daha iyi bir seviyeye taşırlar. Kurşun dökülmesi için profesyonel kişilere  ihtiyaç duyulmalıdır.

Kurşun Döktürmek Tehlikeli Mi?

Kurşun döktürmenin yararları dışında zararları da vardır. Özellikle kurşun dökülmesi esnasında oluşan buharın insan sağlığına büyük oranda zararı vardır. Bu buhar sonucunda kurşun zehirlenmeleri meydana gelebilir. Bununla birlikte bu buhar antimon zehirlenmesine de yol açabilir.

Genellikle kapalı alanlarda kurşun dökmek çok sakıncalıdır. Kapalı alanlarda kurşun  dökülmesinin sonucunda nefes alıp  verme durumları  zor hale dönüşür. Bu yüzden de meydana gelen buharı soluyarak zehirlenmeler yaşanabilir. Bunun için kurşun dökülmesinde havalandırılması kuvvetli olan yerlerin tercih edilmesi gerekir.

Nazar İçin Kurşun Döktürme

Nazara maruz kalan kişilere kurşun dökülmesi için bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Özellikle nazara uğramış kişilere kurşun döküleceği zaman evin içinde en çok zaman    geçirdiği odada  kurşunun  dökülmesi gerekir. Bununla birlikte kurşun gündüzleri öğleden  önce ve  sonraları dökülmelidir. Yani genellikle kılınan namazların saatlerinde dökülmesinde fayda vardır. Aynı zamanda nazara uğramış kişilere kurşunun en az 3 gün süre ile dökülmesi gerekir.

Kurşunun dökülmesinde istenilen malzemelerin de eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Malzemelerin alınmasından sonra kurşun dökme adımları hatasız bir şekilde yapıldığında  nazara uğramış kişilerin üzerlerindeki ağırlık  tamamen yok olur.  Bunun sonucunda kişilerin  ruhsal anlamda rahatlamaları görülür. Aynı zamanda nazara uğramış kişilere kurşun dökülmesi ile bedensel anlamda meydana gelen yorgunlukları ve hasarları da gözden kaybolur. Nazara uğramış insanların kesinlikle kurşun döktürmesi gerekir.

Kurşun Dökmede Kullanılan Araçlar

Kurşun dökmede muhakkak olması gereken malzemeler vardır. Bu malzemelerin temin edilmesinin ardından kurşun dökme işlemleri kolay bir şekilde yapılır. Aşağıda kurşun   dökmede  elde edilmesi gereken malzemeler sırasıyla verilmektedir. Bu malzemeleri şu  şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak kurşunun alınması gerekir.
 • Bununla birlikte kurşunu içerisinde eritebilmek için cezve veya kepçe temin edilmelidir.
 • Bunun dışında kurşunun eritilmesinden sonra başka bir yere dökülmesi için kap
 • Bununla birlikte kabın içerisinde su da olmalıdır.
 • Aynı zamanda kurşunun döküleceği kişinin üzerine zarar gelmemesi için kafasını örtmede kullanacağı bir örtünün alınması gerekir.

Yukarıda verilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra kurşun dökme işlemlerine başlanabilir. Kurşun dökme işlemlerinin çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Yanlış dökülen kurşunlar sonucunda işlem başarısız bir şekilde sonuçlanır. Bunun için daha önceden kurşun dökme konusunda deneyimi olan kişilerin seçilmesi gerekir.

Kurşun Döktürmenin Amacı

Kurşun döktürmenin amaçları oldukça fazladır. Kurşun döktürme işlemi çok eski yıllardan  günümüze kadar  hala devam ettiği için kötü enerjilerden ve nazardan korunmak için  herkesin tercih ettiği bir yöntemdir. Aşağıda kurşun döktürmenin neden yapıldığı ile ilgili detaylar açıklanmaktadır:

 • Genellikle insanlar üzerlerindeki nazarı atmak ve nazardan korunmak için kurşun döktürür.
 • Bununla birlikte kurşun döktürenlere cinler ve şeytanlar hiçbir şekilde musallat olamaz. Kurşun dökülmesinin sonucunda cinler tamamen bu kişilerden uzaklaşır.
 • Aynı zamanda negatif ve olumsuz enerjileri ya da durumları ortadan yok etmek için kurşun dökme işlemi yapılır.
 • Bunun dışında büyülerin yapılması sonucunda büyülerin etkisinden kurtulmak isteyenler de kurşun döktürebilir.

Yukarıda verilen amaçların olması durumunda kurşun döktürme yöntemine başvurulur. Bu amaçların doğru bir şekilde gerçekleşmesi için kurşunun işinde uzman olan kişiler tarafından  dökülmesi gerekir. Kurşunun doğru bir şekilde dökülmesinin ardından nazardan ve büyüden  korunmuş olunur.

Karanfil büyüsü nedir, karanfil büyüleri nasıl yapılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kurşun Döktürmenin Yararları

Kurşun döktürmenin sonucunda kurşun döktürenlerde birçok olumlu sonuçlar gözle görülür.  Aşağıda kurşun döktürmenin ardından elde edilen yararlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Kurşun döktürenlerin ruhsal anlamda huzura erişmeleri sağlanır. Bunun sonucunda bu kişiler girdikleri bunalımdan ve depresyondan tamamen kurtulur.
 • Bununla birlikte kurşun dökülmesinin sonucunda nazar değmiş kişiler, nazarın etkisinden kurtulur. Bunun yanı sıra bu kişilerin nazardan dolayı mallarına zarar gelmesi durumunda kurşun döküldükten sonra ortaya çıkan hasarlar tamamen iyileşir.
 • Aynı zamanda kurşun döktürenler, kafalarındaki olumsuz düşüncelerden tamamen arınır. İçlerinde barındırdıkları karamsarlıkları yok ederek her zaman pozitif bir şekilde hayatlarına devam ederler.
 • Kurşun döktürenlerin kısmetleri kapalı olduğu zaman anında açılır. Bunun sonucunda da hayatlarına sevdikleri insanla evlenerek devam ederler.
 • Bunun haricinde kurşun dökülmesinin sonucunda büyü yapılan kişilerin büyülerin etkisinden kurtulmaları gerçekleşir. Bununla birlikte kurşun dökülmesinin ardından bu kişilere bir daha hiçbir şekilde büyü yapılamaz.
 • Ayrıca kurşun döktürenler, cinlerin ve şeytanların musallat olmalarından sonsuza kadar kurtulur.

Yukarıda verilen yararların sonucunda kurşun döktürenler, hayatlarına kaldıkları yerden daha  olumlu ve enerjik  bir şekilde devam eder. Attıkları her adımda işlerini başarılı bir şekilde sonuçlandırır.

Kurşun Dökmede Okunması Gereken Dualar

Kurşun dökerken Kuran-ı Kerim’den okunması gereken sureler ve dualar vardır.  Bu  duaların okunması ile birlikte kurşun  dökme işleminin  sonucunda  nazardan ve cinlerden korunur.  Aşağıda kurşun dökme esnasında okunacak dualar yer alır:

 • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nazar Duası: Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne).
 • Felak Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. Kul eûzu bi rabbil felak(felakı). Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğâsikın izâ vekab. Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad.Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. Kul eûzu bi rabbin nâs(nâsi). Meliki’n-nâs. İlâhi’n-nâs. Min şerri’l-vesvâsi’l-hânnâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûri’n-nâs. Mine’l-cinneti ve’n-nâs.

Yukarıda verilen surelerin hepsinin eksiksiz bir şekilde kurşun dökme işlemi sırasında okunması durumunda bütün nazarların etkisinden korunmuş olunur.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Melek 1 Nisan 2020 01:48

  Hocam Ben 2 Ay önce Kurşum Dökturdum Ve aynı kucuk Bir bebek şeklı cikti Hatta karninda biraz uzun gobek baği Bile vardi bu ne demek Ben Hamile kalma niyetine Kurşun dökturdum cevaplarsaniz sevinirim Saygılar

 2. Ahmet 4 Mart 2020 23:54

  Kurşun dokturdum kurbağa şekli çıktı ne anlama gelir

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz