Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Mezar Büyüsü Nedir, Mezara Gömülen Büyüler Nasıl Yapılır? 

Mezar Büyüsü Nedir, Mezara Gömülen Büyüler Nasıl Yapılır? 

Mezar büyüsü nedir, nasıl anlaşılır ve etkileri nelerdir? Mezar büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında ayrıntılı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Mezar Büyüsü Nedir, Mezara Gömülen Büyüler Nasıl Yapılır? 

Mezara gömülen büyünün yapılışı, kadim büyü kitaplarında yer alan kara büyülerden en kuvvetlisi ve en çabuk tesir gösteren bu uygulama hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Mezara gömülerek yapılan büyüler, kara büyü uygulamalarından olduğu için çok tehlikeli ve insanların mutlaka tecrübeli kişilerden destek alarak icra etmesi gereken ritüellerden oluşmaktadır. Buna rağmen pek çok kişinin mezar büyüsü hakkında araştırmalarda bulunduğu bilinmektedir. Büyü kitaplarında belirtilen uygulamaları tek başlarına icra etmeye cesaret edebilen kişiler, mezara gömülen büyüler nasıl yapılır sorusunun yanıtları ile bu büyünün yapılışı hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir.

Mezar Büyüsü Nedir?

Son dönemde internet üzerinde kara büyüler ve manevi ilimler ile ilgilenen pek çok kişinin gündeminde mezar büyüsü nedir sorusu yer almaktadır. Günümüzden yüzyıllar öncesine dayanan mezar büyüsü, kara büyüler arasında çok kısa sürede etki göstermesi ve tesirinin çok kuvvetli olmasıyla bilinen kadim bir uygulamadır. Büyü üstatları tarafından yıllarca süren çalışmaların neticesinde ortaya çıkarılan mezar büyüsü, aynı zamanda bozulması da çok güç olan ve bu sebeple ilmi beceri ve tecrübe gerektiren bir ruhani çalışmadır.

Mezara gömülerek yapılan kara büyüler, yüzyıllar boyunca birbirinden farklı medeniyetlerde ve farklı tarihlerde yaşayan büyü üstatları tarafından icra edildiği için pek çok farklı çeşide ayrılabilmektedir. Dolayısıyla bu tür ruhani çalışmalarda hakikatli olan sadece tek bir uygulamadan bahsetmek mümkün değildir. Bu yüzden mezara gömülerek yapılan kara büyülerde ihtiyaç duyulan büyü malzemeleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

Çingene büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Mezar Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Büyü ritüelleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyen kişilerin yanı sıra, havas ve ledün ilimleri gibi ruhsal çalışmalarda aktif olarak yer alan medyum hocaların da en çok icra ettiği mezar büyüsü, diğer kara büyülerde olduğu gibi birtakım amaçların hedeflenmesine yönelik icra edilmektedir. Kötü niyetli kişilerin maddi dünyada ve kişiler üzerinde istedikleri herhangi bir nefsi arzunun gerçekleşmesi amacıyla mezar büyüsü uygulanabilmektedir. Mezar büyüsü çeşitleri arasında yer alan kaşık büyüsü üzerinden örnek vermek gerekirse, mezara gömülen kaşıklar ile icra edilen bu büyüde amaç birbirini çok seven evli ya da nişanlı kişilerin birbirinden ayrılmasını sağlamaktır.

Evli veya bekar olması fark etmeksizin, aralarında su sızmayacak denilebilecek türde samimi ve mutlu ilişki yaşayan çiftlerin ayrılmasında en etkili ve en çok tercih edilen büyü uygulamaları mezara gömülerek icra edilen büyülerden oluşmaktadır. Bu yüzden kadim büyü kitaplarında da çok ciddi ve önemli bir üne sahip olan bu büyüler hem kadınlara hem de erkeklere yönelik icra edilebileceği gibi, ayrılması istenen çiftin her ikisine birden de mezar büyüsü yapılabilmektedir.

Mezara Gömülen Büyüyü Kimler Yapar?

Esasında çok derin ilmi beceri ve tecrübe gerektiren mezara gömülerek yapılan büyüler, günümüzde kadim büyü kitaplarında yer alan ciddi ritüellere erişebilen kişi veya kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Mezar toprağı ile yapılan aşk büyüsü genellikle hali hazırda ilişkisi olan kadın veya erkeğin, eşinden ya da sevgilisinden ayrılarak başka kişilerle aşk yaşaması için yapılan bir tür kara büyüdür. Dolayısıyla bu büyüyü, sevdikleri kişileri karı kocasından ayırmak isteyen kötü niyetli kişiler icra edebilmektedir. Ancak bu kişilerin sadece evli karı ve kocanın boşanmasını istemesi yeterli değildir. Bu büyüleri icra edenler, kara büyü yapmanın ya da yaptırmanın tüm maddi ve manevi sonuçlarını kabul etmiş, büyünün gerçekleşmesi için tüm yükümlülükleri üstlenmiş derecede kararlı ve gözü kara kişiler olması temel şarttır.

Mezara gömülen büyüleri, evli kimselere aşık olanlar yapabileceği gibi bu kişilerin mutluluğunu ve aile birliğini kıskanan herhangi bir kişi de yapabilir. Örneğin mutlu ve huzurlu bir aile ortamını çekemeyen konu komşular, yakın akrabalar, arkadaş çevresi ve hatta karı kocanın eski sevgilileri dahi mezara atılan büyü yaparak insanların mutlu yaşamlarını bir anda alt üst edebilmek için ruhlarını şer odaklarına teslim edebilmektedir.

Mezara Gömülen Büyüler Gerçekten Etkili Midir?

Her biri günümüzden yüzyıllar öncesine dayanan mezara gömülen büyüler, günümüzde de en etkili kara büyüler arasında gösterilmektedir. Mezar büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtını arayan kişiler, bu konu ile ilgili gerçekliği şüphe götürmeyen büyü kitaplarında yapacakları araştırmalarda görecekleri üzere, bu tür kara büyüler yapıldığı günden hatta andan itibaren etki göstermeye başlamaktadır. Nitekim mezar toprağının kullanıldığı bu büyülerde insanların üzerine kabus gibi çöken dünya dışı varlıkların bu cisimlerden güç alması ve büyük bir şevkle büyünün yönlendirildiği kişilere saldırması kaçınılmaz olmaktadır.

Havas ve ledün ilimlerinde deneyimli ve irfan sahibi medyum hocaların da iyi bir şekilde bildiği üzere, bazı kadim büyü uygulamaları diğerlerine oranla çok daha etkili ve tehlikelidir. Örnek vermek gerekirse büyüde kullanılan malzemelerin genelde pis olarak adlandırıldığı büyülerde, çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir. Bu yüzden bu tür büyülerin etkileri çok daha kuvvetli sonuçlar doğurmaktadır. Mezar toprağı büyüsü de pis olmasa dahi ölünün bedenine ait bir parça olarak kabul edildiği için manevi dünyada karşılığı çok büyük bir malzemedir.

Ölü toprağından güç alan dünya dışı varlıklar için bu büyünün çok büyük etkileri olduğu ve ikna edici yönünün ağır olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla mezar büyü uygulamaları, özellikle şer ve kötü amaçlar için kullanılan cin, iblis ve diğer manevi alem varlıklarının iştahını kabarttığı için çok etkili büyüler arasında gösterilmektedir.

Mezara Gömülen Büyüler Nasıl Yapılır?

Aralarında su sızmayan çiftlerin evliliklerini alt üst etmek, işinde ve kariyerinde çok başarılı kişilerin ayağını kaydırarak tüm itibarlarını kaybetmesini sağlamak ve hatta insanların çok şiddetli hastalıklar geçirerek yataklara düşmesini sağlamak amacıyla icra edilen mezara gömülen büyüler direkt olarak şahısların manevi dünyaları hedef alınarak yapılmalıdır. Bu yüzden büyünün yönlendirildiği kişide çok tehlikeli ve de derin belirtiler ortaya çıkması kaçınılmaz olmaktadır.

Mezar büyüsü yapılışı, genel olarak yeni defnedilmiş kişilerin mezarlarından alınan toprak ile yapılmaktadır. Bu toprağın miktarı da yapılan büyüye göre değişebilmektedir. Örneğin çok ciddi sonuçlar doğuran ölü toprağı ile hastalık büyüsü yapılışında bir avuç kadar mezar toprağı yeterli olmaktadır.  Belli başlı işlemlerden geçirilen bu tür büyüle, her medyumun kendi belirlediği yöntemlerle de icra edilebilmektedir. Kadim büyü kitapları arasında çok az bilginin yer aldığı mezara gömülerek yapılan büyülerin birbirinden farklı çeşitleri ve uygulama ritüelleri bulunmaktadır. Bu sebeple bu manevi uygulamaların icra edilmesinde en gerekli bilgiler yine medyumların ve manevi ilimlere ömrünü adamış büyü üstatların çalışmaları arasında gizlidir.

Ancak mezar büyüsü uygulamalarının genel olarak icra edilişine bakıldığında mezardan alınan toprağın üzerine birtakım işlemler yapıldıktan sonra tekrardan yeni defnedilmiş kişinin mezarı üzerine bırakılması gerekmektedir. Elde edilen büyü mezarın üst kısımlarına gömüldükten sonra büyü anında tesirini göstererek etki etmeye başlamaktadır.

Mezar Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kadın veya erkek, bekar ya da evli, çocuk veya büyük fark etmeksizin herkese karşı yapılabilen mezar büyüsü, birtakım belirtileri de beraberinde getirmektedir. Mezara gömülen cisimler ile icra edilen büyüler insanlar üzerinde çok kısa zamanda etki etmektedir. Mezar büyüsü belirtileri hakkında genel bir açıklama yapılabilse de bu büyünün en önemli belirtileri, büyünün amaçları ile kendini ortaya çıkarmaktadır. Örneğin hastalık amacı ile yapılan mezar büyüsü kişiler üzerinde farklı belirtiler ortaya koyabilecekken, evli ya da bekar aşıkların birbirinden ayrılması amacıyla başvurulan mezar büyüsü uygulamaları çok daha farklı belirtilerin gün yüzüne çıkmasına neden olabilmektedir.

Mezara gömülen cisimler ile yapılan bu tür kara büyülerde belirti açısından dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, kişinin hayatında yaşanan ani ve hızlı değişimlerdir. Örneğin işinde çok başarılı ve kazancı yüksek birinin bir anda kariyer basamaklarından aşağıya yuvarlanması, işini kaybetmesi, borç içine düşmesi mezar büyüsü etkisi içinde sayılabilmektedir. Ayrıca kişinin sağlıklı ve kuvveti yerindeyken bir anda hastalanıp yataklara düşmesi, günden güne eriyerek ölümle burun buruna gelmesi de mezar büyüsü belirtileri arasında gösterilebilir. Bunun dışında büyünün etkisinde olan kişilerde genel olarak karşılaşılan ana belirtiler şunlardan oluşmaktadır:

 • Büyü tesiri altında olan kişinin nefes almada zorluk çekmesi,
 • Sürekli izlenme ve takip edilme hissi, gözleri kapattığında beliren korku,
 • Gece uyuyamama, uyunduğunda da sürekli kabuslar görme,
 • Eve girdiğinde bunalma ve daralma hissi,
 • Gaipten değişik sesler duyma,
 • Duvarda ve zeminde kendiliğinden beliren değişik geometrik işaretler ve parıltılı çizgiler,
 • Sürekli gelen bayılma hissi,
 • Ölüm korkusu ve intihar etme düşüncesi,
 • Tek başına kalamama ve kalabalık içinde aşırı stres altında olma

Tatlı yedirme büyüsüne içeriğimizden bakabilirsiniz.

Mezar Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda özellikle sevdikleri tarafından anlamsız bir şekilde terk edilen, iş bulmada zorluk çeken ve borç batağından burnunu çıkaramayan kişiler kendi üzerlerinde mezar büyüsü yapıldığından şüphelenmektedir. Mezar büyüsü nasıl bozulur sorusu da bu bağlamda önem kazanan sorular arasında yer almaktadır. Ancak mezara gömülerek yapılan bu tür büyülerin bozulmasında ilk olarak büyünün gerçekten olup olmadığını anlamak ve büyünün tespit edilmesini sağlamak gerekmektedir. İşte bu tür tespitler de mutlak surette havas ve ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocaların çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.

Mezar büyüsünün olup olmadığını anlamak için yukarıda saydığımız belirtilere dikkat edilmesi önemlidir. Ancak bu belirtilerin mevcut durumda olması başlı başına mezar büyüsü yapıldığı anlamına gelmemektedir. Çünkü bu tür sorunlar belki kişinin kendi iradesi ile gerçekleşen sorunlardan da oluşabilir. Dolayısıyla mezara gömülen büyü belirtileri dışında da bazı çalışmaların ve manevi desteklerin alınması şarttır. Ayrıca kişinin üzerinde gerçekten herhangi bir büyü tesiri olabilir fakat bu büyü mezar büyüsü olmayabilir. Dolayısıyla bu ince ayrımların yapılması için ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan bakım hizmeti alınması hem kişiler için hem de sevdikleri için ciddi anlamda önemli bir konudur.

Mezar Büyüsünü Bozan Medyumlar

Havas ilimlerinde uzman olan ve manevi yönden kuvvetli medyum hocalar, gerek tecrübeleri gerekse de manevi yetenekleri ile mezar büyüsünü bozabilmektedir. Büyünün olumsuz etkilerinden muzdarip kişilerin yeniden hayata güven ve mutlulukla bakabilmesi için medyum hocaların vefk, tılsım ve dua gibi halis uygulamalar ile sonuca ulaşması tavsiye edilmektedir. Her mezar büyüsü kişiye yönelik yapıldığı için bu büyülerin bozulmasında kullanılacak malzemeler ile uygulanacak ritüeller de kişilere özel yapılmaktadır. Bu yüzden mezar büyüsü bozma uygulamalarında mutlaka deneyimli ve gerçek medyumların manevi çalışmalarından destek alınması gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz