Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Mum Büyüsü Nedir, Mum Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Mum Büyüsü Nedir, Mum Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Mum büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nedir? Mum büyüsünü kimler yapabilir? Mum büyüsü ile ilgili gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Mum Büyüsü Nedir, Mum Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Mum büyüsü sayesinde aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık ederek bağlayabilirsiniz. Mum büyü türleri renklere göre farklılık gösterir. Farklı renkteki mumlarla yapılan mum büyüsünün amaçları da farkı olur. Özellikle siyah ve kırmızı renkteki mumlarla yapılan büyü, aşk ve bağlılığın oluşması niyetiyle meydana gelir. Beyaz renkteki mumla yapılan büyü ise genellikle evlilikte sorunlar yaşayan çiftlerin birbirlerine bağlanması için yapılır. Bunun için hangi amaçla mum büyüsünü yapmak istiyorsanız, niyetinizi ona göre belli edip mumların renklerine göre seçimler yapmalısınız. Bunun için medyum hocasına gitmekte yarar vardır.

Mum Büyüsünün Uygulanması

Mum büyüsünün uygulama teknikleri doğru bir şekilde öğrenildikten sonra evde de yapılabilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasına gidilerek gerekli olan tılsımlı sözcüklerin öğrenilmesi gerekir. Daha sonra yapacağınız büyü türüne göre mumun rengini seçmeniz lazımdır. Bütün malzemeler ve tılsımlı sözcükler alındıktan sonra evde karanlık ve sessiz bir odaya geçilmelidir. Ardından aldığınız mumun üzerine Arapça olacak şekilde aşık olmasını istediğiniz kişinin ve annesinin adını yazarak üzerine dualar okunup tılsımlı sözcükler söylenmelidir. Bu işlemi yapma esnasında niyetin de edilmesi gerekir. Bütün duaların ve tılsımların okunup niyetlerin edilmesinden sonra mum yakılır. Hazırlanan büyü sonucunda 1 hafta içinde aşık olmasını istediğiniz kişi size delicesine bağlanarak aşık olur. Sürekli hep sizi düşünür ve sizinle hiç ayrılmamak şartı ile bir araya gelmek ister. Bunun dışında evli olan çiftler de evliliklerinde sorunlar yaşadıkları için mum büyüsünü yaptırdıktan sonra çiftler birbirlerine daha çok bağlanarak evliliklerini mutlu bir şekilde devam ettirir.

Hüddam ile aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Mum Büyüsünün Çeşitleri Nelerdir?

Mum büyüsü çeşitleri vardır. Mum büyüsü çeşitleri renklerine göre meydana gelir. Mumların farklı renkte olmasının sebebi, büyü yapılırken büyünün ne amaçla ve hangi niyetle yapılmak istenmesidir. Özellikle kırmızı renkteki mumla yapılan büyü, aşkın ve şehvetin simgesi olarak bilinir. Bu renkteki mumla büyüyü yapanlar, istedikleri kişiyi kendilerine aşık ederek bir ömür boyu birbirlerine bağlı bir şekilde yaşamaya başlar. Bunun yanı sıra beyaz renkteki mumla yapılan büyünün anlamı ise bekar olan çiftlerin evlilik hayali kurdukları kişileri kendilerine bağlayarak aşık edip evlenebilmesidir. Mum büyüsü genellikle aşık etme ve bağlama durumlarının gerçekleşmesi için yapılır. Mum büyüsünün yapımı oldukça kolaydır. Hızlı bir şekilde büyünün yapılmasından dolayı çabuk etkisini gösterir. Bu sayede sevdiğiniz veya evlilik hayali kurduğunuz insanı kendinize bağlayarak aşık etmiş olursunuz. Bu sayede de bir araya gelerek ölene kadar hiçbir koşulda ayrılmazsınız.  Mum büyüsünün etkisi çok güçlü olduğu için bozulması da o kadar zor olur.

Mumla Yapılan Büyüler Nasıl Gerçekleşmelidir?

Mumla yapılan büyülerin çabuk ve etkili bir sonuç vermesi için muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Medyum hocasına gidip büyüyü ne amaçla yaptığınızı söyledikten sonra medyum hocası sizin karşı taraf hakkında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tılsımlı sözcükler ve vefk yazar. Bu adımdan sonra aldığınız mumların üzerine sevdiğiniz kişinin ve annesinin adını yazarak duaları okumaya başlar. Dualar okunurken aynı zamanda tılsımlı sözcükler de söylenir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra mum yakılarak eritilir. Eriyen mum ile karşı tarafın size aşık olması ve bağlanması garanti altına alınmış olur. Bundan sonra hiç kimse sizi ayırmak istese dahi ayıramaz. Mum büyüsünün yapılmasının sonucunda etkisinin çabuk göstermesi de mümkündür. En erken 3 gün içerisinde büyüyü yaptığınız kişide etkisini görebilirsiniz. Büyünün çabuk ve etkili bir şekilde sonuç vermesini istiyorsanız, işinde uzman medyum hocalarına giderek büyüyü yaptırabilirsiniz.

Mum Büyüsü Yapan Medyumlar

Mum büyüsünü yaptırmak isteyenler, özellikle işinde profesyonel medyum hocalarına müracaat etmelidir. Çünkü, mum büyüsün etkisi çok kuvvetlidir. Yanlış yapıldığı zaman geri dönüşü olmayan hatalarla karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden bilgileri ve tecrübeleri ile donanımlı olan hocalara gidilerek özel tılsımlar hazırlatılmalıdır. Daha sonra mumun üzerine hocanın manevi gücü ile dualar ve tılsımlı sözcükler okutularak büyünün hazırlanması tamamlanabilir. Büyünün hazırlanma aşamasında muhakkak niyetin de belli edilmesi gerekir. Yani yaptığınız mum büyüsünü ne amaçla karşı tarafa uygulanması gerektiğini medyum hocasına iletmelisiniz. Doğru yapılan ritüeller ve malzemeler sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize bağlamış olursunuz. Bunun sonucunda da karşı taraf hayallerinde ve rüyalarında sürekli olarak sizi görür ve size karşı özlem duygusu besler. Daha sonra bir araya gelerek sizin yanınızdan hiç ayrılmak istemez. Sizi sonsuza kadar çok sever.

Mum Büyüsünde Önemli Noktalar Nelerdir?

Mum büyüsünün yapılmasında önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle büyünün uzman hocalar tarafından yapılması tavsiye edilir. Bununla birlikte mum büyüsünün yapılmasından önce çeşitlerinin ne anlama geldiklerini öğrenmek gerekir. Mum büyüsü farklı renklerdeki mumlarla yapılır. Bunun için bu renklerin de bir anlamı ve amacı vardır. Bunların doğru bir şekilde öğrenilmesinden sonra mum büyüsü kolay bir şekilde yapılabilir. Aynı zamanda büyünün yapılma aşamasında niyetin doğru kişi üzerine edilmesi gerekir. Yanlış kişi için edilen niyetler sonucunda büyük hatalar meydana gelebilir. Bu yüzden size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişinin ve annesinin adını doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra büyünün yansımaları en geç 1 aya kadar kendini tamamen göstermeye başlar ve sevdiğiniz insan size aşık olur.

Mum Büyüsünde Renkler Önemi Mi?

Mum büyüsünde renklerin önemi büyüktür. Çünkü, farklı renklerde olan mumlarla yapılan büyülerin de amaçları ve etkileri o derece farklı olur. Aşağıda mumların renklerine göre büyünün yapılma amaçları ile ilgili detaylar yer alır. Bu detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Siyah renk ile yapılan mum büyüsünün amacı, karşı tarafın çok kötü bir derecede kara sevda içerisinde kendini bulmasını sağlamaktır.
 • Bununla birlikte kırmızı renk ile yapılan mum büyüsünün anlamı ise karşı tarafın size deliler gibi aşık olup bağlanmasına katkı sağlamaktır.
 • Aynı zamanda beyaz renk ile yapılan mum büyüsünde aşık olduğunuz veya evlilik hayali kurduğunuz insanla büyü yapıldıktan sonra evlenme amaçlanmaktadır.

Yukarıda verilen renklerin anlamlarının doğru bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Çünkü, yanlış renk ile yapılan mum büyüsünde niyetlerin de yanlış edileceğinden dolayı büyünün gerçekleşmesi sonucunda karışıklıklar meydana gelebilir. Bu yüzden renklerin iyi bir şekilde bilinip büyüyü yapmadan önce ona göre niyetin edilmesi gerekir. Bunun için de muhakkak medyum hocasına gidilmesi tavsiye edilir.

Mum Büyüsü Herkeste Tutar Mı?

Mum büyüsünü yaptırmak isteyenler, evli veya bekar herkese yaptırabilir. Fakat, mum büyüsünün çabuk ve etkili bir şekilde tutması için kendinize aşık olmasını istediğiniz kişi ile daha önceden duygusal anlamda bir şeyler yaşamış olmanız gerekir. Eğer, hiç tanımadığınız ve görmediğiniz birine mum büyüsü yapıp kendinize aşık olmasını istemeniz durumunda kesinlikle büyü tutmaz. Mum büyüsü genellikle çok aşık olduğunuz veya ilerde evlenmeyi düşündüğünüz kişilere yapılır. Büyünün sonucunda istediğiniz kişiyi elde ederek onunla evlilik yolunda ilk adımları atabilirsiniz. Büyünün doğru malzemelerle ve ritüellerle yapılması sonucunda da mum büyüsü etkisini çok hızlı bir şekilde gösterir.

Mum Büyüsünde Aşamalar Önemli Mi?

Mum büyüsünde aşamalar oldukça önemlidir. Her şeyin istenilen adımda ve sırada yapılması sonucunda büyünün en etkili bir şekilde tutma olasılığı da o derece artar. Aşağıda mum büyüsünün yapılması sırasında uygulanan aşamalar anlatılmaktadır:

 • Mum büyüsünün yapılmasından önce ilk olarak medyum hocalarına gidilmelidir. Hocadan bütün ritüeller öğrenildikten sonra herkes evinde mum büyüsünü yapabilir.
 • Büyüye başlamak için ilk olarak 4 adet beyaz mum alınmalıdır.
 • Daha sonra iğne ile mumun üzerine semboller çizilmelidir. Özellikle mumun üzerine doğurganlık çemberi, hançer, yılan ve el figürlerinin çizilmesi gerekir. Figürlerin çizimlerinde kullanılan iğnenin üzerine medyum hocasından alınan tılsımlı sözcüklerin önceden okunması gerekir.
 • Figürler mumun üzerine çizildikten sonra mumlar, doğu, batı, kuzey ve güney yönlerine bakacak şekilde yerleştirilmelidir.
 • Mumların yerleştirilmesinden sonra yakılma işlemi gerçekleşir. Yakılma olayının yapılma sırasında duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir. Bununla birlikte aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmanız da oldukça önemlidir.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra büyü tamamlanmış olur.

Yukarıda verilen adımların ve aşamaların eksiksiz bir şekilde uygulanması sonucunda büyünün yapılmasından hemen sonra yaklaşık 10 gün içerisinde etkiler görülmeye başlanır. Bu sayede size aşık olmasını istediğiniz kişi aşık olur ve bağlanır. Bunun sonucunda da sevdiğiniz insanla evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz.

Evlenme büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Mum Büyüsü Neden Yapılır?

Mum büyüsünün yapılmasındaki en büyük neden, aşık olduğunuz insanın size karşı ilgisini ve sevgisini göstererek size bağlanmasını istemenizdir. Mum büyüsünün yapılma teknikleri oldukça kolaydır. Sadece büyünün yapılma amacı ve niyeti doğru bir şekilde söylenmelidir. Bununla birlikte farklı renklerde yapılan mum büyüsünün türlerinin de ne anlama geldiklerini medyum hocalarından iyi bir şekilde öğrenmek gerekir. Gerekli bilgilerin ve ritüellerin öğrenilmesinden sonra evde kendi başınıza mum büyüsünü kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Mum büyüsünün yapılmasından sonra aşık olduğunuz kişi size kör kütük bağlanır. Aynı zamanda sizinle evlilik hayali kurar ve bir ömür boyu birlikte yaşamak ister. Bunun sonucunda da sizi hiç yalnız bırakmamak için her türlü çabayı gösterir. Siz de bu sayede sevdiğiniz adam veya kadınla hayatınızı birleştirerek bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.  Mum büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulması da o kadar güç ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu yüzden mum büyüsünü yaptırdığınız zaman kimse sizi ayırmak için büyüyü bozma işlemleri yapamaz.

Mum Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Mum büyüsünün bozulması çok zordur. Bunun için muhakkak bir medyum hocasına gidilerek büyünün bozulması için yardımlar alınmalıdır. Büyünün yapıldığını anlayanlar, hocaya gidip bozulması için talepte bulunması durumunda medyum hocası çeşitli dualarla ve tılsımlı sözcüklerle oluşan vefk ve muska hazırlar. Bu sayesinde büyünün bozulma işlemleri tamamlanmış olur. Büyünün bozulma işlemi yapıldıktan sonra 3 saat içerisinde etkisini göstermeye başlar. Yani büyüyü bozduran kişi eski haline dönerek davranışlarında değişimler meydana gelir. Bunun sonucunda da aşık olduğunuz insanın size olan bağlılığı tamamen kaybolmuş olur. Mum büyüsünün bozulması için bir diğer yöntem de büyü bozma dualarının 7 gün boyunca sabah ve gece okunması gerekir. Özellikle Nas ve Felak Surelerinin 7 gün boyunca sürekli bir şekilde okunması durumunda büyü tamamen etkisini kaybeder. Büyünün bozulmasından sonra bir daha aynı kişiye mum büyüsü yaptırılamaz. Çünkü, mum büyüsü sadece bir kere yaptırılabilir. Bu yüzden büyünün bozulmasında çok iyi düşünmek gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz