Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Hüddam ile Aşk büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Hüddam ile aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır ve kimler yapabilir? Hüddam ile aşk büyüsü bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Hüddam ile Aşk büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün Hüddamlar ile yapılması, özellikle kendi başına aşk büyüsü yapmak isteyen erkeklerin ve bayanların en çok araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Sevdiği kişilerin gönlünde manevi etkiler oluşturarak bu kişilerin kendilerine aşık olmasını ve ömürlerinin sonuna kadar kendilerini sevmesini isteyenler, aşk büyüsü uygulamaları sayesinde bu isteklerine kavuşabilmektedir. Ancak pek çok bağlama büyüsünde olduğu gibi bazı aşk büyülerinde de Hüddamların göreve çağırılması gerekmektedir. Bu sebeple sevdiklerine kısa zamanda ulaşmak isteyen kişiler Hüddam ile aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtını aramaktadır.

Hüddam ile aşk büyüsü yapılışı bakımından pek çok kişiyi korkutmakta ve önünü alamadıkları endişelere sevk etmektedir. Bilindiği üzere Hüddamlar, bizim yaşadığımız maddi alemin dışında yaşamlarını sürdüren manevi varlıklardır. Bu Hüddamlar olmasa aşk büyülerinin etkili bir şekilde sonuç vermesi mümkün olmayacaktır. O yüzden gerçek anlamda aşk büyüsü icra etmek isteyen kadın ve erkeklerin ilk olarak aşk büyüsü Hüddamları ile yüzleşecek kadar manevi deneyime veya cesarete sahip olmaları gerekmektedir.

Ayırma büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Hüddamı Nedir?

Manevi ilimlerde, özellikle havas ve ledün ilimlerinde pek çok uygulama bilindiği üzere Hüddam adı verilen ruhani varlıklar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Hüddamlar bizim yaşadığımız maddi alemin ötesinde ancak tüm insanlar ile yakından iletişime geçebilen manevi varlıklardır. Bu varlıkların çoğunlukla zararsız olduğu bilinse de gerektiği gibi yani aşk büyüsü uygulamalarında usullere uygun hareket edilmediği durumlarda insanların maddi ya da manevi dünyalarını alt üst edebilecek derecede tehlikeli durumlara da yol açtıkları bilinmektedir.

Dolayısıyla aşk büyüsü Hüddamı ile yüzleşmeden yani aşk büyüsü icra edilirken Hüddamdan yardım istemeden önce mutlaka bu konuda bilgi sahibi olunması tavsiye edilmektedir. Özellikle havas ilimlerinde yüksek manevi bilgi ve tecrübeye sahip medyum hocalar tecrübesiz kişilerin ya da içlerinde korku olan kimselerin bu tür aşk büyüleri uygulamalarına başvurmamalarını önermektedir.

Aşk Büyüsü Hüddamının Görevi Nedir?

Kadim büyü kitaplarında çoğunlukla isimleri gizli tutulan Hüddamlar, sadece aşk büyülerinde değil aynı zamanda pek çok bağlama ve ayrılık büyülerinde de görev alabilmektedir. Fakat her büyü uygulamasında uygulanacak niyete, ritüellere ve tılsımlara göre görevlendirilecek aşk büyüsü Hüddamı farklılık gösterebilmektedir. Dolayısıyla örneğin nohut büyüsünde yardımına başvurulacak aşk büyüsü Hüddamı farklı iken, düğüm büyüsünde farklı Hüddamlar göreve çağırılmaktadır.

Aşk büyüsünde Hüddamın görevi aşık olması istenen yani aşk büyüsünün yönlendirileceği kadın veya erkeğin manevi dünyası üzerine çökerek o kişinin kısa zamanda hem zihnen hem de duygusal olarak aşka hazır bir hale gelmesidir. Hüddamların esas görevi budur. Siz bir şak büyüsü icra ettiğinizde, büyünün kadim kitabelerde yer alan ritüellerine birebir uyum sağlayarak aşk büyüsünün Hüddamını göreve çağırırsınız. Dolayısıyla da sizin çağrınızla harekete geçen Hüddam, doğrudan hedef gösterdiğiniz kişinin manevi dünyasına yönelik uygulamalara geçmektedir. Bu şekilde aşık olması istenen kadın veya erkek ruhani müdahaleler ile kısa sürede o kişiye karşı derinden bir sevgi ve bağlılık hissetmeye başlayacaktır.

Aşk Büyüsü Hüddamı Musallat Olur Mu?

Genellikle halk arasında musallat olarak adlandırılan cin veya iblis bağlanması durumları farklı koşullar altında gerçekleşmektedir. Dolayısı ile aşk büyüsünde görevlendirilen Hüddamları, bu türden kötü amaçlı cin ve iblisler ile karıştırmak doğru olmayacaktır. Kadim büyü uygulamalarında en çok korkulan ve endişe duyulan konulardan biri de göreve çağırılan Hüddamların kişiler üzerinde musallat olup olmayacağıdır. Yüzyıllar boyunca icra edilen aşk ve bağlama büyülerinde her zaman göreve çağrılarak destekleri alınan Hüddamların musallat olması gibi bir durum söz konusu değildir. Aşk büyüsü Hüddam ile icra edildiğinde çok daha etkili olacağı için bu yöntemlerin endişe duyulmadan tercih edilmesi faydalı olacaktır.

Dolayısıyla büyü kitabelerinde ya da deneyimli medyum hocaların hazırladıkları aşk tılsımlarında belirtilen ritüellere birebir uyumlu hareket edildiği takdirde aşk büyüsü Hüddamlarından korkulmasına sebep olacak bir durum yoktur. Ayrıca bu Hüddamların kendi iradeleri ile dalga geçilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple özellikle aşk büyüsünü kurallarına göre uygularken Hüddamların çağrılması aşamasında hissedilen sahtelik duygusu Hüddamların iradelerine ve varlıklarına hakaret gibi algılanacağı için bu konuda çok dikkatli olunması tavsiye edilmektedir.

Hüddam ile Yapılan Aşk Büyüsü Hangisidir?

Bilindiği üzere yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelmeyi başaran pek çok aşk büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. En etkili sonuçlara ulaşılmasında denenmiş ve kesin sonuçlar ortaya koyan aşk büyüleri genellikle Hüddamlar aracılığıyla gerçekleştirilen büyülerdir. Bu sebeple pek çok kişi sevdikleri kişinin kendilerini sevmesi ya da kendilerini terk eden sevenlerinin kısa sürede yine kendilerine dönmesi için Hüddam ile yapılan aşk büyüsü uygulamalarını merak etmektedir. Günümüzde de alanında deneyimli medyum hocalar ile icra edilen ve Hüddamların göreve çağrılması ritüeline dayanan aşk büyüleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Odkara aşk büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Tahta kaşık büyüsü
  • Düğüm büyüsü
  • Bez yakılarak yapılan aşk büyüsü
  • Tılsımlı aşk büyüsü

Bunların dışında da Hüddamla icra edilen aşk büyüleri bulunsa da halk arasında en etkili sonuçları verdikleri bilinen aşk büyüsü çeşitleri bunlardan oluşmaktadır.

Çevirgel duası nedir? İnceleyebilirsiniz.

Hüddam ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki aşk büyülerinin Hüddamları, daha önce de bahsettiğimiz üzere birbirinden farklıdır. Medyum hocaların ve manevi alemlerde deneyim sahibi zatların en çok tercih ettiği Hüddamlı aşk büyülerinin başında tahta kaşık büyüsü gelmektedir. Ayrıca bu büyünün diğer manevi uygulamalara göre çok daha zararsız ve tehlikesiz olduğu bilinmektedir. Tahta kaşık büyüsünün Hüddamı, Hüddam Garaminar Efendi’dir. Bu görevli varlığın ritüellere uygun bir şekilde göreve çağrılması ve aşk büyüsü uygulamalarının bu çerçevede gerçekleşmesi gerekmektedir.  Hüddam Garaminar Efendi hakkında kadim büyü kitaplarında şu ifadeler yer almaktadır:

“O yürüdüğü zaman hiç kimse onu yolundan çeviremez. Yürüyüşü ve endamı ile göze çarpan, kudreti ve kuvveti ile göz kamaştıran ve gücünün sonsuzluğu ile göz dolduran en değerli görevli varlıklardan biridir. Bu yönüyle Hüddam Garâminâr, diğer görevliler içerisinde mümtaz bir yere sahiptir.”

Tahta Kaşık Büyüsü Yapılışı

Tahta kaşık aşk büyüsü yapılışı sırasında ilk olarak 1 adet tahta kaşığa ve bu kaşığın taşıyacağı kadar toz şekere ihtiyaç duyulmaktadır. Kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği sessiz ve sakin bir yere geçin. Kıble istikametine döndükten sonra ayakta durur vaziyette gözlerinizi kapatın ve yaklaşık 1 dakika boyunca büyü niyetinizi hem zihninizden hem de kalbinizden geçirin.

Size aşık olmasını veya geri dönmesini istediğiniz kişinin sizin yanınızda çok mutlu olduğunu ve beraber mutlu bir yuva kurduğunuzu hayal edin. Daha sonra gözlerinizi açın ve 33 defa “Ya Garaminar Efendi” tılsımlı sözlerini söyleyin. 33 kere bu sözleri tekrarladıktan sonra tahta kaşığa toz şekeri kendi ellerinizle doldurun ve dizlerinizin üzerine çökerek şu sözlerle görevli varlığı görevini ifa etmeye çağırın:

  • “Hüddam Garâminâr, kaşık büyüsünü gerçekleştirmek amacıyla sana yöneldim ve senin diğer görevli varlıklar üstünde ne kadar nüfuzlu ve kudretli bir yere sahip olduğunu bilmekteyim, bana amacını gerçekleştirmenin ve bu hissi tatmanın zevkini yaşat ve beni kalbimdeki niyetimin husule gelmesi için en doğru yöne doğru hareket ettir.”

Son olarak bu büyüyü icra ettikten sonra kaşıktaki toz şekeri kullanmak üzere mutfağınıza götürün ve kaşığı gizli bir yede muhafaza edin. Toz şeker tamamen bitmeden büyü etkisini gösterecektir.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Merve 15 Mart 2020 17:06

    Toz şekeri kullanıcak mıyız yoksa direk yiyicek miyiz

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz